• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
díky e.k.t udělám si čaj med bohužel nemůžu jsem alergická ale už si jdu lehnout tak dobrou noc :slight_smile:
17. led 2008 v 19:57  • Odpověz
Luci tak moc gratuluji :slight_smile: Snad se nam tady povede ted ve tretim mesici.

Koukej se ted opatrovat a vylez to nachlazeni, pak dej vedet, co bylo u doktora :wink:
17. led 2008 ve 20:25  • Odpověz
autor
jasně když budeme mít i fotku tak dám do alba tak se mějte appa
17. led 2008 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj Lucko, no to je úžasný a ty jsi tomu už skoro nevěřila.... :slight_smile: no oto je to fakt zvláštní, jak taky píšou holky, tak mě taky bolelo břicho když měla přijít MS tak jsem si říkala aha, už je to tady a 3 dny sice bolesti v podbříšku až skoro takové ty křeče a furt nic.... myslela jsem si tedy, zda třeba nemám zánět čehosi a tak jsem vyrazila na gyndu a tam mi doktor žádný problém na utz nevyděl jen větší sliznici... nebo tak něco... už si to přesně nepamatuju a vzali mi krev a tam to bylo... takže jsem to taky vlastně věděla hned od 5tt a z testíků jsem taky byla v podezření... Takže ti moc gratuluji, je to úžasný. My s manžou jsme to taky neřešili a vyšlo to, tak držím palečky a moc si to užívej je to krásný pocit, počkej až tě začně kopat... to je teprve nádhera :grinning:
18. led 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahojky holky, moc vás zdravím.
Lucíku móóóóc ti gratuluji, to je skvělé, že jsi mezi námi!!! :wink:
18. led 2008 v 17:03  • Odpověz
autor
děkuju akorát teď mám šílenou angínu tak jsem dostala nějaké antibiotika pro těhotný a ležím teplotu mám 38.6 ale už jsme ji srazili na 37,5 takže dobrý na gyndu jdu v pondělí jestli toho budu schopná :slight_smile: a tak doufám, že mi to potvrdí a dá mi průkazku tak se holky mějte a já jdu ležet jsem jak praštěná palicí hrůza ahoj
18. led 2008 v 17:41  • Odpověz
Lucko - to chápu, to je pech, zrovna když zjistíš těhu, tak máš angínu, tak to se teda koukej kurýrovat a ne že v pondělí nakazíš ostatní maminy u doktora, musíš kašlat proti zdi, aby jsi ty bacily zabila :wink: :slight_smile: Držím palečky, ať ti to doktor potvrdí, ačkoli si myslím, že tomu už nic nechybí :grinning:
19. led 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
ahoj anto holky myslíte,že když beru ty antibiotika tak to může mít nějaký vliv na pozitivní výsledek testíku?7 jsem jich měla pozitivních a teď jeden negativní takmáme strach ale nekrvácím ani mě nebolí břicho nic tak doufáme, že budevše v pořádku tak na mě prosím myslete ahoj :frowning2:
19. led 2008 v 15:13  • Odpověz
No to si nemyslím, že by antibiotika měla mít vliv na výsledek těhu testu,nikdy jsem o tom neslyšela. Toho se neboj, že nejsi "v tom", důležité je, jaká antibiotika bereš, ví doktor, že máš podezření na těhotenství? Aby ty prášky neublížily mimísovi.
