• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
omlouvám se ale měla jsem příliš hektické období a na pc nezbýval čas :frowning2:

Gábi gratulace k tchýninu stěhování, švagr se snad nechá chvíli snést ne? :wink:
29. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem dala fotku z ultrazvuku do albíčka,tak se můžete juknout :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
jj Evi, švagr není taková zátěž, ikdyž si teď lámu hlavu s tím kolik po něm máme chtít peněz.. jestli chce ať mu vařím a peru, tak víc, to je jasné, ale kolik? aby se mu to nezdálo moc a aby jsme ho nedotovali my, my totiž jaksi nemáme z čeho.. :unamused:

Leni, myslím, že tě zklamu, ale myslím že není to prstík, sice to tak vypadá, ale může to být nějaká tkáň nebo něco jiného. Ikdyž i ten prstík, proč ne, a proč si to nemyslet a nemít z něčeho radost :wink: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
caute holky, dlouho jsem tu nebyla a tolik novyho!

Bubli (Leni), ne, jsi uplne normalni, ze chces se vyhnout moznym problemum a ochranit tak miminko!

gabi, a uz je tchyne pryc? nebo jeste ne? S tim kolik chtit po svagrovi. Kolik % bytu uziva jen on sam? Pak se koukni na fakturu vody + elektriky a rozdel to podle poctu osob (tj 4 nemylim-li se). A uvidis, kolik ti to da. Kdyz se ti to bude zdat malo, prihod nejakou tu stovecku :grinning: ono se to bude hodit :wink:

Bubli, krasna fazolka, rekla bych, ze to je chlapecek :grinning: Ale nech se prekvapit, to je tak kuasny, kdyz ti vyndaj mimi na brisko a ty porad nevis, co to je. A v tu chvilu ti to je uuuupne suma putna :grinning:

Zuzu, vitam te taky

Evi supr, a jakej pak post ze to dostanes? Teda jako misto? Ty jo, studovat pri diteti, by me kleplo :sweat_smile: Klobouk dolu!

Tak z pokroku : kecame ba, bo, brm, mm, ma
stavime se na nozicky uz sami v postylce (toz s oporou, ze)
jeste si ale sami nesednem :grinning: no fakt! ale jen jak ho dam sedet, uz stoji :sweat_smile:
uz asi 14 dni ukazujem, jak jsme velikej :wink: Je to nadhera.

Tot asi vse, prozatim.

A jeste jednou prominte, ze jsem se tu tak dlouho neukazala. Nejak nestiham, jsem uplne vyrizena. Malej jeste nespi celou noc, takze k nemu vstavam co 3 hodky a nekdy i vic, nekdy i min.
30. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
gabka.d.: no fakt to asi není prstík,ale jak píšeš,proč si to nemyslet :wink: Stejně pro každou maminku je ten její drobeček nejdokonalejší s prstíčkama nebo (zatím)bez nich :grinning: :grinning:

kulicka:no já si zase od začátku myslím,že to bude holčička :grinning: tak uvidíme,která bude mít pravdu :slight_smile:

Jinak dneska hrůza vedro :rolling_eyes: Přežrala jsme se,měla jsem gulášovku a palačinky a bylo mi pěkně těžko :confounded:
30. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
juu, tak jestli si myslis, ze to je holcicka, tak to bude holcicka :wink:
30. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
ja to teda citila prvni mesic :wink: ze to bude to co to je :grinning:
30. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
kulicka:Taky to cítím od začátku,zhruba od toho 5. nebo 6. týdne :slight_smile: Všem ženskejm v okolí,včetně mý mamky vyšlo takový to kejklování s prstýnkem na niti,jako kyvadýlko nad dlaní a taky mi vychází holčí :grinning:
jen nevím,jestli to vydržím,abych se nezeptasla co to je :sweat_smile:
30. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak vás zdravím dneska :slight_smile:

chystám se zítra s našima na chatu, tak se těším, manžel odjíždí na tábor, tak bych stejně byla sama doma

jsem pěkně spálená, ale dá se to přežít, hodně se mažu, tak to snad bude dobrý

leni, krásný miminko, tak hlavně ať roste a vše je v pořádku :slight_smile:
30. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
ahojky Blani, no mám zkoušky na výpravčí, ono se to nezdá, ale předpisů a norem je šíleně co musíme znát, a když se předpisy naskládají na sebe, teda v šanonové podobě tak je to výška jako já :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale mám, tak ještě aby se našly směny :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
evi, to vis, mas velkou zodpovednost, jako vypravci :wink: tak snad to klapne :dizzy_face:

jakoz i s tim snazilkovanim :wink: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
no mm je v nějakým stresu tak romantika nějak nevychází, ale na pilu tlačit nehodlám :wink:
30. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Evi to já bych těch předpisů moc neměla :grinning: :sweat_smile: s mou výškou.. nebo by mě to dokonale zavalilo :unamused: no my si ''uíváme '' dny bez barunky, ale je to teda dost zvláštní..je mi po ní už teď smutno.ale jsem odpočatá, ještě musím vygruntovat barák..a zítra jdeme s Honzou do Ikei se inspirovat, až se tchýně odstěhuje tak budeme dělat dětský pokojík, já se tááák těším. zatím, ale bude jen inspirace, koupené věci by stejně nebyli moc kam dát a ani ještě není za co nakupovat..ještě tak dvě výplaty(jedna je co by dup) a jsme z toho venku.. :dizzy_face: :dizzy_face:
hlavně mě hřeje u srdce, že budeme jak normální lidi a né se pořád bát jestli druhá půlka na nájem bude nebo ne a jestli někdo probudí malou když se vrací v noci..
30. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
gabi, tak to je super, tak se hezky inspirujte, v ikei mají pěkné věci, já jsem si tam teď přes sestřenku nechala koupit taková krásný kapsář na zeď a osušku na elinku, ale mít tak prachy, tak to tam vykoupím snad všechno :grinning:

tak jdeme chrupkat, tak holky dobrou noc a krásné sny všem papa :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
krásné a teplé ráno děvčata :slight_smile: tak jaká byla noc? :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ráno,holčičky :slight_smile: tak dneska se snad konečně vrhnu na přebírání miminčích věcí od švagrový :slight_smile: Ve středu jsme s mamkou koupily mimískovi 3 bryndáčky,tak se mám s čím těšit :slight_smile: Já si koupila pěknou růžovou tuniku a kabelku ve výprodeji,tak jsem si taky udělala radost :slight_smile:
Včera jsme grilovali a teda mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byl to fajn večer nasmáli jsme se a pochutnali si :slight_smile: Nevím čím to bylo,asi tím,že jsme byla nafouklá,ale včera večer jsem vypadala jak v 5. měsíci :grinning: Až jsem zůstala čubrnět :grinning: Ráno zase normál bříško jako vždycky :angry: a já měla takovou radost,že jsem tak krásně narostla :grinning: :grinning:
Luci,noc byla fajn,žádný komáři :grinning: Včera jsem byla poštípaná a za noc jsme jich s bráchou zabili 6 :angry: a hajzlíci mě koušou do dlaní,tam to tak šíleně svědí :frowning2:

Co máte v plánu dneska,holky?
31. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
ahojky, my dnes pofrčíme do OParčdubic, zrušit jednu smlouvu o spolupráci, efekt neměla žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a vezeme kamarádce postýlku cestovní, včera večer jí manža oznámil že dnes večer jedou do chorvatska a ona chudina vyděšená že nemá pro malýho postýlku, tak už je klidná a veselá, páč já ji ji půjčím :wink:
31. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
jeee evi, tak to ta kamoska musela bejt dost prekvapena :grinning: darebak to je, takle ji vydesit :grinning: at si uzijou dovcu :dizzy_face:

leni, jo jo, komari, nesnasim :angry:

ja mam v planu jit na sisky :grinning: musim si udelat zasobu na zimu, abychom meli cim zatapet.

jinak leni ja taky mela dycky brisko vecer vetsi. Uz to tak je no :stuck_out_tongue_closed_eyes: A neboj, jeste naroste, ze se ani nepoznas. Ja jsem se jednou v 8 mesici nebo kdy videla v krame v zrcadle a fakt jsem nechapala, jaka jsem byla velryba :grinning: takle zeshora mi to neprislo :grinning:
31. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
tak holky,právě jsem dopekla Rafaelo řezy :slight_smile: tak čekáme,až vychladnou a dáme si do nosu :grinning:
Jakej máte den,holky?? dneska bylo docela příjemně,co? :slight_smile:

Kulicka: jojo,moje švagrová taky ze začátku byla těhotná jen večer :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj holky,tak jak se máte už jsem zpátky z dovolený fuj to byl hic až moc velkej a co maminy jak vám je jak žijete a užíváte mimísek v bříšku i ty caplíky na světě?Tak jak jsem psala že se Lucinka nechce moc hýbat,tak na dovolený se začale hýbat o sto šest segrz maličkej začal plakat nebo pištět a malá začala reagovat a začíná reagovat na včechno,tak už jsem klidnější,tak papa a napište :slight_smile:
31. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holky, my se až tak prímově nemáme :frowning2: tchýně má poslední možnost dávat podpásovky a užívá si to z plna hrdla.. :angry: ať už je pryč, zase nás zatáhla do pěknýho maléru s nájmem,...už jsme zase tam kde jsme byli a srovnávání peněz se pěkně protáhne.. ale už to nechávám tak, páč jináč bych byla v blázinci :pensive:
31. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Zuzulinka003:No ahoj holka :slight_smile: Vidíš,ta tvoje slečínka je šikulka,viď? :wink: Koukni do alba,mám tam první fotečku z ultrazvuku :slight_smile: to moje zlatíčko se tam pěkně mrskalo,až měla doktorka problém s měřením,ale nakonec se povedlo,tak máme 3cm :grinning: jsme velký holky)teda myslím,že holky :grinning: )
31. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
Bubli koukala jsem no jo to je prcek a počkej příště nebudeš se stačit divit,jak roste a jak víš,že holčička?I když já to u sebe taky věděla každý říkal,že zle mi může být i u kluka,ale já tvrdila,že mám v sobě holčičku a pak v Č.Budějovicích mi řekli,že je to 100% holčička.A jak se jinak cítíš a co přítel už je to lepší? :wink:
1. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Zuzulinka003: Já ti nevím,kde beru tu jistotu,že je to holčička :grinning: ale fakt si to myslím od začátku :sweat_smile:
Jinak už mám trošku pupíka :slight_smile: Příště na gyndu jdu 26.8.,den po mých narozeninách :slight_smile:
S přítelem blbý,tak nějak to vypadá,že líp nám bude bez něj... samý nervíky a mě už došly síly :frowning2: Je to na dlouhý povídání,ale komukoliv jsem všechny ty problémy řekla,tak mi na to odpověděli,ať vezmu nohy na ramena,dokud ještě není mimi na světě,že pak by to bylo ještě horší :frowning2: Je to moc těžký,ale ono je to tak,že přítel je na mě psychicky závislej,jak teď máme ty problémy a furt se hádáme a dohadujeme,tak já už ani nemám potřebu s ním mluvit... Ale on mi třeba denně volá 30x, ze začátku jsem to s ním probírala,bavila jsem se s ním o tom,jak to vyřešit atd,jenže každý telefon končil tím,že já mu práskla telefonem a brečela jsem.. Mám tohle za potřebí? teď?? Jindy bych se s ním zdravě pohádala,poslala ho do háje,třeba se s ním rozešla,ale teď je nějak všechno jinak :frowning2:

joj,to jsem se zas rozepsala :confused: a to jsem si říkala,že vás nebudu krmit těma problémama :sweat_smile:

Tak odjinud :slight_smile: Mi všera bylo po těch řezech pěkně těžko :confounded: tak jsem se na ně těšila a pak tohle :cry: ale všichni chválili,tak aspoň to mmi udělalo radost :slight_smile:
1. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Leni neboj dopadne to tak jak má a nijak jinak, neboj. Dělej to tak jak jto cítíš aneřeš neřešitelné, přítel buď rozum dostane a nebo odpadne. bude to zprvu dost těžké, ale neboj, každému jenaloženo přesně tolik kolik je schopen unést
1. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
e.k.t: Děkuju,já vím,že to nebude lehké,ale i kdyby to dopadlo,tak,že budeme bez tatínka,tak mám doma perfektní zázemí,takže na to sama nebudu :wink:
1. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
no jasně, věř své intuici a mxysli na štěstí mimíska, ale nezavrhuj jeho otce, i když náhodou nebudete spolu, oni to ti chlapi majífakt těžší, nejsou u nich ty hormony
1. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
Dobré ráno holky,jak jste se vyspaly? Mě se dneska zdálo,že už cítím,že se mimísek hýbe,mi z toho fakt hrábne :grinning:
2. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj Bublinko no mě se to,že se mimísek hýbe asi nezdálo :slight_smile: ,ale jinak se mi spalo celkem dobře ani záda mě neboleli nic.Tomu tvýmu dej čas,třeba se stím srovná se vším hm?Teď na sebe buď hlavně opatrná a buď v klidu tý tvojí holčičce to jen prospěje :slight_smile: ,já si pořád říkám,že si nějaký ty věci na maličkou už vyperu a vyžehlím,ať toho nemám pak tolik,ale jsem nějaká líná. :wink:
2. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
jee, Leni, jako bych videla myho bejvalyho, taky peknej zavislak az mi jednou vycetl, jak to, ze necekam na nej doma, nez on si prijede z projizdky na koni :angry: a to mela kamoska narozky s malym a meli jsme se tam sejit, tak jsem ji sla pomoct delat chlebicky a napsala jsem mu vzkaz :angry:
Ale nerikam, ze ten tvuj musi bejt stejnej.
Doufam, ze to u vas dopadne jako u Heresty. Ten jeji taky vyvadel, tak ho poslala do pr** a uz prisel k rozumu :dizzy_face: Teda doufam, ze mu to vydrzelo!
Jak rika Evca, dopadne to, jak nejlip to muze dopadnout. Hlavne zadny stesy jo? :slight_smile:

zuzu jaka byla dovca?
2. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.