• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
jj gabi, už aby byl srpen a pak se jí zbavíte, i když jen z bytu, stýkat se s ní budete dál ne? ale aspoň budete mít byt pro sebe a budete mít klid :slight_smile:
3. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
stýkat? luci, já ji nechci vidět aspoň rok!!! Ať si za Barunkou chodí když nebudu doma..a do kočárku jí ji nedám, chodí sní do hospody..
3. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
no gabi myslela jsem to tak, že ty se s ní vidět nemusíš, ale je to honzova matka, tak že ji jako nemůžete vymazat ze života ikdyž by to někdy bylo nejlepší :unamused:

ty jo a ona chodí s barčou od hospody jo? tak to bych ji teda taky nepujčovala a netrpěla jí to, to bych jí to pěkně vytmavila babě, takhle kazit zdraví dítěte :angry:
3. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
konečně uspáno, tak se jdu rozloučit. Padám na hububububu :wink:

Klidnou dobrou noc :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
ty jo Gabi fakt? Tak na co si ji "pujcuje"? :angry: Smitec!
Ja jdu taky spinkat, brou
3. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
jj, je to prostě babizna..
dobrou noc
3. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
nikde nikdo? :confused:
4. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
nene, ani ja tu nejsem :grinning:
4. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
brou noc :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak grilovačku máme za sebou, vše je uklizeno a asi se pujdem projít, už se těším, vememe pejska na procházku, ale asi až dýl, teď je tu ještě dusno
5. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
my jdem grilovat ted, veceri :wink:
5. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
teda my měli grilovaná kuřata včera na oslavě narozenin neteřinek
5. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
:frowning2: a my nemáme kde ani co grilovat :frowning2:
6. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
no my grilovali brambory a rajcata (uz nam rostou :slight_smile: )
je skoda, ze nemate zahradku, gabi, bys usetrila :unamused: Ale tak brzo uz bude baba pryc a vy budete mit o nejkou tu korunku navic :dizzy_face: tak pak bude co grilovat :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
no my taky nemáme jinak kde, jen když se něco u tchánovců slaví jinak prd, máme 2+kk bez balkonu a lodžie :wink:
6. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
no my teda lodžii máme, ale tam grilovat :grinning: sousedi by měli radost, bydlíme v devátém patře z dvanácti..a kolem samé baráky.. :sweat_smile:
6. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
no my teda v přízemí :sweat_smile:
6. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
táák u nás už se spinká, máme vystaveno na aukru a můžeme proběhnout sprchu a jít spát :wink:

DOBROU NOC VŠEM!
6. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
jupiii, u nas se uz taky spinka. Gabi, my bydleli uprostred parize (teda jednoho predmesti) v 6 patre z 12 a grilovali jsme normalka na balkone :sweat_smile: Meli jsme takovej mini elektrickej, takze to necoudilo no :wink: Ale taky to nebylo ono :sweat_smile: A stejne to neni zdravy :grinning:

Brou noc :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
čauec holky, tak jsme byli na 3D utz, ale bohužel měli rozbité dvd, tak nám ji nemohly natočit, ale sestřička byla tak moc hodná a udělala nám aspoň pár foteček a slíbila, že hned jak to opraví, tak nám dá vědět a objedná nás na jindy, tak se moc těším, tak tady je odkaz na moje album, kde jsem dala aspoň ty tři fotečky

a jak se jinak vy máte? my oslavujeme 2-leté výročí svatby :slight_smile: manža si vzal dovolenou, tak si to užíváme

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=315789
7. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
luci :dizzy_face:

ale ja bych se na to vyprdla, urco se schovavala, pac se ji to nelibilo, preci jen ten utz neni zas tak neskodnej jak se rika :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak si matne vzpominam, nerikala jsem ti, ze to bude gumidka :grinning: mam na to nejak nos asi bych se mela zivit vestenim :grinning:

Brou noc :slight_smile:
7. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
Luci je krásná :dizzy_face: , kuli, nesmíš všechno brát tak vážně..z čeho bychom měli radost? Jo a na plínkách co kupujeme složení není napsaný :confused: myslela si to před tím vážně???Já sem se fakt podívala :sweat_smile:

Dneska tchýni osvítilo a vzala barunku k segře na zahradu, tak byla asoň 8hod na vzduchu, já jsem se vyspala a odmrazila a umyla mrazák, tchýně tam totiž měla zkažené maso..fuj to byl smrad! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě by nám načichlo naše jídlo, a já tam mám obědy pro malou..

Barunka spí jak špalek..utahaná z venku, tak brou noc :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
ahoooooj

Luci eliska je krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabi ja se taky dívala na složení a nic tam nebylo :confused:
8. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
ahoj holky, moc díky, jsem z ní úplně u vytržení :grinning: a sestřička byla tak hodná, že nám ji vytiskla, tak ji mám v peněžence

a jak se máte? já jdu teď s kamarádkou na procházku, tak se mějte papa
8. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Peti :grinning: , nejsem v tom sama :grinning:

Holky já jsem s Barunkou sama doma!!!! Užíváááám si to! Jdu si dát kafe na balkoně, Baruš spinká po obedě. :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
gabi, jo, myslela. Bohuzel :unamused: Je to samej derivat ropy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malej dneska jen mrci, nechce papat (teda mlicko joo) jsem na prasky :angry:
8. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jo a včera jak byla tchýně s Baaruš na té zahradě, tak jsem byla sama úplně, to vám bylo tak zvláštní..takové ticho doma :confused: :sweat_smile: :grinning: už aby to tak bylo pořád, jinak mi to pak přijde divné :wink: teda samozřejmně že Barušku tady chci :wink:
8. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Gábi jj, když osamím tak je to ticho taky takové skličující :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
To pro me to skličující není :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
:grinning: , mě to přišlo divné protože už jsem za toho půl roku zapomněla jaké to je :sweat_smile:
8. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.