19. led 2008 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem taky nějaká marod. poprvé jsem lehla asi v 7 tt a teď ve 21 tt znova ale mimi tu první nemoc zvladlo uplně v pohodě, jen se nestresovat. pokud by se mimi neudrželo tak to pravděpodobně nebude z atb obzvlášť šetrných. moje dr na začátku říkala že v prvních 12 týdnech příroda udělá selekci a pokud se mimi pustí tak jen proto že by bylo poškozené, takže klid a hlavu vzhůru luci. Drž se
19. led 2008 v 16:42  • Odpověz
Ahoj holky..můžu se přidat?Taky čekáme poprvé a jsem doma a dávám dohromady kuchyň atd. :frowning2:
19. led 2008 v 19:14  • Odpověz
autor
ahoj holky tak nakonec se čárečka vybarvila sice slabá ale je tam a když říkáš e.k.t že jsi taky marodila tak to bude určitě v pohodě tak díky holky jinak jsem úplně jak mátoha dokrotka ví že jsem těhotná teda že mám podezření dala mi nějaká ant pro těhotné tak v poho uvidím jak mi bude a když tak zajdu k doktorovi v pondělí nebo ve středu ael věřím že to bude ok tak díky a mějte se zatím appa
19. led 2008 ve 20:14  • Odpověz
lucka_g:no co to nevidím!Pár dní se tady neukážu a málem prošvihnu takovou důležitou novinku! :grinning: Moc moc a moc gratuluji!Moc Ti to přeju!Závidět nemáš co,počkej,až dojdeš na konec.Dneska už jsem nebyla schopna chodit,jak mi natekly nohy a doktorovo"jsme ve finále"mě taky moc nepotěšilo.Tašku mám zabalenou a už jen čekáme,kdy se maličké rozhodne přijít mezi nás.
20. led 2008 v 00:08  • Odpověz
autor
tak to jsi šťastná počkej až ho budeš držet v náručí já už se na to těšímteď už mi začíná býtlíp penicilin začíná zabírat tak to snad bude dobrý a ty hlavně odpočívej a pak sem napiš dojmy papa držím pěstičky :slight_smile:
20. led 2008 v 17:19  • Odpověz
Ahojky holky,moc vás zdravím.
Lucinecinecko - určitě se můžeš přidat,budeme jen rádi :wink:
Lucíku - tak se pořádně vylež a dávejte na sebe pozor :wink:
20. led 2008 v 19:12  • Odpověz
Tak to děkuji...V kolikátém jsi?Jestli se můžu zeptat..
21. led 2008 v 08:55  • Odpověz
tady je to jednoduché, aktuální týden se píše světle vedle přezdívky ale pořád se aktualizuje i u starších příspěvků, takže nové příspěvky souhlasí ale u starších se musí odpočítat doba která utekla od vložení příspěvku
21. led 2008 v 09:01  • Odpověz
Ahojky holky, jak se máte? Já dnes zvažuju zda už objednat nebo neobjednat kočárek... dodací lhůta je cca měsíc, tak furt nevím... zda ještě nepočkat... :wink:
21. led 2008 v 10:40  • Odpověz
my kočárek budeme řešit až tak v dubnu, nebo květnu. Některé obchody mají dodací lhůtu jen týden a některé lze kopit v kamenném obchodě, taky bych ho ráda viděla než jej koupíme. Kdyby se žádný nelíbil tak spěchat nemusím mám k dispozici po sestřenici. Je sice obyčejný, ale než bych našla takový aby se mi opravdu líbil a byl mi i příjemný na ovládání i z důvodu nemoci páteře, tak raději osobní koupi, i když přes net je to levnější
21. led 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
ahoj holky jsem netušilaže potvrzení těhotenství od doktora tak dlouho trvá dneska jsem byla u doktora a ten mi řekl že sám nic nezjistí tak mě poslal na utz a když to bude v poho tak mám přijít až 25 února taky to tak u vás trvalo? jo a říkal že ten utz bude prováděn spodem nevíte jak to myslel a co mi vlastně budou dělat? mám trochu strach taky vám to dělali?
