• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj no ještě ne antibiotika mám do neděle tak pak se uvidí ležím jak chcíplej čert
23. led 2008 ve 14:54  • Odpověz
prvné nervy bude dobře, já taky ještě kašlu a smrkám, teplota byla jen jeden den něco málo přes 37, tak to zvládly celkem dva paraleny a ty čaje, ale taky jitrocelový sirup proti kašli. Už je mi líp, ale bylo to dost protivné, manžel se chudák nevyspal a ještě jsem jej posílala nakupovat. Chudáček
23. led 2008 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky holky,
pátého února mám jít na první ultrazvuk kamarádka mi říkala, že musela jít s plným močovým měchířem? :astonished: Mě nikdo nic takového neřekl? Co ja na tom pravdy???
23. led 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
ahoj tak jsem dneska byla na tom utz dělali mi to tou soundou ale myslela jsem že to bude hrozný a ono né za chvilku bylo hotovo akorát mám gestační váček s nějakým žloutkovým cosi, ale miminko není vidět tak doufám, že tam opravdu je jinak jsem objednaná za dvatýdny znova na utz tak tam by to prej už mělo být vidět jestli je nebo není, vzal mi krev tak uvidíme co mi řekne

terezan: já šla za utz sondou to se ti kouknou do dělohy přes pochvu nebolí to a to musíš mít prázdný močový měchýř
23. led 2008 v 15:05  • Odpověz
já chodila taky na sondu, a doktorka mne poslala na toaletu znova, i když jsem byla chvíli před prohlídkou, že už tam je další moč, a pak viděla pěkně
23. led 2008 v 15:11  • Odpověz
No já jsem si to taky myslela, že je to nějaká kravina. Toto vyšetření už jsem jednou podstoupila v 16ti kvůli cistě na vaječníku, takže vím do čeho jdu :slight_smile: Už se moc těším až tu žížalku uvidím :slight_smile:
23. led 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
jj taky jsme se těšili že už to naše mimčo uvidíme a zatím teda nic no uvidíme snad za těch 14 dní už bude dobře vidět
23. led 2008 v 17:20  • Odpověz
Ahojky holky, tak mi jdeme s mimískem přístí týden v úterý na kontrolu,tak zase mám trochu obavu,aby bylo všechno v pořádku :unamused: Jinak 3.2. jedeme s mimískem za mými rodiči do Švédska, tak se moc těšíme :slight_smile: :slight_smile: Určitě vám tu potom dám fotečku :wink:
23. led 2008 v 17:55  • Odpověz
Lucka_ g - na to ještě brzoučko, děťátko se taky musí vyvíjet, dej mu čas a neboooj. já byla na UZV v 5. tt a taky jsem tam viděla jen gestační váček s odloupnutým žloutkem (proto jsem měla i vyšší hladinu HCG), pan doktor mi potvrdil, že jsem těhulka a pozval si mě za dalších 10 dní, to už byl ten váček ještě větší, je to taková srandička, no a pořádně jsem dítě viděla až za měsíc a půl, to byl už pěkný kousek dítěte, teď 11.2. půjdu na velký UZV, to je ten ve 20. týdnu. Tak se neboj a dej mimísovi čas. :slight_smile: :wink:
23. led 2008 ve 20:16  • Odpověz
taky jsem měla jít na utz ve 20 tt a místo toho jsem šla na amnio. Výsledky budou v úterý a bude i utz. Už se s mužem těšíme.
23. led 2008 ve 20:29  • Odpověz
Jak to, že jsi místo toho šla na amnio?
23. led 2008 ve 20:31  • Odpověz
Na utz jsem byla objednaná na 10.1. a 8 ráno mi volali že mám špatné výsledky tripla a 9 jdu na amnio. Po odběru mi řekli že výsledek bude 29 a po výsledcích udělají i genetický utz. Co nadělám
23. led 2008 ve 20:42  • Odpověz
Tak to ti moc držím palce, ať to není tak zlý. Drž se holka. :wink:
23. led 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
jasně e.k.t drž se a díky holky taky jsem se to dneska dočetla na netu že v tomhle týdnu ještě není nic vidět jen ten váček tak se těším na příště tak dobrou a mějte se zatím papa
23. led 2008 ve 22:23  • Odpověz
Zdravím po delší době!
e.k.t.:držím pěstičky a věřím,že vše bude v pořádku :wink:
lucka:gratuluji!Pěkně si ty UTZ vychutnej!Bude to čím dál lepší...Mně už ho teď nedělali.Dělali mi monitoring a to je teprve paráda,když slyšíš srdíčko toho drobečka!
No,my už kočárek máme,i postýlku.Mám už i sbaleno do porodky,kdyby náhodou...
24. led 2008 v 00:31  • Odpověz
autor
nojo kozimuro ty to máš za pár tak hodně štěstí aŤ se vše podaří v pořádku a v klidu a rychle :slight_smile:
24. led 2008 v 11:32  • Odpověz
prvni utz je super, ja byla na prvnim v 11tt a mavalo to a kopalo, bylo to uzasny, kazdy utz je jiny, je to super.Ted uz se nevejdem na cely monitor, takze posledni utz uz jsme videli mimco jenom po kouskach:slight_smile:
24. led 2008 ve 14:20  • Odpověz
Ahojte děvčata. :slight_smile:

