• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
mnaaam, teda evi ty mi ale delas chute!
23. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
lehký, rychlý a dobrý jídlo, ještě jsem udělala koprovku :wink:
23. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak Joli obědvala v 11 polívečku čočkovou s jarní cibulkou asi 1,5 šufánku, pak šla spát spala skoro 2 hdiny a slupla 3/4 knedlíčku s kuřecím masíčkem v žampionové omáčce :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak diskuzi jsem zrušila na ženách, tak budem psát jen sem, je to stejně na nic, když se to vlastně píše dvakrát a když tam verča nechodí, tak je to i zbytečné mít dvě diskuze, takže tímto, ruším diskuzi na ženách a pište už jen sem jo? :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
prima, luci, me to nebavilo furt se muset prihlasovat :sweat_smile:
jinac jsme tu meli v noci neskutecne ukrutnou bourku. Bylo svetlo vic nez ve dne, jak se blesky ani nestihly zhasnout a uz byl dalsi. Bourilo to jak na letisti, hruza :confounded: I kroupy byly. Jsem se nevyspala a to konecne malej poradne zaspal! :angry:

Co vy? Jak se mate?
25. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
my se máme super, těhu si konečně užívám na plno, když je holt člověk doma a nemá žádné stresy a tak, tak je to super,

ty jo blesky Vám fakt nezávidím, já moc bouřku ráda nemám, kor když jsem třeba sama doma
25. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj, my se máme tak nějak.. neutrálně bych řekla.. jen nevím jestli je to dobře nebo špatně..
25. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
luci, ja se bourky straaasne bojim :confounded: a to bylo fakt priserny tu minulou noc.
No dneska jsem opet do malyho narvala 80 ml kase + kojo, tak se tesim, ze bude spat az do rana. Drzte palce :sweat_smile:

Gabi, tak aspon ze tak. Cucham cucham, ticho pred bouri :confounded: Snad ne :sweat_smile:

brou noc vsem
25. kvě 2009 ve 23:23  • Odpověz
Kuli, klidně by to mohlo být ticho před bouří.. za prvé já bouřky ráda a za druhé je pak krásnej vzduch! :grinning:
26. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Jo a ještě se pochlubím :wink: Barunce se přes noc (která fakt stála za to :cry: :cry: :cry: :cry: ) prořezaly ty vrchní zuby.. :dizzy_face: , tak ještě přežít špičáky a bude fajn, mamča mi říkala, že špičáky jsou nejhorší a stoličky prý kupodivu nebolí.. jsem zvědavá..
26. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
ahojky, teda gabi, gratuluji, no jo, je to už velká holka, a ty se drž, nikdy není nic tak horké, jak se to uvaří a třeba se taky konečně pročistí u vás vzduch, držím pěstičky :wink:
26. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
děkuji luci :slight_smile:

no holky, moje tchýně je blázen nad blázny..teď pro změnu vytrubuje, že jsme Barunce koupily zbytečně drahé hračky a že jsem si raději měla koupit něco na sebe..že prý jejímu synovi dělám ostudu!!! Já se zblázním, pomoooooc!!! :frowning2:
26. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
gabi, to je jen jeji nazor a zavazuje pouze ji. Ze delas jejimu synovi ostudu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cha! :grinning: Mej ji na haku. A netvrdila ti taky, ze by uz barunka mela sedet na nocniku a pomalu chodit? :grinning: Hod na ni bobek, na babu jednu jedovatou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a i kdyby to byla pravda, aspon je videt, ze ti vic zalezi na tve dceri nez na tom, jak vypadas :sweat_smile: To je preci spis pochvala no ne? :slight_smile:

juu, zuby venku. A ze stolicky nebolej? Tak snad ne no :slight_smile: My jeste nemame zadnej :unamused:
26. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
jj gabi, přesně jak říká blanča, povznes se na ni, je to baba, která nestojí za to, aby ses kvůli ní trápila :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Gábi souhlas, jako že ty děláš rodině ostudu a co teda dělá ona jako......exce sotva dohrozila a už je ta nejlepší....píp....píp.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
gabi, kdo vi, jaka je, ten neuveri a kdo uveri, ten ti muze bejt sumak. no ne? :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
ahojky, jak jste se měli dneska? já jsem konečně sehnala botky, tak mám aspoň něco k sukni :grinning:
27. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
luci super, my dneska skoro jen spime :sweat_smile: no jeste ze tak, uz nejak nemuzu, navic vcera jsem se vazila a mam pouhych 46 kg, coz je min nez pred tehu :astonished: Se nedivim, ze jsem uplne vycerpana :frowning2: Za cvhvili ze me bude jen kostlivec :confounded:
27. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
no teda Blani to musíš být šíleně hotová :frowning2:

Luci to je super, já taky sehnala nazouváky, abych se netrápila u klientů s obouváním a bylo to šup šup :wink:
27. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
no evi, to jsem, furt bych jen spala. Kdyz malyho nosim tak se bojim, abych sebou nekde nesvicla, pac uz se mi parkrat pekne zamotaly nohy :confounded: A uz mi ani nechutna... takze to bude problem. Navic i kdyz jim za 2 nepriberu ani deko (teda aspon pred tehu). Chjo.
No nic, jdu nakojit papala a pinkat. Brou
27. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
tak Joli ještě nespí, ale už je asi uřvaná páč štká, tak už snad taky brzo zapadnu :wink:
27. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
tak co evi, uz spite? Ja jeste neeee :grinning:
27. kvě 2009 ve 23:46  • Odpověz
no já teda měla asi deset minut po příspěvku alarm, jak se Joli srolovala mimo dosah nanny, ale koukala a byla v pohodě, tak jsem ji přenístila a během půl hodiny odpadla, a já kolem 23 odpadla taky, Martin přišel nevím kdy a zůstal v obýváku a za náma došel až siréna po 2 hodině spustila, no moc ji bolelo bříško :frowning2: ach ty zuby, už trápáí 2 týdny a nikde není nic vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
jo, zuby jsou mrchy :angry:
28. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
no to jo, no trochu oteklou má celo dáseň, ale nic patologickýho :wink:
28. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
zkouselas jantarovej nahrdelnik? prej to hrozne frci mezi lidma. ale jaky to ma ucinky to nevim :sweat_smile: teda JESTLI to ma ucinky :wink:
28. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
no to ne, když je nejhůř namažu gelem, ale na to je brzo, jinak až tak pověrám nevěřím :wink:
28. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahooooooooj holky tak u nás zase problém v pondeli prestala čůrat :frowning2: tak v úterý hned k dr. dehydrovaná není, naopak prý je až moc živá :sweat_smile: :sweat_smile: jo a má 8880g tak se snažim do ní cpát pití, tim jak furt nic nemohla tak to samozrejmne nechce pije z víčka od petky :sweat_smile: :sweat_smile: aspon něco :grinning: zítra jdem zas sice čůrá ale pořád to není ono tak jsem zvědavá co ji je :frowning2:
28. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
peti, no teda, vy si uzijete :unamused: Tak at to neni nic vaznyho Hlavne, ze pije :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Peti pevné nervy, hlavně aby se Yvuš už srovnala a bylo vše ok :wink:
29. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.