• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
caute holky, kde mate to horko? :confused: :grinning:

no nic, nebudu provokovat, trosku takovyho tepla bych si dala rict :sweat_smile:

vitam novou tvar :slight_smile: aspon se nam to tu trosku rozjelo, vid, luci?

my dneska udelali dalsi pokrok :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem na malyho " jak jsi velikej?" a on tak kraaaasne roztahl ruce a usmev :dizzy_face:

brou noc
22. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
dobré ránko, tak hlásím že u náš už zase dušák, ale nevyberem si, když je vedro tak si stěžujem, když je zima, tak si taky stěžujem :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
tady hezky svítí sluní odpolko bude hnus humus a v tom se fakt učit nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj ve spolek,

zdravím Lenku!!

Holky tak ten můj výlev na tchýni neměl žádný vliv :frowning2: jedeme zase dál ve starých kolejích..

Nějak teď nestíhám internet, Baruška se začíná pouštět nábytku, ale vždycky ještě spadne, tak lítám kolem ní.. mazec..a to vedro to je zabiják!!!

opatrujte e a hodně pijte :grinning: :wink:
23. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky všechny Vás moc zdavím můžu se k Vám přidat jsem ve 25tt.Od začátku jsem měla celkem problémy a nrvy a teď je mám tak trochu pořád.Mějte se hezky a snad se mi ozvete :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Gábi dnes by ti mohl dojít ten balíček pro Barušku, ale je větší než Joli tak toho je jen pár kousků, co Joli nenosí :wink: na proření to bude dobré myslím :wink:
23. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
zuzuli vítej mezi nás :wink:

každá dušička je vítána :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile: tady je taky dusno :frowning2: V noci mě klasicky probudilo čůrání a pak jsem nemohla usnout,tak jsem na sebe musela pustit větrák.. Jsem proklínala to horko,protože jsem se dneska v noci zase vzbudila asi 10x na záchod. :angry:

Ahojky Gabko :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Tak to jsem moc rára,jsem na neschopence a válení už mě nějak začíná nudit.
23. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
BNo tady je taky fujky, větrák funí, prádlo ale neschne :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpolko dorazí sestřenka na prázdniny, tak se těším
23. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
ahojky, vítám zuzulinku, já jsem taky na neschopence, protože jsem měla rizikové pracoviště, tak jsem si to vydupala, o tom vedru mi ani nemluvte, to je fakt děs, musím zavřít dveře a zatemnit okna, ale to tu zase bude tma, tak nevim, ale zase asi lepší, než padnout vedrem že :grinning:

jinak dneska jdem na to 3d, tak doufám, že se jim to zase neporouchá :frowning2:
23. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
ach jo, potřebovala bych do knihovny, ale v tomhle vedru tam fakt nedojdu, mám to přes půl města, tak tam asi azvolám, jestli by mi to neprodloužili

