• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky, taky máme jedno dítko a už bychom nejraději měli druhé :slight_smile: , ale bohužel musíme díky komplikacím po CŘ dva roky počkat :frowning2:
26. říj 2007 v 17:12  • Odpověz
ahoj majka- a to uz preco?
26. říj 2007 v 17:25  • Odpověz
majko: vy uz byste radi druhe? to te obdivuji, ze chces tak brzo. Ja bych rada pockala tak 2 roky.
my jsme hrozne chteli miminko a vubec jsme se nesnazili. Nejak jsme tomu nechali volny prubeh a tedka mame krasnou a zdravou holciku.
26. říj 2007 v 17:27  • Odpověz
jj kdybych mohla vlítli bychom na to, Maju hrozně roste a chybí mi to mimisátko co byla jako novorozenec, všechno kolem, dřív jsem chtěla mimi krátce po sobě a dvě, no teď musím čekat, ještě nejsem úplně fit, no a hlavně bych si přála abychom nemuseli trávit v porodnici celý měsíc :frowning2: to bylo nejhorší. No jo holt mám nucenou pauzu a můžeme se pokusit za rok, no snad to vyjde hnedka jako to první :slight_smile:
26. říj 2007 v 18:55  • Odpověz
Ahojky :grinning: Majko to tě tedy obdivuji, neumim si představit, že by se mi narodilo druhé a první ještě nechodilo. Já mam dost starostí s tím prvním, mít k tomu ještě prcka, který by už všude vlezl. To musí být děs :grinning:
26. říj 2007 v 19:11  • Odpověz
petraluk, já si to taky neumím představit, ale to plno holek a když vidím jak mamina od dvojčat kterým je rok apůl a má další mimo a jak zvládá, tak to bych měla snad taky, no určitě by to ze začátku nebylo lehké, to neříkám a chvilku by to trvalo, pak bych nadávala, že su nepočkala a stejně bych byla šťastná... ale operace to vyřešily za mě, takže je jasný, že naše dítko bude mít bratříčka nebo sestřičku minimálně ve třech letech :unamused:
26. říj 2007 v 19:16  • Odpověz
tedy pokusit se za 2 roky, jsem to napsala špatně v tom příspěvku. omlouvám se :wink:
26. říj 2007 v 19:20  • Odpověz
majko, ja taky takhle chtela mimca hnedka po sobe, no a pak to dopadlo tak, ze ted je Helci rok a ja jsem furt od kojeni neplodna, a pritom je Helca uz prevazne na prikrmech, ale uplne odstavovat ji zase nechci, jenom kvuli dalsimu miminu, to by mi bylo blby, vzdyt se to stejne nemusi povest... Takze uz jsem nejaky planovani vzdala, proste na to kaslu, pokud budou deticky treba 3 roky od sebe, tak budu aspon lip zvladat :slight_smile:

Ale taky mi byly vzorem mamci v okoli, co maj deti treba rok a pul od sebe, no a ty deticky si krasne vyhrajou a tak, tak jsem to prave chtela taky takhle.. A po dalsim miminecku jsem touzila uz v porodnici ;)
26. říj 2007 v 19:22  • Odpověz
Já bych chtěla děti taky maximálně tři roky od sebe,nechci se mezi mateřskýma vracet do práce a taky švagrová má děti dva roky od sebe,ze začátku to prý byl záhul,ale teď si spolu děti úplně krásně vyhrajou,já jsem se ségrou o pět let a teprve v dospělosti jsme spolu začali dobře vycházet,už je to velký věkový rozdíl.
26. říj 2007 v 19:23  • Odpověz
Jo, ja jsem se segrou o 7 let a taky jsme k sobe nasly cestu az ted, takze i proto si myslim, ze cim min, tim lip. Ale holt to asi clovek nesmi prehanet zadnym smerem, at zas ta matka uplne nepadne na drzku, zejo :slight_smile: Ja bych to asi zjevne fyzicky nezvladla, kdyz mi to priroda nechce dovolit :slight_smile:
26. říj 2007 v 19:30  • Odpověz
gedren, tak paní co semnou byla v porodnici tak už čekají druhé :slight_smile: , no jo, měla taky císaře, ale bez komplikací :cry: ale moc jim to přeju :dizzy_face: já už jsem se s tím tak smířila, jakmile doktor povolí, tak na to vlítnem, třeba to bude dřív jak za 2 roky, ale to je ve hvězdách.
