• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
e.k.t.:ju,vždyť o váze to není. Ale je fakt,že fakt hledím,že jsi vlastně zhubla.Co Ti na to řekl doktor?
10. únor 2008 ve 20:43  • Odpověz
no malá roste tabulkově dokonce dohnala asi týdenní ztrátu ze začátku a je v pohodě, dr to nekomentuje. Tzn dokud malá prospívá tak je v pohodě, jím průběžně celý den sice po troškách ale pořád, a sladký to mlsám celý den, půl kila sušenek mi vydrží sotva 2 dny a k tomu kakao a čajíčky s hodně medem, mňam :grinning:
10. únor 2008 ve 20:56  • Odpověz
e.k.t.:tak si asi maličká bere z Tebe.Hlavně když jste obě v pořádku :slight_smile:
10. únor 2008 ve 21:11  • Odpověz
jo to jsme, no vitamínama jsem se cpala celý život a minerálama vlastně taky, tak má z čeho čerpat
10. únor 2008 ve 21:23  • Odpověz
e.k.t.:to je hlavní :wink:
Jdu chrupčit,dobrou!
10. únor 2008 ve 22:48  • Odpověz
Krásné mrazivé ale slunné ránko
11. únor 2008 v 09:23  • Odpověz
Nápodobně! :grinning:
11. únor 2008 v 09:33  • Odpověz
už aby bylo odpoledne,a teplo, aby se dalo jít ven, skleníkovým kytkám jako jsem nyní já by to mrazivo asi nesedlo
11. únor 2008 v 09:41  • Odpověz
e.k.t.:no,mě hned ráno mamča vytáhla do F-M na katastrální úřad a tam bylo tak krásně a u nás na vesnici je hnusně.Je tady furt mlha a mráz.
11. únor 2008 v 11:34  • Odpověz
tady jesluníčko ale je venku zima fujky :frowning2:
11. únor 2008 v 11:55  • Odpověz
e.k.t.:tak to sluníčko závidím,alespoň je pak veselejší pohled z okna.Já zas ven vypadnu až tak možná ve čtvrtek-chceme si s manžou zajít na valentinskou večeři.
11. únor 2008 ve 12:01  • Odpověz
no to ti přeju tu večeři. manža je v práci až do večera a já budu po glykemice tak to romantika :frowning2:
11. únor 2008 ve 12:02  • Odpověz
Tak to ti nezávidím.Můj manža má tento týden do 14.30 a zrušil všechny opravy po práci,ať je se mnou.Ve čtvrtek mě ještě zaveze k lékaři,tak jsem zvědavá,co mi doktor řekne.A pak večer(jestli mi bude dobře)můžem na večeři :grinning:
11. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz
Tu si jistě užijete. Manža jde dnes na noční tak ladí formu a za hodinu vstává a odjíždí. Zítra po noční mne vzbudí nasnídáme se a mám řídit z holic do olomouce a zpět, musíme konečně nechat opravit výfuk, aby nám ještě nesebrali techničák, ách jo
11. únor 2008 v 15:04  • Odpověz
e.k.t.:tak hlavně opatrně!Já už se za volantem kroutím jak paragraf,jak mě bolí záda...
11. únor 2008 v 15:12  • Odpověz
Krásný den přeji všem přítomným těhulkám. :dizzy_face:

Hlásím, že jsme dnes byli u paní doktorky na kontrole, protože mě od minulého týdne pokaždé, když si sednu, bolí v celém podbřišku. Vždycky při dosednutí. Paní doktorka se na nás koukla, prohmatala a pověděla, že je vše v pořádku a že se tím nemusím nijak znepokojovat. :dizzy_face: Prý se mi krásně zvětšuje děloha a ty bolesti s tím souvisí. :slight_smile: Tak mi nezbývá než jí věřit. :grinning: 27.2. jdeme na velký ultrazvuk, budou nám měřit zátylek a brát krev jako první vyšetření na možné vývojové vady. Docela se toho bojím a na druhou stranu se těším, že mimíska zase uvidím a doufám, že bude vše tak, jak být má. :dizzy_face:

Jinak pročítám... stěžujete se na počasí. Hlásím, že u nás v Brně je sluníčkovatě, trošku chladno, ale hezky. :slight_smile:
11. únor 2008 v 15:35  • Odpověz
Dukie:to je dobře,že je vše v pořádku a neboj,vyšetření určitě dopadne dobře.Držíme s prckem pěstičky a dej hlavně vědět,jak jste s broučkem dopadli :wink:
11. únor 2008 v 16:10  • Odpověz
taky držím pěsti a věřím že vše bude v pohodě :slight_smile:
11. únor 2008 v 16:49  • Odpověz
Ahojky holky, doufám, že se vám vede lépe než mě. Od dnešního rána zvracím vše co vypiju nebo sním :confounded: Snad to brzy přejde :frowning2:
Zítra jdeme s mimískem na kontrolu k panu doktorovi a na ty tripple testy,tak snad to dopadne dobře.
