• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
tak holky,jsem se napapala a jdu se natáhnout,normálně mi padaj oči :rolling_eyes:
6. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
ak holky moje odpočívejte :slight_smile: já jsem uklidila špajz umyla a vyleštila ledničku a kuchyňskou linku a teď mě čeká koupelna a vysávat a vytírat mě taky zbývá povlečení,ale já to co vyperu hned žehlím a skládám,tak napište až se vychrupkáte :wink:
6. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Tak já letím makat dál a pak za kámoškama,tak papa včer
6. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak tu byla kamarádka, tak jsem si teda lehnout nešla :slight_smile: ale ani nejsem moc unavená :slight_smile: teď pujdu sebrat prádlo a pak pošupajdím na to cvičení, už se těším, potřebuju se trochu protáhnout

tak se tu mějte a večer paap :slight_smile:
6. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj, no pěkně jste se rozuklízely holky,já jsem taky vše prala a chystala podle ostatních moc brzo, ale vyplatilo se, pak se ještě najde spousta věcí co je potřeba udělat a s čímdál větším pupíkem to jde pomaleji a pomaleji..a taky jsem asi ve 35tt pořádně uklízela, jako né že jinak neuklízíme, ale to byl tenkrát grunt jak prase :sweat_smile: :grinning: a to bych už nedala úklid+praní a žehlení na malou.jo a ještě jsme i malovali před porodem, to mi přijela pomoct mamka :dizzy_face:

jinak zítra tchýně odveze další várku věcí, už je to skoro všechno pryč, jen tady ještě zbývá nějaký nábytek a pár (pro mě) blbostí. ale ať už je z domu a ať už přijde ta výplata, koupím barvu a jdeme malovat pokojíček, bohužel už nejsou prašule na doplňky..no ony by byly ale musíme je nechat na příští měsíc protože bude jen podpora :frowning2: jak mě je z toho zle :confounded: :pensive:

holky nevíte jak dostanu na zeď obrázek? představuju si že namaluju medvídka pů a jeho kamarády, ale nevím jak to dostat na zeď tužkou abych to pak vybarvila, asi kopírákem, nebo jak? nevíte??
6. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
Holky!!! Bomba videa!!! :slight_smile: je to teda v angličtině,ale to neva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-weeks-10-to-14_10308108.bc
6. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
Bubli fakt dobrý,ani si nedokážu představit,že to tam ta moje beruška takhle dělá hm?
6. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem se vrátila z cvíča a bylo to super pěkně jsem se protáhla, no bájo

jinak gabi já jsem taky chtěla něco na zeď namalovat a našla jsem stránku na mimibazaru, kde se to dá koupit a oni ti pošlou i návod jak to udělat, tady ta stránka je:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=333756

má tam hodně obrázků
6. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
díky Luci, sice 100Kč za šablonu +poštovné si teď dovolit nemůžu :unamused: , ale řeklo mi to jak na to... jsem totiž aranžerka a pracovala jsem (mimo jiné :wink: ) v reklamce, takže takovou šablonu si vyrobím.. že mě to nenapadlo, ostuda :sweat_smile: :astonished:
6. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
nemáš zač gabi, hele myslíš že bys mi pak takový návod mohla poslat? já totiž taky teď nemůžu s penězi moc rozhazovat, tak bych si taky vyrobila šablonu, ale bohužel teda nevim jak na to, tak jestli by ti to nevadilo, napsat mi jak na to, když tak mi to můžeš písnout do ip, teda jeslti by ti to teda nevadilo dík :grinning:
6. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
tak jo holky, jdu chrupkat, jsem unavená :grinning: víkend bude náročný, tak musím nabrat síly :slight_smile: tak krásné sny a dobrou noc papa :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tak jsme včera s mamkou vypraly jednu pračku prádýlka na mímo :slight_smile: musíme to prát víckrát,jsou to věci po neteři,která má atopickej ekzém a tak na některých věcech jsou flíčky od mastiček,ale naštěstí to po prvním vyprání docela vybledlo,tak jsem ráda :slight_smile: Je to krása,mám to naskládaný ve vaničce :slight_smile:
Zuzu: kde máš ty fotky? :frowning2:

no nic,jdeme se nasnídat,máme hlad jako vlk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
dobré ránko holčiny :grinning: tak já už mám skoro všechno vyprané, a je toho teda dost, snad se mi to všechno vejde do skříně :slight_smile:

zuzi, tak šup sem s fotkami :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
jj praní tech pidivěciček je radost, to je jasné, tak jsem si trochu nostalgicky vzdychla, i když je pravda že já do 28tt trnula jestli se prdelka udrží a pak jsem měla pro změnu klid na lůžku a pak nemocnici, tak to zase tolik těšení nebylo, ale taky jsem to stihla :wink:
7. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky , jsem tu nová a čekám první vytoužené miminko (8.týden),ale minulý týden jsem hrozně moc krvácela v nemocnici mě řekli,že sice miminko žije ,ale že je malej oproti tomu jak by měl být ,ale že mu dávájí ještě šanci. Tak poctivě ležím. Už nekrvácím.Měla jsem nechutenství a když jsem ucítila jídlo tak mě bylo zle od žaludku a pobolívalo v podbříšku tak jsem si říkala,žže to možná bude dobrý ,ale ted mě vše přestalo mě je úplně fajn ,není mě zle nebolí mě v podbříšku a já mám z toho špatný pocit aby bylo miminko v pořádku. Mám strach
7. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
vítám tě andulko, nevzdávej naději, určitě to dopadne dobře a kdyby ne, tak určitě přijdou další miminka, ale dokud nemáš nic jisté, tak věř, že to dopadne dobře :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
já pořád doufám , ale obav se nejde zbavit a děkuji za přivítání
7. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojky Andulko,vítej mezi náma :slight_smile: Snaž se být psychicky v klidu,to dělá taky hodně a mimísek to cítí :wink: a věř,že bude všechno dobrý,držíme všechny čtyři palce a palečky :wink:
7. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj berušky,tak si představta,že jsem antitalent a můj miláček mi sice stáhl fotky na plochu,abych je sem dala,ale stáhl úplně jiný,tak vydržte do večera já to napravímje do 6 v práci.Jinak já teď vstala :slight_smile: a půjdu žehlit horší je že pořád čekám na ten přebalovák a už to nemám kam dávat,no a ve 2 mi přijde kámoška dáme kafčo ( carro ) a pak půjdeme k nim na dvůr.A co jak jste spinkali?Já jsem na tom špatně,tak to pak dospávám do 10.

Andulko taky tě tady vítám,neboj bude to v pořádku a mimísek bude takovej,jakej má být,jak píšou holky,hlavně buď v klidu a mysli na to hezký a nic jinýho si nepřipouštěj :wink:
7. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Zuzu: teda ty nás napínáš s těma fotkama :grinning:
Já teď ujíždím na žitný kávě bez kofeinu,stojí 86,- v bioprodejně Country Life,normálně bio nekupuju,ale tohle mě fakt uchvátilo a taky proto,že si to bez obav můžu dát kdykoliv během dne a spím a taky že je bez kofeinu,že tomu drobečkovi neškodím :grinning:
za kolik kupuješ přebalovák? já jsem našla na netu nějaký na zakázku,docela pěkný
http://detsky-nabytek.sbazar.cz/prebalovaci-pult-usti-nad-orlici-o2833410.html
7. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Bubli jojo ty jsou hezký ty přebalováky já ho nekupuju,jelikož má můj miláček svojí autodílnu a jezdí tam nějaký truhlář tak mu David řekl,že mu zadarmo zpraví auto a on že mu za to udělá přebalovák,ale kdyby ne tak díky za typ po tom kafi se zkusím mrknout ve zdraví výživě já doufám,že to carro taky nic neudělá. Dejte mi inspiraci co vařit šupšup :grinning:
7. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Zuzi,my děláme dneska zeleninový placičky,jelikož brácha jel se slečnou do Prahy,tak jsme toho využily s mamkou,jinak by brácha remcal,je hrozně vybíravej v jídle :angry: a co třeba zapečený těstoviny? :slight_smile:
S tím přebalovákem to máš fajn :slight_smile: Když mamka čekala mě,tak můj táta taky stlouknul přebalovák,pěknej,jenže byl ještě používanej na bráchu a pak se zlikvidoval..
to kafíčko je od firmy Gepa,myslím..A je takový jemňoučký jako Latte :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Jojo díky,já se kouknu,volala jsem Davidovi,ať si vymyslí,co bych chtěl baštit,tak to typuju na kuřecí řízky s brmborama na másle a rajčatovej salát,jak jinak.A co máš v plánu dnes dělat?
7. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
zuzi,haha,no to je celej můj brácha :grinning: taky by nejradši jedl jen řízky :grinning: Nám teď dovezli známí krásný meruňky,tak házím mimískovi vitamínky :slight_smile: Mamča bude dělat marmeládky,abychom měli vitamínky i na zimu :slight_smile:
Co plánuju? asi zase něco poklidím a k večeru se chystáme s mamkou za mamčinou kámoškou,která má teď na návštěvě dceru,která je ve stejným týdnu,jako já :slight_smile: Dříve jsme se spolu hodně bavily,pak to nějak ustalo a uvidíme,jak teď :slight_smile:

jo ten sprcháč je Nivea Apricot Creme :slight_smile: a já ho po večerním koupáním cítila ze sebe ještě ráno :grinning: Ale koupily jsme růžovej Pur a to je teda mega smrad :confounded:
7. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Což to mi povídej mě jak bylo zezačátku zle,tak jsem si koupila zelenej-jablečnej a vždycky když jsem ho cítila jsem šla blinkat :slight_smile: ,co naděláš typickej chlap,ale ne on sní dá se říct všechno kromě rajský a krupičný kaše mu můžu dát všechno,ale co když chudáček maká od rána od 6 do večera do 6,tak si to zaslouží já si to teď připravím obalím oškrábu brambory a udělám salát a na večeři mu to osmažím.Mňam meruňky my se zase chystáme se segřinou tchýní a se segrou příští týden zavařovat přesnídávky,ale to je dřív sežeru já :slight_smile: ,než je bude moct Lucinka :wink:
7. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky, mě se asi zbláznila kočka :sweat_smile: , no ale jinak, tchýně odvezla další várku věcí a já si konečně můžu vytáhnout nádobí ze skříně a ''roztáhnout'' si to v lince. Taky předsíň se vyprázdnila a už nebudeme zakopávat o kočárek, měla tam totiž celou dobu sporák a vedle toho byl kočár, děs..a ještě se složí skříň co je v předsíni tak zase bude prázdnější, ta skříň má totiž asi 150x60cm :confounded: a na té skříni jsou naše věci co už se nikam nevešly, prostě jsme to tu měli jak ve skladišti a všichni se furt divili co že mi to vlastně vadí :unamused: :angry:

poslala jsem Honzu s kočárkem ven a v klidu si udělám tu kuchyň, ještě něco uvařit, achjo, co zas mám vymyslet??

s tou šablonou Luci je to jednoduché, ale těžko popsatelné, já nejsem moc talent na vysvětlování, ale kdybys mi poslala nějaký obrázek co se ti líbí, tak ti to udělám na počítači, pošlu emailem a ty si to vytiskneš. máš-li kde
7. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Zuzi,ty mi děláš s tím řízkem chutě :sweat_smile: a vůbec,koukej se vyfotit,jakej máš pupík,docela vám holky závidím,že už jste tak daleko,mě ještě čeká dlouhá doba.. Ale docela to utíká :slight_smile: a až mě bude mimísek čutat,tak bude zase veseleji :grinning:
7. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Neboj Bubli já nejsem tak daleko jsem ve 28 podle UZ,ale podle poslední MS ve 30tt,tak si taky dej řízek hm???Jo a ten můj buben jo :slight_smile: to snad rači ani ne já teď vylezla ze sprchy myla jsem si hlavu :wink: a neboj živě si pamatuju že jsem byla taky v 11tt když jsem dostala průkazku a uteklo to tak strašně rychle,že si nedokážu připustit,že když těch 6 měsíců tak uteklo,jak teprve utečou ty 3 :frowning2:
7. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak holky,to je vrchol!! Já už měsíc jsem s našima v baráku a ten můj bejvalej po mě chce nájem,no to bych se picla :astonished: Ten mi zase hnul žlučí... když měl takových řečí,že peníze sežene,tak ať se frajírek ukáže.. teď fňuká,že nemá na nájem... Já zase nemám na výbavu,zatím.. Ještě mi nedošla ani koruna z nemocenský..ale to je v pořádku..

Huuuuuuuuuuuuuuu,já bych ho praštila!!! :frowning2:
7. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Bubli klid a hlavně se nerozčiluj nedělá to dobře drobečkovi :wink: vykašli se na něj,tak mu řekni,že nemá lítat po hospodách a bude mít na nájem nic mu nedávej vyprdni se na něj jenom dolízá.A i když nebudeš mít třeba na nějaký věci di výbavi máš mamku a ta ti toho jako babička spousty koupí takže klid a nech ho bejt ať si schání penízky sám a ví jaký to je starat se jen sám o sebe :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.