• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
dekuji moc. Doufam, ze vse bude OK. :grinning:
20. únor 2008 ve 14:04  • Odpověz
molicova: držím pěsti ať je vše ok, průkazku jsem dostala asi v 7tt

Nadik, já posledně měla ještě 0 a na kontrolu jdu zítra, tak uvidím jak na tom budu, ta 1 ve 28 tt je asi na horní hranici normy, hlavně odpočívat a nic nenosit, což se nádherně říká, a když to má člověk vydržet tak má pocit že to je nemožné.
Držím pěsti ať to máme jak to má být :slight_smile:
20. únor 2008 ve 14:10  • Odpověz
ekt: díky moc... :slight_smile:
20. únor 2008 ve 14:33  • Odpověz
autor
ahoj holky teda tady se to pěkně rozjelo co jsem tu byla naposledy já se sem dostanu vždycky nachvilku teď se ještě totiž učím na dvě zkoušky a už mi z tho jde hlava kolem už abych to měla z krku v pátek dělám tak na mě myslete když udělám, tak už pak budu mít klid tak se zatím mějte ahojky
20. únor 2008 v 19:33  • Odpověz
ahojik lucko_g.kdyz sem tu byla naposledy tak jsi mimi jeste necekala a ted jsi uz v 11tt tsk to ti moc gratuluji.Ja se mam s miminkem taky dobre a pristi tyden bychom mohli vedet co cekame :wink: jak se jinak mas????
20. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz
Luci:tak to držím pěstičky,přeji pevné nervičky a dej vědět,jak jsi dopadla. :slight_smile:
21. únor 2008 v 00:33  • Odpověz
ahoj holky, tak je to dobrý, mám cs0 a čípek 33mm což je 1mm lepší než posledně, ale co mne nepotěšilo, je dia poradna v nemocnici pro blbé výsledky z té glykemické křikky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2008 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj, jsem tady poprvé, potřebovala bych poradit...Jsem poprvé těhotná, s manželem jsme se snažili po vysazení HA rok a půl...no a konečně se zadařilo. Jsem podle dr. v 7tt. Ale fakt mám už víc než týden pořád tak teplotu cca 37,2, sama klesne, pak dobrý, no a navíc jsem o víkendu začala slabě krvácet-špinit. Tak jsem neváhala a vyrazila do nemocnice, protože jsem těhotenství měla jisté zatím jen z testů a můj dr. mi řekl do telefonu, že mám přijít až za týden...tak mi v nemocnici udělali první ultrazvuk, dali Ascorutin a poslali domů, prý tam nic zvláštního nevidím mimi má srdeční ozvy. Včera mi to samé potvrdil i můj Dr. No a dnes zase špinim. Přestala jsem chodit raději do práce, protože jsem dělala 24h, pak tři dny volno a odpočívám. Bojím se, na kontrolu mám jít až za 4 týdny, prý je vše Ok. Snad máte někdo podobné zkušenosti a můžete mi poradit. Děkuju
21. únor 2008 v 15:32  • Odpověz
určitě hodně odpočívej a užívej Ascorutin, kdyby ti náhodou došel dá se koupit i bez předpisu. Omez milování dokud nebudeš úplně fit. může to být z praskání jemných žilek, jinak gratuluji. A papej hodně vitamínu C to taky pomáhá. Držím pěsti ať to zvládneš :wink:
21. únor 2008 v 15:36  • Odpověz
Děkuju moc za přání a radu... :slight_smile:
21. únor 2008 v 15:43  • Odpověz
prošla jsem si tím taky a toto mi poradila moje dr, a ta je fakt skvělá
21. únor 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
ahoj holky jak se vůbec máte? já jsem teď chodím jen tak na čumendu :slight_smile: nemám vůbec čas a ani chu´t jsem unavená ale hlásím, že už mi není špatně bylo mi asi 14 dní teď už dobrý v pondělí jsme dostali průkazku a další pondělí jsem na utz tak se těším to toiž už pujde i manža tak naše mimčo taky uvidí tak se azítm mějte jdu spát jsem grogy papa :slight_smile:
26. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz
tak to je skvělá informace, držím pěstičky. Já jdu zítra na utz a na dia poradnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky,jdu na vás jen kouknout a popřát hodně štěstí v těhulkování...Dnes mi pan doktor oznámil,že nejpozději do neděle ze mě bude mamča.Pak vám dám vědět...
28. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz
tak to držím pěsti abys to měla co nejlehčí :wink: a abyste ty i Terinka byly v pořádku :slight_smile:
29. únor 2008 v 18:39  • Odpověz
autor
kozimurko myslíme na tebe u nás mimčo roste pěkně a je pěkně živé na utz pěkně pořád skákalo asi se mu to moc nelíbilo :slight_smile: jinak máme 4,5 cm a jsme v 11 týdnu takže podle tohoto modrého počítání to brát nemůžeme tak se mějte papa lucka a mimíšek :slight_smile:
3. bře 2008 v 18:31  • Odpověz
Ahoj těhule Lucko, tak co, jak zvládáš své vysněné těhotenství, dobrý? Koukám, že jsi se i z nemoci pěkně vykřesala, tak to je moc dobře. :wink:
4. bře 2008 v 08:27  • Odpověz
ty týdny luci podle tohoto počítání je to od poslední MS a doktor možná řekl dobu od početí, ta bývá právě o ty dva týdny méně, takže TP podle tohoto počítání vychází 40 tt a podle doktorů 38tt, jinak běžně +/- 2 týdny
4. bře 2008 v 08:29  • Odpověz
Ahojte holky, já mám takový možná trapný dotaz, mám zpoždění asi týden, což se mi nikdy nestalo, ale 3 dny mám bolesti v podbříšku, jako kdybych to měla dostat, dělala jsem si test, který je negativní.
Nevíte náhodou, co by to mohlo být. Mám strach, aby to nebyl nějaký zdravotní problém.
4. bře 2008 v 10:53  • Odpověz
b.eliss:klidně můžeš být těhotná a na testu se Ti to ještě neukázalo.Počkej tak týden,pak zkus test znova a když nevyjde,zajdi k doktorovi.Mně se // objevily až po více jak týdnu očekávané MS.
Holky,jste hodné,že na mě myslíte.TPdle MS jsem měla 28.2. a dnes mám TP dle UTZ,tak snad už prcek příjde mezi nás,jinak mám ve čtvrtek nástup do nemocnice.
4. bře 2008 v 11:02  • Odpověz
jééééééé kozimura ty se máš,ty už to taky budeš mít brzo zasebou :grinning: tak hlavně ať máš co nejrychlejší a nejlehčí porod :wink:
4. bře 2008 v 11:04  • Odpověz
Many:děkuji,ale kéž by to bylo tak jednoduché...Prckovi se totiž nechce ven :frowning2: Ale snad už si to brzy rozmyslí.
4. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
držíme pěstičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2008 v 11:22  • Odpověz
Děkuji :slight_smile:
4. bře 2008 v 11:28  • Odpověz
není zač,taky už se moc těším na porod :wink: až toho chlapáka vyplknu :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2008 v 11:29  • Odpověz
ahote aj ja cakam prve dietatko som v 31t tak uz sa tesim many kolko si do teraz pribrala?
4. bře 2008 v 11:34  • Odpověz
kozimuro: tak na tebe budu myslet aby to šlo bez potíží, a abyste byly obě v pořádku.
4. bře 2008 v 11:48  • Odpověz
luciask - 13 kg :wink:
4. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz
ahoj many no tak to som rada ja som pred mesiacom mala 10kg naviac tak teraz neviem bo v stvrtok idem na usg a ako ti prebieha tehotenstvo
4. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz
no to bude určitě v pohodě. pokud bude mít dr pocit že to není v pohodě, tak to bude řešit.
4. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.