• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
tak co Peti? jak jste dopadly?
29. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak se máte v sobotu? já se jdu dneska podívat na svou pětiměsíční sestřenku, tak se těším, podle fotek už zase vyrostla
30. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Luci to si ji pěkně užívej, Martin jde zjišťovat co budeme dělat tento víkend :angry: to brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tak my doma relaxujeme, dnes jsem se naučila na našem presovaru dělat latté, tak si je vychutnávám a vzpomínám na všechny na nichž mi záleží :wink:
30. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
ahoj zhubla 30g zadna katastrofa v pondeli na prevazeni
30. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
ahoj holky

evi, tak to ta mms byla od tebe s tím kafem? ale to máš asi nové číslo ne?
30. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Luci mám jich 6, a tenhle byl zrovna po ruce a je na sms a mms :wink:
30. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
doubrou noc :wink: :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
6 telefonu? By me kleplo :sweat_smile:
Peti, jejej, no tak at ti holka kouka zacit trosku pribirat :unamused:
brou :slight_smile:

luci a jak se citis? Uz mas 18 tt :astonished: to to leti :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
ahoj holky,
my jsme si udělali výlet na slovensko, s mamkou a bráchou..do Žiliny, (mamka tam jela pracovně), bylo tam fajn Barunka je zlatíčko k pohledání :dizzy_face: zuby máme nahoře i dole :slight_smile: paráda, už si sama přikusuje sušenky k přesnídávce.
Ale jen jsem se vrátila domů, tak se nálada pokazila..už už to vypadalo, že za měsíc budeme bydlet sami a zas nic :angry: tchýně měla domluveno s dcerou, že jí vezme půjčku, ale ta měla na účtě - 6000 které si nechala zaplatit, že pak jí tu půjčku dají a pak ji nevzala. jenže to byly peníze na nájem, my jsme totiž tentokrát udělali blbost a dali jsme tchýni půlku na nájem (a né ona nám jak to bylo do teď). mazec, je to čímdál zamotanější a složitější a těžší a už mě to fakt nebaví!!! :frowning2: :unamused: :confounded:
30. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
gábi no to je fakt hnus tohle :frowning2: přemýšlím nebylo by lepší oželet ty investované prtachy a beze slova zmizet neříct jí kam najít si jiné bydlení a případně ji zažalovat? tohle bude jen a jen horší :frowning2: :cry:
31. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
no jo, evi, ale to by museli mit nejakeho duveryhodneho svedka, ze ji ty prachy dali atd. Mate, Gabi?
Taky si myslim, ze byste ji nemeli dat uz ani fufnik a radsi se pokouknout jinde. To je des, akorat te to stresuje a Barunku taky a H. urcite taky... pryc od ni, fakt :frowning2: Zdravi mate jenom jedno a za ty nervy to nestoji, no ne?
31. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
no jo holky, to je všechno rozumné co říkáte..jenže jsme nechtěli tahat Barunku po pronájmech, na který se stejně nechytáme, páč nemáme na kauci a nějaký ten měsíc dopředu jak všude chcou, a jiný byt za odstupné taky není reálný, protože Honza má na sebe půjčku co bral mamce a já půjčku na byt.. :confounded: a svědky máme..jejího syna Jiříčka a přítelíčka který mě všude pomlouvá, to jsou svědci, co? ti by byli schopní říct že jsme žádné prachy nedali.. já už prostě nevím jak dál a nevidím žádné rozumné řešení :frowning2:
31. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
gabi to je tada blby :confounded: A co vasi? Nebo nemas nejakou kamaradku? No urcite uz jste takovy moznosti zvazili. Ty jo, me uz taky nic nenapada :frowning2:
31. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz
Gábi teď mne napadla zvrácenost, ale možná by to šlo. Zkusit se zeptat v azylovým domě, a místo peněz na nájem ušetřit na kauci, ale bylo by nutné sehnat místo pro umístění nábytku. Vím že to zní hrozně, ale takto to vyřešila kolegyně v práci po rozvodu a to měla 4letou holčičku a 2měsíčního synka. Nebyo to jednoduché, ale za půl roku bydlela v 1+1 a je spokojená. :wink:
1. čer 2009 v 05:20  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak vás všechny zdravím, gabi ta tvoje tchýně je fakt slepice, já bych se na ni taky vyprdla a odstěhovala se, ale ono se to lehce říká ale hůř dělá :frowning2: tak snad se to všechno dobře vyřeší

a co vy ostatní? to je hrozný, teď sem chodíme jen my čtyři ostatní na to nějak prdí :slight_smile:
1. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
nebo je torpéda tak zaměwstnávají že nemají čásek :wink:
1. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
gabi, myslim, ze bys mela zkusit vsecko co jde abyste se ty baby zbavili jednou pro vzdy.

