• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
včera jsem se koukala, pozitivní bylo že Maláčová řekla že mírya váhy slečen je nezajímá, protože chtějí souměrnost. A ta co vyhrála byla opravdu zajímavá. Ale mohli vybrat kteroukoli jinou nemohli by nevybrat špatně
3. únor 2008 v 15:01  • Odpověz
3. únor 2008 v 15:08  • Odpověz
Přesně,taky se mi to s těma mírama líbilo.My známe tu č.1.Konkurence byla obrovská.
3. únor 2008 v 19:42  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsme dneska byly na druhém utz a už máme fotečku ej to takový malý flek v kolečku ale krásný srdíčko bije tak teď už jen čekáme na návštěvu doktora aby nám napsal průkazku a takové ty věci :grinning:
3. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz
Lucka:gratuluji k fazolce a srdíčku! :grinning:
3. únor 2008 ve 20:17  • Odpověz
Tak to gratuluji, ulevilo se ti že jo, už to máš úplně pojištěné. Tak teď musíš být obzvlášť opatrná, tak aby vše dobře dopadlo :grinning:
3. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz
Tak Lucko gratulace i ode mě. Můžeš se podívat na moje album a porovnat, jestli máš to samé, co jsem měla já :wink:
4. únor 2008 v 18:23  • Odpověz
Ahojky holky,všechny vás moc zdravím :wink:
Lucíku, tak ti gratuluji k potvrzenému těhu :wink:
4. únor 2008 v 18:35  • Odpověz
autor
ahoj holkY moc díky teď už to všude rozhlašujeme všichni jsou moc nadšený a co vy? jak se máte?
4. únor 2008 v 18:52  • Odpověz
Luci já dobře, sice musím hodně odpočívat ale i to začíná mít výhody, manža začíná vařit a to se celý život bránil :grinning:
4. únor 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
no tak to máš super u mě manža nevaří tak třeba taky začne až se bude blížit konec těhotenství :grinning:
5. únor 2008 ve 14:41  • Odpověz
lucka_g: Moc, moc gratuluju. :slight_smile: Dávej na sebe teď moc, moc pozor. :dizzy_face:

Čtu tu o tom vaření Vašich manželů a nedá mi to a musím se pochlubit... bývám teď moc, moc unavená (sotva přijdu z práce, tak jsem zralá akorát tak na hají, bucí do pelíšku...), a tak manžel, když spinkám, kolikrát zvládne vyprat, jindy vyžehlit, dokonce i záchod posledně umyl. :dizzy_face: Jsem moc šťastná, že ho mám a že se na mě nezlobí, že jsem teď manželka tzv. na prd... Zvládá to zatím statečně. :slight_smile: A je to pro mě velká úleva. Tak Vám všem držím pěstičky, aby to ti Vaši chlapíci taky všechno pěkně zvládali a alespoň občas Vám s něčím pomohli. :slight_smile:
5. únor 2008 ve 14:48  • Odpověz
No oni chlapi asi potřebují mít nějaký důvod k pomoci. A když o nás začnou mít starosti tak jim to jde nějak lépe
5. únor 2008 v 15:59  • Odpověz
Dukie - tak to máme doma úplně stejné týpky. Ten můj by se úplně rozkrájel, až je mi to hloupý, ale co můžu dělat? Jsem sice v pátém měsíci, ale ta únava se mi, potvora jedna, vrátila, těžko přetěžko se s tím fakt bojuje, nedokážu si představit, že by to mělo být snad ještě horší, doufám, že ne. :confused:
5. únor 2008 v 18:35  • Odpověz
Já kdybych neměla ten zkrácený štítek a výhrůžka dr, tak bych to v pohodě dělala ale mám strach abych si to nepokazila, tak raději poslouchám.
5. únor 2008 v 19:48  • Odpověz
Ahojky holky,jak se dneska máte?
My s mimískem jdeme zítra k zubaři :frowning2: Tak snad nám nic nebude vrtat.
6. únor 2008 v 16:58  • Odpověz
to mi připomíná že bych se měla taky objednat :sweat_smile:
6. únor 2008 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak já u zubaře byla včera a nic mi naštěstí nedělal.A dnes byla na tom odběru krve na vývojové vady, tak musím vydržet do pondělka na výsledky, navíc mně nějak trápí píchání v podbřišku, tak sem to taky řekla dr. a ta mi zakázala sex :confounded: :angry: a napsala hořčík a taky budou výsledky v pondělí.
Numerenko: tak držím palečky, ať ti zítra nic nedělá :wink:
6. únor 2008 v 18:25  • Odpověz
Krásný večer přeji všem těhulkám. :slight_smile:

Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s výtokem v těhu. Jsem v 10. tt, doteď byl takový hustý, ale čirý - bílý. Včera se změnil na lehce zažloutlý (nijak nezapáchá). Jiné potíže nesleduji. Snad jen to, že mě bolí trošku podbřišek, ale to nevím, jestli je k těhu, k výtoku nebo k močáku (který čekám každou chvíli, protože jsem na to náchylná a díky blinkání mám málo tekutin, což je na močák jako dělaný...).

Co myslíte, mám si toho všímat? Uvažuju, že se stavím postěžovat si své doktorce, ale mám trošku strach, abych tam nebyla za hypochondra... :grinning:
6. únor 2008 v 18:26  • Odpověz
dukie určitě jdi k dr, za hypochondta nebudeš, neboj.

gabi jsme na tom podobně, já kvůli čípku, ale dnes jsme se pěkně mazlinkovali ale styk nebyl, to nsmíme a nechceme berušku ohrozit.
6. únor 2008 v 18:31  • Odpověz
e.k.t : No snad máš pravdu. Nedávno jsem někde četla, že v těhu je lepší být za hypochondra než něco zanedbat... :grinning: Tak snad to tak bude brát i moje paní doktorka... :dizzy_face:
6. únor 2008 v 18:39  • Odpověz
Dukie: já mám výtok, ale z utrogestanu, který závadím, takže to ti asi moc nepomůžu, ale k dr. radši běž, já dnes řešila to samé co ty, a nakonec sem ji to řekla, tak mi vzala stěr a uvidíme v pondělí z výsledku, taky se bojím, aby to nebyl močák, taky sem náchylná :confounded: a to se snažím oblíkat i čepku si vezmu, když fouká vítr a připadám si jak debil, protože ji nikdo jiný nemá, ale to mi nevadí, protože jsem ráda, že mi nefouká do uší :grinning:
e.k.t. : a to nesmíte až do konce těhu? pak porod, šestinedělka... chudák chlap,co?můj říkal, že půjde do kláštera jako mnich :grinning:
6. únor 2008 v 18:40  • Odpověz
no zatím do 21.2. Ale naštěstí jsou i jemnější možnosti, jako třeba dnes ráno mazlinky a milování jen po povrchu, bez zavedení a užili jsme si to asi všichni 3. :grinning:
6. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz
Dukie:to může být jak hormonama,tak kvasinkama.Doktorka Ti napíše mastičku a jsou na to dobré jogurty s živou kulturou :slight_smile:
e.k.t.:tak to my nesexujem,protože mě to teď bolí.Každý to máme jinak,no :unamused:
lucik:tak jak je,jak se cítíš,těhulko naše?
6. únor 2008 ve 20:34  • Odpověz
no já bych teď mohla pořád kdybych mohla, manža je ze mě nešťastnej, prý řekne kolegovi o pomoc :grinning:
6. únor 2008 ve 20:36  • Odpověz
e.k.t.:Tak to je dobré,tak kolega je dobrý,hlavně když neřekne kolegyni :wink:
6. únor 2008 ve 22:46  • Odpověz
no když nestačí ani na mě tak strach nemám, ale asi bych to taky pochopila, hlavní by bylo abych já nestrádala :slight_smile:
7. únor 2008 v 07:09  • Odpověz
e.k.t.:tak to,jak ti to doktor zas povolí,aby si bral manža dovču,co? :wink: Jasně,pro mimísky první,poslední a teď by bylo opravdu ještě na to vaše klubíčko brzy :slight_smile:
Zatím pa,večer písnu,jak jsem dopadla u lékaře,krásný den!
7. únor 2008 v 08:23  • Odpověz
držím pěsti všem kdo to potřebují
7. únor 2008 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky, jste tu někdo? :confused:
7. únor 2008 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.