• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
e.k.t.:co se stalo?Tvrdlo Ti bříško?Nám se daří dobře.Včera jsem byla na kontrole a všechny výsledky byly více jak výborné a už tam budu chodit každý týden až do porodu.
Luci: a jak se daří Tobě a fazolce?
1. únor 2008 ve 14:02  • Odpověz
bříško jsem tvrdnout necítila ale dr to odhalila na kontrole když na utz chtěla změřit ozvy berušky a házelo jí to tam stahy, ne moc silné, zato časté, a navíc mi začal měknout a zkracovat se čípek, říkala že to zatím není kritické, ale mám ležet a to opravdu není nic pro mne. Ale pro berušku to vydržím i to mg. 21.2. jdu na kontrolu tak to nějak přežiju, a ještě mne poslala na glyk.křivku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je to pro zlatíčko tak to zvládnu :unamused:
1. únor 2008 v 15:53  • Odpověz
e.k.t.:Tak to držím pěstičky,ať se to zlepší.Líbí se mi Tvůj přístup-jiná by tady brečela a ty to bereš takto.Dětičky jsme chtěly a to je to nejmenší,co pro ně zatím můžeme udělat,že jo? :wink:
1. únor 2008 v 17:42  • Odpověz
je to malý zázrak, a pro něj se patří obětovat. Spíš mi chybí ten pohyb, kolem koček, manžela venku a tak, doma je docela nuda a v posteli zvlášť, protože chcíplo video a v televizi nic nedávají. Ale to se upraví. Zatím to mám do 21.2 tak uvidíme
1. únor 2008 v 17:47  • Odpověz
e.k.t.:já už tak měsíc téměř nikam nechodím.Při delší chůzi mám křeče v podbříšku.Nevadí mi,že musím víc odpočívat,ale závidím našim a manžovi,že se dostanou mezi lidi.Doma mám už po té době depky.Teď už třeba 6.den kulhám a fakt mě dost bolí kyčel,ale když vidím,jaké problémy mají jiné těhulky,je to to nejmenší.Za chvilinku tady maličká bude s námi a pak budeme rejdit s kočárkem :slight_smile:
1. únor 2008 v 18:05  • Odpověz
No to bude paráda, ale já už raději nebudu říkat že se na naši berušku těším, aby to nepochopila jako že si má pospíšit.
1. únor 2008 v 18:16  • Odpověz
e.k.t.:tak to se Ti nedivím :grinning: Však ona tam ještě pobude,neboj.Já taky doufám,že tam prďolka zůstane do termínu.
1. únor 2008 v 18:23  • Odpověz
no aspoň do května, to bych byla opravdu ráda. No co se má stát se stane, tak se nehodlám stresovat, to by jí určitě dobře nedělalo. Chvíli snad ještě vydrží a když náhodou ne, soktoři jsou už šikovní, tak by to mohlo klapnout. Ale bylo by to o moc složitější.
1. únor 2008 v 18:36  • Odpověz
e.k.t.:To by určitě bylo.Zatím končím.Jdu si odpočinout.Večer tady ještě nakouknu.
1. únor 2008 v 18:39  • Odpověz
taky se jdu zase natáhnout, vypila jsem hrnek melty a jdu se podívat na dvd :frowning2:
1. únor 2008 v 18:44  • Odpověz
Přeji všem tady pěkný páteční večer :slight_smile: Manža šel s chlapama na pivo, tak jsem doma sama, vlastně už ani tak ne :wink: s mou malou fazolkou :slight_smile:
1. únor 2008 v 19:47  • Odpověz
no v 11 tt už je to velká fazolka 5,5 cm celková délka včetně nožiček a asi 10 g hmotnost
1. únor 2008 v 19:54  • Odpověz
e.k.t. :grinning: :grinning: :grinning: vlastně ano, máš pravdu
1. únor 2008 v 19:56  • Odpověz
no z hlavy jsem to teda nevěděla, koukla jsem do své nyní nejoblíbenější knihy, kde je týden po týdnu pěkně přehledně :grinning:
1. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz
já ani pořádně nevím, jen tak teoreticky z netu, dr. mně ani neposlala na UZV :frowning2: tak ani nevidím, jak povyrostlo
1. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz
Čauky holky!Tak jsem opět zpátky :grinning:
gabi: jak se daří Tobě a fazolce?
1. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj kozimuro: daří se nám dobře, děkuji a vám? :wink:
1. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz
Gabi:to je dobře :slight_smile: Nám dobře,jen už je prďolka těžká... :slight_smile:
1. únor 2008 ve 23:22  • Odpověz
Ahoj holky, vložila jsem si fotky do alba a změnila jsem i úvodní fotku, teď jsem tam v civilu, tak doufám, že to oceníte. Na to oblečení, které mám v albu, moc nehleďte, jsem vůbec ráda, že mám co na sebe, neboť má velikost "S" už mi začíná být opravdu malá :grinning:
2. únor 2008 v 16:04  • Odpověz
Anta:ahojky!Fotečky máš super! :slight_smile: Ty jsi takový drobeček :wink:
2. únor 2008 v 17:28  • Odpověz
anta, fotky jsou dobrý nápad, taky jsem po manželovi chtěla tu chronografii ale nějak to odmítl. Takže nic. Prý co bych z toho měla.
2. únor 2008 v 17:39  • Odpověz
e.k.t.: památku pro dítko :slight_smile: Mě dodnes mrzí,že mamča nemá ani jedno foto v těhu.Já se fotím sama,ale manža kolem mě pořád lítá s foťákem a fotí a natáčí :grinning:
2. únor 2008 v 17:46  • Odpověz
no sama to nevím. Prý na mě není nic vidět, jen vypadám trochu tlustší než dřív
2. únor 2008 v 17:51  • Odpověz
To jo,ale třeba můj manža to strašně prožívá.Na bříško mluví,jakoby už to byl náš drobeček a tak to bere i s focením a natáčením pohybů :slight_smile:
2. únor 2008 v 17:59  • Odpověz
No já jsem opravdu drobeček, když jsem otěhotněla, tak jsem vážila kolem 47 kilo a teď mám nějakých 52,5, takže jak s oblibou říkám, zezadu lyceum, zepředu muzeum :grinning: Ale díky za pochvalu, já to spíš mám pro porovnání, kdybychom náhodou ještě hupsli s manžou na jedno, tak ať vím, že je to v pořádku :slight_smile:
2. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz
Anta:tak to jo.Ale postavičku Ti závidím.Já jsem taková obřice.Mám 172cm a před otěhotněním jsem měla 70kg,teď mám 79,6kg.Snad budu po mamči a po porodu budu mít jednou tak méně(v těhu přibrala 8kg a po porodu měla dole 18kg).
2. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz
No já se toho tloustnutí právě vůbec nebojím, naopak, sama jsem vždycky věděla, že potřebuju přibrat, horší to bude až se to narodí, tak se budu bát, že moc shodím, to já nechci. Vždycky se trpěla spíš podváhou než nadváhou, tak bych byla šťastná, kdyby mi zůstala váha kolem 53 kilíček.
2. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz
Anta:však uvidíš,možná ti něco zůstane.
2. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz
Myslím že není důležité kolik kil ukáže váha, ale spíš jak se cítíme.
2. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz
e.k.t.: a jaké jsme pro své muže...
Holky,koukáte na Miss?
2. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.