Chci se Vás zeptat, jak se na začátku těhu cítíte či jak jste se cítily... Já jsem dnes 7+4 a musela jsem v 10 zvednout kotvy z práce, přišla jsem domů a hajala a spinkala až doteď. Udělalo se mi zle a hlavně jsem cítila takový podivný tlak či jak to popsat v podbřišku. Při pohybu to bylo cítit víc, teď po hajání se to sklidnilo. Ale jsem stále strašlivě unavená... Jak jste na tom Vy? :slight_smile:
24. led 2008 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj dukie, můžeš si klíďo tedy opravit, že nejsi snažilka, ale těhulka. Neboj, to je na začátku těhotenství naprosto normální, že se cítíš unavená, tělo se musí vyrovnat s hormonálními změnami. Ale musím říct, že to je docela slušný peklo, když člověk chodí do práce a pořád zívá a spal by a spal by. To klidně spi přes den, když budeš samozřejmě moci, lehni a spi, neboj, večer taky usneš uvidíš :wink: Ten tlak v podbřišku je, že se ti roztahuje děloha, tak to trošku tlačí, za chvíli ti to ani nepřijde.
24. led 2008 v 18:13  • Odpověz
tak gratuluji, hlavně se šetřit a odpočívat.
24. led 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
ahoj dukie moc ti gratuluji a ty tlaky v podbřišku já je mám furť od té doby co jsem čekala ms a ta nepřišla ze začátku to bylo dost hustý dost to bolelo byly to takové křeče, ale teď už je to dobrý to je asi 3 týdny teď už mě to bolí jen občas a jen trochu jinak moc gratuluji ještě jednou a šetři se a vítej mezi nás já teď čekám na další utz aby se nám konečně potvrdilo že tam miminko skutečně je že to není jen ten váček tak papa a odpiočívej já teď odpovíčám celý dny jak jsem nemocná tak doufám, že si to vyberu na zbytek těhotenství :grinning:
24. led 2008 ve 22:23  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jak se dneska máte?
25. led 2008 v 18:46  • Odpověz
Ahojky holky,tak jak jde těhulkování?? :wink:
25. led 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
ahoj numerenko docela dobře a co ty?
25. led 2008 v 19:21  • Odpověz
Všem Vám moc děkuji za Vaše názory a zkušenosti. :slight_smile: Já jsem z toho byla trošku zmatená, protože když jsem byla poprvé těhu (to, bohužel, nevyšlo, o tom jsem tu už, myslím, před pár dny psala...), tak jsem měla ty bolesti v podbřišku jinačí. Přesně takové, jako když máte dostat MS. Ale tentokrát se objevila taková divná bolest, spíš právě tlak, tak jsem měla strach. A odpoledne se mi k tomu všemu přidal průjem a bylo mi teda fakt zle. Ale včera už dobrý a dnes taky. Tak snad to byla nějaká náhlá břišní příhoda a mimísek je v pořádku. :dizzy_face:

anta: Já vím, že bych si to opravit měla, ale chci to tak nechat do konce třetího měsíce. Minule jsem si tu těhulku užívala jen pár týdnů... a pak zpátky na snažilku... takže nechci nic uspěchat a klidně se ještě nějaký ten týden budu tvářit jako snažilka. :dizzy_face:

lucka_g: Já byla na potvrzujícím ultrazvuku ve středu. Bála jsem se moc, ale paní doktorka tentokrát měla pro nás dobré zprávy. :slight_smile: Mímísek měl 11,5 mm a srdíčko mu krásně tlouklo. Na další jdeme ale až za měsíc, takže se tu psychycky připravuju, že budu měsíc naprosto bez zpráv a pak tam doběhnu celá vyděšená, jestli je vše v pořádku... Ale snažím se věřit, že vše bude O.K. :dizzy_face:
26. led 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
dukie určitě bude neboj já mám teď spíš strach aby tam opravdu byl ael doufám, že jo pěvně tomu věřím tak zatím papa
26. led 2008 ve 12:04  • Odpověz
je pravda že čekání 4 týdny na utz jne strašné, ale jsou doktoři kteří ještě utz nemají a tam maminky jdou za celé těhotenství jen třikrát a to je asi k zbláznění, naše mimi už kope, tak vím že je v pohodě, jenže když necítím kopanec třeba druhý den, tak mám strach jestli se něco nestalo. Já už teď začínám chodit po 3 týdnech, tak je to lepší. Uvidíme. Jinak všem které mají obavy držím pěsti aby bylo vše v pohodě
27. led 2008 v 05:35  • Odpověz
e.k.t.:tak to je fakt.Já jsem chodila od začátku co 3 týdny a vždy jsem měla UTZ a strašně jsem se na něj těšila.Nedovedu si představit,že bych prďolku viděla za celou dobu jen 3x.Minulý týden jsem byla už na monitorinku,tak mi UTZ nedělal a dost mě to mrzelo.Jinak těch prvních pohybů si užij.Já jsem první pohyb ucítila ve 20.týdnu a byla jsem ráda,když jsem toho drobečka cítila.Teď už je to horší
27. led 2008 v 05:59  • Odpověz
maličké už dost řádí,takže toho moc nenaspím.Včera jsem měla pocit,že mi z bříška vyskočí,jak mi s ním lomcovala.Ale i tak je těhotenství krásné,tak si ho užívejte holky.Mně už se chýlí ke konci a i když se na prcka těším,vím,že mi bříško bude chybět.Nemyslete na nic zlého,užívejte si to,povídejte si s tím tvorečkem uvnitř vás a uvidíte,že vše bude v pořádku.Držím vám pěstičky! :slight_smile:
27. led 2008 v 06:04  • Odpověz
no koukám že to máš za pár v uvozovkách, protože už se jistě moc těšíš, tak se to povleče, i když já mám pocit že to šíleně utíká, a to jsem celé těhotenství doma, dělám v nepřetržitém provozu na dvanáctky i noční a přes den není čas ani na jídlo ani na záchod a když se něco poto.... tak vůbec na nic. Takže se flákám doma ale utíká to. Už aby bylo úterý moc se těším na výsledek amnio. uvidíme zase mimi a to i manža.
27. led 2008 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.