• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoooooj holky co nového?? U nas se marodi Yvca ma kasel jak blázen... Jinak si poprvé stoupla :dizzy_face: :dizzy_face: ale bezzubý jsme pořád :frowning2:
25. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Peti, kašel je mrzutý, ale joli na něj pomáhal hedelix :wink:
25. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
ja s ni mastila k dr. a ten nam napsal sinecod
25. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
no ten je taky dobrej, jen se fakt musí dobrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak co evi? Byl budicek az v 6? Me se malej vzbudil celkove od usnuti v 9 pouze 2x na papani. Pak az v 6. Delame pokroky. Navic dneska spapal celou 130 ml sklenicku :confused: , pak si hodku hral v zidlicce a ja si tak mohla uvarit a v klidku se najist. Si ani nepamatuju kdy naposled se mi tuto postestilo. A tedky spinka :dizzy_face:

Jinak my tu mame 27 ve stinu, takovej hic :slight_smile: Hned bych sla na koupalko.
25. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
jo jeste jsem zapomela : luci supr, mas chapavyho doktora :slight_smile:
peti teda, tak at uz ten kasel rychle prejde, darebak
no ja padim, musim trosku podklidit, abychom se tuza to nemuseli stydet :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
nějak nechápu, proč by to mělo být výhodné.. na co mi nové téma bude?? :sweat_smile: :grinning: :confused:
25. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
gabka: kdyz se presahlo 10 000 prispevku zakladalo se to same tema ale znovu a to stare se zamklo :wink:
25. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
aha :wink:
u nás už se spinká, tak dobrou noc holky :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
u nas taky, zejtra jdeme k doktore na prevazeni a mereni, tak ja jdu taky zalehnout
dobrou noc :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Blani chrápala až do 9ti v kuse :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
fotečky jsou v albu :wink:
25. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
ahoj holky, všechny Vás zdravim, dneska jsme si panečku pěkně vychrupkali až do deseti :slight_smile: a co vy?

Evi fotečky jsou fakt super a ta cena taky jde. v kolik jste včera jeli dom? já jsem cvičení stihla tak tak, jsem si myslela, že když vyjdu tak jak jsme vyšli, že budu mít ještě dostatek času a ono ejhle, jsem jaksi pozapomněla, že se te´d pořád vleču jak šnek :grinning:

jinak dneska děti dostávají vysvědčení, tak jsem zvědavá na naši slečnu, jesti se přijde pochlubit, měla slíbený noťas od rodičů za samé jednušky, ale asi to nedopadne, no to víte, ve čtvrté třídě už si myslí, že je pánem světa, tak na to tak trochu dlabe na to učení :unamused: ale snad se poučí a nějak to nedopadne hůř :slight_smile:

tak se mějte a přeji krásný den :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojte holky,
Toz vazime 8kg370 a merime 71 cm. Doufam ,ze to jeste dozene, pac do pasu jsem mu dala 74 :grinning: JO jo, tady se udava vyska do papiru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak prej cerstvy ovoce jeste ne :unamused: s masem taky nemam spechat, za to prej uz zaockujem rubeolu/zardenky/priusnice :confounded: Sre mi fakt nechce. A kdyz se zeptam proc uz tak brzo, tak mi rekne PROTO :astonished: Kdyz reknu proc, proto tak prej ze to tak urcila komise a hotovo. Uz me s temahle odpovedma stve. Nic nevysvetli, proste drz hubu, doktor jsem tu ja :angry: Jenze je tu nedostatek doktoru, takze prestup k jinymu nehrozi :rolling_eyes:

Taky prej ho uz mam zacit davat do jesli. Prej at si zvyka. :frowning2: Ale ja nechci. Tak nepujde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeste ma casu dost.
No ja padim, prave spinka, ale jak dlouho, to nevim. Jeste mu musim navarit. A uklidit.

Jinak evi, s tim spanim, vcera Bubasek spapal celou sklinu :confused: to uz jsem vam psala, pak si vecer dal celej bananek, jedno kojo, v 9 zalehnul a probudil se az v pul paty na papani :confused: :dizzy_face: Juuuuuu Sikulka moje uzasna.

Jinak nadherny fotecky :dizzy_face:

Tak caj
26. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Luci my jeli ve17 něco, pohoda, no proto jsem fotky dala do alba, je to holt modelka i když nemá zrovna náladu :wink:
26. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Blani tak to je šikulka a doktor je divný, ale na druhou stranu není moc srovnání :wink:

No nakonec matka jsi ty a stejně to uděláš dle nejlepšího vědomí a svědomí, tak o vás nemusím mít strach. A to očkování mi přijde taky brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nejde nějaká konzultace v očkovacím centru?
26. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
ju evi, jsem si nevsimla : gratuluju ke snazilkovani :dizzy_face: Tak at se brzo zadari :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
jinak jsem si vsimla, ze jsme tady jedinej chlap :sweat_smile: Tak Evi, at rozsiris rady :grinning:
26. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
no zatím to je jen tak polehoučku, uvidíme. Zatím si nedělám iluze, ale chci jít pracovat, tak by to mohlo vyjít :wink:
26. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
No třeba jo, ale nevím nevím, prý když je málo normálních zdravých spermií tak jsou to většinou holky :sweat_smile:
26. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
no evi, to se jeste uvidi :grinning: Staci jedna :wink: :grinning:
26. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
hi hi hi uvidíme, nervit začnu až tak za rok t už budu SI NERVNÍ, ALE DO TÉ DOBY MYSLÍM POGHODA :grinning:
26. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Blani ten doktor je fakt divnej! Nám dr řekla v 6ti měsících, že maso už může, jedenkrát týdně kuřecí a taky jednkrát týdně uvařený žloutek..a mohli jsme už pomalu zkoušet jídlo s lepkem.. teď už je to pohoda a baruška spapá na co přijde, zrovna včera měla čerstvé jahody s tvarohem..nemá žádný problém (vyrážky, kopřivku atp. ..), ale stejně chleba jí peču doma bezlepkový, ten klasický jí dám jen hodně málo.

evi fotečky úžasný :dizzy_face: , jen tu cenu nemůžu rozdýchat :sweat_smile: :confused: taky se chystáme na focení, jsem zvědavá jak se mi protočí panenky..a fakt nenervuj, já jsem začala stresovat až po 3letech, ikdyž se teď divím jak jsem to mohla vydržet..
26. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Gábi já mám praxi, Joli je po 10ti letech a to po 8mi dr řekli že děti nebudou :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
gabi, po 3 letech? :confused: Ja bych stesovala uz po 3 mesicich :sweat_smile: Jsem zvedava, jak rychle se nam povede druhy, az budem chtit. Doufam, ze aspon tak rychle, jako se nam povedl Bubasek :sweat_smile: :grinning:

Jo jo Evi, zazraky se dejou. A nekdy se i opakujou :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
no to jo, proto říkám že stresovat nehodlám :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
dobré ráno holky :sweat_smile: , přijel nám tatínek, tak vyspávám jak můžu...

evi to je dobrý přístup, ještě by sis udělala psychický blok jako moje kamarádka :pensive:

no dnes jsme chtěli jet na výlet, včera jsem si spálila ramena a dnes je zataženo až do nevidím.. :rolling_eyes: to je teda léto...
27. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
a bude ještě dlouho, no co naděláme :frowning2:
27. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
che che holky, jen tak dal, my tu totiz mame krasne a vedro :dizzy_face:
Doufam, ze se to otoci az v zari, az pojedem do CR :grinning:
gabi, jen chrn, to ti udela dobre, ja taky (zne)uzivam, ze je manza doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.