Ups :confused: :sweat_smile: ted to vypada jako navadeni k jedne spatne veci, tak to neeee :sweat_smile: Tak daleko zas neee :sweat_smile: Ale abyste uz na ni nebyli zavisli. Abyste ji nemuseli dnes a denne potkavat a porad se o neco tahat. S tim azylakem to je dobrej napad. Mozna by to slo :wink:
1. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
No právě aleně to pomohlo, byla tam asi půl roku, manžel byl u svých rodičů, všichni se tam nevešli, tady byly problémy s jejím tátou a macechou :frowning2: no a tam platila asi 1500 měsíčně a místo příspěvku 6000 na inkaso dávali 4000 bokem a mají pronajatý byteček a jsou v pohodě :wink:
1. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
popravdě si azylák nedovedu představit..naštěstí to snad nebude potřeba, protože ve středu jde honza s matkou přepsat dekret!!! :dizzy_face: tak snad i brzo vypadnou.. :confused: neraduji se dopředu..páč to vždycky bylo předčasně.ale ten dekret už je jistej,teda aspoň včera byl...

Blani, navádět mě nikdo nemusí :sweat_smile: mám na to chuť už 3měsíce :grinning: :zipper_mouth:
1. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
gabi, drz se :confused: :sweat_smile: :grinning:
ty jo, drzim pesti, aby to aspon na vas prepsala, pak uz si budes moct odfouknout aspon trosku, to nejvetsi by bylo udelano. Tak TFUJ TFUUUUUJ :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
budu držet pěsti pro štěstí :wink:
1. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
gabi též držím pěstičky, snad to konečně dopadne po tak dlouhé době a tolika problémů, škoda že ty úřady nemají otevřeno i v úterý to by tam honza mohl zajít ještě dneska aby si to baba nerozmyslela zase do zítřka, ale snad ne :angry:
2. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
no to je škoda a ještě k tomu když to tak vyjde jako teď že má tchýně PO a ÚT dlouhos směnu, tak se musí čekat na středu :angry: , ale její přítelíček říkal, že je to jisté, zítra tam jdou!! Jen teda nevím co vyřídí, když za květen není zaplacenej ten nájem... obávám se, že se to zase posune :cry:
2. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
no jo to je vlastně průšvih viď, no snad to bude dobrý, třeba ve vás uvidí jistotu placení a meškat nebudou, aby prašule měli brzičko :wink:
2. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
gabi, mozna neposune :wink: ale v tom pripade bych za tim videla dalsi kulisarnu :frowning2: Nevzala si na ten byt nekde hypoteku? Jako ze by ho zastavila za prachy. a ted ho chce prepsat na H. aby presunula zodpovednost na nekoho jineho? :confused: Ja uz bych ty babe neverila ani nos mezi ocima :frowning2: Teda to vam to maluju, co? :sweat_smile: :frowning2:

No snad to vsecko vyridite :dizzy_face:
2. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Gábi držíme pěsti pro štěstí obě dvě :wink:
3. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Blani tohodle se bát nemusíme, páč byt je státní...a na ten se hypo nedává. no už se chystáme tam jít..nakonec jdu já místo H.
3. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky, mohly byste mi poradit? Sem poprvé těhotná, bříško mám už dost velké na to abych se vešla do mých starých kalhot a tak sháním nějaké těhotenské. V H&M sem koupila sportovní kalhoty ale do práce občas potřebuji i elegantní a taky bych potřebovala nějakou halenku. V H&M mají dost omezený výběr :frowning2: Nevíte kde by se daly sehnat v Praze těhu věci, za přiměřenou cenu? Nemám vůbec přehled o obchodech s těhotenskou módou a přes internet se mi nakupovat moc nechce, neboť si věci potřebuji vyzkoušet a taky ty kalhoty už potřebuji zítra :sweat_smile:
Díky moc
3. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.