• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
peti nekeceeeeej! velka gratulaceeeeeeeee :dizzy_face:
24. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj Peti, a to už fakt normálně jde?? Tak to moc ratuluji!! Šikovná holka :wink: :dizzy_face: Baruš dnes udělala sama dva kroky, ale myslím, že ani neví co udělala :sweat_smile: :grinning: už sama stojí, tak asi taky brzo půjde :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
gabka: jj uz krasne chodi neni si jeste 100% jista ale jde ji to!!! dokonce se ohne a zase zvedne.
25. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Jé, no musí to být fajn, ale taky musíš mít oči všude :wink: Ikdyž to musíme mít od té doby co se děti plazí, tak už jsme zvklé, že..těším se až Baruš začne chodit, teď se akorát tak vzteká že jí to nejde. A je srandovní jak přijde ke dveřím po čtyřech, opře se o zeď vstane otevře dveře klekne si a jde dál po čtyřech :grinning:
25. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
gabi nevim ja se taky těšila a ted nedelam nic jinyho než ji chytám :grinning:
25. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
zdravím, peti tak to máš o zábavu postaráno :slight_smile: hlavně jestli ji stíháš chytit vždycky :grinning:
26. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojky kočky po cca týdnu :grinning: :wink:

20 ve čtvrtek jsem měla svoji první směbnu a hned jsem byla opravdu nadšená, zase tak moc se nezměnilo a změny a techniku jsem pochopila celkem rychle, v 17 dojel Martin s autem a Joli a kolega nám vyměnil rozbité zrcátko a pak jsem byla odvezena k babi mimo inet

pá,so,ne jsedm makala jako divá, aby nemusela babi sama, je jí 77 tak jsem jí pomohla, ale zvládla by to i beze mne :grinning: :grinning: :grinning:

v ne mne brácha odvezl s Joli domů, martin byl tedá v práci na noční a já šla ráno na den, takže jsem nás ráno vzbudila, Joli v polospánku převlíkla a zateplila, bylo jen 6°C blééé a hurá vlakem, v Pcích si ji převzal Martin a já svištěla do práce. Po o odvezl Martin Joli k našim, protože jsme měli včera oba den a dnes máme oba noc, zítra po noční hned jedu za Joli, no v práci si taky moc neškrtnu, síť tam není :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u našich bude, ale zase dračice nedá chvíli klidu :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jí teď lezou stoličky jedna po druhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ono se to poddá :wink:
26. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Holky Verča je v pohodě, jen se fakt nezastaví, občas ji uovím na qipu, ale Teri dává zabrat, ale je to fakt nádherná dlouhovlasá princezna :wink:
26. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,přidala jsem fotečku z ultrazvuku(13+4,dle měření hlavičky 13+6tt) :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
jééé ahoj Evičko, no taky to nemáš holka jednoduché!! :wink: Takový kolotoč bych asi dlouho nazvládala!! :confused:
Pozdrav Verču, jestli si ještě pamatuje a že favorit ještě jezdí, možnás si vzpomene o co jde :grinning: (že jsme byli u manžela v práci).
26. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
jj až budu doma na icq ji mám, tak jí písnu, teďm jsem u našic :wink:
28. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Bubli to není žádnej ufounek,ale mimísko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
ahojky, tak jak se vede? peti co yvonka? a jak se máte?
2. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
čaute ženy, máme tu nějak mrtvo :grinning:
2. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
Tak u nás snad docestováno a tak budetrocha času i na net,ale Joli je divoch spát chodí až koem 21-23 a vstává v 6-8 tak toho je za ten den docela dost teda
3. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
ahoj holky nak nestiham porad.. Yvonka super je to číslo :grinning: :grinning: Holky mate icq?? Napiste mi ho do IP at si s vama aspon pisnu...
3. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojte, Barunka skoro chodí..pustí se, chvilku stojí, přemýšlí jestli na 4 nebo po dvou :grinning: udělá dva kroky a jde na 4 :sweat_smile: . Rarášek je to pěkný, ale aspoň že hezky spinká :dizzy_face:
5. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak se máte? nějak sem už nechodíme co? jak se máte?
7. zář 2009 v 06:36  • Odpověz
čauky tak u nás je shon a ryk ale jinak pohoda a zdravíčko :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
PROSÍME O HLAS PRO BARUNKU http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=7975 (prosíme jen o dobré hlasy)

díky :wink: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak po náročném uspání Joli ještě chrní a mm taky, tak mám momentek na pc. Zítra musím navařit protože jdu na noc a ještě nevím jestli Martin nechá Joli doma a nebo ji poveze k našim na hlídání s tím že já bych tam jela v neděli nebo v sobotu večer a chvíli pobyla :wink:
10. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak koukám tady nikdo :slight_smile:

evi, nevim jestli jsi koukala na ženy, ale přála jsem tam jolance k svátku, tak ti to tady ještě raději jednou opakuji :slight_smile: vše nejlepší, hodně štěstíčka a zdravíčka a hlavně ať je beruška zdravá :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahojky, včera jsme se vrátili domů z moravy, děkuji všem kdo si na Joli vzpoměl.

Luci já u našich nemám adresu v odkazech takže jen koník a ještě jen sem tam, moc jsem tam nedřepěla, to se na návštěvě tedy nesluší :wink:
17. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
dobré ranko, Joli spala víceméně v kuse 12 hodin tak pohoda :wink:

a dnes se jedeme podívat na neteřinku, jsou jí přesně 2 týdny tak se moc těším :wink:
18. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojte, Yvonce vše nej k prvnímu ročku!! :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Gabinko moc dekujem.. Yvonce to vyridim
21. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahoj holky, já jen nahlédla, jak je na to mLucinka.. ty jo.. tak to už za cvhíli bude Eliška na světě. to je žůžo.. už se těším, až tady napíšeš jen dobré zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face:
toto letí.
23. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Luci a jak se bojuje u vás? :wink:
24. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
u nás supr. už jsme si na sebe s dominem zvykli. dokonce mě nechá i vařit, žehlit. nemusím čekat až bude náhodně spát - jsem hyena matka a dle knížek už ted jsem ho uzpůsobila na jedno spaní denně (ale to spí aspon 2hod a to je super) a když je špatně tak usne i dopoledne.. ale i tak pak po obědě spí 1,5hod. a to jsem doposud neznala.

jinak stále nemáme zub, ale jak sjem koukala, tady se taky mooc nespěchalo :grinning:

Ty jo, koukám EKT že jsi snažilka.. tak to můj obdiv :dizzy_face: to si nedokážu představit tak brzo za sebou s tím uječencem. jestli by to další bylo stejné, tak bychom s manželem utekli :grinning: í já totiž párkrát řekla Dominovi, že bude jedINÁČEK, že je pěkně ošklivej :sweat_smile:
25. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
Luci Joli je hodná, ale Joli trvala 10 let a podařila se až po tom co dr prohlásili že děti mít nebudeme, tak si nedělám iluze, že se to ještě podaří, ale nějak to neřeším, jsem ráda aspoň za Joli :wink:
25. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.