a taky musím vyměnit jasmíně vodu, teď jak je vedro a svítí sluníčko, tak ji to tam víc zelená a dělají se řasy, tak aby mi nechcípla, normálně už ji mám 9 měsíců, tak bych chtěla aby mi ještě vydržela chvilku :grinning:
23. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Luci,co jsi dělala za práci? jsem taky na neschopence,protože jsem dělala sestru na interně na lůžkovým odd. Odmítla jsem tam být v těch fujkách jako těhulka a navíc tam se šetřit nedá,je nás málo,noční sloužila jedna sestra třeba na 34 pacientů... Když jsem to řekla na gyndě,tak se mnou doktorka souhlasila,tak jsem byla ráda :slight_smile:
Jasmínka je ryba? :confused:
Doufám,že se ultrazvukem pak pochlubíš,taky na něj chci později jít..Kolik tě to bude stát?
23. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Holky napíšu něco o mém těhotenství otěhotněla jsem po 3,5letech nedá se říct snažení,ale pozor jsme si s přítelem nikdy nedávali.Letos v únoru jsme se přestěhovali do jinýho bytečku,protože předtím jsme bydleli s přítelovým bratrem a to byly hrozný nervy dělal pořád čurbes a já jen lítala,no a po přestěhování jsem otěhotněla do 3 týdnů,nemohla jsem tomu uvěřit byla jsem šťastná měla jsem problémy cysty atd.už od svých 15let,takže se to doktorovi nezdálo,ale povedlo se.Všechno bylo fajn až do genetických testů zjistili mi něco zvýšenýho na vrozenou vývojovou vadu,tak jsem jela do ˇČeských Budějovic,kde mě vyšetřili a brali plodovou vodu,pak už bylo zase hrozný 3týdenní nervování a pak konečně zavolali že čekáme holčičku a že nic nenašli tak to ze mě spadlo,ale nevím pořád mám strach podle doktora jsem ve 25týdnu a pohyby necítím,tak jak koukám třeba na videa,že je vidět že se mimísek pohybuje já to citím jednou 2xza den jak se maličká pohne někdy je to sice vidět,ale ne jako kopání 5min.prostě jenom jedno kopnutí a nic,tak mám z toho strach,jestli je to normální je to sice trapný,že se ptám ale nevím.Někde jsem četla že v tomhle období má miminko aktivní chvíle a klidný,že se skoro nehýbe,ale to,že se skoro nehýbe mi přijde pořád,nebo je možný,že to necítím??Jsem hrozná,ale děkuju za jakoukoli odpověď. :wink:
23. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
:grinning: Luci,jak tak koukám,tak ty drobečky čekáme nastejno já mám prví termín 24.října a druhý 5.listopadu :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
já jsem dělala ve školce ve smíšený třídě, takže dětičky od 2 do 7 let a musela jsem ty malé pořád někde zvedat, ohýbat se k nim a hlavně taky byly často nemocný, tak bych ještě něco chytla, tak jsem si šla pro neschopenku, šéfová to sice nějak nemohla zkousnout, ale to je mi jedno, hlavně aby bylo zdravé miminko, na ostatní se člověk musí vyprdnout :slight_smile:

zuzuli čoveče nevim, někdo to cítí hodně a někdo zase ne, mě teda elík kope v jednom kuse, když já jsem v klidu, tak ona začne a když já něco dělám, tak je zase v klidu ona, asi jak ji houpu :slight_smile: a ty jsi teda v kterém týdnu, že ti to v profilu píše 27 týden :confused:

jinak jasmína je závojnatka, mám ji v kouli a je to prča ji někdy sledovat jaké tam dělá akrobatické kousky, takové aquabelí :grinning:
23. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Já nevím napsala jsem tam poslední menstruaci,což má nahlášenou i doktor,ale přitom v průkazce mám že jsem ve 25 týdnu :slight_smile: ,mám z toho právě hrůzu jako někdy když jsem v klidu nebo jdu včer spát,tak to cítím,ale tak třeba nemá takovou sílu,nebo já nevím Elišku jsme taky původně chtěli,ale nakonec vyhrála Lucinka.Závojnatku jsem taky měla,ale už není chudáček měla jsem ji jen 4 měsíce pak se asi zbláznila a umřela,máme pejska 2letou fenku bígla je to hroznej divoch,tak jsem zvědavá jak bude reagovat a Lucíška.A co už máš něco pokopenýho a co kočárek? :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
no já jsem to v tom profilu dávala to datum tak dlouho, aby to odpovídalo té průkazce, sice se mi ty týdny lámou vždycky ve středu, ale tady to počítá od pondělí

jinak elišku jsem chtěla už od malička, můj manžel chtěl Lucinku, ale to jsem zavrhla, protože nechci aby se děti jmenovaly po nás, pak jsou s tím jen problémy :slight_smile:

kočárek budeme kupovat až v září a už máme vybráno:

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7323&kategorie1=1&kategorie2=29

