• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Luci, byt ještě přepsaný není, čekáme na vyjádření z úřadu..ale nemáme pořád zaplacený ten nájem,tak si myslím, že kvůli tomu to zamítnou.
takové seznámení jsem už zkoušela..šla jsem s jednou maminkou ven a pak už jsme se neviděli..je to takové ''nucené'' a to není ono..

Peti taky bych ráda zažila takové ráno :sweat_smile: , ale věřím, že je to šok..taky bych se lekla když Baruš vstává kolem 6.

A nakonec jsme s tou gabkou přece jen ven šli..ale už se zatahuje,tak jsme doma.
11. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Gábi nebuj ono si to všechno nakonec sedne a srovná se to a bude už jen dobře :wink:
12. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
drzim pesti :dizzy_face:
12. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
už to chodí hurá hurá :wink:
13. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
tak už to konečně běží :grinning:
13. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
ahoj holčiny, tak jak se máte? tady to teda poslední dobou nějak stagnuje :frowning2: to je děs :angry:

my se chystáme k našim na chatu na oběd, tak se těším, škoda, že se nedá ještě koupat :slight_smile:
14. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
no to si jistě užijete, já mám zábavu doma, joli už 2x žuchla z kanpe a to jsem ji 3x i chytla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a asi se mi vrací cukrovka, nebo máme naplánováno a ještě o tom nevím, to jsou ty zvláštní nevolnosti a zvýšená hladina cukru v krvi :confused:
14. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
evi, ať je to spíš to druhé, než ta cukrovka :grinning: , bylo by to super, že bychom nebyli sami :grinning:
14. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
no bylo by, ale uvidíme :wink:
14. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
evi, taky drzim pesti at je to spis to druhe :dizzy_face:

ja dneska pecu medovnik manzovi k narozkam, jeste musim vyluxovat, utrit prach, umejt nadobi, poklidit a to uz je skoro 5 odpoledne a nedele :frowning2: Jsem si zasejc "odpocinula" chjo.

luci pozor, at se nenastydnes :wink:
14. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
no bjim bojim, podle glukoměru to vypadá spíš na cukrovku chjooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj, my jsme ztrávili víkend zase mimo domov..nedá se tu vydržet..
dnes jdu zaplatit ten nájem za květen, sehnali jsme si na to peníze sami.Tchýně slíbila, že zaplatí celý červen, tak jsem zvědavá, jsme s ní domluvení, že když to zase podělá tak 1.července balí kufry.
Myslím, že to podělá a budeme mít klid.Sice tím pádem přijdeme o 5tis ale to už je mi jedno, za ten klid a byt to stojí :wink: . No jinak, když zaplatí červen tak odejde až jí vyjde ta půjčka, nejpozději však v srpnu..myslí si totiž, že až v srpnu skončí honzovi zkušební doba tak jí vezme půjčku, tak proto ten srpen..ale my jsme se s H. domluvili, že jí řekneme, že nemá prodloužení smlouvy (má smlouvu na rok) a proto mu půjčku nedají..už pro ni nehneme ani prstem.
Zase si stěžovala, že v předsíni zavazí kočár, páč jsem tam dala i sušák a by si ho baruš nestáhla na hlavu..řekla jsem jí z plna hrdla, že za 200tis tam můžu mít i nasráno..byla jsem fakt už vytočená!a byla potichu.pořád něco vymýšlí a hledá chyby a vymlouvá se a schazuje vinu na druhé!!
15. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
cha gabi, tak jak to ctu, tak preju at to podela :sweat_smile:
dobres ji to rekla, dyt mas naprostou pravdu :angry: Juuu ja ti tak preju at uz je z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Gábi dobře jsi jí zacpala hubu, co by jako ještě chtěla, když se jí to nelíbí, tak ať si sbalí fidlátka a jde kam ji srdce táhne :grinning:
15. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahojky,
můžu se přidat? Plánujeme příští rok první bejbátko :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
každá dušička je vítána, aspoň budeme mít komu držet pěsti a s kým vzpomínat :wink:
15. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
holky BAruš má dneska tááááááááák debilní den, pořád jen brečí, neustále :unamused: , už jsem z ní na prášky

no Blani ono by to fakt bylo lepší kdyby to podělala,aspoň by vypadla dřív :dizzy_face:
15. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Gábi Barča cítí tvoji vynervovanost a je sama nervní a neumí se s tím jinak poprat, vydrž, dej si něco na uklidnění a bude líp neboj :wink:
15. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
evi to asi taky..ale bylo jí i vedro, zapla jsem větrák,dala jí na hraní mokrou plínku a spí jak dudek :sweat_smile: .bylo tady ještě tak asi před hoďkou 40° na slunku a pere nám to přímo na okna, ikdyž máme žaluzie tak je to šílený.