21. led 2008 v 18:03  • Odpověz
buď v pohodě minimálně do 12 týdne se utz provádí sondou vzdáleně připomínající dlouhý úzký penis, a spodem myslela vaginou, to je tak jak vyšetřuje ppohmatem, když je mimi dobře umístěné a správně velké tak od asi 13 tt už lze vyšetřovat utz přes bříško. Já do 12 tt měla taky sondou spodem a na kontrole 15tt už přes bříško. Ze začátku jsem na kontroly chodila po 4 týdnech, nyní již po 3t. Je na to nějaký systém. Ale když budou mít pocit že raději chtějí kontrolu častěji tak se to liší. neboj pohoda
21. led 2008 v 18:16  • Odpověz
autor
tak to jsem ráda a jak dlouho to trvá? a dají ti hned obrázek? já jsem z toho najednou nějaká nesvá hrůza jsem z toho úůlně vykolejená nejhorší je, že to ještě nikdo neví a nemůžu se s nikým poradit jenom tady s vámi holky a jak pokračuje to vyšetření no a tak řekněte
21. led 2008 ve 20:29  • Odpověz
fotku umí vytisknout jen některé pracoviště, a navíc musíš si o ni požádat, stojí okolo 50 kč
21. led 2008 ve 20:35  • Odpověz
Lucka_g: Ahoj Lucko, jak píše e.k.t. ten ultrazvuk co závádějí sondou je více přesnější když je je to z kraje těhu, tak to tak u mě bylo asi do toho 12tt. Na sondu navlékne kondom ten zvlhčí a zasune ale vůbec to nebolí :slight_smile: . Já fotečku tady z toho vnitřního mám v 8tt mám jí v albíčku, ale je to pidi.. :grinning: . U nás stojí obrázek 100,-, ale jestli ti ho dá tak si ho nech udělat, protože u naše doktora už mi ve 20tt obrázek udělat nechtěl,že se mu tam mimi nevešlo celé, tak pak už je to smolík, jedině jít jinam na 3D nebo na genetiku. Na kontroly se chodí když se těhu potrvrdí obvykle v 8tt, aby si prohlédl doktor zda bije srdíčko a pak pravidelně 1x za měsíc.
Tak držím palečky papa
22. led 2008 ve 12:30  • Odpověz
e.k.t. - tak to máš s kočárkem dobrý.... to já už si vyhlídla tedy typ a teď řeším jen barvičku. Protože je asi 200barev, tak je to jen na objednání a dodání je až měsíc... Zatím nemáme vůbec nic, a kočárek stejně doma být nemá, tak by se na přechodnou dobu asi někde uskladnil. Jak jsem furt v práci, tak vůbec nemám čas něco schánět a bojím se že se budu stresovat, že nic nestíháme.... :wink:
22. led 2008 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky holky, moc vás zdravím :slight_smile:
Nadíku, myslím si, že pokud to dodání trvá měsíc, tak si kočárek klidně můžeš objednat a navíc nikdo ti nezaručí, že ho zrovna budou mít na skladě. Proto bych doporučovala objednat kočárek dříve a uklidit ho třebas k babičkám nebo někde ke kamarádce :wink: Jinak s oblečkama si nedělej starosti, pokud nestíháš, tak doporučuji si udělat nějaký malý výlet do obchodního centra a něco pokoupit. Doporučuji třeba H&M, Puntanelu, nebo Quelle. možností je mnoho. Nejlepší je si udělat seznam vecí,které chceš pořídit. Pokud si nevíš rady koukni na www.miminko.estranky.cz, jsou tam napsané věci do výbavičky, kterou si můžeš doplnit nebo proškrtat. :wink: :wink:
22. led 2008 ve 13:05  • Odpověz
Lucíku - já jsem poprvé byla u obvoďáka a ten mi udělat z krve test na HCG, ještě ten den jsem měla výsledek a za týden jsem šla ke gynekologovi, ten už na ultrazvuku viděl malý váček..byla jsem 5tt. první fotečku jsem dostala v 8tt, ale musela jsem si o ní zažádat. Pokud jsi už v 7tt, tak by mohlo jít vidět i srdíčko :wink: Tak držím palečky a hlavně se nestresuj, nezapomeň jak moc jte po tom toužili,tak teď to máte :wink: :wink:
22. led 2008 ve 13:11  • Odpověz
numerenka: díky moc na ty stránky se určo mrknu :wink: vůbec nevím co vlastně ani kupovat... pár bodýček z výprodejů za babku mám, ale to je furt to samé... :slight_smile: .... dokud to půjde chci být v práci a něco vydělat, oto víc se pak budu těšit právě na to jaro a léto doma na zahrádce.... Dnes je to fakt super, že si můžeš i přes net objednat a vůbec nikam nemusíš.... to dřív nebylo :wink:
22. led 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
ahoj holky no tak to jsem na to zvědavá jestli mi teda dají fotečku snad jo jinak už jsme to řekli mamce byla moc šťastná ale jinak zatím nikomu a co vy holky jak se máte?
22. led 2008 ve 20:28  • Odpověz
ahojky, tak to věřím, že měla mamka radost....počkej na fotečku a pak bude mít ještě větší :slight_smile: UŽ JSI ZDRAVÁ?
22. led 2008 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.