• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Gábi drž se kočko, nikdy není tak špatně aby zase nebylo líp :wink:
4. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
gabi jj hlavu vzhůru, určitě se vyjasní :wink:

tak přeji všem krásnou dobrou noc, já jdu chrupkat, zítra se pojedeme podívat za tatínkem na tábor, už se nám strašně stýská, už aby byla sobota a tábor jim skončil :unamused:

tak dobrou :slight_smile: holky papa
4. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dobré ráno těhulky i maminky :slight_smile: Jak jste se dneska vyspinkaly?

Holky,už jste koukaly,co naše mimíska budou za znamení? Ten můj mimísek bude rybička :slight_smile: Někde jsem vyčetla novou metodu výpočtu data porodu,ale je to na MS cyklus 28dní,ten já mám,tak jsem zvědavá(k prvnímu dni poslední MS přičíst 7 dní a odečíst 3 měsíce) Akorát to vypadá,že neporodim nikdy,protože mi vyšlo 30.2. :grinning: :grinning: V tom případě teda 2.3. :grinning:

Gabi,neboj,určitě bude zase líp!!!
5. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj Bubli já se taky vyhajala dobře až na to,že můj miláček se dneska hrozně rozvaloval a když vstával do práce a já mu to řekla,tak mi povídá,že se mi to jenom zdá,že nemám být tak tlustá :slight_smile: a hrozně se tomu tlemil to je co drzoun.A co máte dneska v plánu?Já musím vyprat oblečení nám dvoum a pak možná zase pračku malinký.Taky se chci pustit do tý ledničky,ale jak mě se nechce,ale co příští týden přijde neschopenka,tak bude velký nákup v Tescu,to bude třeba něco ukořistím kromě jídla i na maminku nebo na mojí berušku :wink:
5. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Zuzu,no já čekám,že by mi taky měly dojít prašulky,tak už se těším,že koupím nějakou maličkost,já už bych tak nakupovala růžový věci a mamka mě furt brzdí,že vím prd,co to bude :grinning: :grinning:

holky,nevadí Raid v zásuvce? :confused:
5. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
A víš,že já byla to samý já jsem pořád v obchodech ukazovala na růžový dupačky,šatičky a segra mi říkala co když to bude kluk a já pořád tvrdila,že ne že to cítím a pak jaký bylo překvapení když mi to v 17 týdnu potvrdili akorát jsem musela čekat na výsledky z tý plodovky,jestli bude zdravá a pak když dopadlo všechno dobře,tak jsem to rozjela ve velkým dneska se zase chystám něco vyprat
5. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
dobré ráno holky, tka já se vyspala do růžova, taky se chystám prát další pračku, jen kdyby vylezl ten velkej kulatej puchejř :grinning:

a taky se dneska pojedeme podívat za tatínkem, tak se moc těším, už se nám stýská

a s tím nakupováním buďte v klidu, já i když jsem ještě nevěděla co to bude tak jsem koupila třeba bodýčka nebo něco neutrálního, a pořád jsem v tescu okukovala co bych ještě tak mohla koupit, je to děs, bych tam nechala majlant, jen na to mít :wink: :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj Lucy no tak to já taky kupovala zelený,žlutý a pak to začalo růžový a pořád i když toho mám dost mě to láká ještě musím tý naší princezně koupit nějaký kalhoty k doktorce nebo tak,aby byla fešanda už nějaký má,ale ještě jedny alespoň.Tak to věřím,že se ti stýzká,ale do soboty to už uteče.Já teď peru naší pračku a pak začnu prát na malou
5. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
tak jsem dala další várku do pračky a vyčistila rybičku, jak je teď vedro, tak jí to pořád hrozně rychle zelená ta voda :slight_smile:

pujdu si dát oběd a pak pojedem za tatínkem

tak se tu zatím mějte a užívejte odpoledne papa :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky holky, včera jsme přidělávali novou bílou toaletní skříňku,tak jse hnedka ráno do ní naskládala věcičky, vypadá to moc pěkně :slight_smile: teď jsem si na odpoledne udělala řeckej salátek tak uzobávám,zase mi přichází chuť na olivy,naštěstí je tu mám od posledních chutí,tak můžu papat :slight_smile: Už mám dneska za sebou i kadeřnickou chvilku :grinning: stříhala jsem bráchu a jeho kamaráda,jsou to fešáci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď se chystám do sprchy a umýt vlásky :slight_smile:

Tak krásný odpoledne holky!!! :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
juu bubli, reckej salat, bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jak jsem se vyspinkala? Ani se neptej :unamused: Malje zase v noci radil. :frowning2: Zaspal v 9, probudil se v 11, tak jsem dala kojo, pac v 9 nemel. No a pak se vzbudil v pul druhy, v pul 4, a ne a ne zaspat a ja nechtela dat kojo, pac by uz mel usinat bez prsa, coz nam krasne dela jak na poledni siestu tak vecer. No na palici. Posledni 3 noci byly takovy, ja uz fakt nechapu, ze se jeste udrzim na nohou. Navic jsem strasne zhubla, mam min nez pred tehu a to jsem byla vyzlatko :frowning2:

Kdybyste mela nektera moudrou radu, jak ho naucit zaspavat bez prsa, tak sem s ni ju? Nam to nejak nejde. :confounded: Vydrzi plakat i hodinu, pak bud usne vycerpanim a nebo ja uz to nevydrzim a dam prso :confounded: Jenze kdyz usne vycerpanim je za hodku vzhuru. A kdyz na prsu, tak za 3. Hadejte, co delame nejcastejc... no prso samo. A takle se to s nama tahne :frowning2: Ja se chci vyspaaaaaaat! :sweat_smile: :rolling_eyes:
5. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak co holky jak jste strávili dnešní odpoledne?Já jsem udělala k večeři karbanátky se sýrem a bramborovou kaši,ale už mi dochází inspirace,tak poraďte prosím prosím.Kuličko jo tak to ti neporadím,ale nejsi jediná segra tohle měla taky když plakal a usnul vyčerpáním,tak pak pořád se spaní vzlykal a za hodinku a půl nanovo,tak mu dávala prso taky mu zkoušela dávat a šidit ho čajem převařenou vodou,ale to zabralo prý jen jednou jojo jsou to chytrý hlavinky
5. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Holky já bych Vám sem chtěla dát taky nějaký fotky maličký z ultrazvuku,akorát jsem asi debilní vůbec nevím jak :frowning2:
5. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak jsem přišla akorát na to,jak tam dát fotku na profil,ale jak se dávají do alba vůbec nevím.
5. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
ahoj holky, zuzi, musíš si nejdřív zařídit album, to uděláš tak, že klikneš na ikonu moje alba a dáš vytvořit, tam tě to už navede, vytvoříš album vejdeš do něj a dáš přidat fotky fo alba, ale pozor, fotka nesmí být větší než 700kb, na to si dej pozor, jinak se ti tam ty fotky nenahrajou, musela by si je zmenšit, oni se totiž automaticky nezmenšují, zkus to a když tka napiš
5. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tak jsem tam nějaký fotky dostala ale maličkou jen jednu ty další mi to nevzalo,tak až to zmenším,tak je tam někdy dodám
5. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
holky tak jdeme chrupkat, jsem ko, dneska jsem tři hodiny seděla v autě, tak se těším do postele, tak se mějte a krásné sny všem papa :wink: :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tak jsem tam dala do alba nějaký fotky,ale je to blbě vidět jak je to focený už za tmy,tak to zítra nafotím znova a dám tam jiný,tak je jdu vymazat.Dobrou noc všem i mimískům
5. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak jsem tam nechala jen 2fotky a to našeho pejska zítra tam dám maličkou atd.Tak papa :grinning:
5. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
tak u nás je uspáno, no třeba si to užiju až do rána a ne jako dnes :wink: zub jeden praštěnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dnes to bylo fajn, budíček v 6, dala míko a je zticha, sice nespí, ale nekřičí :wink:
6. srp 2009 v 06:47  • Odpověz
Ahoj holky,jaká byla noc? :slight_smile:
Tý jo,koupila jsem Nivea sprcháč meruňkovej a ten tak voní,že bych ho vypila :grinning: jdu si dát nějakou dobrou svačinku :slight_smile:

zuzu: máš krásnýho pejska :slight_smile: a koukej tam dát fotky z ultrazvuku,na ty jsem zvědavá :grinning:
Pro inspiraci my dneska děláme s mamkou francouzský brambory :slight_smile: a včera jsme měli kuřecí řízečky obalený v kukuřičnejch lupínkách,fakt mňamka,hodně podobný,jako v KFC :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj Bublinko jojo dám,ale asi až večer,no nevím nevím jestli z těch fotek něco poznáš :slight_smile: my máme dneska ještě karbanátky,ale zítra netuším co vařit.U mě byla noc divoká malá mě asi kopala jak divoch,ale nikdy nevím,jestli se mi to jen zdálo,nebo mě vážně kopala,ale jelikož teď spinká tak asi jo.A ten sprcháč,to je nějaká novinka???
6. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
ahoj holky, všem krásné dopoledne, tak jsem dala prát konečně bílou várku oblečení, když konečně svítí to sluníčko, snad se to ještě trochu víc vybělí, uvidíme :slight_smile:

jinak u mě noc dobrý, akorát jsem jednou vstávala na záchod, ale jinak spím jak zabitá :grinning:
6. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj Luci,tak to jsme na tom stejně já už mám vypraný a pověšený jedno a teď jsem dala na 90 blínky a nějaký osušky atd,tak doufám,že se to taky vybělí jinak bych se měla dát do úklidu špajzky,ale nějak se mi do toho nechce a pak to žehlení fujjj už ať to mám všechno a pak už mám klid :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
to jo, jsem si říkala, jeslti to není ještě brzy, ale když si představím, že už teď je to dost namáhavé, tak si zase říkám, že to tak brzy není, až budu mít ještě větší pupek, tak už se mi nebude chtít vůbec, takhle to budu mít aspoň už hotové, pak si už přivezeme jenom postýlku, zajedeme koupit kočárek a bude to
:grinning:
6. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
ju zuzi hod recept na ty karbose, bych si dala mnaaaam

jinak noc celkem dobra :slight_smile: malej spal od deviti do pul paty :astonished: za to ja nechapala, tak jsem se moc nevyspala :angry:

tak nivea sprchac jo? ze bych se po nem jukla :sweat_smile:

nam tu leje a to jsem dala pradlo ven :angry:
6. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Luci to jo,taky mám kámošku ta to čeká v prosinci a říkala,že jsem se do toho dala brzo,ale mě se nezdá už teď mě to opravdu zmáhá stát u tý žehličky.A jak říkáš pak postýlku tu mám po sestře ta ji má po maličkým novou a je krásná jsou tam vyřezaný mráčky a hvězdičky budu ji mít 20září doma postavenou malej dostane postel a kočárek budu objednávat až koncem září,jinak si taky říkám budu to mít hotový a pak to co dokoupím přeperu už jen v ruce a můžu si říkat mám to vypraný teď mě čekají nákupy hraček atd.
6. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Kulička:normální recept typickej na karbanátky mletý maso,vajíčka,sůl,pepř,majoránka,hrubě nastrouhaný sýr,česnek,ale být nemusí no a zahustit strouhankou-to určo znáš.Tak to by mě naštvalo kdyby mi to prádlo zmoklo.Já jdu na ten špajz,ale jak mě se nechce :confused:
6. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
tak už holky finišuji, ještě pár kousků a je to, pak už jen povlečení a je to vyprané, jen to pak ještě vyžehlit, ale to už se nějak poddá, budu to holt žehlit postupně

jo a zuzi ono teď je pěkěn, ale když bych to pak začala dělat až koncem srpna, tka už by nemuselo svítit sluníčko a ono by mi to nevybělilo, tak si to udělám teď a můžu se pak flákat

tak jsem si udělala lečo k obídku a pujdu si chvilku lehnout, než pujdu na cvičení, abych si odpočala :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.