• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
no já kombinuju jednorázovky s látkovkama :wink: a spokojenodst. sušení je zatím problém, ale snad se brzo vyřeší :wink:
6. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsme zpátky, srazík super, ubytování dobrý, jak jste se měli vy o víkendu? já jsem úplně grogy :pensive:
7. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Srazík je vždycky super, člověk přijde na jiné myšlenky :wink:
7. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
My teda používáme jen jednorázovky..chemikálie? tam nějaký jsou? to snad ne když je to pro děti.. :confused:
jináč honza právě odjel do Prahy :frowning2: snad ten týden i ten další rychle utečou a snad se jim povede tu práci doončit opravdu za 14dní, no vlastně za 10.
8. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
gabak: my taky používáme jen jednorázovky :wink: Zas je fakt ze se mi jednou za měsíc pěkně oprudí :frowning2:
8. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
gabi cetla jsi slozeni plin na obalu? dyt je to sama umelina vyrobena z ropy. a ty "balzamky" co do toho davaj taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: bleee
ale to si musi kazdej prebrat sam, kazdyho je to rozhodnuti :wink:
8. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
jdu si to přečíst :astonished:
8. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
přiznám se, že složení plín jsem nečetla..ani mě to nenapadlo! :pensive: používáme bez ''balzámků a mastiček, ale to tam přece musej dávat ty masti co se prodávají, ne? Aspoň bych si to tak logicky odvodila.. no to je teda mazec jestli je to nějakej blaf.. :astonished:

Peti, my teda s opruzením žádnej problém nemáme, ťuk ťuk ještě jsme neměli ani pupínek.. :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
no tak si přečtu prdlačku.. H. byl aktivní a vybalil všechny plíny do šuplíku :angry: :wink:
8. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
:grinning: gabi chi chi
no ja nesla i vlastni pliny do porodnice. Pak me zviklali, pac dali malymu plinu, co mu nesahala na pupicek. Pampersku. Tak jsem si rikala, ze teda to zkusim. No vybalila jsem jednu (dodali nam je) a zkonstatovala jsem, ze jsou stejne velky jako ty nase ekologicky jednorazovky (vyrobeny z kukurice), tak jsem jukla na slozeni jen tak, ze jako bysme usetrili :sweat_smile: a kdyz jsem to tam videla, tak jsem zasejc plinu dala zpatky do baleni a pak je dala sousedce na pokoji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Tak první pokus o uložení Joli, no uvidíme, jak dlouho bude vzdorovat
8. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
No tak se povedlo, a spala za odměnu do půl deváté a my do 8, to fakt neznám a udělalo mi to radost :wink:
9. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
ju,evi, no ted uz to bude skoro standard;, no ne :sweat_smile:
tak co holky, jak se
9. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Blani jako je to fajn ráno, ale večer jsem byla zvyxklá uklidit a navařit na druhý den a teď to nehrozí :grinning:
9. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
jo aha, no ja jen, ze my chodime spat o pulnoci, mi to nedoslo :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
no já okolo 23 jinak Joli je v postýlce :wink:
9. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Dobrý večer.. tak zítra jedem na Blovku pro MLíčko tak asi navštívíme ZOO :grinning:
9. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
no aspoň něco pozitivního, tak přeji slunný, nepříliš horký den se spoustou pozitivních zážitků :wink:
9. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak se vám všem vede? já tady teď mám pořád nějaké návštěvy, už z toho začínám být unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co vy? peti, tak si zoo užijte :grinning:
10. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Luci nezapomínej odpočívat, i když ono se to snadno řekne že?
10. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
tak holky, dneska se kamarádka odhlásila, že nepřijede, tak jsem tomu ráda, protože si konečně můžu odpočinout :grinning:

teď si dělám oběd a pak odpočinek a pak jedu za mamkou a pojedeme pro jahůdky, už se těším :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
tak to si jistě mlsneš, nezapomeň na odpočinek :wink:
10. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
jo jo, luci, nezapomen na odpocinek. Ty jo uz 20 tt :sweat_smile:
mnaaam jahudky, taky bych si dala, se slehajdou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
jj holky, už je to 20tt letí to hrozně rychle, ale to je taky tím, že jsem doma a v klidu, teď nás čeká utz tak se tam konečně dozvíme, cože nám to vlastně roste v bříšku, jestli to bude kluk a nebo holka už se těším :slight_smile:

teď jsem vytáhla věci z postele a třídila jsem, abych věděla, cože to vlastně všechno mám, a asi za měsíc začnu prát, přeci jenom když bude svítit sluníčko, tak to bude všechno hezky bělat :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky...H. v praze, tchýně celý den v práci, Jirka a Norbert dělají že nejsou doma... a mě je tááák smutno. Potřebovala bych si promluvit aspoň o tom zaplacení nájmu, kdy, kdo, jak.. Když už né o normálních věcech..
10. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
je gabi, ale to s nama asi tezko :sweat_smile:
no a ze tchyne cely den v praci, to je fajn ne? Aspon neprudi :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co ta kamoska Gabka s Nelinkou (jesli se nepletu :sweat_smile: ) ta by te nekam nevytahla?
Co Barus? Novy zuby?
10. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Gábi máš asi zmatené pocity, že? tak hlavně ať už to je v pohodě a končí trápení :wink:
10. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Evi, mám takový pocit, že trápení neskončí dokuď neudělám radikální řez... :frowning2:

Blani, žádný zuby :grinning: , ale u gauče si umí kleknout :dizzy_face: , a že je v tchýně v práci je sice fajn z hlediska klidu, ale já s ní potřebuju probrat ten byt a ona se mi vyhýbá jak čert kříži..čekala jsem na ni do půlnoci a buď proklouzla k sobě do pokoje, kam tak pozdě nechodím, kvůli jejímu příteli..nebo nepřišla vůbec :confounded: , taky nic nového.

A s kámoškou Gabkou a její natálkou :wink: jsem byla domluvená na dnešek, ale napsala mi ať nechodím, že malá měla večer horečku a dostala rýmu a pořád kýchá.. nevím co si mám myslet, přestávám všem věřit..tak doufám, že ten kámoš co s ním jdeme(já s Baruškou) odpo na kafe si taky něco nevymyslí..
11. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
ahoj holky, gabi super fotečka :slight_smile: a neboj, ono se to už konečně určitě jednou k dobrému obrátí, ten byt už máte definitivně přepsaný na vás? a tak zkus nějakou diskuzi kde se seznámíš s maminkama z tvého města, abys nebyla závislá jen na té gabče, ale mohly jsi vyrazit i s nějakou jinou maminkou, určitě tu nějaká taková diskuze bude a když ne, tak ji založ a určo se s někým seznámíš :slight_smile:

jinak nám se blíží termín utz, tak jsem trochu nervozní, moje mamka říká, že to bude holčička, manžel zase chlapeček a já fakt nevim, viděla jsem několik čápů tak fakt nevim :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj, tak dnneska jsem mela rano malem infarkt.. Se vzbudim a ono půl 9 chuvička nehučela tak jsem mastila do pokoje a ona Yvca jeste spala tak jsem do ni stouchla a nic si říkam panebože tak znova a ona na me koukla a spala dál stejne jsem ji vzbudila a zacla jsem ji prohlížet ale je vše ok
11. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.