• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
jo holky já jsem už ve 12 týdnu a na další poradnu jsem obědnaná na 14.2. neměla bych už jít na 1 srcenning??
30. led 2008 v 17:08  • Odpověz
gabi-tak to jsi jedna s mála že ti nebylo zle a nezvracela jsi...mě vadí i výfukový plyny to se skoro pobleju na ulici :grinning:
30. led 2008 v 17:10  • Odpověz
Kozimuro: tak budu zítra držet palečky :wink: já jdu k dr. do poradny až 26.2. a na UZV sem byla jen na začátku těhotenství, tak doufám, že mně objedná na další
Kaci: já jdu příští týden (to budu 12.) na odběr krve na PAPP-A (to je prý na zjištění Downova syndromu) a o žádném screnningu mi nic neříkaly :unamused:
30. led 2008 v 17:13  • Odpověz
Kaci: mně je někdy zle, sice nezvracím, ale taky jsem měla párkrát namále, ale blbě mi je, takže neboj :wink: a vadí mi cigaretový kouř a lednička,blééé :grinning:
30. led 2008 v 17:14  • Odpověz
Kacisko - já jsem na 1srcenning šla na začátku 13tt.
30. led 2008 v 17:14  • Odpověz
Gabi:tak můj gynekolog má UTZ v ordinaci,takže mi ho dělal na každé kontrole a tu jsem měla od začátku co 3 týdny a teď co 2týdny. 28.2.mám už TP.
30. led 2008 v 17:17  • Odpověz
jééé, no tak už se ti to pomalu blíží,co? já mám termín až 16.8. a už teď se nemůžu dočkat, až to maličké budu mít v náručí a nemůžu se dočkat, až mi řeknou pohlaví :dizzy_face:
30. led 2008 v 17:19  • Odpověz
tak asi mám jeste čas,mě taky vadí cigara a smrad ze smažených jídel. :unamused: ale nevolnosti už pomynuli bylo mě zle vždy večer ted už to odeznivá.... :sweat_smile:
30. led 2008 v 17:25  • Odpověz
Gabi:jen aby šlo vidět :grinning: Nám se poprvé ukázala 13.11.na srdíčku a pak až 27.12. a měla by to být holčička(Terezka),ale ještě pořád to může být překvápko :grinning: Takže máme v záloze Míšu a Lukáška,ale to asi nastane menší hádka.Taťka chce Lukyho a já Míšu,tak snad to bude ta Terezka.
30. led 2008 v 17:28  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak cigaretový kouř mi vadí doteď :wink: a smrad z ledničky taky :grinning:
Káťo na ten screening už máš nejvyšší čas,to se dělá do 13.t
30. led 2008 v 17:30  • Odpověz
kozimura - teda to váš Drobeček dlouho tají pohlaví :grinning: :grinning:
30. led 2008 v 17:31  • Odpověz
já jdu k dr. až v 15. týdnu, myslíš, že ještě nepůjde nic vidět? :confused: s těmi jmény mi ani nemluv, my se stále nemůžem dohodnout a vybrat na kluka asi František, ale mému se líbí i Vojtíšek a u holky, tam snad máme 3nebo 4 varianty :grinning:
30. led 2008 v 17:32  • Odpověz
holky, že to tady blbě ukazuje termíny porodu? tady mi vychází na 26.8. a u dr. na 16.8.
