• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
e.k.t to je paráda,že vám to vyšlo :wink: No divím se druhý švagrový,že s bráchou ještě na mimi nepracujou.Je jí 30 a protože měla nějaké gyn.potíže,tak jí doktor řekl,že bude mít s otěhotněním problémy.. jenže ona tancuje v tanečním souboru a na podzim dostala ještě sólo,tak že ho musí ještě odtančit,ale to už je asi třetí událost,kvůli čemu to odložili.. Podle mě je ve 30 docela pozdě na to,začít zadělávat,když navíc od doktora ví,že to asi nebude tak jednoduchý.. Za to,já k tomu přišla jak slepá k houslím :sweat_smile: Ale netvrdím,že nejsem ráda,moc se těším!!! :slight_smile:
23. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
Bublinka-děkuju za uklidnění jdnou dvakrát za den se pohne kolikrát to skoro necítím na ultrazvuku v Českých Budějovicích když jsem byla ve 21tt se hýbala a když do ní žďuchnu,tak se někdy uráčí po 15 min.mě jednou nakopnout :slight_smile: ,ale někdy taky ne.A co ty,jak se cítíš?Mě bylo divně jak se změnilo počasí,ale už je mi líp
23. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Zuzu,já jsem právě vylezla ze sprchy,tak jsem jak znovuzrozená :grinning: Jinak jsem byla chcíplá tím vedrem,ale jinak v pohodě,musím zaklepat,že mi to nějak prochází hladce,zatím.. Zvracela jsem jen jednou a jinak nic :slight_smile: A co Ty? Už máš asi pěknýho pupíka,co? :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Bubli no tak to se máš já jsem prozvracela první 3,řměsíce a bylo mi tak,že jsem nemohla kolikrát ani vylíst z postele,no pupík právě že moc velký břicho nemám na to,že jsem v 6 měsíci,já zalezu do sprchy za chvíli a pak do pelíšku :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Jéé,holky,tak mě napadá,nevíte,jaký jsou nejškodlivější éčka v potravinách? snažim se vybírat jídla,kde nejsou žádný,ale občas mi to uteče :sweat_smile: tak kdybych věděla,jaký jsou fakt fujky pro mimi,tak bych se jich vyvarovala..Bohužel v knížkách jsem to nenašla a ani na netu.. nebo blbě hledám? :sweat_smile:

No a jak já bych se te´d umlátila po vychlazený coca cole :fearful: Tak jsem to dneska vyměnila aspoň za citronovou vychlazenou Korunní.. tu snad můžu,ne? :sweat_smile:
23. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Ty jsi trdlo viď? :slight_smile: Ze začátku jsem taky pořád tohle hlídala a ptala jsem se i doktora,ten říkal,že je to pravda že máš jíst takový věci jako špenát,čočku,jahody,sušený meruňky atd.,ale že nejlepší je jíst to,na co mám chuť,nevím jak jiný doktoři ten můj je od huby a říkal že svojí manželce to taky nikdy ezabránil,že baštila na co měla chuť.Já si občas kolu dám sice dětskou,alejen trochu srknu si třeba na chuť :wink:
23. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Zuzi,když já jsem asi lehce švihlá ještě švagrovou,ta jedla v těhu jen bio a už jí to zůstalo :confused: Teď jsem u rodičů na venkově,tak kolem mě mamča skáče,vaří a peče,na co mám chuť,na to se lehce zvyká :grinning:
23. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
:slight_smile: to jo já se taky láduju na co přijde moje mamka zase říká,že je možná lepší jíst všechno to zdraví i nezdraví a mimísek si z toho veme všechno to co potřebuje než jíst jen to co se má,tak se láduju a láduju :wink:
23. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
holky buďte v klidu, ani kofola vám neuškodí jednou za čas, já když už mám fakt absťák po kofole, tak si prostě dám malou skleničku, ono v tom toho kofeinu moc není, jinak taky jím všechno, snažím se jíst teda hodně zeleniny a pít hodně vody, ale nějak to nepřeháním, když mám chuť na sušenku, tak si dám sušenku, snažím se taky abych moc nepřibírala, ale nějak omezovat se teda nenechám

jinak byli jsme na tom 3d, tak hodím do albíčka nějaké fotečky, tak se pak můžete mrknout :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
LUCI tak to se máš taky bych na 3D šla,ale nevím kam leda do Č.Budějovic,ale nevím,jestli ho tam mají mají tam ten velkej jak jsem byla na genetice-plodovce,ale nevím jestli je to on.A co beruška co zrovna dělala v bříšku.
23. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Luci,no tak to se teda na fotečku moc těšíme,doufám,že ta Tvoje slečinka hezky zapózovala :slight_smile: já už teď tý mojí vtloukám do hlavinky,že po ní nikdy nebudu chtít aby byla modelka,jen při návštěvách ultrazvuku :grinning:

Zuzi,ale jo,to já nejím uzeniny,plísňový sýry.. I když teď poslední dobou bych si dala párky :confounded: já jsem teď hodně polívková,takže mi mamka dneska uvařila krásně hustou hovězí,no mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
já myslím,že si ty 2 párky můžeš jednou za ten měsíc dát.Já mám pořád strach,že se moc nehýbe ale alespoň že ji za ten den cítím
23. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Zuzi,aby ses nedivila,až vykoukne na svět,třeba si užívá,že je u maminky v bezpečí a až bude na světě,tak začne řádit :grinning: :grinning: Já jsem zvědavá,jakou divošku budu mít já :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Děkuju za útěchu uklidnilo mě to to jo počkej až budeš cítit pohyby je to tak krásný pocit,i když já ho moc neznám uvidíš třeba budeš mít malýho nebo maličkou divocha,tak já jdu do sprchy a do hajan tak papa a zítra se ozvu pa a dobrou noc tobě i mimískovi :wink:
23. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Zuzi, i Tobě krásný sny a pohlaď Lucinku :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak fotečky jsou v albíčku, tak se můžete mrknout, jinak u nás jsou pěkný blesky a prší, ale krásně se pročistil vzduch

tak padám do sprchy a taky do hajan, už jsem ko :grinning: tak hezké sny holky papa
23. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky holky,tak jak je u vás? tady je přijatelně,pofukuje větřík,tak se dneska s mamkou chystáme i na procházku :slight_smile:
Taťka nás trochu zlobí,jel s rodičema na hory a od včerejšího odpoledne má vypnutý mobil,tak mám trochu strach,co s ním je :frowning2: Měla jsem jet taky,ale nějak se bojím,první trimestr,navíc vím,že jeho rodiče mě nemusí a byl by to týden přetvářek,tak na to zvědavá nejsem..

Luci,ty fotečky jsou naprosto dokonalý,Eli je fakt krásná :slight_smile:

Holky,škoda,že nebydlíme někde blíž u sebe,ráda bych vás poznala i osobně,jste fajn baby :grinning:
24. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Holky,jinak jestli jste některá na Lide.cz,tak mám v profilu super věcičku,taková bublinka,kde je miminko a plave si,je fajn vidět,jak je zrovna velký,co asi tak už může dělat.. S mamkou na to často koukáme,jak kdybych měla nějakou sondu vpřes pupík a fakt to bylo moje mimi :grinning:

Kdyžtak se koukněte,je to dole v profilu http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile&user=pink.lentos&auth=
24. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
jj leni, už jsme tady o tom taky špekulovali, že bychom udělali nějaký srazík, ale kde a kdy, když jsme všechny tak odevšad :grinning:

jinak děkuji za pochvalu na Elíka, no moc se jí to nelíbilo, pořád se vrtěla a nechtěla se vyfotit, tak aspoň máme těch pár foteček, nechala jsem si je vyvolat a budu je mít aspoň do alba, aby měla elinka památku :slight_smile:

a jak jste se jinak vyspaly? já moc ne, manžel mi pořád chrápal a já jak teď nemůžu občas spát jak je dusno, tak mi to pak vadí a nezaberu už vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak tady se udělalo dneska pěkně, tedy zataženo :grinning: a je krásný vzduch

no nic jdu pomáhat tchýni s oběděm, tak zatím páček odpo se ozvu papa :grinning:
24. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Holky,já nečekám miminko,ale tasemničku :grinning: včera jsem měla k večeři tu polívku a napůl s mamkou moc dobrou pikantní klobásu,ta byla teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a od rána nemůžu zahnat hlad :sweat_smile:

Dneska k obědu bramboráček,tak se taky těšíme :slight_smile:

Luci,asi by to chtělo najít nějakej kompromis..Jenže teď je vůbec nějaký cestování na nic,díky tý chro chro chřipce :frowning2: Já se bojím vrátit i do Prahy,tady u našich jsem na venkově,když nebudu chtít,tak nemusím být s nikým v kontaktu.. Docela mě vyděsil případ,že se ženská nakazila normálně v obchodě od nějakýho cizince.. Tak to už stačí vlézt jen do metra.. :frowning2:
24. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
jj leni, ta chřipka je pěkné svinstvo, se ti nedivím, že se do prahy nechceš vrátit a na venkově je to super, já bych v praze bydlet nemohla, bych se tam zcvokla

tak jsem holky uklidila kuchyň a koupelnu a teď ještě vysát a vyžehlit a budu to mít všechno hotovo, ale musím to dělat postupně, je to hrozně namáhavé :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak si odpočinu zase chvilku a pak ujdu pokračovat
24. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Luci,no jo,to chápeme my ženský,ten můj trouba je naštvanej,že nechci do Prahy... Furt má pocit,že od něj odcházím i s miminkem :frowning2: Přitom to tak není,jen chci pro mimíska to nejlepší a myslím,že chřipka to zrovna není :fearful: Dneska jsem to pěkně obrečela,už nevím,jak mu to mám vysvětlit... Bohužel mi přijde,jako když na mimi už teď žárlí,připadá mi,že myslí jen na to,jak se cítí on.. Řekl mi,že těch případů v Čechách je málo,ale že mě nutit nebude..(samozřejmě ironickým tónem) :frowning2: je mi z toho fakt smutno :frowning2: A ještě hůř mi je,když si uvědomím,že to přenáším na mimíska :frowning2: :frowning2:
24. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
leni, tak mu zkus říct, že to miminko je taky část jeho a že ho chcete oba, tak ho musíte chránit, že ono to samo neumí, oni ti chlapi jsou ješitný, ale až se prďolka narodí, tak z něho bude u vytržení a nebude ho chtít nikomu pujčovat uvidíš, a on s tebou na venkov jet nechce? a víš co, zatím na tobě není nic vidět, tak to třeba ještě tak nevnímá a nedochází mu to, že vlastně jsi těhotná a musíš teď na sebe dávat víc pozor, ale ono se to určitě zpraví neboj, hoď to za hlavu a mysli na miminko, že se nesmíš stresovat :wink:
24. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Luci,já mu to říkám pořád,ale asi si myslí,že to jsou výmluvy nebo já nevím :frowning2: Může za námi jezdit s mým tátou pohodlně autem každý den kolem šestý by tu byl a ráno zase jet s tátou do Prahy,víkendy tu taky může být.. Párkrát se stalo,že za náma dojel,ale tvrdí,že se tu necítí jako doma,ale to já po něm nechci.. Myslím,že ho trocu proti mě popichujou jeho rodiče :frowning2: K tomu,že budeme mít rodinu se postavili hodně vlažně,kdybychom jim doteď po každý kontrole neposlali smskou,co a jak,tak by se ani nezeptali.. :frowning2: Ve středu jdu na kontrolu na gyndu,na jednu stranu bych chtěla třeba do pondělka v Praze,ale bojím se,musela bych být zavřená doma a to bych se asi zbláznila :frowning2:
24. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Tak jsem dnes tu zkoušku teda udělala a v pohodě i s ušima :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
evi gratuluji, šikovná holka :grinning: jen tak dál

leni, s tchýní a tchánem je to těžký, to by ti mohla vyprávět gabka, já teda naštěstí mám oba dva skvělý a na miminko se strašně moc všichni těší, tak snad to bude už jenom lepší :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
no u nás tchánovci vše už toliik neprožívali, Joli je 3tí vnučka :grinning: :grinning: :grinning: ale těšili se a mají ji rádi :wink:
24. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
no tak to mý tchánovci to taky neprožívají tolik jako moji rodiče, protože už to bude taky třetí (respektivě čtvrtá vnučka :frowning2: ), ale i tak se těší
24. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Luci malá je krásná ta moje prdelka je pořád hrozně líná,zítra odjíždím na dovču,tak se pak ozvu za týden pa opatrujte se.Dobrou noc
24. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Luci,jenže pro ně je to první vnouče a zatím jediný,Tomáš je jedináček.. Ach jo,zrovna mi psal,že kalí,no to mám hroznou radost :frowning2: Už jen pro to,že měl dřív s alkoholem docela problémy :frowning2: Asi to s ním nebudeme mít lehký..
24. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.