Holky nevíte čím bych mohla zahnat to zvracení? Myslím si,že to bude z nějakého jídla :angry:
11. únor 2008 v 17:10  • Odpověz
Numerenka, dneska jsem absolvovala ten velký UZV a vše dopadlo dobře, jsme jen s manželem vyčerpaní z toho, jaký jsme měli nervy :sweat_smile: :slight_smile: Nebooooj, budu na tebe myslet :wink:
11. únor 2008 v 17:19  • Odpověz
Anto,tak to jsi moc hodná. Jsem ráda,že ti ten ultrazvuk dopadl dobře :slight_smile:
11. únor 2008 v 17:20  • Odpověz
Já taky a neboj, tobě taky dopadne, můžeš se podívat do mého alba, jak to tvoje díťátko bude moc krásné a hlavně si všimni toho úžasně vypapkaného bříška :grinning: :grinning:
11. únor 2008 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky.... tak já už ted jen očekávám kdy to na mě příjde, čekám první dítátko a mám šílenj strach z porodu, vůbec nevím co mám čekat. Ale už chci aby ta ten náš malej čertík kterej se bude jmenovat Karolínka byla venku protože každej její pohyb mě bolí a spíš se víc vrtí než spí... :slight_smile:
11. únor 2008 v 17:45  • Odpověz
No tak to koukám, že se máme teda na co těšit, co? Já mám sama strach z porodu, nevím, proč, ale nějak se toho nemůžu zbavit, tak ti držím palečky a ty nám pak taky budeš, až to na mě přijde, jo? :wink: :grinning:
11. únor 2008 v 17:48  • Odpověz
Anta: Děkuju...Já bych potřebovala porod vidět abych se na něj trochu připravila, ten pořád slyším co se při tom děje atd. a já si představuju ty nejhorší věci že mě to bude trvat dlouho a já nevím co...už se těším až budu mimi mazlit ale bojím se..
11. únor 2008 v 17:53  • Odpověz
Já mám opravdu ty samé pocity a čím víc se to bude blížit, tím na tom asi budu hůř a hůř. Pomooooc
11. únor 2008 v 17:57  • Odpověz
:grinning: No to jo, jenže mě už to vážně čeká zachvilučku a já nevím co mám dělat. Bojím se třeba že mě praskne voda ve vaně a že to nepoznám :grinning: je to blbost ale jsem jak prdlá. Hlavně mám největší výčitky ztoho jak vypadám...
11. únor 2008 v 18:06  • Odpověz
taky jsem měla obavy, tak jsem si našla na seznamu porod na videu DVD za 200 a objednala jsem si ho domů, a už jsem v pohodě. :slight_smile:
11. únor 2008 v 18:51  • Odpověz
Anta:ty toho svého broučka ale vypapkáváš!To je břušek :slight_smile:
leila:hlavně se nenech vykolejit hrůzostrašnými příběhy.Nějak se ti broučci dostali dovnitř a chtě nechtě nějak musí ven.S tím nic nenaděláme :wink:
11. únor 2008 v 19:03  • Odpověz
však kdyby to byla taková hrůza tak by byli pouze jedináčci, ale vzhledem k tomu že většinou máme sourozence, tak to asi nebude nic tak strašného. :slight_smile:
11. únor 2008 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.