• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
jj, pracovní pohodička. tedy zatím, než se zase rozjede ten každodenní kolotoč :grinning:
30. led 2008 v 08:12  • Odpověz
no tak na to už jen vzpomínám, jsem od 13.10. na PN a tak se mi po mé práci stýská, jenže tuto práci těhule dělat nemůže tak mám smůlu. Ale po včerejšku aspoň vím že to za udravou holčičku stojí, už aby byl červen až ji budeme dlachnit
30. led 2008 v 08:24  • Odpověz
copak jsi dělala? já jsem musela být v prosinci celý měsíc doma a už jsem lezla po zdi... je tedy fakt, že jsem musela omezit pracovní dobu na 8h z průměrných 11h a vzdát se dojíždění autem, protože jsem usínala za volantem. přece jen hodina ráno a hodina večer řízení mi nijak nepřidala, ale do práce chodit chci dokud to bude možné. a tak trochu taky musím...
30. led 2008 v 08:27  • Odpověz
no dělala jsem výpravčí, tj denní noční dvanáctky a dojíždění ráno do práce 1,5 h a večer zpět 2 hodiny, stresy, žádná pauza ani na jídlo a kolikrát ani na záchod, šílená odpovědnost. Tak mi dr okamžitě dala PN. Ale stýská se mi, protože tuto práci mám opravdu ráda, tak aspoň občas jedu za manželem k nim do práce, on je taky výpravčí, ale v jiné stanici
30. led 2008 v 09:11  • Odpověz
chápu, to se pak nedá. já mám stresu taky víc než dost, všichni mi pořád říkají, že se nemám nervovat, Dr. mi taky nabízeli neschopenku, ale musím zaučit nové kolegyně... navíc bych měla na nescopence strašně málo poeněz :cry:
30. led 2008 v 09:55  • Odpověz
a co tvoje holčička, jak se bude jmenovat? jak dlouho jste se snažili než se zadařilo? chtěla jsi holčičku nebo chlapečka?
30. led 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
ahoj holky e.k.t díky za radu vyzkouším to tak to jsi měla opravdu zajímavé povolání já dělám ve školce a doktorka mi taky chtěla dát neschopenku že děti jsou furt nemocný a tak ale u nás je to v poho tak dokud to pujde tak budu chodit do práce akorát ty nevolnosti to budu must nějak zvádnout

petulko a co děláš ty?
30. led 2008 v 10:07  • Odpověz
pro holčičku máme zatím vybraných 12 jmen, redukci teprve budeme dělat
30. led 2008 v 10:07  • Odpověz
snažili jsme se asi 6 let. Doktoři řekli že bez jejich pomoci děti mít nebudeme, s pomocí manžel nesouhlasil, ale stal se zázrak. A ještě větší zázrak je to je je beruška zdravá
30. led 2008 v 10:10  • Odpověz
já osobně jsem favorita neměla, manžel chtěl holčičku. já jsem šťastná za to že je zdravá
30. led 2008 v 10:11  • Odpověz
tak to chápu, to je jasný. já zatím o mimču moc nevím a něěkdy si říkám, jestli je živej, živočich :fearful: , takže každá návštěva u Dr. mně pak celkem hodně uklidní, když ho vidím a slyším... že bude zdravý, v to pochopitelně doufám, ale favortiem je u mně kluk :slight_smile:
30. led 2008 v 10:15  • Odpověz
tak to třeba klapne, manžel říkal že nějak cítil že budeme mít kočku. Já vůbec nic, ale byla jsem ráda že už beruška kope, protože aspoň vím že se nikam nevypařila
30. led 2008 v 10:27  • Odpověz
Ahojky holky,jak se všechny máte? Tak my jsme byli s mimískem u pana doktora na kontrole a on nás nepustil do toho ŠVédska,tak jsme trochu zklamaní :frowning2: Moc jsme se těšili, ale musí mi odebrat ještě jednu krev, navíc mám neschopenku,tak by to bylo komplikované :frowning2:
Ale jinak vypadáme zdravě a máme se k světu... :slight_smile:
Lucíku - musíš být trpělivá, uvidíš,že pan doktor řekne, že jsi na 100%těhotná. :wink:
30. led 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
jj myslím že jsem teda on už to tak nějak potvrdil říkal že kre vyšla pozitivně teď je mi hlavně blbě pořád a co ty numerenko a co jste měli dělat ve švédsku jestli se můžu zeptat
30. led 2008 ve 12:07  • Odpověz
to je mi líto, že vás nepustili, už jste se jistě těšili. Ale zdraví je přednější. To si ani za penízky nekoupíme
30. led 2008 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky,tak vidím,že jste to tady rozjely :grinning: Já už to mám jen na polehávání.Zítra jdeme na kontrolu a uvidíme,co nám doktor řekne.Prďolka vypadá,že by už chtěla ven.Já nepracuji o 3.měsíce.Chtěla jsem,ale kolegyně dělala takové peklo,že jsem šla na nem..Teď už mám 14MD.
