• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
zuzi,já vím,ale naštvala mě to... :angry: Už abych měla odstěhovaný všechny věci z bytu..Já vím,že to s tou výbavičkou nějak zvládneme,ale tohle on si vůbec nepřipouští.. Pro něj bylo vždycky hlavní zaplatit nájem a to ostatní mu bylo jedno.. Bohužel mám teď pocit,že mu celou dobu nešlo o mě nebo o miminko,ale že cítil,že mu odchází sponzor :frowning2:
7. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Andulko ahojky, šetři se, mysli na něco pozitivního, papej vitamínky a když si nebudeš jistá tak si dojdi k dr :wink: neboj vše bude jak má být :wink:
7. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
jo sponzorka, hmmm to mi něco připomíná :grinning: :grinning: :grinning:

neboj, ty to zvládneš máš dobré zázemí a na ex se vytentuj, ať se stará mazlíček. :grinning:
7. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
e.k.t,díky moc,snažím se být v klidu,docela to jde,spíš mamka je z toho rozčílená,jak si tohle může dovolit.. No je to síla,jsme zvědavá,co nás s mimískem čeká za další ránu..I když on se cítí,jako ten ublíženej :frowning2:
7. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
ahoj holky, teda než sem Vás dočetla, tak mi to chvílku dalo :grinning:

leni vyprdni se na něj, na hamouna :angry: když myslí jen na sebe, tak za to fakt nestojí se kvůli němu nějakým způsobem trápit :wink:

já teď byla u babičky s mamkou, má zítra 70tiny, tak jsme trochu pomáhali uklízet, no já jsem spíš koukala akorát jsem vydrbala vaničku pro sestřenku, která přijede, jinak mě k ničemu nepustili :slight_smile: ne že by mi to vadilo samozřejmě :grinning:

k obědu jsme měli brambory s tvarohem, tka jsem elince poslala zase nějaký ten vápníček :slight_smile: a co vy? jaký byl jinak celý den?
7. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
hm,tak fajn holky,,on si to tady všechno čte,si připadám,jak když mě špehuje.. :angry: a to není teda vůbec příjemný... :frowning2:
7. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
tak pro toho špehouna :angry: začni se chovat jak dospělý a možná dostaneš i rozum, je to ubohé takhle někoho špehovat a pod lidskou úroveň
7. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Teda když načumuješ ta nám napiš něco povzbudivého, jinak seš totální slaboch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
je to blbec :angry:
7. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holčičky moje asi mě přetrhnete :slight_smile: já se na ty fotky dneska asi zase nedostanu,jelikož když mazlíček přijel z práce,tak jsme jeli hned na chalupu k rybníku krmit ryby a to bylo 6 barelů,tak s nima plaval přes celej rybník a prý je unavený,tak až zítra,tak jsem mu řekla,že jestli na to zapomene je bez oběda sobrý ne :grinning: ?Jo Bubli a jak víš,že sem chodí špehovat,najednou ho zajímají naše věci???
7. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tak já jdu chrupkat ju jsem unavená tak zítra už ty fotky,papapa krásně se s mimuškama vychrupkejte a krásný sny. :grinning:
7. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
zuzu asi to poznáš podle narážek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzu dobrou noc :wink:
7. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
holky tak přeji krásnou dobru noc, taky šupajdím do sprchy a do hajan, zítra přijede tatínek a jdeme na tu babiččinu oslavu, tak se musím vypsat

tak všem také dobruo noc a krásné sny všem :grinning: papa
7. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Zuzu,no protože mi to sám přiznal.. :angry:

Dobrou noc,holčičky
7. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
špehoune, někoho mi připomínáš a to není dobrý :sweat_smile: :confused:

holky mám tu šablonu,zatím jeden obrázek..a chci jich aspoň 8 :grinning: makačka, ale bude to stát za to, snad :confused: :sweat_smile:

dobrou noc všem
7. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: Jak jste se vyspinkaly?a co mimískové? mě se dneska zdálo,že jsem byla na prohlídce a že ta doktorka byla divná,byla to jiná,než k ní chodím,neudělala mi ultrazvuk a když jsem se o něj přihlásila,tak teda že jo.. Strašně ochotně...brrr,doufám,že to fakt byl jen sen :sweat_smile: Při příští prohlídce totiž bude mít moje doktorka dovču,tak jdu k jiný :confused:

Jinak mám nový fotečky v albu,nějaký oblečení a mojí večerní těhu fotku :grinning:

Krásný den!!! :slight_smile:
8. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Holky,copak děláte? :confused: Kde jste všechny? :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jsem tu průběžně, ale vždy stihnu jen dočíst a dráče mi připraví jinou zábavu, právě je happy, vyhazuje si obklečení ze skříňky, asi si myslí že se nudím a nemám co na práci, když kolem 22 konečně zalomí :sweat_smile:
8. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
e.k.t,jéé konečně živá dušička :slight_smile: Ti ta Tvoje cácorka musí uklidit,ne? :grinning:
8. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
ja uz se nechci stehovat :frowning2: :grinning:

spehoune, padej, jednou jsi to skoncil, tak je s tim konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: TAK!
Je jim bez tebe lip. Tak! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak ja nemam cas tedky, mame tu hroznej bordel v byte (bordel v byte = stastne dite :grinning: ), ale uz to u nas hranici... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak musim vyrobit pozvanky tchynce, odpocinout si, pac v noci se nevyspim, vykoupat, vyprat pradlo, povesit ho, a jeste zabavovat dite... je toho na me trosku moc, tak se na me nezlobte, ze sem moc nechodim
kazdopadne na vas myslim :wink:
8. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Kulicko,já se minulý léto stěhovala s našima na chalupu,pak za dva měsíce část věcí na ubytovnu do Prahy od práce,pak do bytu s přítelem a teď zpátky k rodičům :sweat_smile:
Jinak to neskončil on,ale já,ale to je dlouhá historie.. Někde dřív jsem to psala..

Dneska se moje zlatíčko zase mění v tasemničku,já furt nemůžu dneska zahnat hlad :sweat_smile:
8. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Blanui to nevadí, většina z nás to zná, Joli na mne huláká z ložnice, asi tam na ni vlítnu a bude si gratulovat když jí nevypráším plínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Leni to víš dráče mne moc nenechá, i když se snažím tak průběžně :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Dobrou noc,těhulky,maminky,mimískové v bříšku i ty v postýlkách :slight_smile: Přeju vám sladký sny a krásné ráno :slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
ahoj holky, zdravím Vás, tak jak se máte? my včera byli na té oslavě babiččině a blyo to moc fajn, masíčko výborné a všechno ostatní taky :slight_smile:

manžílek se mi vrátil z tábora, tak už ho mám zase konečně doma, ale zato dneska jen peru a věším prádlo :slight_smile:

a co vy?
9. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky, no moc nevím co sem napsat.... Snad jen že jestli to bere přítelkyně a vy jako špehování, tak je mi to líto :frowning2: Ale nemůžu si pomoc, moc přítelkyni miluju a těším se až se nám narodí to mimčo, jenže ve chvíli kdy semnou přítelkyně vůbec nekomunikuje tak je tohle asi jediná cesta jak zjistit jak se má a co dělá. Jinak k tomu že jsem tady popsanej jako totální bezohlednej hajzl.... je mi to líto. Ale ne úplně všechno je tak jak Bublinka píše... Jen sem chtěl být se svojí rodinou o nic jinýho mi od začátku nešlo...
Peace....Curacao15
10. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
curacao tak nám napiš tvůj úhel pohledu na věc, ono je docela možné že jenom dobře nefungje komunikace, třeba oběma pomůže když to nebude face to face. Je stli sivyberu z této strohé zprávy to lepší, tak vám možná jde o totéž, a to aby se narodilo zdravé a šťastné mimi. To že si to neumíte říct je způsobeno i hormony, které chlap prostě nemá a ženská jo to komplikuje surové vnímání pravdy. je to stejné pozor přijde pouze přirovnání... jako když spolu kominikují jeden úplně střízlivý a jeden zpitý... taky si často nerozumí.
Dala bych tomu trochu času, byť třeba prostřednictvím krátkých zpráv o tom, že věříš že se vše srovná a zase budete šťastni až se vše uklidní.

Navíc pokud je partnerka u své mámy a je tam momentálně v "bezpečí" v přírodě na čerstvém vzduchu, já bych byla ráda, chtěla bych zdravé dítě. Ale je to názor ženy, nemusíš souhlasit. Udělejte oba patřičný odstup a když se na věc pokusíte podívat zrakem tohodruhého, bez pocitu křivdy, tak potom dojdete jistě správného konce.

Držím pěsti tomu prckovi, potřebuje mámu i tátu, tak se oba posnažte, ať vše dopadne jak nejlépe může PRO MIMI.
10. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Evička to moc hezky napsala.. není co dodat.. :wink: jen Vám oběma přeju hodně sil!!

Luci tak co? Pochopila jsi to? Nebo jsi ještě nečetla emila? :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
gábi ono to je jednoduchý, když na to koukáš z mimoprosoru tak tě něco i napadne, tak poradím, ale když mám poradit sobě, tak bych brečela až bych řvala :stuck_out_tongue_closed_eyes: to víš finance a zlepšení v nedohlednu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no sobě holt neporadím
10. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
gabi už jsem ti posílaal odpověď, chápu, ale nevim jeslti jsem až tak šikovná abych si to vytvořila sama, ikdyž takhle to vypadá jednodušše, zkusím to taky a uvidím

jinak evi u nás je to taky teď boj, manža se hrozně bojí, ale až někdy mě přijde že chorobně a fakt nemám už někdy sílu mu to pořád vymlouvat, že tentokrát bude vše ok, je to holt chlap no :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.