30. led 2008 v 17:34  • Odpověz
gabi - záleží jaký má ultrazvuk,někdy to může jít vidět,mně to ukázal až ve 20.t. konečně :grinning: na screeningu ležel na bříšku tak to schovával,jinak by mi to řekli už tam
30. led 2008 v 17:35  • Odpověz
Ahoj Many, jak se máš? :wink: Ten screnning je povinný? Mně na něj dr. zatím nepozvala :frowning2:
30. led 2008 v 17:35  • Odpověz
Kaci:tak mi vadily jen ty cigarety a vadí pořád a asi v 11tt,když jsme byli na dovolené,tak jsem nemohla maso,ale pak to přešlo,ale jak už jsem psala.Nevím,co to nevolnosti jsou.Akorát ke konci těhu se vyzbrojte tabletama Rennie-pálení žáhy ze všeho a na všech vycházkách mimo domov plánuju trasy podle výskytu WC :grinning:
Many:to víš,je to stydlivka :grinning: A i tak to není na 100%
30. led 2008 v 17:43  • Odpověz
gabi - není,to je dobrovolný a je to o hodně lepší jak tripl testy,ukáže ti to větší pravděpodobnost downova syndromu,u nás stojí 1 400,- ale je to lepší ty penízky obětovat a jít :wink:
30. led 2008 v 17:47  • Odpověz
kozim:já jsem byla vždycky masová ale ted taky nemužu maso cejtit a to už od začátku těhu a každej mě řiká že budeme mít kluka,ale já jsem hodne na sladký a to prej znamená holka tak já nevím ale at je to hlavně zdraví...to si ted přeju nejvíc.... :grinning: :confused:
30. led 2008 v 17:48  • Odpověz
jo Rennie - to je věcička,taky už je mám doma,jednou za čas mě večer pěkně chytne žáha a to už mi nezabírá ani mlíko
30. led 2008 v 17:49  • Odpověz
Many: děkuji za odpověď, příští týden se na to zeptám sestry :wink:
Kaci:já jím všechno, tak nevím, ale sladké mi šmakuje, ale to i před těhu :grinning:
Kozimuro: já jím Rennie i teď pořád :grinning:
30. led 2008 v 17:52  • Odpověz
gabi - není zač :wink:
30. led 2008 v 17:54  • Odpověz
Many,gabi:jo,Renie to jistí :grinning: Mně už nezabírají,beru je jen když už je to k nevydržení.
Kaci:takové ty řeči:jsi hezká,bude to kluk,jíš to,bude to holka...totálně ignoruju.Jinak já jsem byla hodně na sladké a v těhu mi to nic neříká,ale můžu se umlátit po ovoci a zelenině.V posl.době taky po krupici a müsli-to jsou jediné sladkosti,které baštím.
30. led 2008 v 18:00  • Odpověz
taktak :wink: kámoška má kluka a celý těhotenství byla úplně opsypaná :grinning: takže né,že se říká holka bere krásu i kluk jí bere :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2008 v 18:02  • Odpověz
I já cpu do sebe furt mandarinky, banány, jabka, přesnídávky, piškotky :slight_smile: jogurty, ale dám si i smažený řízek na oběd :grinning: co akorát nejím jsou salámy a paštiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2008 v 18:04  • Odpověz
gabi - taky nejím salámy a paštiky :grinning: jaksi mi to furt dělá zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taková marmeláda nebo čokoláda,ta mi nevadí :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2008 v 18:05  • Odpověz
Many a nevíš prosím Tě, jestli se v těhu může sem tam vzít paralen na hlavu? V letáku je napsáno, podle lékaře a já se mojí dr. zapomněla zeptat.
30. led 2008 v 18:06  • Odpověz
Many:a já mám teď pusinu jak mimino.Je to jen o hormonech.
Gabi:tak to já sním od masa vše,ale zjistila jsem,že jsem v těhu strašně vybíravá :slight_smile:
30. led 2008 v 18:07  • Odpověz
jen kdyby jsi měla teplotu nad 38 jinak se nedoporučuje,musíš vydržet a hlavně teď do toho 12.t. protože teď se nejvíc vyvíjí :wink: tak bacha :wink:
30. led 2008 v 18:07  • Odpověz
jasně já tomu taky moc nevěřím mě je to uplně jedno co se narodí,já miluju nugetu a banany,nejím vubec chleba ten mě nák nechutná....a kefíry jo to miluju :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2008 v 18:08  • Odpověz
Gabi,many: mně bylo řečeno,že můžu (až po 1.trimestru).V 5.měsíci jsem onemocněla a teplotu jsem neměla a dali mi 2x denně paralen + penicilin.Nejlepší je říct o bolestech i o nachlazení svému gynekologovi,může napsat léky stejně jako obvoďák a hlavně ví jaké.
30. led 2008 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.