• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj holky tak mě se blíží druhý utz tak jsem zvědavá jestli už tam bude vidět zatím jsme viděli jen ten váček ale prsa mám čím dál citlivější tak doufám, že prcek pěkně roste a už ho uvidíme na utz
numerenko budeme na tebe myslet když už to máš za pár :slight_smile:
27. led 2008 ve 12:10  • Odpověz
lucka, kdy jdeš? budu na tebe myslet.
27. led 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
ahoj já bych měla jít 3 tak uvidíme z krve jsem pozitivní, ale zatím je to prej malá hodnota tak se pak nabere další a tam už to bude prej 100% jsem nevěděla že to tak dlouho trvá než se potvrdí těhotenství hrůza jsem si myslela že mi veme krev a bude to ale ono ne no jo holky tak se mějte a zatím ahojky
27. led 2008 v 16:29  • Odpověz
no já šla v 7tt a krev mi nebrala, řekla jsem sestře že jdu na potvrzení, doma udělaný pozitivní těh.test. Dr mne vyšetřila udělala utz a rovnou potvrdila že tam je prokázané těhotenství a srdeční akce pozitivní. a rovnou mi dala neschopenku. a za měsíc nashle
27. led 2008 v 16:48  • Odpověz
autor
no vidíš a mě doktor krev nenabral taky poslal mě na utz prej spíš orientační jenom pro mě, ale můj příbuzný je gynekolog tak mi ten utz dělal on tak mi rovnou vzal i krev no to víš protekcička :grinning: a teď mi volal že je to pozitivní ,ale hodnoty jsou ještě malé tak až mi veme krev podruhý tak už snad budou větší ale prej těhotná jsem prej to bylo pozitivní
27. led 2008 v 18:01  • Odpověz
no asi protože jsi neměla jednoznačný utz, já ano, krásně tam byla vidět tepající černá tečka - srdíčko, takže bylo zbytečné to řešit z krve. Ale u tebe zatím našli jen g. váček a proto asi navíc krev, ale oni vědí co je potřeba a co je dobře
27. led 2008 v 18:21  • Odpověz
autor
to jo a doufám, že na příštím utz už to bude jasně vidět a manžel už chce našeho broučka taky vidět a už chci mít jednoznačnou odpověď ano jste těhotná gratulujeme :slight_smile: takhle pořád nevíme uvidíme příště ano jste těhotná ale zatím nejsou hodnoty veliké už jsem z toho taková nesvá ty jsi to měla dobré že to doktorka hned poznala a řekla ti ano jste těhotná a taky už bychom si přáli průkazku
27. led 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
e.k.t. můžu se tě zeptat jaký máš kočárek?
27. led 2008 v 19:23  • Odpověz
moc se mi líbí MIKRUS - ALU SPRINT na stránce www.darababy.cz je asi za 11,5 tis a je to sportovní, hluboký a autosedačka
27. led 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
je pěkný ale mě se právě líbí tříkolka vybrala jsem si cortinu ale bohužel už doprodávají kolekci 2007 a nová kolekce 2008 tam se mi nelíbí ty barvy jsou moc divoké tak uvidíme jestli až ho budeme kupovat tak budou mít ještě nějakou starou kolekci jinak jsem ještě přmýšlela nad x-landrem taky nejsou špatný ale tam mi vadí že se nedá dát sportovní sedačka pro i proti směru jízdy. tak nevím jak to nakonec dopadne.
27. led 2008 ve 20:20  • Odpověz
Já jsem původně také chtěla trojkolku, ale hodně holek říkalo že je málo stabilní, a že jim ji dvoleté dítě převrhlo, tak nevím. ale zase jsem slyšela že čtyřkolky s otočnými koly se jednodušeji ovládají a proto jsem se přiklonila spíš k těmto typům, vzhledem k problémům jež mám s páteří.
28. led 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
hm tak to jo no já právě slyšela zase jen samé chvály na ty tříkolky a hlavně když dítě ví že nesmí tak je to si myslím v pohodě a stejně dvouleté dítě většinou už capká samo a když je v kočáře tak ten kočár držíš je totiž snadněji ovlddatelný tak nevím no máme ještě spoustu času na vybírání koneckonců až do září :slight_smile: třeba se objeví ještě něco jiného
28. led 2008 ve 12:43  • Odpověz
no my jen do května ale chceme se podívat na veletrh do Prahy, případně do Brna a na výstavu kočárků do Havlíčkova Brodu.