26. říj 2007 v 19:31  • Odpověz
majko: kdyz to prijde, tak se to nejak zvladne

porad sem snila o dvojcatkach a tedka sem stastna za to jedno, mam i tak co delat
26. říj 2007 v 19:32  • Odpověz
teda,ja se zatim vubec ale vubec necitim, mne mala tak naplnuje, ze mi to prozatim naprosto staci...ja to vidim tak za 3 roky
26. říj 2007 v 19:34  • Odpověz
A ty jsi byla Majko po porodu měsíc v nemocnici,jestli správně chápu?To je smutný,snad už jsi fit?Ale ta paní,co už je zase těhotná stejně dost riskuje,přece jen měla rozřízlý břicho i dělohu a může jí to nakrásno prasknout,doporučuje se minimálně rok i dva po císaři,alespoň co já vim.
26. říj 2007 v 19:34  • Odpověz
vio jj doporučuje se to. no je to její věc. Jj já byla přes měsíc v porodnici, jelikož jsem měla koplikace po drenu a tak mě znovu museli operovat, měla jsem velikou díru do břicha a tam nekrozu, každý den su chodila na výškrab mrtvé tkáně až to bylo lepší, tak mě znovu operovali a museli aj kousek břiška vyříznout... Mudr říkala minimálně rok počkat, na kontrole po šestinedělí mi můj mudr, řekl, že dává zákaz na 2 roky, třeba to prý zkrátí, ale dle okolností, no tak uvidíme....
26. říj 2007 v 19:38  • Odpověz
Páni,tak to jsi si pěkně užila hned na začátku,tak hlavně ať se to už neopakuje při dalšim miminku,tak budeš mít malou Majušku už pěkně odrostlou a budeš mít čas se miminku hezky věnovat :wink:
26. říj 2007 v 19:43  • Odpověz
Markét přesně tak, když se člověk musí postarat, tak to jde vždycky. :wink:
Já chci mít druhý mimčo tak, abych už to první mohla dávat do školky. Přesně za dva roky bych se už o to druhé měla začít snažit. Bylo by fain kdyby to šlo stejně lehce jako teď s Lukáškem. Tak uvidíme, jak mi to vyjde. Třeba už jsem čistě teoreticky těhotná teď a ani o tom nevim. :grinning:
26. říj 2007 v 19:44  • Odpověz
vio no doufám, už žádné komplikace, ten pobyt byl asi nejhorší na psychiku, všichni chodili domů, venku krásně a já zavřená, to bych nepřála ani nepříteli :wink:
26. říj 2007 v 19:45  • Odpověz
Jo jo,koukám,že máš mimčo narozený v květnu,my v červnu :slight_smile: to já už se valila jak soudek a počítala dny,to bylo to horko venku,my na zahradě bazén,ale bála jsem se do něj vlízt,by mě pak museli vyndávat ven jak velrybu :wink:
26. říj 2007 v 19:49  • Odpověz
no já letos bazénu moc neužila, měla jsem zákaz, na konci července jsem to jednou porušila, ale raději su nic nepokoušela ikdyž je to doma...
26. říj 2007 v 19:52  • Odpověz
No to mi povídej,my ho máme první rok a nejdřív jsem se do něj bála vlízt kvůli velkýmu břichu a infekci,potom bylo šestinedělí a pak rázem zima,tak se těšim příští rok na premiéru,to už budem plavčit i s Víťou.
26. říj 2007 v 19:56  • Odpověz
taky se těším na léto, už se těším do bazénu,bude to s těma prckama přece jen lepší :dizzy_face:
26. říj 2007 ve 20:03  • Odpověz
autor
ahoj holky jsem ráda že se to tu rozjíží měla jsem strach že si tu budu psát pro sebe :slight_smile: moc vám všem závidím, že už máte jedno dítko my se na to s manželem moc těšíme až budu vědět jeslti jsem těhotná, akorát je to čekání moc dlouhé když se o to pokoušítě vědomě :slight_smile:
26. říj 2007 ve 20:17  • Odpověz
autor
teď chodím hlídat děti mé sestřenici ale ty už jsou celkem odrostlý no jednomu je 5 a druhému 3 ael aspoň je s nima sranda kór s tím menším už krásně mluví a namluví toho někdy až moc :slight_smile:
26. říj 2007 ve 20:18  • Odpověz
autor
holky máte někdo zkušennosti s kočárky tako? jsou sice levné hezké ale mám strach když je to polská výroba co si myslíte?
26. říj 2007 ve 20:20  • Odpověz
luci, přeji Vám, ať se brzy zadaří :wink: S takem zkušenosti nemám, ale tuším, že tu byla na ně diskuse, ale nejsem si jistá :wink:
26. říj 2007 ve 20:21  • Odpověz
autor
hm no uvidíme ještě ani nevím jeslti jsem v tom nebo ne. :wink:
26. říj 2007 ve 20:22  • Odpověz
Lucko, tako bych nebrala...
26. říj 2007 ve 20:23  • Odpověz
autor
ahoj proč?
26. říj 2007 ve 20:24  • Odpověz
autor
majko máš moc pěkné album jak jsi tam dostala ty obrázky a tu hudbu?
26. říj 2007 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.