• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj holky, no už to mám za pár, luci a co jinak? jak se máte?

peti yvonce vše nejlepší k ročku :slight_smile: sice pozdě, ale lepší než nikdy :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Ekt tak to jsem netušila. ty jo .. 10let. panebože tak dlouho čekat a doufat. tak to je jasný, že tomu necháváš volný průběh.

Luci, za pár. a my se mooc těšíme až bude malá na světě. a jak se cítíš ty? a teda budeš rodit v hradci??
30. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: No nejhorší byloé když drzjistili že spolu děti mít můžemepoze s lékařskou pmocí, tzn umělé ale z vlastního bio materiálu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
krize byla v tom, že mm striktněodmítl jkékoli zásahy, že buď přirozeněnebo vůbec. Moc to bolelo a fakt jsem za oto pohlášení mm nenáviděla, paktopebolelo vzala sehypo na byt v novsavbě, úvězy na obydlitelnost holobytu bez podlah linky světel.. no a když se udělal rozpočet na 2 polnohodnotné výpaty, tak zahřmělo :wink:
tak to je nyní hrozně složité finančně, ale věřím že to zvládneme :wink:
2. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Ekt tak tomu se říká že přišla když jste vlastně nechtěli. ale asi za to to mooc stojí. a když bude nejhůř, byt prodáte a půjdete do menšího, ne tak hezkého :wink:

Luc, tak jak je???
7. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Luci ne nechtěli, jen jsme s tím nepočítali a v malým jsme, je to 2kk 46m2 na maloměstě, ale stojí to za to, zvlášť po zažití té beznaděje
11. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahojky hlásím se po moc dlouhé a hektické době.

7 mi volali z práce abych si urychleně udělala poznání ve své nové stanici že onemocněl kolega a budu mít směny, tak 7 noční a 9 denní, zkouška způsobilosti a znalosti nové stanice dopadla kladně a včera jsem šla hned na svou denní. tak zatím to vypadá za 10 dní 5 směn, nebo jestli bude ještě nemocný tak za 12 dní 7 směn, do toho péče o rodinu a domácnost je fakt záhul, dnes jsem teda unavená až to hezké není, ale jinak dobrý, za záí jsem dostala dokonce i 300 prtémií za kladný přístup k obsazování směn :grinning: :grinning: :grinning:

No pokusím se stáhnout fotečky ale asi je dám na facebok, páč tam není Joli a mohli by mi to smáznout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
ahojky, tak já jsem ještě v celku, ale už se to blíží a už se moc těšíme, dneska si přivezu postýlku a pěkěn si ji načančám

tak se tu mějte zatím papa
12. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojte. Všechny zdravím čekáme naše první miminko termín mám v únoru. Jen jsem se chtěla zeptat jestli nemáte náhodou k doporučení nějakou dobrou knížku péče o dítě nebo tak něco. začíná s toho být docela nervozní z toho, že o tom nic nevím.
:fearful:
13. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahojte všem!!

lilibca - já ti radu nedám, jen řeknu názor- nemám doma ani jednu knížku o mpéči o mominko, ani ty brožury co jsme dostali v poro jsem nečetla a jde to levou zadní.. vše to přišlo samo, nebo poradila mamka, je to (podle mě) zbytečné si zalamovt hlavu tím co říkají odborníci a ''tabulky'' každé děťátko je jiné a potřebuje něco jiného a to se nejlíp zjistí zapochodu.. tak asi tak :wink:

Jinak holky, u nás SUPR, Baruš už lítá jako ďas :dizzy_face: Tchýně je pryč i se švagrem, Honza má práci, tak se blýská na lepší časy, ale nechci to zakřiknout!! ťuk ťuk ťuk! Jen teda moje psychika dostala pěknou lekci a ještě to není úplně OK, ale i to se dostává do normálu, zašlo to už tak daleko, že jsem se bála otevřít pošťačce, ve strachu že to budou exekutoři :frowning2:

Jdu koukat na TV a pletu Barušce fusak, tak jdu makat, nějak se nám ochladilo :confused: tak ať to stihnu :grinning:
pa dobrou noc
13. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Prosíme dejte nám desítku :wink: Mocinky děkujeme!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.diteroku.eu/hodnoceni/36416/soutezici-spicakova-barunka.html
14. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Tak jsem zase na noční a to počasí mi dělá vrásky, no snad to bude v klidu
14. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
holky je Lucka ještě v celku?? doufám, že to tady někdo napíšete ....
19. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak loučím se s vámi, zítra mám nástup a už budeme mít berušku u sebe, no buď zítra nebo ve středu, napíšu evče a ona vám to sem dá určitě vědět, takže mějte se tu moc krásně a papa :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
no ho,ky, já se trefila, když jsem se ptala. jen nevíte, proč má nastup už ted?? jestli pro jistotu, aby vše bylo ok?? nic nevím.. a na lucku tak myslím :dizzy_face:
20. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
TRAMTADADAAAAAAA

DNES VE 14:43 SE NARODILA LUCCE ELIŠKA, 2,8KG A 47 CM, VYŘIZUJI POZDRAVENÍ A PŘEJI BRZSKÉ UZDRAVENÍ A DOMŮ PROPUŠTĚNÍ

TRAMTADADAAAAA
20. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Luci Lucka šla dřív na císaře, protože po předchozím velmi komplikovaném porodu s tragickým koncem, který byl nakonec řešený císařem otěhotněla velmi brzo a dr raději volili plánovaný včasný císař, aby bylo vše v pořádku :wink:
20. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Blahopreji k narozeni detatka.Čekam sve prvni a termin mam koncem dubna.Moc se na to tesim
20. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
to těšení moc přeji, narození děťátka je velký třesk v životě rodiny :wink:
20. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
jééé já mám husí kuži. pane bože. to je super. a teda vše v pořádku? obě zdravé? jsem magor, ale mám slzy v očích. musí být moooc štastná.

Lucinko, ať už máte obě jen štěstíčko v životě. sakra nevím co napsat.. Ekt je prostě lepší :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
STRASNE MOC GRATULUJEM!!!!!
21. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
tak prozkoušení mám pozitivně za sebou, ale doma na mne čekal velmi příjeo že se mám za 2 týdny dostavia živnostenský úřad. tak zase nervy na pochdu, achich ach
21. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
ekt: proč na živnosták??
22. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
no to nevim, ale za 2 tydny to zjistim, ale je to nejaka holicka specialita, nejsem sama, jde tam hodne holickych zivnostnicku
22. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahojte, Luci moc gratuluji k Elišce!!! Přjeji hodně zdravíčka!! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
no u nás noc nic moc, usnula o půl 23, po půl24 se vzbudilařev, kašel připoblink až nakonec usla kolem půl 1 a vzbudila se kolem půl 5 a už nezabrala, asi ji pbolívá břuch, prdka střevo azub no vražedná kombinace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
ähojky, nevíte něco o Luci a Eli? jsou doma? atd? jsem zvědavka co??? :grinning:
28. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala :grinning: to víte, nějak neneí čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: máme se moc dobře, vše zvládáme, elinka je moc hodná a šikovná, už se snaží zvedat krásně hlavičku, když ji položím na bříško, zítra jí jsou přesně dva týdny, utíká to rychle a co jinak vy? jak se máte? až budu mít chvilku času, tak sem dám pak fotečky do albíčka, ale nějak to teď nestíhám :slight_smile:

tak papa a zase se ozvu :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Luciii to je super, že jsi napsala. ale jako holka.. to pro nás musíš udělat, že tady dáš fotky.. čas nečas. tak prostě nepůjdeš čůrat :o))) víš, že my na tebe myslíme už víc jak rok... a aspon že jsi napsala tyhle řádečky. a co tatínek? krásně září z tvého příspěvku šteštíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
ahoj no to víš, s miminkem už není tolik času, ale to znáš :slight_smile: jinak tatínek je samo moc šťastný :grinning: a já taky, za chvilku musíme jít zase krmit, tak se mějte a zase se ozvem papa
3. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem založila nové albíčko, tak se můžete podívat :wink: :slight_smile:
4. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.