• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
my jsme taky dneska řešili problém ''jsi prostě chlap'' :sweat_smile: :grinning: jiné už to s něma nebude..

Luci jsi určitě šikovná!! jen to dělej pomalu, práce kvapná málo platná!! :wink: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
je mi to jasný, jenže myslím že teď jste poučni a o sc si případně řeknete včas, držím pěsti, až to přijde budeme moc moc moc myslet :wink:
10. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
jasne curacao, rady bychom cetly i tvoji verzi

zenska a chlap kolikrat videj veci uuuuplne jinak :wink:
10. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Mno moje verze je taková, že to určitě neberu tak že mi odešel sponzor, doufám že tohle Bublinka nemyslela vážně. Každopádně je mi to moc líto když vidím co tady píše.... Mám je oba moc rád a chtěl bych abychom žili společně a abychom funfovali jako normální a funkční rodina. Jenže bublinka odjela k rodičům a najednou o mě už nechce ani slyšet :frowning2: Jako pravda, skoro měsíc sme se dohadovali kvůli bydlení Nechtěl jsem jít bydlet k jejím rodičům, pořád jsem zastával názor že bychom měli mít vlastní bydlení. Bez ohledu na to že by se ušetřilo dost peněz za nájem. Když už jsem přistoupil na to, že to u jejích rodičů můžeme aspoň na čas zkusit tak se začala ohánět tím že chce abychom tam zůstali už na stálo. Mno a ve finále mi řekla že nechce abychom byli spolu. Ať respektuju její přání a nechám jí i prtě na pokoji :frowning2:
10. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
no nevím ak dlouho jse spolu, ale dohady o bydlení jsou opravdu špatně načasované, a s rozbouřenými hormony těžko řešitelné, sponzor je jistě nadsázka.

Ono to bydlení bude obr problém, ale pokud jse se dohodli že to načas zkusíte, tak jste to zkusit měli si yslím.

vlastní bydleníto chápu a podporuju, ale....

my jsme teď fakt v prd....li s penězma právě proto že jsme nechtěli být u rodičů, když si máti myslela že ve 4+kk teda domečku budou3 rodiny a z toho 2 s malými dětmi:stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :frowning2: odešli jsme když dr řekli že děti mít nebudeme, vzali jsme si hypotéku na byteček 2+kk a teď kolikrát nemám týden ani kačku a je to fakt o nervy.... proč to píšu, ono se lehce řekne ušetříse pár korun..., ale načasovala bych bydlení až po návratu do práce
:wink:

A s tím že nechce aby ste byli spolu, tady proběhlo něco v tom smyslu, že jsi za ní nejezdil, jen si ji přemlouval aby se vrátila ačkoli řekla žev zájmu zdraví mimi chce být zatím na venkově... to mi trochu nesedí

Další nesoulad vidím v tom že měla pocit že ji telefonáty "bombarduješ - psychicky vydíráš".. zkrátka že zase docházelo k tomu že z nich byla na nervy - pozor zase v tom jsou ty hormony- to chl ap nemá a je to proněj složitější.

Takže zase myslím u spousty věcí velmi blbé načasování, nejlepší by bylo nechat se chvíli vydechnout, potom si dát dostaveníčko pokud si rozumíš s Leni mamkou tak i s ní a porosit ji aby korigovala debatu ve chvíli, kdy budete oba mimo mísu tím chci říct, když uvidí že jeden mluví o voze a druhý o koze.

Nevím pro mimi pokud o ně oba stojíš budeš muset přehodnotit své postoje a priority, a lenka konec konců taky, tam to začne být reálné tak v 5-7 měsíci, kdy se sníží strachová fáze a začne fáze zahnízďovací.
Jestli máš zájem, budeš muset vyslechnout a reagovat na to co vyslechneš, nejlépe s někým, komu OBA věříte

