• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
e.k.t.: já sice jedináček jsem,ale naši další chtěli,jen nemohli.
11. únor 2008 v 19:52  • Odpověz
no proto jsem to tak psala, my chceme taky víc dětí ale možná budeme rádi alespoň za jednu berušku :slight_smile:
11. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz
kozimura- jo jo pravda pravdoucí, kdyby chtěli jít tak lehce ven jak šli lehce dovnitř :slight_smile:
11. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz
Leila: tak s tím nemůžu jinak než souhlasit :grinning: Už jsem i doma říkala,že chci být klokan-aby ze mě vylezlo to maličké "nic" do kapsičky a tam dorostlo :grinning:
11. únor 2008 ve 21:06  • Odpověz
No já budu raději když malá vyleze až v termínu než jako malé nic, které musí někde dorůst. Ale jinak tvou nadsázku beru. Však už brzo se budeš mazlit se svým uzlíčkem a třeba nám poreferuješ jaké to bylo, abysme věděli nač se můžeme připavit. Jinak držím pěsti abys to měla co nejvíc v pohodě :slight_smile:
11. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my jsme dneska s Mimískem byli na těch tripple testech a budeme čekat na výsledky. Jinak srdíčko nám tluče jako zvon :slight_smile: :slight_smile:
Dneska už je to trochu lepší než včera,už jsem do sebe dostala alespoň nějaký rohlík.
Jak vám jde těhulkování?? :slight_smile:
12. únor 2008 v 17:38  • Odpověz
já úplně v pohodě, dnešek byl cestovní ale v pohodě, návštěva u babičky taky v pohodě, dokonce jsem se sešla s bráchou. :slight_smile:
12. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz
Dobrý večer těhulky!
Numerenka:neboj vše bude v pořádku a testy vyjdou na 1* :wink:
e.k.t.:tak to ti závidím.My jsme teď dojeli,byla jsem jen s manžou na otočku u známých a už to cestování nějak nedávám...
12. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz
no jen manžýa říkal že nerad vidí že stále používám pásy, tak jsem jej zpražila že radějki budu živá a ležet rizikově v nemocnici než mrtvá. Na to nenašel odpověď :slight_smile:
12. únor 2008 ve 21:08  • Odpověz
Já se furt pásám.Manžův bratránek byl u nehody,kde nepřipoutaná těhotná žena proletěla předním sklem a na následky zranění po cestě do nemocnice zemřela ona i mimi,takže se poutám doposledka.
12. únor 2008 ve 21:22  • Odpověz
No to je přesně to čím argumentuju, když má manža nějaké připomínky.
13. únor 2008 v 10:52  • Odpověz
Ahojky holky,
tak hlásím,že mi je dneska mnohem lépe a už jsem i něco snědla :slight_smile:
S tím připásáním s vámi souhlasím :wink:
13. únor 2008 ve 12:08  • Odpověz
Ahojte těhulky. :dizzy_face:

Já tedy zatím nemám takové bříško, abych řešila připoutávání pásy v autě, ale až je budu mít, tak to vidím stejně jako Vy. Poutat se, poutat se a poutat se. Myslím, že když si dá člověk trošku práci s tím, aby ty pásy seděly tak nějak "dobře", tak je to rozhodně bezpečnější než bez nich.

Když už jsme u toho... většina lidí si ani neuvědomuje, že běžně (tedy celý život) mají pásy třeba nastaveny tak, že je ohrožují... Jde o to, že je potřeba dobře nastavit výšku pásu u ramene (tj. takovým tím posouvátkem na sloupku mezi okýnky), protože když to máte moc vysoko, tak při prudkém nárazu může dojít k tomu, že Vás ten pás prostě a jednoduše podřízne... :unamused:

Takže jsem zastáncem pásů, ale dobře nastavených, nepřetočených (další nebezpečná věc), správně umístěných na tělíčku.:slight_smile: A to i v těhu. :slight_smile:
13. únor 2008 ve 14:01  • Odpověz
Přesně tak.Když to tak vezmu,tak ani teď v 37tt mi pásy nijak nevadí a i kdyby,tak je speciální pás pro těhotné,který vám stáhne tu část pásu z bříška.Na netu je to dost drahé,ale zrovna teď jsem to viděla v obchodě za 140kč.
13. únor 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem se sem zase dostala je mi zle ráno jsem poprvé zvracela a doufám, že naposledy :angry: jinak pořád polehávám a nejsem schopna ničehož, když přijdu z práce tak jsem uplně hotová tak se zatím mějte a papa
13. únor 2008 v 19:52  • Odpověz
tak se všechny držte, byla jsem dnes v aquacentru a báječně jsem se vyrochnila :grinning:
13. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz
Lucka:bobišku,drž se.Neměla bys lepší,kdybys měla nemocenskou?
e.k.t.:závidím Ti.Já v bazénu nebyla od začátku těhu.
13. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj Lucko, neboj, to tě přejde, koukám, že jsi již v 10tt, to to ale utíká. Je fakt, že já byla zezačátku jak praštěná pytlem a teď mám takový pocit, že se ta únava snad zase vrací nebo co. Pro krásu a pro mimi se musí trpět (ber to s nadsázkou), držím ti palečky, ať ti to pěkně jde :wink: Ještě musím juknout do tvého alba. :wink:
14. únor 2008 v 18:39  • Odpověz
teda letí to šíleně. doufám že se to ke konci těhu naopak nepotáhne. Zatím musím říct celkem pohoda. Občas nějaká zábava s nemilým vyšetřením, ale po každým takovým blivajzu si člověk říká že pro mimi všechno a taky se podle toho chová, teda většinou.