hrozně se mi líbí a splňuje přesně to, co já chci, akorát ta barva, budeme ho kupovat v opatovicíh, kde ho mají a tam mají ještě i jiné barvy, než mají na netu, tak uvidíme až tam přijedeme, co budou mít na skladě zrovna, jinak už všechno máme
23. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Já nevím pak se na to podívám a nějak to přepočítám,kočárek je moc hezký,ale já jsem na ty trojkolky antitalent :slight_smile: no jo no segra ji má a já se stím zaboha nemůžu naučit jezdit :slight_smile: já jsem si vybrala implast bolder taky ho budeme mít až koncem září,hadříky už mám až moc ale jsou tak nádherný,že neodolám je nekoupi,to určitě znáš :slight_smile: ještě nějakou tu flaštičku cumlíky a máme taky vše už se nemůžu dočkat,ale mám hroznrj strach z porodu.
23. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
zuzu ona Luci může mít i hodně vody, tak to potom necítíš.
23. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
e.k.t. opravdu já fakt nevím mám z toho divnej pocit,že něco není v pořádku,ale to by snad doktor poznal já už se nechci zase nervovat,taky mi přijde,že jsem jediná kdo měl takový problémy.
23. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
23. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
zuzu já nechci tříkolku, oni dělají i čtyřkolku s otáčecími kolečky, těmi předními a implast máš vybraný jaký? kamarádka má ten čtyřkolový a je s ním nespokojená, ty přední kolečka ji hned zrezli, i když se o to stará a už je sešmajdaný a jezdí s tím 10 měsíců, říkala, že kdyby si mohla vybrat, tak už implast nikdy a pokud tak tu zůženou čtyřkolku, tedy trojkolku, ale i tam prej ty kolečka jsou takový divný, teda nechci ti to rozmlouvat, záleží na tobě, jen píši zkušenosti :unamused:
23. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
jako jinak je s ním spokojená co se týče prostoru, akorát ty kola no, ty jsou fakt naprd :unamused:
23. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Zuzu neboj, já byla v nemocnici 3 měsíce před porodem a po 3 týdnech doma po porodu měsíc v nemocce bez Joli a pak po 2 týdnech týden a po operaci už klid, jen obden další 3 měsíce na převazy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
opravdu nerada na to vzpomínám. jen v sobotu slavím rok od záchrany života tak to na mne trochu padlo :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Luci taky ten čtyřkolkový já vím taky jsem už na něj slyšela ztížnosti,ale prý jak který někomu ty kolečka reznou někomu ne tak já nevím jak to vyrábí,ještě uvidíme my jsme byli právě v Č.Budějovicích v bejbycentru tam měli snad přes 150kočárků,ale samá hrůza,tak snad nějakej najdu co mě zaujme.

e.k.t. tak to je mi líto chudáčku,taky jsi to neměla snadný z toho všeho mám taky hroznej strach i když to na tý plodovce dopadlo dobře,že nemá žádnou vrozenou vývojovou vadu,tak mám pořás strach,i když by to prý všechno našli.A na ten rok záchrany života nemysli já vím že se to řekne buď šťastná,že jste zdraví a spokojený časem ty vzpomýnky přebolí hm?
23. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
Zuzu,mamka říkala,že ta Tvoje cácorka může být jen líná :slight_smile: kdyby se něco dělo,tak by to doktoři už snad poznali,ne? a jak se chová na ultrazvuku? zkus jí potajmu šťouchnout,jestli se bude kroutit a jinak se na to klidně zeptej doktorky,taky mi je leckdy blbý se na to ptát,ale zase si říkám,oni jsou tu od toho :slight_smile:

Holky,to je hrozný to vedro.. Jsem máme barvila hlavu a jsem úplně hotová :confounded:

Jinak mě tak šíleně poslední dva dny bolí v kříži,pokaždý,když se ohnu,tak si myslim,že se nenarovnám :frowning2: Si říkám,co budu dělat ke konci,když hekám už teď :sweat_smile: Ale bříško už lehce vnímám,jako že tam je to,co tam dřív nebylo :grinning: Mám za necelý mesíc o 8cm víc přes bříško a o 3cm v pase :grinning: Pokud to půjde takhle dál,abych si pořídila kárku na pupík :grinning:
23. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
No konečně se pročistil vzduch :slight_smile: Tady byl děsnej slejvák a trochu bouřka,ty miluju :slight_smile:

Holky,četly jste o tom případu z dneška,jak nějaká mamina rodila doma a mimískovi se zastavil krevní oběh? No nevim,já bych si to na triko nevzala... :confused: moje švagrová takhle rodila doma,ale divím se jí.. Tak přece je pro mě důležitější zdraví moje a miminka,než pohodlí při porodu.. Kdyby doktoři byli na poli,tak tam taky odrodim a nerodim doma,kde nebudu mít zajištěný rychlej zdravotní zásah,kdyby se něco dělo.. ale možná na to takhle koukám proto,že k těm zdravotníkům patřím :sweat_smile:
23. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
zuzu já jsem, to mělo být jako povzbuzení že se zvládne skoro všechno :wink:
23. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
bubli, to bych si taky nelajazla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zvlášť když Joli je po 10ti letech snažení a před 3mi roky řekli dr že děti mít nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to se člověk bojí až to hezký není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.