• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
safa promin, ale bydlim jaksi prilis moc daleko od prahy, takze neporadim :confounded:
3. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
safa, já taky moc neporadím, sice jsem narozdíl od kuličky v čr, ale taky dost daleko od Prahy..ale já jsem koupila tady v Ově kalhoty u Bati, ano přesně tam kde se prodávají boty..u nás je to na 3patra a v tom 3. mají těhu módu :wink:

Jinak holky s bytem jsem nepochodila, ale je to na dobré cestě, jen to nejde přepsat na mě, páč nejsme manželé..ale tchýně už podepsala, že přenechává byt synovi, teď ještě musí jít podepsat jirka papír, že se vzdává práva na ten byt, protože když se matka vzdá práva, tak automaticky mají nárok děti které tu mají trv. pobyt, no máme to komplikované, ale řešitelné..takže čekáme na honzu až přijde, hupsneme do auta a jedeme směr úřady, aspoň ať dneska jirka podepíše to vzdávání..zbytek se dořeší v PO, ale raději bych dnes, páč do pondělka se může provalit ten nezaplacený nájem.. no je to jak v kocourkově..a ten nájem co měla platit tchýně asi zaplatíme my :angry: jinak byjsme neměli klid nikdy!!
3. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
ták... jsme zpátky z úřadů. Vyřídili jsme nakonec všechno, museli jsme, protože H. jede v pondělí do Prahy (místo Brna :frowning2: ), jenže mu řekli, že do 30dnů mu dají vědět jak se rozhodli, to znamená, že čekají jestli přijdou všechny platby..takže jestli se urychleně nezaplatí ten nájem, tak máme po žížalkách :frowning2: . a od tchýně to asi čekat nemůžeme..
3. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
jaaaj, gabi to mate teda komplikovany. Jsem nepochopila jak vam muze tchyne prodat statni byt :confused: :sweat_smile: Ale aspon ze uz to mate podepsany. Ted ale bude chtit Jirka pulku odhadni ceny bytu, za to, ze se toho vzdal, ne? :pensive: Ty jo, budu se tesit na dalsi dobry zpravy :dizzy_face:

Peti co Yvca?
3. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky... Tak v pondělí jsme dopadlli dobře má 8920g a pije dneska vypila skoro 150ml juchůůů
3. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Peti super!! :wink: :dizzy_face: Takže Yvuš je v poho? Nebo teda se aspoň srovnává ne?

No Blani, ona nám ho oficiálně přepsala zadarmo, za peníze to nejde..tudíž ani Jirka nemůže nic chtít, on dnes vlastně podepsal, že se toho bytu zříká.. a ikdyby něco chtít mohl, tak nechce, takže s ním je to v pohodě :dizzy_face: , no a navíc jsme teď měli ''rodinnou'' poradu a tchýně nejpozději v sobotu (to už musí mít výplatu) zaplatí ten nájem :dizzy_face: , respektive, dá nám na to peníze a my si to zaplatíme samy, ať máme jistotu..

horor s dobrým koncem! horší je, že tchýně bude mít peníze na byt až v srpnu, takže musíme ještě vydržet ve společné domácnosti.. :unamused: no ale už víme na čem jsme a že se blíží konec utrpení :dizzy_face: . spadl mi ze srdce takový balvan, to si ani nedovedete představit!
3. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
to zní dobře :wink:
4. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
ahoj holky, gabi já jsem hrozně ráda za tebe, fakt to je skvělá zpráva po takové době, že už budete mít konečně klid, ty i barunka jste to vážně potřebovaly :slight_smile: je to fakt perfektní zpráva, hlavně, že už je to všechno podepsané, to je nejdůležitější

a jak se jinak holky máte? já suprově, dneska jsem spala až do půl jedenácté a to mě vzbudil až pošťák, jsem měla zase v noci divoké sny, normálně se mi fakt zdálo, že k mý posteli přišel lidožrout, nebo prostě takový hnusný domorodný chlápek, si pamatuju, že jsem zakřičela a vzbudila se a brečela jsem tam jirkovi, chudák byl ze mně úplně hotovej, ale to už je podruhý, co se mi takový sen zdál, a přitom jsem ani nekoukala na nějaký hnusný film nebo tak, to jsou asi ty hormony

a co vy? co děláte a tak?
4. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
luci, taky jsem mela v tehu takovy obdobi :sweat_smile: to prejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja jsem prave uspala malyho na prochajde v kocarku, tak toho musim vyuzit a pujdu jist :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti super! Tak snad uz se ti Yvca spravi

Gabi, drzte ji zkratka, babu, jak ji povolite uzdu, zasejc se vam splasi, na to bacha :wink: :grinning:
4. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
jj blani snad to přejde, je to děs,

peti, to je dobře, že už se yvonka spravila, hlavně aby to vydrželo :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Taky doufám... Příští týden budu volat do Prahy tak uvidíme co bude :pensive: Ja mám od pondělí angínu jak pra** mi z toho jebne asi :grinning:

Gabi: držíme palečky at u máš klid :wink:
4. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
to vis, ze jo, Luci. Nejhorsi na tom je, jak jsou zivy, ty sny, vid? :sweat_smile:
Me se zdavalo o tom, o valce, o zrade, o samote... no fuuuuj :sweat_smile: Doufam, ze se to nikda nestane
4. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
jj gabi, taky doufám, protože to jsou fakt hnusné sny, akorát že při prvním těhu se mi to nestávalo, tak nevim :unamused:
4. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky, tak následky alergie jsou zánět všeho od hrtanu výše :stuck_out_tongue_closed_eyes: a atb na týden, no musím se dát před minisrazíkem, focením a snažením dokupy :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
tak už se evi začínáte snažit o druhé mimčo? to je dobře, hlavně aby Vám to vyšlo :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
no ještě ne, ale snad už brzy, jestli Martina nepřejde kuráž :grinning:
4. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
snad ne :wink: :dizzy_face: Kdyz ho nepresla do ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
no už začíná okecávat proč ještě ne :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
tak mu rekni, proc uz jo :grinning:
4. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
no to bych si nepomohla, měl by pocit že ho tlačím :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás je to holt dost složité :wink:
4. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
evi, jako kazdej chlap :grinning:
No ja jen, ze jste cekali tak dlouho na Joli, tak si myslim, ze pokud byste museli cekat stejne dlouho i na druhy, ze by to nebylo dobry ani pro mimi ani pro tebe (z hlediska veku :sweat_smile: ). No doufam, ze se vam to povede hned jak se rozhodnete :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
no já si dávám do 40ti pak to vzdávám, to nemá smysl :frowning2:
5. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
dobré ránko děvčata, tak jak jste se vyspaly? Já dobře, normálně nám zase šíleně svítil měsíc do pokoje, tak jsem musela zadělat okno ještě něčím tlustým, moje záclony jsou totiž dost průhledné :slight_smile: ale dobrý, pak už se dalo spát

po obědě se chystám do hradce a pak se chceme jet podívat na ty kočárky do opatovic, tak jsem zvědavá, na co tam narazíme
5. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj, my jsme šli s baruš za kamarádkama a za chvilu čekáme další ''delegaci'' přijede moje kamarádka, (kterou mám už od školky) i s pejskem, tak jsme zvědavá jak to porběhne, budou u nás i spát, já se tááák těším! Jsem zvědavá co baruš bude říkat na psa.. a co pes na kočku :sweat_smile: :grinning:
5. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jé Gábi to bude legrace, Barce se pes bude určo líbit to bude pohoda, ale kočka a pes, no to asi bude zajímavé :wink:
5. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
evi, no muze a nemusi, nase psina narazila na kocoura, co mu byla ukradena :grinning: a tak ta na nej hrrrr buf buf a pak nevedela co s nim, kdyz byl takovej stoik a ani se nehnul jen na ni cucel, co jako ji hrabe :grinning:

My tu budem mit v nedeli navstevu, jednoho pejska, co by obskocil i sloup poulicniho osvetleni. A ta nase zrovna hara :sweat_smile: Tak to budeme mit veselo :angry:
5. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
no tak oběma natáhněte kalhotky nebo plíny, my to kdysivá takto udělali taky a v pohodě :wink:
6. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
no psina kalhotky nosi povinne, mame strasne drahej koberec, tak to bychom asi neprezili by nam na nej nakrvacela :sweat_smile: No uvidime :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cha, si predstavuju toho jejich v pline :grinning: No jo, ale na tohle blby je, ze my mame latkovky, tak to mu teda Bubaskovu davat nebudu bleeeee :confounded: :grinning:
6. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj, no Blani, tomu nedávej :sweat_smile: :grinning: a jak jste s těma látkovkama vlastně spokojení?Teda na malým :wink:

Mě kamarádka už odjela :frowning2: jeli se dívat s přítelem na byt, chcou taky vyměnit za větší ... plánujou totiž rodinu, ale nedaří se jim.. tolik srandy už jsem nezažila co bydlím s tchýní :zipper_mouth: :grinning: , Barunka pořád šťourala do psa a pes si chtěla hrát s kočkou, ale ta mu silně dávala na jevo, že ho nemá ráda.. :grinning: buď na něj sčela, nebo byla chudák pod gaučem..no a Barunce se jen nelíbilo když hafan štěkal, to i plakala..a to je to takovej malej plyšák..
6. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
gabi, no my jsme celkem spokojeny, malej nema na zadku vselijaky ty chemikalie a nehromadime tuny odpadu, ktery kdyz se spalej, tak si radsi ani nepredstavuju co z toho vznika :zipper_mouth: bleeeee
Malej je snad taky spokojenej, tak asi tak. Akorat to vecny prani a suseni, kdyby odpadlo, tak bych se nezlobila :sweat_smile:

fajn, ze sis mohla odfouknout :dizzy_face:
6. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.