Luci drž se, za chvíli ti jistě bude líp.

Jinak bazén byl úžasný relax.

Pásy opět hodlám prověřit zítra, chystáme se 180 km k mým rodičům, taťka má v neděli narozky a taky mamka vyhrožovala nějakýma věcičkama snad ještě po mojí malíčkosti :grinning: Prý holčičí tam ještě nějaký zbyly, neutrál a klučičí po klukách určitě nezbylo, ale podle toho co říkal taťka mám být v klidu, nějaký bryndáky a možná staré plínky a možná fusak a zavinovačka. Tak jsem zvědavá, ještě jsme raději nic nezačali kupovat, protože všichni vyhrožují co všechno dostaneme. :grinning:
15. únor 2008 v 08:25  • Odpověz
e.k.t.:já jsem už chtěla zmatkovat s nakupování věciček,protože ty po mně půjčila mamča své ségře a ta,místo aby je vrátila,je dala mé sestřence,tak jsme se s tím nějak rozloučily.No a v prosinci mi sestřenka řekla,že všechny věcičky má.Tak jsme si pro ně dojeli a bylo toho 11pytlů,tak už nic nekupuju. :grinning:
15. únor 2008 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky holky,
jak vám jde těhulkování? Já jsem si už musela pořídit těhu kalhoty a taky sukni :slight_smile: :slight_smile: 4.3. jdeme na velký ultrazvuk i s tatínkem :wink:
18. únor 2008 ve 13:14  • Odpověz
ahojky kozimuro, 11 pytlů no to je síla. u našich toho najednou zase tolik nebylo, asi 100 plínek nejaké věcičky, ale jestli budou k použití nevím, je to dost zaprášené tak až to vyperu, tak se uvidí, ale je tam krajková zavinovačka něco se z toho vybere. Minimálně na doma to bude dobré a maximálně se dokoupí nějaká sada k doktorovi a hotovka. A taťka říkal, že kdyby mamku nedržel tak už nakoupila takových věcí že by se nám nevešly do auta, ale že chce počkat až se malá narodí. :slight_smile:
18. únor 2008 ve 14:02  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem se sem zase po dlouhé době dostala. já si jdu v pondělí 25 pro průkazku tak se těším, a jak se jinak máte? :slight_smile:
18. únor 2008 v 19:57  • Odpověz
lucko já pracovně, teda momentálně peru ale jinak fajn
18. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky Lucko... no už bylo líp mě nějak zlobí zažívání asi se málo hejbu a už mi bříško pěkně tlačí na žaludek... takže žádné hrbení se u pc... :grinning:
18. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz
taky mi to netráví. po večeři sedím dlouhou dobu a cucám mlíčko
18. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz
mlíčko teda nepomohlo, mám žáhopal. z věciček od našich toho jistě moc nepoužiju, je to žluté a docela se to sype :frowning2:
19. únor 2008 ve 02:00  • Odpověz
Ehojky e.k.t. - nepsala jsi tady v přízpěvcích taky o děložním čípu?? že nějak po nemoci se to hrozšilo já tomu totiž nerozumím... v průkazce jsem měla CS 0 minule 0-1 a teď už 1 - prý je to v normě, ale dr. mi víc neřekl.... tak nevím co si mám otom myslet...
20. únor 2008 v 11:58  • Odpověz
ahoj devcata, jsem tu novacek v tehulkach, v sobotu jsem zjistila na testiku //, takze jsem z toho jeste takova vypleskla. V patek jdu k panu doktrovi, myslite, ze uz neco muze videt, kdyz mi tady konik vyjel ze budu asi 5tt a 3 dny, nebo to je videt az pozdeji.

A jeste bych se raa zeptala, kdyz pujde vsechno tak jak ma, tak v jakem tydnu se dostava tehotenska prukazka.

Diky Misa :slight_smile:
20. únor 2008 ve 12:40  • Odpověz
Molicova:tak to gratuluji k // :grinning: U mě šla prďolka už v 5tt vidět a průkazku jsem dostala hned při 2.kontrole v 8tt,ale někteří doktoři ji prý dávají až tak po 12tt. Držím pěstičky,ať je Tvé první vyšetření na 1*
20. únor 2008 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.