• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
jj, však občas to neuškodí :wink:
8. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak dítě uspáno, slupnutých pár palačinek a hurá do přípravy zítřejších analýz a do vany a spát, jsem zvědavá v kolik to bude :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já měla superovej den, odpoledne jsme se šli projít s holkama a totálně jsme zmokly, že mám úplně durch promočené boty :angry: tak jsme nakonec skončily u kamarádky doma a manžel pro mě musel přijet s náhradníma botama :grinning: ale jinak to bylo super, jsme pokecaly a já se zase odreagovala

teď šupajdím do postele protože jsem totálně hotová :slight_smile: tka dobru noc papa
8. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
Luci to muselo bát super, až na ten déšť :wink:
9. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
jj bylo to super, holky řádily, rozhazovaly všude kolíčky a chodily se koukat na Kimíka( to je zuzčina činčila), a nelinka pořád chodila s panenkou, pak přišla na to, že tam mají velký květináč s hlínou a v nestřeženém okamžiku už byla hlína na zemi, no a pak to začala dělat schválně, vždycky se tak koukla, jeslti se někdo z nás dívá a šup, už ji zase vysypala, to prča :grinning:
9. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
jj to si živě představuji, to oni umííííí :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
holky ani nevím jestli jsem vám říkala, že má honza konečně nájemní smlouvu!! o dekretu jsem říkala, ale tohle nevím. Takže teď už je byt oficiálně náš a můžeme si dělat co chceme..tak jsem dneska udolala honzu a vyhodili jsme koberec z kuchyně, to byl totiž pěknej hnus, barunka byla věčně jako prase, teď teda už ''jen'' kolena, ale když se plazila to byl zážitek.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:

Luci tohle začíná dělat i Baruš, říkám jí nenene ona se tváří jako že nic nedělá kouká na měa šmátrá ručičkou ''nenápadně'' někde jinde.. :grinning:
9. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
teda baru moc gratuluji k nájemní smlouvě, to jsi nám neříkala, a co baba už si balí kufry? nebo ji necháváte až do toho srpna?
9. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Gabčo dobře jste to s kobercem udělali :wink:
9. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Baba nic nebalí :frowning2: , doufám, že ten srpen už je definitivní.. Ona vyřizuje půjčku takovým stylem, že jí to určitě nevyjde, zaprvé to strašně protahuje protože neodnesla všechny papíry kam měla, zadruhé je to nebankovní tak už to je divné a zatřetí to je z třičtvrtě podvod. no tak jsem zvědavá jak to dopadne..
10. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj..

Gabka: taky moc gratuluji k nájemní smlouvě :dizzy_face:

My už zase nudláme a trochu kašle mě fakt jebne :confounded: Příští sobotu jedem na dovču tak doufám že se zotaví :unamused:
10. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
gabi taky gratuluju. No at sebou hodi, baba jedna, nebo ji opet budete muset pomoct, abyste si pomohli :rolling_eyes:
10. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak jsem dnes udelala koblihy s marmeladou (tresnovou - domací - moje první marmoška a s merunkovou) a ngetou a pekne jsem se rizla o sklenici MM rikal že je to na šití ale nikam nejededu to tam radsi budu mit jizvu normalne 2x2 cm kuze a normalne to jde odchllípnout fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Peti ty jsi šikulka, no a jak to je hluboké?
11. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
ani ne půl cm..
11. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
no tak to by mohlo srůst pěkně, raději to nezkoušej odchlípávat a výborná na podporu hojebí je betadine mast :wink: na gázu a trochu převázat, bacha barví, ale když se vypere hned tak pustí, jak se nechá zaschnout tak už ne a ničím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
ekt: moc děkuji :dizzy_face:
13. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
čaute děvčata..
my se máme celkem fajn, bydlíme tu už ''jen'' v 5 :sweat_smile: :rolling_eyes: , přítel tchýně se odstěhoval.
Tak jsem zvědavá kdy ho budou následovat..už by to mělo být každou chvíly.. :wink:

Peti brzké a dobré hojení!! :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
ahoj holky, gabi super, peti tak hlavně ať se to dobře zahojí :slight_smile:

a jak se jinak máte?
13. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
holky děkuji
13. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
ahojky, tak se hlásím od rodičů, Peti ta betadina mi hojila to břicho loni a fakt to potom pěkně srůstalo :wink:
13. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
čauec holky, tak vás zdravím, jak pak jste se vyspaly? já suprově i když je zase vzduch na padnutí :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem se vrátila z rk, kde jsem byla na vyšetření na cukrovku, tak doufám, že to dopadne všechno ok a jsem úplně vyšťavená

co vy, jak se máte dneska? je krásně sluníčko svítí a je pěkné vedro :slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky, hlásím se z domu a bez Joli. ta už ráno zůstala na moravě, dnes byl funusd, rozlučka a naši že dnes s Joli teda nepojedou, tak jsme odpoledne ve třech vytáhli kola a jeli se projet na rybník, okouknout prostředí a fakt dobré pro děti :wink:
15. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahoj, u nás je to nějaké divné.. ticho před bouří, bych řekla... tchýně věčně není doma, pořád lítá s různýma papírama a tak...

a jinak se máme celkem dobře, vzala jsem malou v úterý na zahradu od kámošky, má 10měsíční holčičku, tak si spolu pohrály, já sem si spálila ramena..včra bylo počasí nic moc :unamused:

a taky mám babičku v nemocnici, včera k večeru ji odvezli, dnes jde sestřenka za ní zjistit co a jak.. bydlí totiž u brna, my tam jedeme v sobotu..
16. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
gábi držte se, zítra pošlu balík :wink: něco málo jsem našla :grinning:
16. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
herest prima hojeni

gabi, tak at vam tam projde uragan a odnese tchyni i se synem (teda samo ne H :grinning: ). At uz jste doma jen vy, co tam byt mate :wink:
16. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Evi dík :wink: :dizzy_face:

no s tchýní je to na dobré cestě, čeká na schválení :dizzy_face: , mělo by to klapnout!!

ale s babi je to špatné, sestřenka(nelly-neluška) byla za ní v nemocnici se svojí tříletou dcerkou(terezkou) a babička té terezce říkala neluško a Nelly se ptala co tam chce.. :unamused: :frowning2: dostává transfuze, a je dezorientovaná
16. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
blani :grinning: , co bych s tím mlaďochem dělala :sweat_smile: , no snad to dopadne co nejdřív tak jak má..
16. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak naše sluníčko vstalo před 16tou to bude šlichta, mm šel na noc tak si to mrsknu, ještě mám zpracovat ty meruňky :sweat_smile:
17. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.