• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
gabi, ja myslela toho tvyho jako ze ne, aby neodnesl :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
tak jsem před chvílí dodělala 29 skleniček meruňkové marmošky a po hodině řevu i uspala Joli uffff ještě sprcha a pak postel no to budu zítra vypadat a mm je ne noční tak to bude nádhera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 01:23  • Odpověz
jinak před momentem jsem uspala ječilku zlobilku a padám teda taky :confounded:
18. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
Ahojky patřím mezi ty, kteří čekají první miminko :slight_smile: jsem v 16tt. :wink:
19. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
ahoj stylly, vítám tě mezi námi :slight_smile:

tak co jinak holky, jak jste si užily víkend? my grilovali na chatě prase a bylo to mňam mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
ještě se učím fůůůjjjj bojim bojim zítra zkouška blééééééé
19. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
evi drzim pesti

stylly ahoj, vitej mezi nami

ja si uzila trosku odpocinula, hlidal manzel :grinning: Ale asi nam zacina separacni uzkost, pac kdyz jsem predala lzicku manzovi, tak zacal taaak plakat kdyz jsem se vzdalovala, tak jsem musela sedet pri nich, aspon chvilu. To hezky papal. Snad to nebude tak horky. Je to moje slunicko :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 23:36  • Odpověz
autor
čauec holky, tak jak si užíváte dneška? my tu máme synovce, tak je to docela záhul :wink: teď zrovna brečí a chce maminku :grinning: on je tak trošku rozmazlenej, jsme mu totiž řekli, ať jde uklízet, že než přijde děda ať je pořádek a ono se mu nechtělo, tak začal brečet a volat maminku, ale bohužel maminku má momentálně na sněžce s návštěvou :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj, my jsme o víkendu byli v tom Brně, přesněji za Brnem.. babička je na tom o hodě lépe :dizzy_face: nemocnice jí prospívá, bála jsem se že už jí nic nepomůže :pensive:

Baruška už skoro sama chodí, zkouší se pouštět nábytku, ale hned se zase chytne, ještě se bojí..ale každou chvilku se otočí a půjde :grinning:

Jinak vše při starém, tchýně na krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
20. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
baru, tak už snad jen pár dní ne? za chvilku bude srpen, tka to snad už vypadne ne? když jste jí řekli do srpna :wink:
20. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahojky

Tak jsme doma a tu pitomou techniku mám hotovou, v pátek RID a v pondělí doprava a provoz a snad už bude klid :wink:
20. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz
autor
teda evi, mě by se nechtělo, ale ono když mušís, tak musíš, to znám :slight_smile:

jinak dobré ráno

my jedeme dneska na harryho pottera, tak se těším a co vy?
21. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
no my dnes budeme mít s Joli dámskou jízdu, Martin má noční a ve čtvrtek přijede 12 letá sestřenka tak to bude taky mazec :wink:
21. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
teda evi , vy máte pořád nějaké návštěvy :slight_smile: že to zvládáš, to já bych si musela už dát oddych :grinning:
21. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
no ono mne to dobíjí, a hlavně nemusím být ostříž, protože základní dozor nad Joli a varování že je zle zmákne Peťule :grinning: :grinning: :grinning: tak se budu moct chvíli i učit :grinning:
21. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj, zdravím ve spolek.
Jak se máte těhulky? Jak zvládáte vedra a dusna?? Mě to dobře nedělá a nejsem těhotná.. snad :confused: :sweat_smile:

Teď jsme se vrátili z pošty, leje ze mě jako z vola.. Jeden balík nám nevzali vlastně by nám ho vzali ale nebyl v krabici ale v igelitu,tak že prý když to není pevný obal tak +80Kč a jeden jsem zapomněla doma :rolling_eyes: , tak odešly jen 4 a zítra můžu jít znova :angry: :unamused:

Dnes jsem se tááák šíleně pohádala s tchýní až je mi z toho divně, nepřímo jsem jí řekla že je kráva a nemá tu co dělat, jen teda slušnou formou,ale dost nahlas.. :confounded: :grinning: :sweat_smile: :pensive:
21. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
gábi gratuluji, neboj bude jen líp.
21. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
ahoj holky, gabi teda klobouk dolů :slight_smile: a co na to tchýně? nezbalila náhodou kufry? :grinning:

evi, tak to máš zase dobrý, že máš takovou chůvu :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahojky holky,můžu se k vám přidat? jsem v 9tt :slight_smile: jak zvládáte dnešní horko? :confused: zítra má být až 36°C... :frowning2:
22. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
no my se držíme ve stínu doma fučí větrák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
jojo,větrák je dobrej vynález :grinning: někdo miluje bublinky,my těhulky,milujeme větráky :grinning:
22. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
jo to je ručičky pozlatit :wink:
22. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
zdarek, bublinka vítám tě u nás :slight_smile: aspoň nějaké nové tváře, my jsme tu už všechny staré páky :grinning:

jinak horko, děs, potřebuju zajít do města, ale fakt se mi nechce, no ale co nadělám, holt musim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak taky musím do poradny, to zase bude vopruz :angry: ještě že jsem vždycky za chviličku venku

