• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky holky,všechny vás moc zdravím a vítám nové těhulky :slight_smile:
My jsme byli včera na ultrazvuku a čekáme holčičku Terezku :slight_smile: . Tripple testy nám dopadly na výbornou a podle ultrazvuku jsme taky zdraví. :slight_smile:
Chtěla jsem se zeptat, zda je normální, že občas ještě zvracím a bolí mě docela často hlava?? :frowning2:
5. bře 2008 v 16:37  • Odpověz
zvracení je hrozně individuální, mamčina kolegyně zvracela úplně celé těhotenství, dokonce i na por.sále, já třeba vůbec :slight_smile:
5. bře 2008 v 16:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
numerenka - tak na tebe už jsem nenarazila pěkně dlouho :wink: to bylo naposledy možná tak v začínajícím těhotenství,že :wink: jinak blahopřeji k holčičce :slight_smile: a k dobrým výsledkům,to je super :wink: jinak hlava tě může bolet i z toho jestli nepiješ málo :wink: co :wink: piješ hodně :wink:
5. bře 2008 v 18:21  • Odpověz
Ahojky holky včera mi krevní testy potvrdili že jsem těhotná. Je asi 2.týden vím že je to teprve začátek. Moje tělo už blbne hormony pracují a je to pro mě zcela něco nového. Doufám že mi poradíte a můžu se k vám přidat.
7. bře 2008 v 11:56  • Odpověz
Jitul:blahopřeji!A vítaj k nám!
7. bře 2008 v 11:59  • Odpověz
Děkuji moc. No koukám že jsem tady ještě žabec. Akorát u toho datumu mám špatný údaj nejsem v 5.ale ve 2.týdnu
7. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz
Koukni do nastavení,můžeš tam mít špatně počet dní :slight_smile:
7. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz
tam se dá nastavit jen datum poslední menses ale to je jedno hlavně že už v nějakém týdnu jsem:slight_smile: ty koukám už přenášíš co?
7. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz
Jitul:ju, a už mi to leze krkem.Nejdřív jsem měla jít už včera do porodky s návrhem na vyvolání.Nakonec si to můj doktor rozmyslel a jdu k němu ještě zítra na monitor a pokud do pondělí neporodím,tak teprve pak hospitalizace...
7. bře 2008 v 15:12  • Odpověz
no já nevím dělám v neemocnici a vím že není zdravé nebo spí dobré pro mimi přeenášet může se zkazit plodovka ale nechci tě strašit.
7. bře 2008 v 16:34  • Odpověz
Jituli:já vím a mám z toho strach.Ten můj doktor to takto už pár maminkám kdysi způsobil,ale na monitoru mě uklidnil,že je mimi v pořádku a i kámoška z porodního říkala,že přenášet 10dní je o.k.Tak jako tak jdu už v pondělí do porodky a tam prý nenechávají mimi déle jak 10dní po TP,takže mě určitě v ten den odrodí.
7. bře 2008 v 16:48  • Odpověz
no držím ti palce at je všechno v pořádku. Asi miminku moc podstrojuješ a jemu se nechce ven:slight_smile:

Já jsem terpve na začátku a mám zase strach abych nepotratila. Vůbec nevím jak se mám o sebe starat. Jestli mám dělat věci normálně nebo¨být opatrná
7. bře 2008 v 17:16  • Odpověz
Jitul:děkuji :slight_smile: A neboj,uvidíš,že budeš opatrná a ani si to nebudeš uvědomovat.U mě si toho všimli druzí.A ten první trimestr strašně rychle uteče... :slight_smile: Ono vůbec celé těhu rychle uteklo,jen ten konec se děsně táhne.
7. bře 2008 v 18:07  • Odpověz
no ale pak si to budeš užívat plnými doušky. A i pak to rychle uteče.
7. bře 2008 v 18:43  • Odpověz
Jitul:děsně se na to těším.První,co té malé ještěrce udělám je,že ji vlepím obrovskou pusu!Už ji chci mít v náručí,vidět její očička,pusinku,nosánek...
7. bře 2008 v 18:52  • Odpověz
a nebojíš se porodu? Já mám z toho hroznou hrůzu. Zase mě bolí kozy:slight_smile:
7. bře 2008 v 19:12  • Odpověz
Jitul:teď už ani ne.To je výhoda přenášení.Už se docela těším,že to budu mít za sebou,takže to beru tak,že proti té nádheře,mít mimi u sebe,je to jen chvilka bolesti.
7. bře 2008 v 19:25  • Odpověz
no to určitě ale člověk neví co ho čeká:slight_smile:
7. bře 2008 v 19:40  • Odpověz
Ahojky holky, vítám Jitulku.
Dnešní utz pohoda, Joli má 1050g a hlavička 905 cm průměr a 29,5 cm obvod. Jinak úplně v pohodě :slight_smile:
7. bře 2008 ve 22:49  • Odpověz
Koukám na ten blud co jsem napsala, samozřejmě průměr 9,5 cm nějak tam místo čárky padla nula :grinning: :grinning:
8. bře 2008 v 07:19  • Odpověz
ahojky můžu se zeptat od kdy ti rostlo bříško?
9. bře 2008 v 09:41  • Odpověz
no moc nerostlo, byla jsen tlustá břichatá vždy, ale asi v 6 měsíci to začalo být trošku vidět. ale pořád obleču běžné oblečení. v červnu jsem měla 106 kg a teď mám 103
9. bře 2008 v 09:52  • Odpověz
no tak to ted máme stejně. Já se ptám protože v červnu se budu vdávat a každý mě straší že nevlezu do šatů.
9. bře 2008 v 18:07  • Odpověz
no pokud jsi silnější je pravděpodobné že ve čtvrtém, pátém měsíci to nebude velký problém, silnějším, pokud moc nepřibírají bříško roste pomaleji :wink:
9. bře 2008 v 18:23  • Odpověz
autor
ahoj holky čtu tady že máte strach ze svatebních šatů, z toho bych si hlavu nedělala když tak ti je upraví na tebe a nevěsta s bříškem taky vypadá pěkně jinak já jsem trochu při tělě a bříško už mi je vidět a to jsem ve třetím měsíci takže ono je to asi u každého jiné moje kamarádka byla taky při těle a nebylo to na ní vidět dlouho a umě už jo ale je to super tak zatím appa
9. bře 2008 v 19:32  • Odpověz
Tak to jste mě uklidnili. Lucko moc se mi líbí ten kočárek co máš v albiku. Prodávají to jako sadu (konstrukce, autosedačka, budka,budka jako golfky) nebo jen něco a zbytek si musíš dokoupit? Zdá se mi to teda docela drahé.
9. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz
no luci, ty přece nemáš v základu kolem 100 kg, tak nejsi silnější. Ale je to hodně individuální :wink:
9. bře 2008 ve 20:11  • Odpověz
HOlky ještě mě ted napadla taková praktická otázka. Když půjdu od záři na nemocenskou můžu si v práci normálně vybírat dovču nebo ji budu mít krácenou?
10. bře 2008 v 07:53  • Odpověz
jitullka - já myslím,že tolik dní kolik máš si můžeš vybrat.... a pak nastoupit nemocenskou, je to asi dost i o dohodě.
10. bře 2008 v 09:02  • Odpověz
jitulllka- koukám,že jsi uplně v začátcích, tak si to hezky užívej.... já jelikož stále pracuju mám pocit,že to děsně utíká.....
10. bře 2008 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.