• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
jj, tak nějak se na to chystáme..dekret má přijít do 30dnů, teda to nám tenkrát řekli a 30dnů je v úterý :wink: tak snad už bude potom klid.. to víš že s ničím nepočítám, teda spíš naopak, počítám vždy s tou horší variantou.. :unamused:
1. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
ahoj holčiny, gabi drž se, a s těma úřadama je to naprd, oni taky všechno nechávají na poslední chvíli, kor, když jsou teď dovolené, ale moc na Vás myslím, abyste ten dekret dostali a měli od babi pokoj, pak jak říká evča, vystrčit kufry a šup vyměnit zámek ať si hledá bydlení kde chce

a co jinak?jak trávíte volné dny? já odpočívám a nic nedělám, akorát doma uklízím a chodím nakupovat, už se těším, až tu bude beruška s námi, to už bude větší zábava, aspoň tu nebudu pořád sama :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
děkuju Luci, držím se opravdu z posledních sil, jsem už na ně na všechny alergická :frowning2: leze mi to tu krkem úplně všechno.. a navíc mě trápí, že je honza pořád v práci, vím, že pak bude víc peněz..ale těšila jsem se že bude konečně pracovat v ostravě a on teď dělá samé přesčasy, včera přišel v osm, dneska volal že přijde později..na co mi to je že pracuje 5min od baráku..myslela jsem že si konečně promluvíme, najdeme nějaké řešení a on věčně není doma, žiju tady s jeho matkou a bratrem jak vdova..
1. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
gabi to je smutny, ale verim, ze brzy bude lip. Takovyhle situace akorat stmeli :dizzy_face: Budes si ho vic uzivat.
Drzim pesti at to vsecko dopadne co nejlip a vyresi se to hooodne brzo :dizzy_face:
1. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
zdravím a přeji krásné ráno, snad bude slunečné, včera to bylo super, potřebovala bych si trochu opálit nohy mám je jak sejry :grinning: a co vy? co budete dnes dělat? já jdu cvičit, tak se těším
2. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojky, tak já sice vstala před sedmou a Joli ještě byla spící, ale musela jsem tu likvidovat bordel po nočních skřítcích všude drobky perníku, kousky piškotů máčených v kakau a sunaru a pokapáno od třešní, zkoušela jsem jam, ale sviňa nehoustne no takže pozametat povytírat pověsit prádlo vyměnit myčku, zachránit Joli, chtěla se mi tele podříznout nožem :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky jsem dala Joli vyprat bačkůrky a dala jí další co má na ven a 14 jsou jí akorát, to není prav da, dá číslo 0,5 cm za měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

jo a na další zkoušku jdu 20.7 a pak ještě na jednu z přepravy nebezpečného zboží fůůůjjjj a pak komplexní prohlídka u drážního dr a od 1.8. budu mít smlouvu, když udělám všechny zkoušky :sweat_smile: :confused:
2. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
no super evi, taky se nenudíš co? :grinning: tak hlavně aby zkouška dopadla na jedničku a to ostatní taky :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
stačí na 3 u nás se píše prospěl neprospěl nic jiného :grinning:
2. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Evi to dáš, jsi šikovná holka :wink:
Luci dobře děláš, že odpočíváš, i to cvičení je aktivní odpočinek,ne? :wink: Taky bych chtěla nějakou aktivitu :frowning2: , no hned jak se srovnají prašule, tak pádím pro pernamentku na kryťák :dizzy_face: na letní koupaliště s baruškou nechci, je to tam v létě moc špinavé a přelidněné. Na kryťáku je míň lidí a je to tu super, může se takovým tunelem proplavat do menšího venkovního bazénu a deku mít venku, věci vevnitř pod zámkem a děský bazének je taky vevnitř a hlavně ČISTÝ!! jo a samozřejmně že do toho venkovního se může i normálně, nejen tunelem :sweat_smile:.
No doufám, že v srpnu už se tam dostaneme..
2. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Určitě už bude líp, neboj, každý den bude jen lepší a lepší, snad už dostanete ten dekret a pak vyrazíte s babinou dveře, ale aby vám zůstaly futra :wink:
2. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
2. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
ty by byly moc drahé :wink:
2. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
No evi, já mám, ale nějaké špatné tušení.. je čtvrtek a dekret nikde, a v úterý je poslední den, podle úředníků..Ještě jde o to jestli baba na úřadě myslela, že do 30dnů to pošlou, to by znamenalo, že se lhůta může prodloužit o 2dny co bude dopis putovat..no uvidíme, ale jak to ve středu nepřijde, tak v pondělí se tam musí zajít, kde to vázne..
2. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
no v pondělí tam nedojdeš, je svátek :grinning: tak buď v pátek nebo úterý nebo středa :wink:
2. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
HURÁÁÁÁ HURÁÁÁÁ HURÁÁÁ
2. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
se mi to poslalo a ještě nemělo :sweat_smile:

máme ten dekret, tak ještě zajít na realitku, protože tenhle barák vlastní realitka a přepsat smlouvu.. takže ve středu jsme majitelé bytu..teda honza, já až po svadbě, to jsou ty úřednícké manévry..
2. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
co stěhuje se?

:sweat_smile:
2. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
tak to je bombaaaaa vidíš jak jsme ti držely pěsti, tak a dorazit to a v srpnu nejdýl sami :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
evi myslela jsem příští pondělí, páč 30dnů by bylo v úterý, ale to už je fuk, nikam se chodit nemusí :dizzy_face:
2. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
jj, dorazím ji hned jak to bude podepsaný :grinning: , zvedla se mi nálada o 50%, to je dost,ne? :sweat_smile:
2. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
no to je fakt super, zbavit se jí a bude aspoň klid, finančně si sice nepomůžete, ale aspoň už bude klid :wink:
2. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
evi i financne, pac nebudou ji davat prasule na najem aby ona je prosustrovala :grinning:

Gabi to je SUPEEEER :dizzy_face:
2. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
já měla pocit že to mělo být na půl :confused:
2. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
ahojky, gabi gratuluji, je to super zprávička, tak ještě ji vypakovat a máte pokoj, HURá :grinning:

vydíš, že se to začíná obracet k lepšímu, jsme ti to říkaly, hlavně nevzdávat naději :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
evi jo, napul, vzdyt tu gabka psala, ze ji dali tu jejich pulku aby ona to mohla zaplatit a ona to prosustrovala :angry:

no uz aby mela sbaleny kufre :wink:
2. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
taky si tak říkám :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj holky,,jj evi mělo to být na půl, ale jak říka blanka, už 3x jsme dávali půlku 2x, takže místo tří půlek jsme jich dali 6 :grinning: jéžiš, jestli to čte někdo kdo neví o čem je řeč, tak si řekne že jsme alkoholici :grinning:

no ještě přežít červenec, honza jí totiž dal čas do srpna :angry: , no ale já bych asi taky neuměla vyhodit matku ze dne na den, ať by byla jaká koliv..tím se jí nezastávám, ale nevím jak bych se chovala já..

A finančně to už taky půjde, páč v červenci nám končí jedna půjčka a to bude o 4 500kč víc každej měsíc, to už je rozdíl!!! Jen ještě povracet ty půjčené peníze od příbuzných..
3. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
a s kuframa jí mileráda pomůžu, bude zbalená za půl hodiny! :sweat_smile:
3. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Gábi to je super, i když od ní ty půjčky nikdy neuvidíte. a mít a nemít 4,5t je sakra rozdíl, vždyť si budete připadat najednou jako boháči :wink:
3. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
juuu gabi, prima, uz aby byl srpen vid :sweat_smile:
jo jo, jen at to vsici rozdejchat, ze vy si budete moct odfouknout :grinning: jupiiiii
ma to spocitany :angry: :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.