a až přijede manžel, tak ho snad přemluvím a zajedem se vykoupat k sestřence, samotný se mi tam nechce v tomhle horku a jak to vypadá, tak bude hycák až do večera

tak pádím do toho města, než padnu :grinning: tak se tu zatím mějte papa
22. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
holky,nevim,jestli to patří sem,ale tak mě napadá,zkoušely jste takový to hádání pohlaví z prstýnku na nitce? Mamka mi říkala,že to vyšlo jí,babičce,máminý sestřenici a mojí švagrový. Máte s tím nějakou zkušenost? mě vychází holčička a je pravda,že od začátku si někde hluboko v sobě myslím,že to fakt holčička bude.. :slight_smile:

a ještě jedna otázka: v kolikátým týdnu se dá poznat pohlaví mimíska?Jsem vždycky tvrdila,že se nechám překvapit,až budu těhulka a teď si myslím,že to nevydržím :grinning: ale musí to být krásný pocit po porodu,když vám řiká doktor/ka :" a je to,je to... HOLČIČKA/CHLAPEČEK!!!"
No nevim,já bych tam do toho svýho pupíku poslala nějakýho detektiva už teď,aby mi to zjistil :grinning:

Jinak v tomhle vedru jsou super takový ty minerální vody na obličej,vejde se to do kabelky a je to fajn mít aspoň na výlety do města :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
lucka_g děkuju za hezký přivítání :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
bublinka to je kyvadýlko, ale aby to pravdu fungovalo, tak by s tím měl mít člověk nějaké zkušenosti a musíš to hodně trénovat, ale zkusit to můžeš a pak uvidíš stejně je to 50 na 50 :grinning: jinak mě se při prvním těhu zdálo, že to bude chlapeček a byl a teď se mi zdál sen, že jsem porodila holčičku a je to holčička, jinak nejdřív se dá pohlaví zjistit až v 16 tt, ale spíš až ve 20 tt, to už bývá vidět dobře, v tom 16tt to není ještě úplně tak jednoznačné, a taky při prvním jsem se chtěla nechat překvapit, ale manžel mě nakonec přemluvil, tak jsme to věděli, ale u druhého už jsem to chtěla vědět hned, takže to taky víme a je to super pocit, když si s malou povídám a říkám jí už jménem, ale když se necháš překvapit tak je to taky krásný, ale zase na druhou stranu, můžeš nakupovat věcičky už do barvy a ne pořád jen neutrální :grinning:

jinak jak se jmenuješ jménem?
22. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Luci,jojo,kyvadýlko,já si na to nemohla vzpomenout :grinning: no,ale jelikož mám ještě 3 sourozence a mamce to vyšlo pokaždý,tak na tom asi něco bude :slight_smile:

Jinak jsi vybrala krásný jméno pro holčičku,Elišku mám neteř :slight_smile: taky jsem chtěla dřív Elišku,ale brácha mi jí vyfoukl :fearful: Pak se mi líbila Madlenka,jenže to je švagrová,tak se mi to nechce to jméno dávat,když je v rodině tak blízko..Nelíbí se mi,jak by se potom říkalo malá Madlenka a velká Madlenka(ano,i velké Majdě říkáme Madlenka :slight_smile: ) Tak jsme s přítelem vymysleli Marušku a fakt jsem si na to jméno hnedka zvykla :slight_smile: Jinak kdyby to (náhodou) byl chlapeček,tak by to byl nejspíš Martínek a nebo se mi líbí Tomášek,ale to je zase přítel,tak zase-malý a velký..

Jinak jsem Lenka :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
leni nebo je taky moc krásné jméno Amálka, to se sice moc nedává, ale je taky krásné, u nás kdyby to byl kluk, tak se měl jmenovat Dominik, nebo Matyáš, ale jelikož je to holčička, tak aspoň nemáme dilema :grinning:

jinak byla jsem holky v poradně, tak vše ok, ten cukr taky, sice po prvním odběru, jak mi dali napít té vody, tak se trochu zvýšil, ale prej to není nic hroznýho, tak mám omezit sladké a mastné, hodně pít spíše neslazené vody, a jíst hodně zeleniny, takže v poho, jsem ráda

no a teď se u nás zatáhlo a prší, ale je vedro a jsou blesky, zrovna, když jsem se chtěla jet vykoupat k sestřence, tak mám zase smůlu, no ale zítra má být zase vedro, tak uvidíme :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
Lucko,no já jsem chtěla Davida nebo Daniela,ale to se nelíbí tatínkovi :frowning2: tak jsme museli vybrat něco,co se nám líbí oboum..

Je paráda,že jste,obě,holky v pořádku.já když jsem byla u doktorky naposled,tak nám našla ještě jednu prázdnou dutinku,jmenuje se to syndrom mizejícího dvojčete,teď jdeme ve středu zase na kontrolu,tak doufám,že už tam nebude,protože by se měla sama vstřebat..

Fuj,to je vedro :fearful: tady se taky něco chystá,ale zatím nic..
22. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
ahojky tak jsem si naivně myslela že koupím Joli botky s plnou špičkou a oni nemají její velikost a to ani v nezlevněných :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí v sandálkách ještě chvilku vydrží :wink:
22. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.