• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
hele neprovokuj jo!!! :wink: :grinning: , ale to fakt přestává být sranda s tím počasím..záplavy jsou už dost velké, je mi těch lidí upřímně líto..vidím to i tady v ostravě, včera jsme jeli do Bílovce a jedné vesničce chybí k odříznutí od světa asi 10cm vody..šílené, protože dneska lije od rána jako z konve. :astonished: :astonished:
28. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Jééé Gábi je to fakt síla, člověk si říká a kde mají to globální oteplování? a jaká bude úroda? slunko nedopéká a po vodě bude plíseň a hniloba :frowning2:
28. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
evi : globalni oteplovani se neprojevuje tim, ze bude v lete vetsi teplo (bohuzel) :confounded: ale prave tim, ze pribude vic silnych vetru a destu, ktery se budou lokalizovat vic a vic a budou nabyvat na intenzite. Presne jak to ted zazivate v CR :frowning2: A nebo naopak se to bude projevovat suchem dlouhodobym, ohni a pod. Jako je v Australii nebo ted na jihu francie. :unamused:
My tu mame zasejc desny vedro :sweat_smile: Ale uz se to zacina tocit. Asi prijde bourka. No chtelo by to trosku deste, pac tady uz neprselo mesic :pensive: Tak vidis, globalni oteplvoani je vsude, jen je potreba vedet, co se pod tim pojmem skryva.
28. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
no myslím že je to souhrnně pojmenovaná nesourodá sada potíží, se kterými nevědí nebo nechtějí něco dělat, když tady člověk řekne že se chce chovat co nej ekologičtěji tak si tu vesměs klepou na čelo a považují nás za no skoro dementy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
no, tak to my jsme na tom o chlup lip. Tady se o ekologii aspon keca :grinning: :angry: Posledni volby do EU parlamentu to jen potvrzujou. Dostali neco pres 1/4 hlasu! Zeleny. Tak snad se pohnou ledy.
28. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
No tady se ekologové teda bursíkovci zelení vůbec nepředvedli, že by něco dobrého udělali, jen vymysleli nesmyslné daně, ale jinak nic, šmejdi. Ale mě je to jedno, já kupuju ekologické prací a mycí a čistící prostedky, snažím se šetřit energii a autem jedeme jen když to nejde veřejnou dopravou, no s Joli je to často, ale před Joli jsme auto moc nepoužívali
28. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
No je to zvlastni. Prej v CR jsou jeste mista, pro inzenyry jako ja :sweat_smile: Ja fakt nevim, co smrdim v tyhle zemi, ktera je uplne prohnila co se tyce pracovniho trhu :pensive:
No... vlastne vim no. :sweat_smile: Holt priority :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Hi hi hi, jasně, jenže ono to asi není o inženýrech, ale o prohnilé politice, mohli klidně dělat osvětu, ale to není tak pohodlné jako jen vymyslet daně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
chojte devcata. S tema politikama to tu lepsi neni :unamused: co si budeme vykladat :pensive:
My jsme se konecne po 3 dnech vykakali. A to poradne. Uffff. Od vcera ho cpu svestkama a zabralo to az dneska odpoledne. Rano tlacil a plakal, no neco z neho vyslo, ale asi to bolelo jak cert. No a dneska odpoledne mel takovou srajdu... no bylo to vsude :sweat_smile: Ale jsem za ni stastna :grinning:
29. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
lepší než když to nejde :wink:
29. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
jo jo, evi :wink:

jinac my ted mame v baraku 28° :astonished: Tak to venku musi bejt pred 30. Uz jsem vyndala fukar z krabice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
ahoj holky zdravím, tak u nás teď byla pěkná přeprška :slight_smile: ale zase se vyčistil vzduch, jak pak jste se měli? já byla koupit manžílkovi dárečky k narozkám, které slavíme v sobotu, ale je to děs, on pořád nic nechce, tak jsem mu zase koupila oblečení :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
To jsou všichni chlapi stejní, my máme jet v sobotu popřát oběma neteřinkám a já pro ně nic nemám a dověděla jsem se to dnes odpoledne :frowning2:
29. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
ahoj, napřeed jsemvám chtěla napsat jak se mám, ale nebudu vám kazit náladu.. :pensive:
29. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
ale Gábi copak copak, TM odjel za prací a na tebe to padlo? nebo ba ba z l ááááá :wink:
29. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
gabi napis, aspon se ti ulevi :wink: Copak, tchyne zas neco posrala? :frowning2:
29. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Určo se vykecej, jsme tu pro tebe :wink:
29. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
ále, honzu odvolali do prahy, už měl být v ostravě, sice se má dnes vrátit, ale jak koukám na hodiny, tak dnes už to nebude.. jedubaba nezaplatila ten nájem, já mám ztrach z toho jak a co jí řekne honza, pohádají se jak psi.. dekret stále nepřišel, peníze nemáme (už je to vážně kritické, začínám přepočítávat drobné na sunar a sama jsem pořádně nejedla dva týdny :pensive: ), všechno na mě sedlo a jak jsem vařila večeři opařila jsem si břicho a nohu..jako že po dlouhé době bude teplá večeře..když se honza vrátí, aby měl radost..no mazec nad mazec
29. čer 2009 ve 23:50  • Odpověz
je mi ze všeho už vážně zle, tak jsme už mohli být v klidu, kdyby to ta kráva zaplatila..ale když ráno poklušu na poštu místo ní, tak jsme fakt vháji..chytla mě taková migréna že jsem se pozvracela a nemůžu spát, zítra budu jak ufon..
29. čer 2009 ve 23:52  • Odpověz
autor
ahoj holčiny, gabi drž se, určitě se to už obrací v lepší a brzy to bude i vidět, až přijede honza, tak se to vyřeší a budete mít od ní pokoj, moc vám držím pěstičky, aby to konečně dopadlo :slight_smile:

a jak se máte vy ostatní? já dneska ani nemůžu spát, pořád je takové blbé počasí, te'd je u nás mlha, ale počítám, že se rozplyne a bude snad hezky, ale byl slyšet vlak, tak to asi bude pršet, protože když je u nás slyšet vlak, tak pak většinou prší
30. čer 2009 v 06:44  • Odpověz
Gábi vydrž, s tím jdlem je to fakt blbé, já teď teda taky vařím to nejlevnější, tzn omáčky z mouky a brambory a těštoviny, no ale já už půjdu brzo do práce, doufám :wink:
30. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
gabi no teda :confounded: drz se! uz jen chvili, zitra by babizna mela odprejsknout ne? kdyz nezaplatila :angry:
luci kdyz se slysi daleko tak bude hezky :wink: kdyz se vidi daleko tak se to zkazi. vetsinou kdyz je u nas mlha rano tak je pak nadherne. tady to uz opet pece prestoze jsou mraky takovy polojasno mame
malej od rana zpiva :dizzy_face:
jdu, demoluje tu na co dosahne a pocitac ho naaaaramne zajima :grinning:
30. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
no jsou to moderní děti ovládají do, mobil pc.... :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
evi když máš na tu mouku, tak jsi na tom ještě dobře..asi tak ti to řeknu..
blani babizna nevím jestli vypadne, je to těžký, stále nemáme v ruce ten dekret, snad už to sakra tenhle týden přijde..
30. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
jo a luci noc se nikam neobrací, je to spíš horší.. na jídlo si budu muset půjčit a to nebude první půjčka od příbuzných kvůli mé tchýni.. tak kdy se nám ty prachy srovnají když budeme pořád vracet to nevím..snad budou dobré výplaty za služebky.. je to na provaz, nemít barunku tak nevím co by se mnou bylo..
30. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
No gábi nouku jsem koupila včas do zásoby, já po mateřské nakoupím mouku mlíko brambory česnek a těstoviny, nějakou zmaraženou zeleninu a tak, no pak poplatím půjčky a složenky a těším se na dalšího beryho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Proto se taky vracím do práce, takhle to fakt nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
ty jo, gabi, to je sila :confounded: No hlavne, ze jste zdravy a mate kde bydlet. Holt kdyz muzes popujcit u rodiny, tak to mas taky dobry i kdyz teda situace musi bejt strasne tezka k ziti :frowning2: Ale oni to urco chapou a radi pomuzou :dizzy_face: Tak snad Honza bude mit nejaky premie za ty "vejlety".
30. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Blani ono to tak moc slavné asi nebude, když si strhou za jídlo a ubytování, tak to velká sláva nebude :pensive:
1. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
jo blani popůjčovat si není těžký, těžký je myslet na to z čeho budeme vracet, když ani nevíme jaká bude výplata..a že máme kde bydlet?? to taky není moc jisté, když se nájem platí poslední možný den nebo na upomínky, protože pořád čekáme na prachy od tchýně.. to se taky může stát, že se žádnej dekret nepřepíše a budeme v prdeli úplně..

Evi to naštěstí strhávat nebudou, ubytování hradí zamněstnavatel a na jídlo mu dokonce přidá, protže se tam chlapi stravujou sami.. tak to by právě ty peníze za jídlo mohli hodit nějakou kačku navíc, protže honza neutratil ten denní paušál na jídlo.
1. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
No tak to by byla trochu náplast, ale moc bych s tím raději nepočítala, hlavně dořešit to bydlení a pak babu spakovat, kufry strčit před dveře, vyměnit zámek a hotovo :wink:
1. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.