• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
jo bubli, ja citila mimiska se hybat uz od 14 tt, prestoze mi vsichni vykladali, ze to neni mozny :grinning:
proste to bylo jine, nez prdy, na ktery jsem prvni 2 mesice trpela = neslo to v lajne :wink: takovy tuk sem tuk tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a bylo mi blbe jak psovi a mam kluka :grinning: Takze na to nedejte. Jsem blila celej 2 a 3 mesic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak jsem se do toho dala už mám jednu pračku vypranou a to jich mám před sebou ještě nejméně 3 ach jo.Musím to už začít dělat teď začíná mi být zase zle a těžko jako na začátku těhotenství.Večer mě tedy čeká žehlení,ale kolik ještě věci z dovolený a teď na malou uff.A jak užíváte tepla já se půjdu válet na chalupu i když bych rači byla zalezlá no jo,ale přítel chce do bazenu,tak půjdu s ním.Tak si užíte den a večer napište.Zatím papapa
2. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Holky,já se asi uvařím :sweat_smile:
2. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
poslete par stupnu sem! :wink:

leto tu mame vice nez podivny :frowning2:
2. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Tak já posílám ty stupně máme 3é ve stínu já umírám už chci,aby zapršelo.Jinak jsem se do toho praní pustila maličký jsem vyprala 2 pračky,ale žehlit je budu až zítra,jelikož jsem dneska žehlila po tý naší dovolený naše věci a jsem úplně vyřízená,ono se řekne užívání dovolený,ale ta představa po fujjj ještě,že to mám za sebou a zítra budu žehli maličký,ale to je radost :slight_smile: a ne utrpení,jako ty přítelovi trika a kraťasy.A jak jste užívali dnešní den?Kolem 8 sem přijdu,tak snad taky některá budete.Já jdu papat a pak do sprchy a večer čučet na Chalupáře :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Zuzulinka003:ahojky,tě obdivuju,že jsi žehlila,já jsem vyklidila a umyla lednice,trošku příjemnější práce :grinning: Jinak tady byla teď pořádná buřina,tak se pročistil vzduch,byl takovej vítr,že nám to odneslo slunečník do bazénu :confused: Právě jsem si udělala výborný kafíčko(švagrová mi dneska udělala nějakou pšeničnou praženou kávu nebo co bez kofeinu) je to lepší,než normál kafe a neškdí to mimískovi :slight_smile:

Kulicka:taky bych ti ráda poslala pár stupňů,dneska tu bylo 34 ve stínu :fearful: Jsem ani nevylézala z baráku...
2. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Bublinka no já obdivuju sama sebe,ale nějak mě to zmohlo hrozně mě rozbolela hlava tak jsem se šla vykoupat a už ležím v pelechu,přítel šel ven sundavat druhou pračku na malinkou co schla prý už mám odpočívat a ne otravovat,tak sbírá ono mu to neuškodí :slight_smile: Tady žádná bouřka nebyla přád hic fuuuj,ale já už se válím takže pohda.To jo lednička mě taky čeká,ale spíš to žehlení,ale jak říkám na Lucinku je to radost :wink:
2. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
No nic holky není mi opravdu dobře takpapa a dobrou noc ám i mrňouskům :pensive:
2. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj slečinky a mimískové já si tady snad za chvíli budu psát sama se sebou.Vy snad ješ :grinning: :grinning: :grinning: tě spinkáte nebo co???
3. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak zdravím po super prožitém víkendu s rodičema na chatě, bylo to bájo, klidně bych tam zůstala celý týden, ale samotný se mi fakt nechce a mamka musela už zítra do práce, dneska měla dovolenou, jinak bychom odjížděli už včera :slight_smile:

zuzi mě taky čeká praní, ale vůbec se mi do toho nechce, ale budu muset, hned jak bude svítit sluníčko, protože čím dýl, tím budu línější a nebude se mi chtít už vůbec, tak se do tho možná zítra pustím, že to roztřídím a dám první várku, sice do října času dost, ale těch pěkných dnů už taky moc být nemusí :slight_smile:

no a co jinak nového u vás ostatních?
3. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj Luci novýho u mě nic už mám 3 pračky vypraný a vyžehlený ještě mě 2 čekají,ale to musím ještě tak měsíc počkat,než budu mít hotovej přebalovák,jelikož skříňku už mám plnou já mám fakt moc věcí co ty? A co maličká nezlobí tě?Já jdu v pondělí na UZ k doktorovi a taky mi řekne výsledky z cukrovky,tak mám celkem hrůzu.Jinak malá zase zlenivěla v bříšku od doby jak jsme se vrátili já nevím,třeba je to tím,že jsem tam byla pořád v pohybu a doma více odpočívám a jsem v klidu,tak papa a napište :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky, u nás je vše vzhůru nohama, tchýně balí kufry, to je to příjemnější, ale Honza je zase bez práce, mě už z toho z prominutím jebne!! :pensive: Už jsme si mylsleli jak se z těch dluhů krásně hrabeme ven a teď tohle..řekli mu to včera ráno když se šel ptát na firmu kam má jet pracovat, ve chvýli kdy podepisoval ty hnusácký papíry vešel do kanclu jeho kolega a zeptal se šéfa jestli honzu ještě potřebuje nebo jak a ten mu oznámil, že honza končí..nikdo neměl ani tušení, já myslela, že Honza přišel zase na oběd, a on přišel napořád.. :cry: psychycky jsem v hajzlu a nebaví mě život.. už nikdy nám nebude dobře,včera jsem tomu přestala věřit..
4. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj Gabko,tak to je mi líto,ale bude to dobrý určitě si manžeů zase nějakou práci sežene uvidíš,chce to jen věřit,já vím,že mě se to kecá a kdybych byla v tvojí situaci asi bych se taky zbláznila,hlavně klid ju
4. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
gabi hlavu vzhůru, určitě se z toho vyhrabete, nesmíš ztrácet víru, práce se zase najde uvidíš, důležité je, že tchýně bude pryč a budete mít aspoň část problémů z krku, a pak to ostatní se taky vyřeší, uvidíš, máš barunku a pro tu musíš zůstat veselá :slight_smile:

zuzi já teď třídím věci, akorát nesvítí sluníčko, tak nemůžu prát a musím koupit prášek a aviváž, v čem to pereš, v normálním prášku nebo máš prášek na dětské prádlo?
4. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Luci já to původně chtěla prát v tom dětským prášku Lovela,ale segra mi poradila ať to peru v Persil sensitive,že je to taky dětský když je tam to sensitive a hlavně v tom můžu prát i sobě a mýmu miláčkovi a aviváž mám bílou dětskou Lenor,nebo bílej Silan
4. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
super díky zuzi, já musím něco koupit, abych mohla začít, ale kupiček tu mám požehnaně, to bude prádla se z toho asi zbláznim :grinning: hlavně to žehlení potom, a snad se mi to všechno vejde do skříně a do šuplíků :slight_smile:

jdu si dát oběd, beruška už má asi hlad, mě tady pořád kope, tka ji musím nakrmit :slight_smile:
4. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
No to ji jdeš dát oběd teda brzo :slight_smile: to já sLucinkou už jsme měli svačinku rohlík s nutelou.Joo to žehlení já tady mám na žehlení jednu pračku protože dvě už mám vyžehlený a schovaný ve skříni,ale nějak se mi do toho nechce,pak už jen seznam co koupit za olejíčky teploměr atd.ach jo už to chci mít připravený co nejdřív teď už to uteče a berušky budou na světě :wink: :grinning:
4. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tak holky co kdy se sem všechny podíváte a kde je vůbec bublinka? No nic já jdu vyžehlt tu pračku a pak konečně do sprchy od rána jsem ještě v pyžámku a v posteli s mojí bíglí slečnou a notebookem,no a pak si ohřeju jídlo mám vepřový na houbách s rýží ještě od včera a pak v 5 za kamarádkou na drby,tak se ozvite. :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
gabi, to je des, a nema v tom tchyne prsty? Jako abyste ji jeste na kolenou prosili, aby nechodila, abyste meli od ni pulku najmu :angry:
Teda co ti napsat? Drz se! Neprestavej verit! Nadeje umira posledni.
Ja vim, me se to keca :unamused:
Jsi silna baba, mas Barusku, jste vsici 3 zdravi...
Drz se! Drzim pesti at Honza honem rychle neco najde, no a nebo holt zas pujdes prodavat koblizky, no ne? :wink:
4. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Já jsem se dneska nějak dala do uklízení :grinning: Furt něco dělám.. Dneska jsem se vzbudila celá rozlámaná,ale už jsem nějak nabrala sílu nebo jsem to tím uklízením rozhýbala :slight_smile: Zítra se chystám za kámoškou,co jsem se s ní dřív hodně kamarádila a spoustu let jsme se neviděly a před pár dny jsem se dozvěděla,že je taky těhulka,sice už podruhý,ale zato ve stejným týdnu,jako já :slight_smile:

S tatínkem jsem se rozešla a nevěřím tomu,že bych se k němu kdy vrátila.. Nemůžu mu zapomenout,že mu bylo jedno,že svou sobeckostí by klidně ohrozil mimíska.. Myslím,že tohle mu nezapomenu nikdy,i kdybych chtěla.. :frowning2: No nic,ale je nám líp! :slight_smile: Žádný nervy,prostě pohoda :slight_smile:

A vůbec,holky,jak přibíráte? já mám zatím nahoře 2kilča :slight_smile: A jde mi to všechno do pupíku,nikde jinde to vidět není,naopak mám pocit,že nohy mi zhubly,no to jsem blázen,fakt je to JINEJ STAV :grinning: :grinning:

Gabi,drž se!!! Bude líp!!!
4. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj Bubli tak konečně sem taky zavítáš ne že to s tím úklidem budeš přehánět taky Vás šetři. S tím tvým přítelem je mi to líto,ale je to tvoje rozhodnutí a ty sama musíš vědět,co je pro Vás nejlepší a věř,že bude dolízat pořád,ale pak mu to zase můžeš vrátit ty a pokud už se k němu nevrátíš,tak se neboj najdeš pro Vás novýho tatínka hm?Já si jdu dát tu sprchu jsem po to žehlení celá hin a pak jdu za tou kámoškou a jejíma princeznama taky Lucinkou 3roky a Adélkou 8 měsíců,tak zatím papa zajdu sem večer,tak doufám,že tady nějaká budete :wink:
4. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
ahoj holky, leni, to je mi líto, ale jeslti je Vám bez něho lépe, tka je to dobře, potřebuješ být v klidu, aby i mimíšek byl v klidu a jak to tatínek vzal? třeba se polepší, i když se k němu třeba nevrátíš, tak se bude chovat jinak a budete spolu vycházet dál

tak jsem si koupila prášek a aviváž, prádlo mám roztříděné, tak ještě aby svítilo sluníčko, abych mohla to bílé dát ven, aby mi to sluníčko pěkně vybílilo, to barevné dám asi už do pračky a pověsím to doma, ono je to stejně vesměs čisté, takže to jen přeperu aby to vonělo :slight_smile:
4. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Jo jo jen per a jakej prášek sis nakonec koupila Luci??? :grinning:
4. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
holky,dneska se mnou cloumaj hormony :sweat_smile: Koukám ráda na All saints na TV Barandově,takovej seriál z lékařskýho prostředí a dneska tam umřel nějakej chlápek,taťka od rodiny,no doják... achjo,mám dneska nějakou brečavou :cry: to jsou věci,se kterýma jsem přišla v práci do styku dnes a denně a teď mě to rozhodí i v telce,no hustý..

