• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
16. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
Nikde nikdo???? tak brou noc všem!! :wink:
16. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahooooooj ta uz mame druhej zub!! :grinning:
16. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Peti gratulka, !Joli jich má teda 7,5 :wink:
16. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
My teprv dva ale vymodlený :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj Peti, vše nej k svátku :slight_smile: vidíš jak to teď jde šupem ty zuby, napřed nic a teď naráz..taky nám lezou vždycky dva zároveň
17. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
ahojky všem, dnes bylo rozlítáno

Peti vše nejlepší k jmeninám, hlavně hodně zdravíčka a trochu štěstíčka :wink:
17. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
Mám dnes dobrý den, dověěla jsem se že mám ve čtvrtek první směnu a už se moc těeším :wink:
17. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
jé evi tak super zprávička!! přeji ti to!! v dobrém slova smyslu!! :wink: u nás byl klasický den..cesta do bankomatu, zklamání že výplata stále není , procházka s kočárkem a už jsme zase doma.. :unamused:
17. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
no já k banku ani nechodím, vím že tam nic není, ale v září bude o kapku líp :wink:
17. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
ahoj holky, peti taky se přidávám vše nejlepší k svátku :grinning:

evi tak halvně vykročit pravou nohou a hodně štěstí ať se ti to líbí po takové době :grinning:
17. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Luci díky, už se těším :wink:
18. srp 2009 v 06:30  • Odpověz
evi a na kolik ve čtvrtek jdeš??

my jsme dnes byli u té Dr, baruška totiž teplotuje, ale jednou teplotu má pak zas ne..picnu se, a má velký kašel, dostala kapky a sirup a má odpočívat, řekněte ani ne 10měsíčnímu dítěti, lež v postýlce, jsi nemocná :sweat_smile: , no je to mazec, ale ona stejně když si lehne tak usne, někdy teda, tak to zatím zvládáme..snad to rychle vyléčíme
18. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
no 6 -18 takže pohoda vstávám ve 4 a vrátím se, vlastně nevrátím, budu u mojí babičky bude dělat oslavu narozenin :wink:
18. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
hojte kocky

peti gratuluju k 2 zubu, my jeste porad nic a nevypada to :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gabi, tak at se barus z toho brzo vylezi :wink: my mame taky teplotu uz tejden, ale doktora nic nenasla. Takze chapu, taky ti vali sudy, chce se furt stavet atp. :grinning: :unamused:

evi, supr! gratulace k prvni smene :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Moc dekuji za gratulace k prvnimu druhymu zubu a k pranim ke svatku jeste jednou moc moc diky

Kulicka neboj dockas se jako my :wink: sice az na 11 mesicich ale vylezli!
18. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
holky já taky asi vylezu...z kůže :grinning: , to malování je děs! dneska den blbec prostě :frowning2:
19. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
peti, ja se kvuli zubum netrapim, jednou vylezt musej, tak co :wink: a prej uz spodni lezou, jenom jeste nevykoukly :grinning:

na druhou stranku ja jsem rada, pac jeste nemusim hlidat, aby mi malej neukousl bradavku :sweat_smile: , muzu mu dat zuzlat veci, ktery az budou zuby mu dat uz nebudu moct :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze asi tak.

gabi, teda... uzij si malovani, vysledek bude stat za to :dizzy_face:
20. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
holky pokojík je téměř hotový :dizzy_face: jen nalepit borduru, umýt okno a tak a je to :slight_smile: ale malá už tam spí, aspoň jí nebudí televize a to špinavý okno je jí šumák :sweat_smile: co to je oproti klidu.. :wink:

tak dobrou, zítra vložím fotečky, stejně chci udělat ''pořádek '' tady v těch albumech co už máme..
tak jdu se umít a spát..měla jsem težký, dlouhý den..
20. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahojte, tak mě napadlo jak se asi má Verča(kozimura) , nejste s ní někdo v kontaktu? Nebo Veru, jestli nás chodíš číst tak napiš jak roste Terezka :slight_smile: je to už velká a šikovná slečna co?
21. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
no to teda, verča se tu dlouho neukázala :slight_smile: tak veru, dej nám nějakou zprávu :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
taky jsem na vercu myslela, jak jsme se opet stehovaly :grinning:
napis!

ty jo, Luci, ty uz jsi ve 30 tt :astonished:

no je to vcera, co jsme se te tu furt ptaly, jak jsi na tom s ijackem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to je sileny, jak to leti, ze?
21. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
jéje ijáček..já na něj už zapomněla :confused: ale letí to fakt že jo
21. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
holky kde jste kdo?? evi?? :wink: :frowning2:
22. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
Holky napište prosím Lucce,že se nemohu dostat na stastnezeny,že mě to nechce pustit,že je to uzamčený a nevím proč,jestli mi umožní přístup.
23. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
zuzi už ho máš umožněn, tak snad už ti to pujde, to teda nevim, proč tě to tam nechce pustit
23. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahoj holky CHODÍME!!!
23. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Luci nepustilo nevím proč ach jo :frowning2:
23. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
zuzi a jsi přihlášená? když ti to doteď šlo a přístup máš povolen

peti super, tak to moc a moc gratuluji :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj Luci jj přihlášená jsem,ale pořád mi to nejde je mi od včera nějak divně pořád mě berou křeče v podbříšku a bolí me jakoby v tříslech no skoro u pipiny,tak nevím
24. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.