• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
díky pomohlo, drápky jsou pěkné a schůzky 50% úspěch, jedna domluvená na středu, druhá nebyli doma, ale šéfová mne pochválila :wink:
7. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
tak klidnou dobrou noc všem, klidný sváteční víkend a ke dni matek vše nej nej nej a třeba i nějakou kytičku :wink:
7. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
jaj, no vidis, ja uz muzu slavit den matek :grinning:

jinac gratuluju! A ti co nebyli doma ti na to kyvnou taky :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: drzim pesti

taky bych sla na drapky, no v zari, necham se objednat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
jej, mě to nedošlo, že jsem matka :grinning: pořád myslím na tu svou..ať nezapomenu..jsem zvědavá kdo nezapomene na mě :grinning:
8. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Evi co to vlastně máš v popisu práce? Nemohlo by se nám to třeba hodit? :wink:
8. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
No provádím klienttům analýzu toho jak jsou na tom finančně, co chtějí do budoucna a zjišťuji co pro splnění svých přání musí udělat :wink:
8. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Aha, tak to by potřebovala spíš tchýně.. neumí spočítat ani rohlíky..(obrazně)
9. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
jenže to je pro lidi kteří poslouchají doporučení a chtějí si polepšit :wink:
9. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
tak to ma teda gabcina tchyne smolika :grinning: :frowning2:
9. kvě 2009 ve 23:13  • Odpověz
No to teda jo..

A co jinak holky jak se máte? Co naše těhulky? nějak nám to tu vázne..povídejte, přehánějte.. :wink: :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
my se dnes vrátilui ze srazíku červnovek, celý prodloužený víkend a super super super :wink:
10. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
no taky jsem napjata jako ksandy, co tehulky, ale kdyz nepisou, tak asi vsecko OK

Evi to je super :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
no v sobotu nás tam bylo celkem 10 rodinek a bylo tam 10 prťat a 2 větší :wink:
10. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Dobré ranko, Joli tu už hodinku výská, ale jinak pohoda :wink: peru peru ..... :grinning:
11. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz
Ahoj, taky se chystám prát..a tchýně se chystá se mnou mluvit, teda nechápu o čem.. :confounded:
11. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
no tak pevné nervy, během dne tu jistě budu k dispozici k vykecání :wink:
11. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak sem se sem konečně dostala my se máme dobře, všechno zatím ok

gabi, tak ať pohovor dobře dopadne :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj devcata :grinning: Jak se mate?? U nas nic novyho zadnej zub :angry: :angry: jinak je to pekny sidlo po kom ta holka je to vazn nevim :sweat_smile: :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Luci je fajn že je dobře :wink:

Peti a není třeba po mamince? taky tak "hodná!?" :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
tak Joli ve snaze zopakovat piškot, řekla pivo :grinning: :grinning: :grinning:

tak raději říká ňam ňam ňam :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
:grinning: evi, no ceska holka se nezapre :grinning:

peti, neboj, oni ji vylezou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jeste budes vzpominat, jaky to bulo kuasny, kdyz te jeste nemohla rafnout :grinning:

ju, gabi tak to jsem napjata jako ksandy

ja frcim na postu, musim poslat par psani, at mame penizky :slight_smile:
11. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Jo holky.. zase jsem ta nejhorší já.. jsem nezodpovědná, chodím si po kámoškách, Honzovi jsem nevěrná... :confounded: :unamused: :angry: :cry: Asi jsem jí neměla říkat na rovinu, že všechno vím, to s těma penězma..to ji totiž naštvalo jako prase.. Myslím, že závidí že ona nemohla nikam když byla mladá a myslí si, že když někam jdu, tak hned za chlapem.. teď čeká na Honzu a chce pokračovat dál v rozhovoru.. no ale mělo to takové grády, že jsem se bála aby se Barunka nevzbudila..a teď zase spí a Honza má přijít..
11. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
teda gabi to je hustý, to ti fakt řekla, že jsi honzovi nevěrná jo? to je teda mazec, fakt je to kráva, promiňte holky, ale jinak se to říct nedá, ale honza ti snad věří ne?
11. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
teda gabi, nedej se! Babizna jedna! Zavistiva, sama zivot si zaridit neumi o sebe postarat se neumi a jeste bude delat dusno okolo sebe? At si trhne slajskou! :angry: Teda, doufam, ze Honza je rozumnej a ze ji poradne vycini :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chjo, mas to tezky, holka :pensive:
11. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
gabi: tak to je mazec zenska, bych si se svoji povahou poslala do pr**** a vykopla ze dveří. :sweat_smile:

My se teda s tchyní taky nemusime tak ona nejezdi k nam a ja k ni a je klid. Manza si tam Yvonku bere kdyz ji cche videt a je to :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Honza mi věří, ví že je to blbost..včera strašně ječela, že chce mluvit i s ním, že je blbej když se mnou zůstává a nakonec někam šla a kdoví v kolik se vrátila..mě z ní chytla taková migréna že jsem až zvracela a měla zimnici...

Peti u nás to bude stejné a už se na to nesmírně těším :wink:
12. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
ty jo gabi, to je fakt síla, no hlavně už aby se odstěhovala, a asi věděla, že nemá pravdu a proto odešla a ani s honzou nemluvila, hlavně jestli jsi už v pořádku :unamused:
12. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Luci dík, no v pořádku jsem tak na půl.. teď přišla z práce, tak je mi zase nějak divně, asi z nervů to bude..ale je nějak ticho, takové to ticho před bouří...
12. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
gabi, tak to je teda sila :frowning2:
12. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahojky, jsem tu, le po dnešním maratonu úplně grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.