28. led 2008 v 15:44  • Odpověz
holky tak mě teď napadlo.. to je tak krásný být těhotná.. sice mi bylo blbě (jako ne moc, až jsem se divila) a v druhým trimestru bušení srdce, ale to bylo i tou zátěží (vnější vlivy) a ve třetím trimestru to bříško začalo těžknout.. no ale celkově - je to krásné a naprosto úžasné. Takže užívejte a vychutnávejte i přes ty všechny náročné probíhající fyzické a psychické změny. Fakt je tam miminko. Živé miminko a vykoukne ven. Narodí se, ať jsou poslíci nebo ne.. Já furt viděla jen to bříško a fotky z UTZ, ale úplně mi to nedocházelo. Podruhé už si budu uvědomovat všechno líp a těším se na to :dizzy_face: Porod dobrý. bolí, ale zvládnout se dá. Já ho měla rychlý a nebojím se ho. Kontrakce lehké od rána, odpoledne už hodně (po vaně), ty už stály za to a tak jsme jeli, to mezitím už byly po 3 minutách a od příjmu jsem porodila za 3 hodiny v půl 9 večer.
28. led 2008 v 19:34  • Odpověz
Je to sluníčko, ale nějak nespí, potvora :grinning: Tak jdem kolíbat k you tube.. :grinning:
28. led 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
ahoj tak já mám žaludek pořád na vodě přemýšlím jestli budu zvracet nebo nebudu sice je to jen lehce ale potrápí to taky hlavně jsem citlivá na vůně a mám třeba hlad ale když ci přičichnu tak se mi zvedne kufr doufám, že to brzy zase přejde :slight_smile:
28. led 2008 v 19:39  • Odpověz
Gratuluji a přeji jen zdraví a taky trochu štěstí, neb na Titanicu byli všichni taky zdraví, ale bylo jim to k ničemu
28. led 2008 v 19:40  • Odpověz
Ahojky holky, tak koukám,že se vám daří dobře, tak je vše ok :slight_smile:
28. led 2008 v 19:43  • Odpověz
autor
hm to máš pravdu dneska jsem byla u doktorky a ta mě chtěla doma nechat ještě 14 dní ale ukecala jsem jí že můžu už v pondělí do práce už se doma nudím a práci mám celkem v pohodě takže bych měla být v klidu
28. led 2008 v 19:44  • Odpověz
ahojky a co děláš za práci?
28. led 2008 v 19:46  • Odpověz
autor
ahoj učim v mateřské školce holky jaký máte kočárky já jsem nejdřív chtěla cortinu, ale teď se mi moc zalíbil x-lander xa ale je tam problém že u sporťáku nejde otočit sedačka takže na dítě nevidíte a ono na vás tak nevím nemáte nějaký typ?
28. led 2008 ve 21:13  • Odpověz
no pojedeme se podívat do prahy a když nevybereme tak do havlíčkova brodu, tam je to za týden a nebo ještě v brně na výstaviště, tam je to poslední víkend v březnu, jo ta praha je první výkend v březnu
29. led 2008 v 08:04  • Odpověz
ahojky maminky a budoucí maminky,máte některá zkušenosti s lékem ascourtinem-nebo jak se to píše-mě ho dneska předepsala gyndařka že ho mám brát 3 krát denně,jsem těhotná a trochu špiním ale v letáku píšou v těhotenství neužívat..tak to nechápu... :sweat_smile:
29. led 2008 v 08:14  • Odpověz
taky jsem ho měla a určitě neměj strach, je to tam hlavně proto že je to volně prodejný lék tzn nemusí na něj být recept, takže jde o to maminy trochu vystračit aby se neměly ani chuť tím krmit když to není nezbytné. Jinak moje dr mi doporučila k tomu doplnit hodně ovoce pro vitamín C. Buď v pohodě a nestresuj se
29. led 2008 v 08:47  • Odpověz
autor
ahoj e.k.t prosím tě nevíš nějaký odkaz na ty veletrhy? docela mě to zaujalo, ale vůbec o tom nic nevím tak jeslti víš napiš díky
29. led 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
ahoj tak už jsem našla nějaké informace a pojedem se tam taky podívat jinak holky nevíte nějaký zaručený recept proti nevolnosti akorát že celodenní je to hrůza pořád přemýšlím, jeslti budu zvracet nebo ne něco sním a je mi těžko no prostě hrůza
29. led 2008 ve 21:27  • Odpověz
pořád nějaké sacharidy po trošce ledová kola raději dětská ta je bez kofeinu, zázvorový čaj nebo zázvorová lízátka z lékárny.
29. led 2008 ve 22:16  • Odpověz
Krásné dobré ráno
30. led 2008 v 07:47  • Odpověz
ahoj těhulky a mamči
30. led 2008 v 08:03  • Odpověz
Jak se vede? Doufám že pohodička
30. led 2008 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.