• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
gabi, drz se!
aaronko, co dodat? evi ti uz vsecko napsala :sweat_smile:

tak jsem se zasejc vytocila. Malej rve, ze ma hlad, tak mu ohreju jidlo a on vezme 3 lzicky ani ne a bleeee, uz nechce a rve ze ma hlad! Ja mu dam hlad! Jsem nasupene odesla a uz je ticho, tata mu urcite prso nedal :angry:
20. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Teda prdelka tě zkouší jooo? Joli taky usla po 6 ale před 8 oči jak žárovky, tak jsem jí pustila DVD tip a tap a učím se v obýváku a čekám, kdy pochopí že má spát :grinning:
20. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
už to učení vzdávám, jdu do vany a spát, na zítra si nás objednala tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: už na 10 a to se měl mm vyspat po noční, ten zase bude protivnej, já tam budu zaneprázdněná a ani si neodpočnu a ani se nebudu moct učit :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dobrou noc :wink:
20. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
jo jo, evi. To on umi, place a natahuje se po me :frowning2: Jenze kdyz mu dam pokazdy prso, tak pak uz zeleninku nebude chtit vubec, ze? Papal az v 8.
No jo no, jeste porad papa po 3 hodinach. Doufam, ze to ustojim :sweat_smile:

Evi, drzim pesti at to i ty ustojis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Brou noc
20. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
Blani snažím se, však to znáš, ale ono to ty naše prdelky jednou prostě přejít musí :wink:
21. čer 2009 v 06:10  • Odpověz
Jo jo, evi, do 18 na prsu nebude :sweat_smile:

akorat jsem dneska uplne vyzdimana a malej mrci a mrci at delam co delam :confounded: Jsem zvedava, jestli to zejtra dam ten den vubec :pensive:
21. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj, tak já hlásím další pokroky, naší Baruš.. už leze po čtyřech, sama si sedne a dokonce si i stoupne u stolu, v postýlce a tak..a to vše nám předvedla v jeden den!-v pátek- mám nějaké fotečky, ale v mobilu tak až je stáhnu, šoupnu je sem.. Jinak nového nic, Honza stále v praze, ráno zase odjíždí, prý poslední týden, ale neví se kde bude potom.. Tchýně stále na krku, o penězích ani zmínka.. tak třeba to klapne, nezaplatí nájem a bude klid :sweat_smile: sice né klid finanční, ale to už je mi nějak jedno..

Blani, vydrž! Všechno bude fajn (ale nezávidím ti to)
21. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
ahoj gabi, ty taky vydrz. Vsechno bude fajn, ale taky ti to nezavidim :sweat_smile: :grinning:

At uz je pryc, babice, jedubabice :angry: ksaaaaaa! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gratulujeme Barunce k pokrokum :dizzy_face:
21. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak vás zdravím v novám týdnu :grinning: jak pak jste si užili víkend? já suprově, měli jsme grilovačku :grinning:
22. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj luci, to to leti :dizzy_face: za chvili uz bude eliska venku :sweat_smile:
22. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
no to teda a už se fakt moc těším, už aby to bylo :grinning:
22. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
chi chi to utece, ani se nenadejes :wink:
hlasim prvni pevny hovinko a hned do nocnicku :dizzy_face:
22. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
no super blani, máte panečku pokroky :slight_smile: a jak se jinak máte?
22. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahojky tak jsem sice bez uší ale zkoušku máááááááámmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
gratulace evi!! velikááá!! Blani, super, my ještě ani nemáme nočník :grinning: :confused:
22. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
ahojky, evi tak to ty jsi mi posílala tu zprávu? a ty máš nové číslo? protože mi přišla zpráva hurá mám zkoušku, jedu domů a já vůbec nevěděla od koho mi to přišlo, jinak moc a moc gratuluji :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
no to víš, já mám telefonů 6 a tak jsem to poslala najednou a nepřepisovala jsem to, z tohoto posílám jen sms, jink volám tam z toho, ale v pohodě jsem většinou na příjmu na všech :wink:
22. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahoj holky, dneska asi budu slavit.. po půl hodině ukládání Baruš a jejího opakovaného vstávání na nohy a padání na zadek :grinning: jsem vymyslela, že pustím na PC Tom a Jerry, neviděla ani 2min a chrní jak dřevo :grinning: tak dobrou noc všem!!
22. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
no u nás se čumí na tipa a tapa :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
už spííííííí :wink:
tak taky dobrou :wink:
22. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
caute deucata, no preji krasnou dobrou noc a sladke sny :sweat_smile:

evi gratuluju, to je super!
Luci, no kdyz on mi na prebalovaku tlacil az byl celej cervenej, tak jsem ho dala na nocnicek a najednou takovej puch :grinning: A ono tam fakt bylo :confused: :sweat_smile: :dizzy_face:
Jinac my mame nocnicek uz jeste kdyz jsem byla tehu :sweat_smile: jsem ho objednala v CR. Chtela jsem puvodne praktikovat bezplenkovou metodu, ale po porodu jsem hodne rychle zjistila, ze na to nemam :pensive: Tak snad ted, kdyz mi kaka 1 - 2x denne a to v celkem pravidelnou hodinu chytneme aspon ta hovinka :slight_smile:

Taky jsem dneska cumela na tipa a tapa :grinning: Ale malej jeste tak dlouho nevydrzi, este ho to nebere. No je jeste malej na to.

Tak brou noc vsem, at se vam decka v noci nebudej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Joli se u nich ukouká ke spaní a budí se cca kolem 7 a je v klidu celou noc
23. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
tak to mas fajn, ja jsem zedava kdy nam ten nas bude spat celou noc :sweat_smile:
23. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj, Blani nesmutni, Barunka taky nespí celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: vstávám 2x pro čaj.. dudlíka nepoužíváme, nikdy ho nechtěla, jen ho tak srandovně žmoulá v koutku :grinning: .. o bezplenkové metodě jsem ještě neslyšela.to snad ani nejde u těch nejmenších miminek, ne? si to teda neumím představit.. :confused: a Baruš ani nekaká nijak pravidelně, jéj no to by se nedalo :sweat_smile:
23. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
no ono se to da delat uz od narozeni, me teda malej v porodnici hlasil, ze kaka/cura :sweat_smile: Ale ja byla taaak zdrchana, ze jsem proste reagovala moc pozde, az uz kdyz bylo a doma pak jsem fakt nemohla, unava a tak. No dneska rano se mu povedlo opet do nocnicku a velky, ale pak uz musel manzel do prace, tak mu dal plinu a mam pocit, ze malej tehda jeste neskoncil :sweat_smile: No co no, nekdy se proste nezadari. Ja kdyz vidim, ze tlaci, tak sup sup :grinning:

Jinak malej dudlika jo, ale flasku nee bleeee :sweat_smile: Kazdy ditko to ma jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja nesmutnim, ja uz jsem nejak rezignovala a jen cekam, az se usmysli. Jako tehda s porodem :grinning: Ale diky z apodporu :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
ha ha ha po půlnoci mi tu pochvalu dala pěkně sežrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale bolelo ji bříško, a při masxáži mi totálně počůrala potel, no šla jsem spát na kanape :grinning: do obýváku, a Joli pak chrněla skoro do půl 9 a MM ještě chrní teˇ)d :grinning:
24. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
chi chi Evi. No ja asi budu muset zacit chodit spinkat s malym kolem 8 hodiny. Ted naposled papal v 18h a jeste spinka. Tak ze bych se jako vyspala. Jenze kdy ja budu veceret? :sweat_smile: Je to ale slozity, chjo.
No preju dobrou noc
24. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
Blani to znám, dosud jsem se učila a vím stejně prd, doufám že budíček bude až v 6 :sweat_smile: :wink:
24. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak vás zdravím, já byla včera u dr. tak dobrý, neschopenku mi nechal, jsem měla strach, že mi ji ukončí, ale dobrý, řekla jsem mu, že dělám s malými dětmi, tak že nemůžu do práce, tak to vzal

a co vy?
25. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Luci skvělé, my zase přijedeme kolem 14 do Kostelce, budou dnes hotové fotečky :wink:
25. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.