• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Lucii moooc krásné fotečky. Eli je kouzelná. a vypadá, že bude pěknej čertík :dizzy_face: :dizzy_face: jsem ráda, že sis udělal časík a mohla jsem se pokochat.

a přiznám, že ted si počkám, až se narodí Animan mimi (možná její příběh taky znáš) a pak budu vědět, že ten nahoře opravdu ví co dělá :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky, tak na chvilku naše dračice asi nemá pud sebezáchovy, nebo si myslí že hlava je nejleší tlumič, prostě nějak všechno nestíham

Jinak na Ani se těším taky a moc jí držím pěsti, aby už měla štěstíčko :wink: občas jí písnu do IP
5. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
luci to nevim kdo je animan a její příbeh teda bohužel neznám, ale jeslti ji potkalo taky něco podobného jako mě, tak jí moc přeju aby to tentokrát dopadlo na výbornou a mohla si užívat miminka je to krásný :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
jojo Luci. podobně. jen myslím že měsíc Honzík bojoval.

hec máme první zub :grinning: :grinning: nahoře vlevo. ale objevil tatínek :angry:
8. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
ahoj luci, to moc gratuluji, a nezoufej, příští oběvíš určitě ty :slight_smile: a jak se máte? my moc dobře, včera nám byli tři týdny, takže za chvilku budeme mít po šestinedělí, hrozně rychle to utíká, ale je to štěstí ta naše beruška
11. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahojky od rodičů, z moravy

v pondělí jsme byli u sestřenky popřát a osvěžit si co bylo cca před rokem, kdyžbyla Joli prtě :grinning:

Jinak mám po ránu super náladu,10týho mi byla nabídnuta noční 20/21 to je staré, včera mi byla nabídnuta denní23 a dnes ráno jsme se předběžně dohodly, že kdyžbue trvat PN kolegy tak ještě 24/25 noc a 27 den, jupííííí zase jsme na chvíli v klidu :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
nazdárek..

Luci, já našla až ten třetí. jenže znáš to, ne? kdo objeví první zub dostane šaty. a já doufala v nějaké kožené sako, co neyvjde z mody a za pár let bych Dominovi vyprávěla, že jsem ho dostala za zub. ted si vybere něco tatínek :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci ono to rychle utíka. vždyt uteklo i to těhu :o)) počkej za chvíli bude lozit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ekt.. to se dobře čte, jak píšeš, že máš radost ze směn :grinning: :grinning: hlavně at ti nenabídnou vánoce.. to bys je poprvé musela odmítnout, co??,
19. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky, zpět po maratonu, uf uf

no a víš že bych je neodmítla? ale nadšení by tam chybělo.

Nakonec se vše vyvinulo pozitivně, od 1.1. nastupuji na plný úvazek do nové stanice do pravidelných směn, první mám 2.1. tak jsem ráda, sice šíleně projezdíme, ale bude líp a bude po finančních potížích a za ten klid doma to stojí i když vím že to bude šíleně fyzicky i psychicky náročné :wink:
29. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahojky holky,jak se pořád máte?? My čekáme druhé mimi a Terinka už se na něj moc těší. Jinak Terka je úžasná holčička a umí spoustu věcí. :slight_smile:
Lucíku gratuluji k hočičce, která je opravdu nádherná :wink:
1. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky! Tak jsem po dloooouhé době zase zavítala :slight_smile:

Numerenka: moc gratuluji!