Držím pěsti ať oba krizi zdárně překonáte
10. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Já se teda nechci do ničeho míchat.. ale nedá mi to.. my jsme od ledna do včerejška bydleli s mojí tchýní, koupili jsme totiž od ní byt a ona scháněla jiné bydlení (které nakonec nesehnala, ale to je jiná kapitola...)..věděla jsem, že to není na stálo, že se jednou odstěhuje, ale bylo to strašné!!a to je hoooodně slabé slovo, kdyby mi přítel řekl, že má matka problém a zůstane tu napořád, tak beru nohy na ramena a láska neláska- prostě mizím.
A teď už se na to tak dívám i z druhé strany, že bychom třeba měli bydlet u našich..nelíbilo by se to Honzovi protože, ať si s mojí mamkou rozumí sebe líp, společné bydlení JE A ZŮSTANE problém. každý chce dělat něco jiného, jindy odpočívat a jindy uklízet..jindy mít rádio nahlas a jindy se jít koupat..prostě já bych už nikdy s žádnou rodinou nebydlela, i ze švagra, který je téměř neškodný a relativně klidný, mám obavy,nevíme na jak dlouho to bude..takže jako by napořád..a bude to chtít hodně tolerance!!
10. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
a že kolikrát nebudu mít týden ani kačku mi stojí za to abych byla v klidu a Baruš taky..ono hodně jde o to jak si kdo s kým rozumí, pokud se nebudete hádat a máte dostatek tolerance, tak společné bydlení problém není, pokud by se ale jeden ''roztahoval'' a druhý se necítil doma, je to problém jako prase..
10. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Evi tím nic proti tvým názorům, ale myslím, že ty mě chápeš ze všech nejvíc!! Mám lidi co mi pomůžou když sem v prdeli a tchýně mezi ně bohužel nepatří..tak proto ta radost, že je pryč, a peníze jsou sice třeba, ale klid taky..je to těžké a těžko vysvětlitelné..holt, každý si asi musí projít tím svým aby věděl co v jaké situaci udělá a udělat má..
10. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Mno tak oni vztahy s tchýní nejsou nebo spíš nebyly úplně ideální. Nechci svalovat vinu na jiný, ale mám prostě takovej pocit že je to taky tak trochu její práce. Ale nevím třeba se pletu. Jinak myslím že tohle se samo nevyřeší, ale Bublinka už semnou prostě nekomunikue. Už jí nevolám, píšu jí tak jednou denně smsku, ale nikdy žádná odezva. Jinak za Bublinkou jsem jezdil, né každej den (máme doma kocoura a nemám pro něj hlídání) A to že jsem na ní tlačil aby přijela, bylo jen proto že jsem chtěl abychom byli pár dní spolu bez jejích rodičů a kamarádů, prostě jen sami ve dvou. Nevidím na tom nic tak špatnýho. Mno a pak vyjde najevo že jsem nějakej špicl :cry: Prostě jen chci vědět jak se má moje přítelkyně a jestli je s mimčem všechno v pořádku. Když semnou přítelkyně nekomunikuje tak sem viděl tohle jako jedinou možnost. Jestli to berete jako špiclování tak je mi to líto :confounded:
10. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
ano tys to popsala líp než já, přesto že se máme rádi, nechtěli jsme se pořád někomu a něčemu přizpůsobovat, být my ti ohleduplní, taktní a ustupující, chtěli jsme své soukromí a za to teď platíme
10. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
No pokud si s tchyni nerozumíš, pak je těžké jít pod jednu střechu. Bohužel sám to nevyřešíš. Dcera většinou u mámy hledá útočiště a pomoc, s tím nic nenaděláš. Říkám chce to všechno čas a chtít z OBOU stran, ale hormony jsou tu pro mimi i proti otci, s tím se těžko bojuje. Nakonec dohodnout se stejně budete muset sami, a k tomu přeji odvahu, rozvahu a štěstí :wink:
10. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
mi prijde, ze tu neco chybi... jak to vlastne zacalo?

pricina neni v tom, ze by Bubli chtela bydlet u rodicu, ale v tom (jestli se nepletu), ze nechtela chytit nejakou tu nemoc, ktere v praze radi. Mozna se taky citila izolovana a proste potrebovala "zmenit vzduch".

Taky zastavam nazor vlastniho bydleni, ani s vlastni mamkou bych nemohla bydlet :sweat_smile: Ale ve vasem pripade se jedna o bydleni docasne, coz by se dalo prekousnout. No ne? V zajmu zdravi miminka. To je totiz to, co pro budouci maminku je to nejdulezitejsi. Dulezitejsi nez chlap, ktereho strasne miluje. (ted mluvim ze zkusenosti, prestoze manzu miluju, je ted pro me proste ten, kterej muze pockat, kterej se muze uskromnit, kterej je proste az ten druhej v mym zivote, pac ted je tu ten malej tvorecek, co je na me zavislej a to zivotne; prestoze se snazim mu to vynahrazovat, ale nemuzu si pomoct).

Taky jsem za to, abyste si promluvili v klidku s nekym, kdo by vas pripadne "usmernil".

Taky zalezi na tom, jaky ty sms ji pises. Znam jednoho, co lidem vykladal, jak tu svoji miluje a psal ji sms vycitavyho typu, nalehal. No samo, ze ji to dozralo. Tim nechci rict, ze je to tvuj pripad, curacao. Nevim, co ji pises a je to tvoje osobni vec, mozna potrebuje jen cas, a co potrebuje Lenka 100% je podpora. Zadny vysmivani se jejim pocitum, i kdyz si clovek mysli, ze je to kravina. Zadny "to prejde"... proste potrebuje uznani, protoze ma pravo citit se tak, jak se citi. Bud ji oporou a uvidis, ze se ti to jednou vrati :wink:

Preju odvahu, chladnou hlavu a otevrene srdce :wink:
11. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahojholky moc se omlovam nestiham zitra vas dočtu... Jen sem vám chtěla říct že mame ZUB jupííííí
11. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Peti tak to gratulka velká :wink:
12. srp 2009 v 07:20  • Odpověz
peti gratulujeme! my stale nic :confused:
12. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
kulicka: dočkej času :grinning: :grinning: my až skoro na 11 měsicích!! děkuju holky
12. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Tak už je mi znám důvod pruzení, on se vylíhl zub pravá horní 4 a zároveň levá horní 2 takže je to jasné, do toho očkování, tak to jít aky nepřidalo , :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry: :wink:
12. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
peti, che che :grinning: ja se nestresuju, jednou vylizt musej :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co curacao? Jak to vypada?
12. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj holky, Peti super, gratulace :dizzy_face: , nám taky lezou zuby, ale tentokrát s horečkama :confounded: už tři dny..Baruš je hrozně ospalá, uplakaná a je jak nemocná..dneska se vzbudila v 5ráno dostala mlíko a pak vstala až v 9, sice jsem se krásně vyspala, ale za cenu jejího trápení..včera ráno měla 38,9 a dneska 37,6..tak už to snad přechází.

Jinak nám tu od včerejška prší, honza se pohádala s matkou, a já mám náladu pod psa..matka se totiž rozhodla že původní plán jí nevyhovuje (odstěhovat se o minulém víkendu), tak si vymyslela, že říkala, že o víkendu odstěhuje jen nejnutnější věci a do konce měsíce, že bude tady..to vůbec není praVDA a tak se pohádali..
holky, přece když plánuju někde zůstat tak naopak odstěhuju ''blbosti'' a nejnutnější nakonec, ne :confused: ? jsem blbá já?leze mi krkem, hýbe s náma jak s figurkama, podle toho co si zrovna zamane..už toho mám dost a jestli mi dneska přijde do cesty a něco blbého řekne, a ona řekne, , tak to špatně skončí..
13. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
ty jo gabi, to je nejaky divny, kdyz ma kam odstehovat veci, tak ma kam odstehovat taky svoji osobu, no ne? :confused:
drz se! preji pevny nervy, i kdyz nedivila bych se, kdyby ti ruply. S ni asi konec nevidis, co? :angry:
13. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Blani, já už mou tchýni vůbec nechápu, je divná celá, já si myslím, že se spíš pohádala se svojí matkou kde má bydlet (ona se totiž s každým jen hádá) a teď chce být tady než se to u matky srovná..a tak vymýšlí co říkala a myslí si, že sem debil a nepamatuju si to..tahle situace už je jak dragikomedie a mě z ní chytají migrény..nemám na to sílu, potřebovala bych někam vypadnout na půl roku (sama) a dát si nervy do kupy.. :cry:
13. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
gábi to je fakt zlej sen toto, ale nedejte se, je to těžké, ale nedá se nic dělat :frowning2:
13. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
dobré ráno tak u nás už je kotě i po snídani uf uf :grinning:
14. srp 2009 v 06:04  • Odpověz
autor
ahoj holky, gabi, to je teda baba, tak ji prostě vyhoďte a je to, byt je Váš ne?vyměňte zámky a nechte jí kufry přede dveřmi, když dělá takovéhle problémy, tak si nic jiného nezaslouží :angry:
14. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
no jo Luci, ale je to Honzova matka..tohle on nedokáže..kdyby to bylo na mě tak už letěla dávno..
14. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
jj gabi, to chápu, matka pěkná baba, ale přeci jenom matka, tak snad se to brzy vyřeší :wink:

četla jsi ip gabi
14. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
jj četla :wink:
14. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Evi naše kotě snídat nechtělo :confused: , je s tatínkem venku, snad se prospí..musím jít žhlit, tak papa a mějte se
14. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
gabi, no teda :frowning2:
chapu chapu, ze ji Honza nedokaze vyhodit. Ach jaj. Snad se to brzo vyresi :dizzy_face: Drzime pesti vsici i pes packy.
At uz se kouka odstehovat nadobro. Hus, babo :angry:

jinak my teplotkujeme. Asi zuby, no jeste porad nejsou ani na obzoru :confused: se picnu :sweat_smile:
14. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
holky tak tchýně se urazila a zmizla,doufám, že na dobro..ještě ale nevrátila klíče a má tu nějaké věci..takže se ještě musíme potkat..jsem připravená, že když přijde tak buď půjdu ven,nebo zalezu jak krtek, pokud možno :confounded: řešení se to asi zdá zbabělé, ale nemám za potřebí aby na mě někdo řval..když s ní není rozumná řeč, tak nebude žádná řeč..

no a jinač jsme bez teplot ale já jsem KO,tak dobrou noc všem!! :dizzy_face: :wink:
14. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.