• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj Bublinko,tak my už odjíždíme na tu dovču,četla jsem to nebuď z toho smutná,uvidíš on se časem srovná.Luca má pravdu,zatím nemáš bříško,tak mu to nedochází,já to znám naše maličká přišla z ničeho nic a přítel si nemohl zvyknout pořád dělal jako bych ani těhotná nebyla a mě to ničilo a trápila jsem se dokonce jsem si myslela,že už mě nemá rád,protože budeme mít miminko,ale pak na tom velkým ultrazvuku v tom 20tt tam byl se mnou a poprvé maličkou prakticky viděl a bylo vidět jak je vyjukanej a takovej nesvůj,ale radostí,i když to nedal najevo,moc mě to neuklidnilo,ale jak říká můj taťka ať se nebojím,že jemu jsme se segrou taky nic moc neříkali až pak v tom 8-9měsíci když se to blížilo a pak jsme se narodili,tak okolo nás lítal jako ďas,chce to čas a uvidíš i tvýmu přiroste k srdíčku,tak jako jiným,tak se nestresuj a buď v klidu a mysli na to,že být v klidu pomáhá růst i tomu tvýmu drobečkovi.To,že ty máš maličký v sobě a on někde paří je hnusnej pocit ten můj zezačátku taky chodil,ale pak přestal došlo mu to,tak se už netrap bude to všechno dobrý.Tak papa holky a já se ozvu.Pa a opatrujte se všechny. :sunglasses: :slight_smile:
25. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak můj manžel odjel na tábor a já jsem z toho zase celá nesvá, nemám ráda, když teď někam odjíždí na delší dobu, sice zítra přijede večer, ale pak ojede další víkend a to už pojede na celý týden, to fakt nevim, jak ti přežiju :frowning2: asi pojedu za našima na chatu, ještě uvidím

zuzu užij si dovolenou a hlavně buď na sebe opatrná :slight_smile:
25. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Všechny čekstelky na sebe buďte opatrné, už se těším na vaše drobečky :wink:
25. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky,tak teď jsem se vyhrabala z postele,náš milej tatínek mi volal o půl třetí a já do pěti nemohla spát :frowning2: Fakt mě tím naštval...

Luci,koukej jet za rodičema,ať ti není doma samotný smutno,vaši se s tebou aspoň potěší :wink:

Zuzi,přeju Ti krásnou dovču a dávejte na sebe pozor :slight_smile:

Já se těším na odpoledne,brácha přiveze čtyřletou neteřinku,to je takový moje zlatíčko,tak aspoň nebudu myslet na trápení s taťkou. je zvláštní,že když jsem řekla bráchovi a švagrový,že čekám mimi,tak to bylo krátce a švagrová se bála to Elišce říct,kdyby se něco stalo,tak by se jí to špatně vysvětlovalo,ale v tu dobu se zrovna vraceli z dovolený a první,co Eliška udělala,když vkročila do bytu,bylo to,že šla do skříně,kam švagrová odložila miminkovský věci a začala je vytahovat :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Jé tak to zvládla suprově :wink:

Ony ty holčičky jsou na toto nějak lépe od přírody vybavené, mám ten pocit :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem dnes strávila moc super odpoledne s kamarádkou :slight_smile: nejdřív jsme si u nás dali čajík, pak jsme se šli projít a podívat se na relí(nevim jak se to píše :sweat_smile: ), ale autíčka měla nějaké zpoždění, tak jsme tam nečekaly a šly zpátky k nám, seděly jsme chvilku na zahrádce a pak se rozhodly, že si zajdem na večeři, na pizzu, tak jsme šly a byla to mňamka, teď jsem pěkně napucnutá :grinning: tak si pujdu lehnout na gauč a budu zírat na telku :grinning:

a co vy? jak jste se měli?
25. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Luci u nás evergreen, studijně :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak to na mě nějak padlo, tak taky padám do postele, tak dobrou noc všem papa :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj ta se hlasíme z dovči bylo to super až na tu čtvrteční bouřku Yvca byla skvělá přístí rk pojedem pod stan...a jak se mate? co nevého?
25. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Peti tak je dobře že jste si to užili :wink:
26. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky, no vy jste se rozjely :grinning: :grinning: , ani Vás nestíhám dočíst :frowning2: takže jsem úplně mimo mísu a nevím o co tu jde..

ale co jsem tak pochytila, tak malou jsem taky někdy cítila až moc a někdy třeba tři dny nic.. a dala jsem si občas i malé pivko i tu kofolu :wink: ..