30. led 2008 ve 13:51  • Odpověz
ahojky holky já jsem zoufalá a smutná včera v půlnoci jsem začala krvácet ale nebyla to krev jako při ms ale taková hnedá tmavá,tak jsem jeli do porodnice na pohotovost tam mě událi uzt a mimi v pohodě srdíčko bilo a dr říkal že v děloze není známka krvácení,tak mě píchnul injekci proti krvácení a poslal domů....dr mě jeste predepsala ascorutin...máte někdo zkušenosti s tímdle??ted už jen špiním,myslíte že to mohli být zbytky sliznice,a ted se to vycistilo???mám strach. :frowning2: :frowning2:
30. led 2008 v 15:41  • Odpověz
no tady se to někomu krátí, tak ať to dobře dopadne
30. led 2008 v 15:51  • Odpověz
Ahojky Lucíku, měli jsme letět s mimískem za mojí mamkou a sestrama :slight_smile: Mám rodiče totiž ve Švédsku, tak nás to mrzí,že je neuvidíme,ale je pravda,že zdraví je přednější :slight_smile:
30. led 2008 v 16:11  • Odpověz
e.t.k. to myslíš mě???? :frowning2: :frowning2: tak to teda dík :frowning2:
30. led 2008 v 16:22  • Odpověz
Kaciska:ne,to asi myslela mě. Neboj se,je možné,že ses jen dočistila,kdyby nebyla Ty nebo mimísek v pořádku,už bys ležela v nemocnici na udržování.V klidu si lehni a odpočívej.Možná bys ještě měla zajít za svým doktorem a říct mu to a ať Ti to třeba vysvětlí.V tomto případě by Tě měl vzít i bez objednání.Držím pěstičky a napiš,jak jsi dopadla.
30. led 2008 v 16:28  • Odpověz
e.k.t.: ju,to krátí :grinning: Už se docela těším,až toho našeho andílka dostanu do náruče,ale bříško a ty pohyby mi budou chybět.Nějak se to stalo mou součástí.Manža se těší šíleně.Minule mi zaprděl na břicho a když sebou prcek začal mrskat,radoval se"Terďo,to jsem já,tatínek!"Bylo to nádherné!
30. led 2008 v 16:32  • Odpověz
děkuju já se lekla... :slight_smile: už je to lepší už jen trochu špiním ale mám pořád strach že mám hematom a na utz na něj nepřišli ale nebudu vymýšlet katastrofické scénáře že jo :grinning: za jeden den jsem měla utz ráno a večer a mimi v pohodě a dva dr nenašli nic tak to bude asi dobrý ale nervíky jsou...dík :fearful:
30. led 2008 v 16:36  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Taky čekáme první :slight_smile: a taky se stále bojím, aby bylo vše v pořádku, zatím je.
Kaciska: neboj, určitě to bude v pořádku, jinak by Tě nechali v nemocnici a hlavně klid a odpočinek :wink:
30. led 2008 v 16:39  • Odpověz
Kaciska:na Tvém místě by se bála každá mamuška,to je normální.Raději víc odpočívej.Pracuješ,nebo jsi na nemocenské?
30. led 2008 v 16:42  • Odpověz
Gabi:zdravím! S těma našima mimískama je to těžké.Strach je tady pořád.Nejdřív,ať je předčasně neztratíme,pak,ať se předčasně nenarodí...Nemyslet na to nejde,ale člověk musí myslet i na veselejší věci.Nebojte se holky,vaše miminka se budou držet zuby nehty.Jsou silnější,než si myslíme... :wink:
30. led 2008 v 16:48  • Odpověz
jsem už od prosince na PN kvůli zvracení a mám fyzicky namáhavou práci tahám se s 20 kilovýma krabicema a tak.. :confounded: ležím a šetřím se nic nechci nechávat náhodě..ale snad je to lepší už mi stačí 1 slipovka na den...zdá se že to slábne ale nic nechci zakřiknout.. :confounded: taky si myslím že by si mě nechali v nemocnici...a u vás vše v poho nebo ste taky měli náky problémy????
30. led 2008 v 16:50  • Odpověz
Kaciska:tak aspoň,že tak :slight_smile: No,já se až snad stydím za to,že jsem celé těhu neměla nic.Ani zvracení,ani jiné problémy.Jen nedostatek železa.Jinak jsem chválena,že mám tabulkové těhu.Teď ke konci už je to těžké-nespavost,strie,otoky a píchání-to se přidalo teď a mám obavy,že porod příjde dřív.
30. led 2008 v 16:57  • Odpověz
Ahoj Kozimuro :slight_smile: díky, jsem to asi blbě napsala, bojím se jen někdy, spíš z těch krevních odběrů (6.2., 5.3.) na ty vývojové vady. Modlím se, aby dobře dopadly.
Kaci: u mně zatím vše v poho a beru do 12.týdne utrogestan (jistota je jistota) a na neschopence jsem od začátku těhotenství, ve školství to taky není žádný med, zvláště s těma puberťákama, ale na druhou stranu mi ta práce trošku chybí, furt sedět doma je taky na palici :unamused:
30. led 2008 v 16:57  • Odpověz
Gabi:na to nesmíš myslet.Já se přiznám,že jsem se až zastyděla,když mi sestřička říkala,že ty testy dopadly dobře-já jsem na ně totiž zapomněla.Tak nějak jsem raději na to horší nemyslela.Užívala jsem si každý UTZ a docela mě mrzelo,že ho naposledy doktor nedělal.Ale zas mi dělal monitorink a tak vím,že je mimi v pořádku.Zítra jdu zase,tak jsem zvědavá.
30. led 2008 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.