Holky mě je to taky líto,bojovala jsem,ale došly mi síly.Teď se je snažím načerpat zpátky. Mám okolo sebe super lidičky,který mě mají rádi,tak to jde samo :slight_smile: Už mám dokonce zpátky kilíčko,z toho,co jsem shodila nervíkama :slight_smile: Tatínek už teď vcelku v klidu,ale předtím mě naháněl všude,na netu,přes telefon,psal mamce,bráchovi i kámošce :frowning2: popovídal si s mamkou,ta mu slíbila,že mu denně pošle smsku,jak se máme,protože já mám nějak blok se mu vůbec ozvat(možná kvůli těm nervíkům,co mi dělal,tak se bojím,aby to nepokračovalo.. :frowning2: )
4. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
jj leni jen nabírej sílu a energii, rodina a dobré zázemí je velice důležité, já mám taky perfektní rodinu, takže když se něco stane, tak se mám na koho obrátit a je to super pocit, jinak buď v klidu, mě rozbrečí snad úplně všechno, to jsou ty hormony :grinning:

zuzi koupila jsem si prášek lovelu a aviváž ten bílý silan jak jsi psala a docela to voní, já teď totiž aviváž vůbec nepoužívám na naše oblečení, protože se mi z toho zvedá žaludek, teď už peru druhou pračku a mám tady toho ještě požehnaně, potřebovala bych aby svítilo sluníčko abych mohla dát ven bílé prádlo a pěkně to sluníčko vybělilo jenže ten žlutej puchejř nikde :grinning: tak snad zítra
4. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
ty jo holky, tady nikdo není jo? to je děs, já si nemám ani s kým popovídat, jedna kámoška je na dovolené a ty ostatní nejsou nic moc, pořád si jenom na něco stěžují, je to děs :frowning2:
4. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahojky, tak jsem po skoro týdnu opravdu doma, nebylo to špatné, ale doma je doma :wink:
4. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
jj evi to věřím, já byla s našima na chatě o víkendu, ale klidně bych tam ještě zůstala i když vlastní postýlka je vlastní postýlka :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Holky,mě asi hráblo :grinning: jsem uklidila půlku baráku :grinning: :grinning: naplánovala,jaký skřínky zabere mimi a přebrala oblečení( takový ty věci:až zhubnu-letěly do popelnice :grinning: ) Poslouchám si u toho Nedvědy a je mi fajn :slight_smile: Co jsem těhulka,tak jsem hrozně vyměkla :grinning: :grinning: Dřív jsem poslouchala Landu a tak a teď takový pěkný cajdáčky :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Leni, možná jsi to oblečení neměla vyhazovat, já jsem od porodu samovolně, bez ''trápení'' zhubla 15kg, to jak pořád lítám za Baruš a vytahuji ji z pod gauče a za kočkou na skříň a tak.. :grinning: Barušk a chce hodně chodit, ale v chodítku být nechce, takže musím chodit s ní, a taky se tak unaví a dobře spí a jedno z druhým, nepřibírá (naše Baruš totiž přibírat ''nesmí'', má 12,5kg a 9měsíců) a je všeobecně spokojená

no jinak holky je to na bednu, Honza byl na pracáku od Vánoc(to mu řekli týden před Vánocemi že končí!) do konce Března pak pracoval měsíc,pak týden ne pak zas jo a teď mu skončila zkušebka a zase nanovo, fakt to není jen tak věřit že bude líp, protože nebude, firmy sou v hajzlu, stejně jako já..zase u nás budou černé Vánoce, Baruška má 3,11 rok..je mi z toho smutno a mám vztek :frowning2: :cry: a mísí se mi pocity..

a chvilku sem nebudu chodit, bedeme dělat ten pokojík, ikdyž z velkolepých plánů zbylo jen vymalovat a umýt okno, ale i tak, přestěhovat a umýt skříně, uklidit po malování..vyřádím se a asi něco namaluju na zeď, snad mi to těma veselýma barvama půjde..a taky teď hodně budu na vzduchu, čerstvý vzduch je fajn, ale dnes tady celý den pršelo :frowning2: děs..

no zase jsem se pěkně rozkecala, mějte se krásně a užívejte (cokoliv) dokuď můžete!!
4. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.