Baruška nám začíná hezky mluvit, pořád křičí dívej a dej :grinning: :sweat_smile: no je to zlatíčko, ukáže i jak je veliká, dělá čau a řekne ham když má hlad, vždycky nic nic a pak z ní vypadne několik nových věcí naráz :dizzy_face:

mějte se krásně a těhulky opatrujte se!!
26. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
ahojky, tak vás zdravím při neděli :grinning: tady fouká vítr, je částečně zataženo a částečně svítí sluníčko, ale je to super, je to příjemné, možná vyrazím se projít, ale zase nevim jestli se mi bude chtít :grinning:

ta naše beruška kope v jednom kuse, je to takový náš malí ďáblík :slight_smile: už aby byl ten říjen a ona byla venku a v pořádku :slight_smile:
26. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
zdar ženský kde se flákáte :grinning: dneska zase bude pěkně teplo, tak to zase nevylezu z baráku, zatím je venku 22°C a vevnitř 23 ale už to nebude dlouho trvat a ono se to vymění

a jaká byla u vás noc? u mě hrůza děs, šíleně mě bolely záda, tak jsem od půl noci do půl druhé ráno šaškovala, nemohla jsem ležet, hlava mě bolela, od toho i ruka, no šílený, pak se vzbudil manža, tak mě trochu namasíroval, ale stejně jsem si musela vzít paralen, ten zabral a mohla jsem se aspoň vyspat, a teď jdu k tchýni a ta mě namasíruje pořádně :slight_smile:

tak si užívejte den a zatím papapapaap :grinning:
27. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Luci ty jsi asi fakt těhule :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
27. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
tramtadadááááá

tak zkoušky hotovy, už jen trocha byrokracie :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Holky,holky...achjo.. nálada na bodu mrazu.. :frowning2: Přítel přišel s tím,že jestli chci,tak dočasně bychom mohli bydlet na mý chalupě kousek za Prahou,kde teď bydlí naši s mladším bráškou,tak jsem nadšeně souhlasila..jenže teď zas nechce bydlet s tchýní.. Jenže není v situaci,kdy by mohl takhle reagovat.. Plat má 10 000,což nepokryje ani nájem.. Najít si jinej barák asi těžko,hypotéku mu nedaj,navíc mi přijde na hlavu,abych vrážela prachy do dalšího baráku,když jeden mám. Na chalupě bychom platili minimum(elektřina a společný jídlo) Teď teda přistoupil na to,že teda jo,že z toho nadšenej není,ale když chci já... Teď zase chce,abych dojela do Prahy,i když ví,že se bojím tý chřipky... no holky,já mám nervy nadranc,fakt už na to nějak nemám sílu... Vyčítá mi,že mi nevadí,že se nevidíme,jenže prostě radši obětuju nějaký čas bez něj,než aby se mimískovi něco stalo... Je to špatně? Navíc mám takový rozpoluplný pocity,že ani nevím,jestli ho vidět chci,protože,když se vidíme,tak se hádáme,dokonce i po telefonu se hádáme a končí to tím,že já se rozbrečím,prásknu telefonem a on mi pak posílá omluvný smsky a pořád volá a tak..Já mu to pak neberu,protože se potřebuju uklidnit,ještě hůř mi je,když si uvědomim,že to cítí mimísek :frowning2: :frowning2:

Holky,vim,že to sem asi nepatří,ale potřebovala jsem se z toho aspoň vypsat :frowning2:

Je mi z toho fakt moc smutno :frowning2:
27. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
leni, ale to víš že to sem patří, komu jinému by ses měla vypovídat? ono i to vypovídání stačí, aby se člověk uklidnil a pročistil si halvu, takže klidně piš :slight_smile:

jinak dneska psali, že tu chřipku chytlo dalších 20 lidí, takže leni, buď v klidu, důležité je zdraví miminka a holt to ten tvůj přítel musí pochopit, jeslti to miminko chce taky :angry:

a my taky bydlíme s mojí tchýní a tchánem a dobrý, sice budeme stavět, chceme své hnízdečko, ale když nejsou peníze, tka si holt člověk nemůže moc vybírat a halvně aspoň budete spolu :slight_smile:

tak hlavu vzhůru, ono to určitě dobře dopadne neboj :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Leni to víš že to myslíš dobře, a to že to chlap nechápe, je taky normální, ještě to není vidět, s ním necloumají hormony a navíc se asi bojí o své pohodlí :pensive:
27. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Leni: hlavně klid :wink: :wink:
27. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Holky děkuju moc!!!! :slight_smile: Zítra písnu,jsem dneska hotová z těch nervíků,tak jdu spinkat.krásný sníky pro všechny
27. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj.. Leni klid! Všechno se poddá! Nikdo to nemáme jednoduchý, tím nechci nikoho nějak stavět do zadní řady, ale holky co tu jsou déle, ví všechno.. Každá tu máme nějaké trápení a každá jsme se z toho tak nějak po svém vypovídaly.. Někdo víc někdo míň, já jsem zrovna ta co psala romány :confused: :sweat_smile:

A teď vám holky napíšu jednu krásnou větu.. TCHÝNĚ SE PŘÍŠTÍ TÝDEN STĚHUJE!!! :dizzy_face: :dizzy_face: sice jen ona, takže tu ještě bude honzův brácha, ale co to je 4 lidi i s malou,oproti 6 :wink: to už se dá, sice by to asi bylo jinak kdyby se měsíc před zkouškama nevykašlal na školu, ale nemůže za to že ho babička nechce vzít k sobě..a já mám takové srdce, že ho na ulici nevykopnu..no tak aspoň budeme mít dva pokoje místo jednoho, a Barunka už bude mít tím pádem vlastní pokojk :dizzy_face:

Evi, děkuju :dizzy_face: :wink:

Dobrou noc všem!! Já radostí snad neusnu :grinning:
27. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
A leni, vážně se netrap, oni chlapi jsou jinej druh.. berou všechno jinak a s těhulkama cloumají hormony, to oni nikdy nepochopí, třeba některej jen trochu, některej trochu víc, ale nikdy se nebudou cítit jako my.. všechno chce čas...bude zase fajn, neboj. Mě se to teď píše..taky jsem všechno vzdala a žila jsem, teda přežívala, jak se dalo, ale už to vidím zase růžově!!
27. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
gabi super, tak konečně :grinning: a tak ten brácha se bude stěhovat kdy? a on nejde s maminkou?

jinak leni, jak píše gabča, hlavně klid a netrap se tím, i když to asi nejde, ale všechno bude lepší uvidíš, gabča je krásným příkladem :slight_smile: :wink:
28. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
No Luci nejde s maminkou, protože ona jde ke své mámě a ta nechce Jirku.. no je to opravdu zvláštní rodina..ten Honza je fakt adoptovanej, to není možný, protže je úplně jinej než všichni ostatní..teda Honzova teta je taky taková, hodná až blbá :confused: musím to tak napsat, protže to tak je :wink: klidně ze sebe nachají oba udělat blbce, hlavně že jsou ostatní spokojení.. :unamused:
28. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,díky za podporu,fakt to není lehký.. už nevím,jak se mám těm nervíkům bránit,tak mu nezvedám telefon a nereaguju na smsky :cry: ale vím,že to nic neřeší.. Někdy mi přijde,jak kdyby mě záměrně vytočil k pláči a pak až bere zpátečku a říká,jak mě nechce stresovat atd. Jako by mu ten můj pláč dával jistotu,že mi není jedno..Ale trochu nezodpovědný dělat tohle těhulce :frowning2: Pořád mi vyčítá,že mi je jedno,že se nevidíme..Vadí,ale řekla jsme mu,že pro mě je teď a už napořád to tak zůstane,nejdůležitější zdraví mimíska a že když můžu minimalizovat riziko nějaký nákazy,což by v prvním trimestru mohlo mít fatální následky,tak ho minimalizuju,i za cenu toho,že třeba nějaký čas neuvidím toho,koho mám ráda... :frowning2:

Holky,je to tak špatnej názor,že se mi příčí bydlet někde v podnájmu,cpát někomu prachy každej měsíc..nebo cpát prachy do jinýho baráku,když mám možnost bydlet někde,kde zaplatím minimální náklady a mám vystaráno? :frowning2:
28. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak jste strávily dnešní den? já byla s tchýní a neteří v rychnově, potřebovala jsem na pojišťovnu, tak to mám aspoň zařízené, teď tu sedím s manžílkem a on kouká na televizi a já sedím u pc, ale pujdu za chvilku asi spát, jo a mám krásné nové nehtíky, tak jsem nadšená :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak přeji krásné ráno, tedy dopoledne :grinning: sluníčko svítí tak bude asi pěkně vedro :slight_smile: copak budete dělat dneska? já se budu asi nudit :grinning: no ještě uvidím, tak zatím páček :grinning:
29. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
tak co Luci, nudíš se?? já teda ne :grinning: :sweat_smile: za dvě tři hoďky přijede brácha s mamkou pro malou a vezmou jí do Karviné, až do neděle, momentálně se na to strašně moc těším, ikdyž vím, že zítra užmii bude smutno, ale potřebuju se pořádně vyspat a odreagovat, stres se na mě podepsal fakt hodně.. dřív mamka neměla volné dny..
29. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holky hurááá!!! dneska jsem byla na gyndě :slight_smile: Všechno je v pořádku,mimísek má 3cm a na ultrazvuku mi předváděl/a pěkný cvičeníčko,až doktorka měla problémy s měřením:grinning: Mám i fotečku,tak jí zítra zkusím sem hodit :slight_smile: Krásně to moje zlatíčko zapózovalo :grinning: asi jsem blázen,ale je možný,že tam vidím prstík? :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
no teď bych leni řekla, že na prstíky je asi ještě brzy, i když kdo ví, já už ani nevím, kdy se přesně prstíky začínají vyvíjet

holky, já jsem se dneska tak trochu spálila, byly jsme u švagrové v bazénu a seděla jsem na sluníčku, že se jako trochu aspoň opálím, protože jsem nechodila na sluníčko, tak jsem byla jak sejr, chodila jsem se pravidelně ovlažovat hlavně na bříško, ale stejně se mi připálila stehna a trochu bříško, to cítím, myslíte že to nevadí miminku, mám strach jeslit jsem jí nějak nepoškodila nebo tak, i jsem pila, tak snad to bude ok, teď už se raději opalovat nebudu, nebo si dám mokrou hadru na břicho, abych elinku moc nezahřívala zbytečně, ale zase si říkám, že když ot bylo jednou, tak to snad nevadí :unamused:
29. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.