tak já začínám odpočítávat dny,kdy budeme sami,beru tu horší variantu do srpna ... 47dní! :dizzy_face: :frowning2:
15. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
No tak to je fakt super, no už aby to bylo :wink:
15. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak už nám to zase jede, poslední dobou je to katastrofa :angry:

gabi, taky držím pěstičky, ať brzy odejde, hele a 47 to je mého manžela šťastné číslo :grinning: tak vaše bude určitě taky :slight_smile:

jinak já měla dneska zase lítání po úřadech kvůli kupní smlouvě, ale už je to snad všechno v pořádku

a co vy jinak?

vítám novou příchozí, aspoň sem bude chodit někdo další, poslední dobou tu to přiživujeme jenom my čtyři :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
:wink: Luci u nás dobrý, zítra jdu na nehty a už se těším na středu, ještě před srazem jedeme na osobní jestli mne vezmou aspoň na půl úvazku tak doufám že to klapne, MM rodiče jdou od července do důchodu, tak když nebude vyhnutí tak bude mít kdo pohlídat. jinak si domluvíme protisměny, takže by to mělo jít i bez jejich pomoci :wink: :grinning:
15. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
tak to je super evi, oni penízky jsou potřeba, akorát než je člověk vydělá :frowning2:

jinak s tou středou, to je na štíru, jsem si neuvědomila, že má taťka svátek ve čtvrtek a my jsme pozvaní na večeři k našim ve středu, protože naši ve čtvrtek odjíždějí, tak se pokusím aspoň na chvilku se s vámi vidět vidět, manža přijíždí o půl pátý domů, tak až přijede, tak pujdem, tak to snad aspoň na chvilku stihnem se vidět :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
No uvidíš, však to nebude poslední akce, teda doufám, že jestli mi umožní návrat do roboty, že to půjde :wink:
15. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
vitam treisi :slight_smile:

gabi jo jok, taky si udelej Ijacka :grinning: Lucka by ti mohla vypravet jak rychle to uteklo :sweat_smile:
Juuu uz 20 tt :dizzy_face:
Evi tak to budem drzet pesti at to klapne.
a uz brou :sweat_smile:
16. čer 2009 v 00:09  • Odpověz
autor
teda blani, ty tu strašíš takhle dlouho jo? to já jsem už dávno tuhá v postýlce :grinning:

a jak jste se vyspali holky? mě vzbudil brácha, když mi volal, že potřebuje něco poslat, no děs a teď už nezaberu, tak aspoň skočím do krámu pro pečivo :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
tak dnes byl den mimo domov, na nehtech a se spolutrpícíma z porodky :wink:
16. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
no, luci, mam spoustu prace :unamused: tak proto. Ale ted uz jdu spinkat :slight_smile: Bubasek se pred chvili vzbudil zasejc celej napric postylkou, ale stacilo pohladit, dat dudlika, posunout, prikrejt a zasejc chrni :dizzy_face: Jsem zvedava, jestli mu to vydrzi, pac kolem 23h se budi na papani. Chjo, jeste porad kazdy 3 hodky :unamused:

evi, aj chci taky jit na nehtyyyy
luci, chi chi, zlatej bracha, co? :sweat_smile:
holky brou
16. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
to to teda blani, vždycky si vybere tu nejnevhodnější chvíli :angry:

a jak jstče se dneska vyspaly? já dobře,mám hlad, tak si pujdu udělat snídani
17. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
nás jsi viděla on line, ale na focení Joli řvala a fakt se jí nedivím, paní byla poděs a měla tam fakt děsnou zimu :frowning2:
17. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.