Lucinko, taky ještě jednou gratuluji k tomu vašemu velkému malému štěstí :slight_smile:
3. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
ekt, co to vidím? Ty jdeš do práce? :astonished:
3. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Lucinko, normálně jsem upustila slzu, když jsem listovala tvým albem. Tak moc ti to štěstí přeju a Eli je nádherná holčička!!!!!!
3. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Numerenko gratuluji a koukám že už to máš za pár :grinning: :grinning: :grinning: tak ať je vše v poho :wink:
4. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
eru no moc na výběr není, úvěry a hypotgéka se platit musí a směn na zkrácený úvazek rapidně ubylo a od ledna bych si neškrtla :frowning2: takže jdu makat, no alespoň nebudu muset myslet na to že druhé nejspíš bude zase problém, ale ten nahoře ví proč to dělá, tak aspoň udělám rezervy a třeba to potom půjde. mm je taky výpravčí takže se u Joli prostřídáme, když bude problém a nepůjde prostřídání tak ochotně pohlídají prarodiče, protože oni to k nám mají dál než my k nim, tak Joli vidí jen na oslavách a když potřebujeme pohlídat. :wink: ale není to moc často, většinou to zvládáme sami :grinning:
4. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Tak to je fajn, že to jde alespoň nějak zařídit - držím pěstičky, ať jde to druhé už samo :wink: a ať se zadaří a finančně to dáte do kupy. Vím, jaké to jsou starosti, když nejsou penízky :frowning2:
4. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Luci: ELiška je nadherná přejeme moc moc zdravíčka a štěstíčka vám oboum...

Ja nak poslední dobou nic nestiham :frowning2: :frowning2:
10. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
ahoj holky, moc vám děkuji, je to opravdu štěstíčko a je opravud moc hodná :grinning: jinak už máme 3,7kg a 54cm, už přibrala kilo od propuštění z porodnice

numerenko moc gratuluji, tak ť vše dobře dopadne a ať jsme oba zdaví, ty i miminko a terezka je určitě velkej dráček :grinning:

herest a jak se máš ty? co děláte

a co vy ostatní? :grinning:
14. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Lucka: Mame se fajn, 27.ledna jedem na kontrolu do Prahy tak snad už bude moct mlíko... pořád jí to samý dokola :frowning2:... Ted uz se docela těšim na vánoce bude to jinačí než minulý rok to je celý prospala :grinning: a 28.12 odjíždíme na chatu až do 2,1 tak se moc těším konečně vypadnem aspon na tech 5 dní :slight_smile:
14. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Peti tak ať ko dopadne super,
Joli naopak mlíko nemůže, teda jen um to je upravené, protože se jí akjtivoval atopický ekzém, takže radost nad radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teď navíc rýma a kašel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale jinak zdravá a hodná :grinning:
18m 81cm a 11,4 kg :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Holky tak stastny a vesely :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Krásné dobré ráno z Bolehoště, zatím jee to tu nuda, ale to se o víkendu stává :wink:

Net mi tu chodí relativně dobře tak jsem spokojená a už cucám kávu, za chvíli si dám veku s máslem a budu se netěšit na cestu zpět domů páč tu chumelííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už cesta sem byla opravdu zajímavá, ještě že jsem měla mm s sebou, jinak bych odbočila kamsi do pole, no naštěstí jsem byla upozorněna že to asi ještě není ta odbočka, když je tu jakási závora :grinning: :grinning:

Ale jinak dojezd dobrý :wink:
2. led 2010 v 07:14  • Odpověz
autor
ahoj holky, peti tak jak to dopadlo, už můžete mlíčko? my rosteme jak z vody, už nám budou tři měsíce, no letí to ale jsme šťastný

a co vy ostatní? jak se mátE?
15. led 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
ahojky, tak my máme ve třech měsících 4300g a 57cm :grinning:
19. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
tak to je Eli pěkná modelka,gratuluju :wink:
20. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahoj, před týdnem jsem zjistila, že čekám konečně po půl roce snažení první miminko. Můžu se k vám přidat?
24. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
gratuluji, přidej se, aspoň to tu dostane nový mimi náboj :wink:
26. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky... tak jsme byli v ty Praze a můžeme začít s kysanýma jogurtama a tvrdým sýrem problém je že yvca to nechce jak vidí kelíme s jogurtem nebo něco býlího tak utíka... ted uz mi nevěří a nechce ani přesnídavku se z toho pos....
1. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
ahoj peti, jejda to je pech, tak ji to zkus nějak obarvit, a co jinak?

my už budeme mít 4měsíce, strašně to letí, to je hrozný :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Peti tak to je mazec, zkus jí nabrat do misky hodně přesnídávky a trochu jogurtu a poměr postupně měnit :wink:
5. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
Tak jak Numerenka, ještě se neozvala, no snad je vše v pořádku :wink:
10. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.