• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak už jsem zpátky od doktora.Podle tlaku jsem pochodující mrtvola :grinning: (117/48),jinak je vše OK,na porod se zatím nechystáme.
7. únor 2008 v 17:54  • Odpověz
Ahojky holky,
tak od zubaře jsme dostali razítko a prý máme zuby jako perličky :slight_smile:
V úterý jdeme na tripple test,tak snad to taky dobře dopadne :unamused:
7. únor 2008 v 19:37  • Odpověz
Numerenka:tak to Ti můžu k zoubkům jen blahopřát a závidím.K těm testíkům-držím pěstičky a neboj,určitě to bude v pořádku :wink: Pak dej vědět,jak jsi dopadla :slight_smile:
7. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz
Dobré ranko,
jen jsem se chtěla zeptat, jestli některá z vás byla na 3Dultrazvuku a jaké jste s tím měly zkušenosti? Také bych chtěla doporučit jeden internetový obchůdek, já jsem tam dneska nakoupila asi za 600,-. Mají tam věcičky za dobrou cenu : www.batolatko.cz :wink:
8. únor 2008 v 09:26  • Odpověz
Numerenka, já tam osobně ještě nebyla, již jsem absolvovala krevní testy to, co tebe čeká v úterý, tak mě čeká už v pondělí, mám trošku strach, aby bylo vše, jak má být. :fearful:
8. únor 2008 v 16:21  • Odpověz
Anto, neboj určitě to nám všem dobře dopadne :slight_smile:
8. únor 2008 v 17:55  • Odpověz
Taky jsem navštívila batolátko a mají tam moc pěkný kočárek. Firkon Twist :slight_smile:
9. únor 2008 v 08:14  • Odpověz
Modlíme se oba, ale je fakt, že spíš se na to snažím nemyslet, tak je to lepší, nejhorší je ta cesta tam, to jsem nervozní jak starý pes.
No včera jsem koukala do výloh na kočárky, mně to prostě nedá, abych se aspoň nepodívala, ale o nějaké koupi zatím u nás není ani řeč. Byla jsem se podívat do jednoho krámku s oblečením na slony a zrovna měli inventuru. To mi neměli dělat, dneska si to teda vynahradím :slight_smile: :grinning:
9. únor 2008 v 09:12  • Odpověz
anta neboj to bude dobrý, hlavně se nestresuj, to mimi nemá rádo
9. únor 2008 v 10:06  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Anto - hlavně se nestresuj, já mám taky z těch testů obavy,ale snažím se na to nemyslet :wink:
9. únor 2008 v 17:28  • Odpověz
Tak jo, ale už jsem si říkala, že jsem nějaká nebetyčně klidnější, než jsem si myslela, že budu. No jo, ale jdu tam "až" v pondělí, takže uvidím. To jsou muka to jsou muka :wink:
9. únor 2008 v 18:36  • Odpověz
Kde je kdo? :dizzy_face:
9. únor 2008 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
dobré ranko, budeme mít dnes hezký den a potáhne to všechny ven.
10. únor 2008 v 09:32  • Odpověz
dobré ráno,opravdu slunečné :dizzy_face:
10. únor 2008 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
asi dnes budou všichni chodit po vycházkách, chudák manža je v práci :frowning2:
10. únor 2008 v 11:02  • Odpověz
Holky,kde bydlíte? My tady máme hnusně.Sluníčko není vidět a máme tady -1st. :frowning2:
10. únor 2008 v 11:44  • Odpověz
Tady jsem, zrovna dodělávám oběd, budou brambůrky v sýrové omáčce s kuřecími prsíčky, mňam mňam :slight_smile:
10. únor 2008 ve 12:01  • Odpověz
já měla vepřový plátek s rýží, jsem z Holic a nádherně tu svítí sluníčko
10. únor 2008 ve 12:08  • Odpověz
e.k.t.:tak u nás-kousek od Frýdku-Místku je hnusně už 2.den.Snad tady to sluníčko dojde zítra.
My máme vepřové maso,dušené na zelenině a hříbkách a k tomu opečený brambor.
10. únor 2008 ve 12:14  • Odpověz
taky dobrota. No včera to tu taky nebylo žádná sláva
10. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz
e.k.t.:no,moc jsem si nepochutnala.Prďolka mi přimáčkla žaludek,takže mi tam toho moc nevešlo :frowning2:
10. únor 2008 ve 13:04  • Odpověz
to znám, nejde mi bříško dopředu ale nahoru tak to mám pokaždé, manža nechápe že otravuju že mám hlad jako vlk a potom toho slupnu jen trochu a ještě mi to v žaludku dlouho leží.
10. únor 2008 ve 13:15  • Odpověz
e.k.t.:to o mě má manžel strach,že bych měla víc jíst.Bobek,myslel si,že nechci moc přibrat,ale ono to fakt nešlo.A břušek mi taky šel víc nahoru,ani teď mi nepříjde na 9.měsíc...Někdy přemýšlím,kde se tam ten prcek vejde :slight_smile:
10. únor 2008 ve 13:49  • Odpověz
no tak to ti přesně rozumím, jednak jsem nepřibrala a jednak se mi bříško trochu zvedlo nad původní povislost až nyní v 6 měsíci, jinak jsem opravdu vypadala jen jako normálně tlustá ženská, ale kdo mne zná už vidí že jsem tlustá těhulka. Ale nechci aby slovo tlustá bylo pochopeno jako stesk, jen je to nazváno pravým jménem 163 cm / 106 kg stav v červnu, 163cm / 102 kg nyní 25 tt
10. únor 2008 ve 14:40  • Odpověz
e.k.t.:jsem to nějak zalomila a vzbudila se až teď.
Tak to jsi ještě naopak zhubla!A počkej jak porodíš a pak budeš ještě pobíhat s kočárkem!
10. únor 2008 v 17:22  • Odpověz
no to se teprve uvidí, ale zatím to tak vypadá :slight_smile:
10. únor 2008 v 17:58  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jak se máte? já ležím chodím na procházky a spím a je mi občas blbě :slight_smile:
10. únor 2008 v 19:18  • Odpověz
já jsem v pohodě, a tobě bude líp neboj
10. únor 2008 v 19:41  • Odpověz
Lucka:přesně!Bude lépe,bobišek Ti jen dokazuje,že tam je,mamčo! :wink:
e.k.t.:vidíš a já mám 10kg nahoře :wink: Uvidíš,jak půjdou ty kilečka půjdou dolů :slight_smile:
10. únor 2008 ve 20:23  • Odpověz
no nechci na to moc spoléhat, raději mužovi cpu že aby počítal že budu vypadat jako Helena Růžičková, ale jemu je to opravdu jedno, prostě vůbec neřeší jak vypadám
10. únor 2008 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.