• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
luci, ze stránek

http://lilypie.com/trying_to_conceive.php

a

http://www.divine-music.net/

tako tuším neprošel testama, že, kristi?
26. říj 2007 ve 20:28  • Odpověz
autor
jak testama? a co dorjan?
26. říj 2007 ve 20:30  • Odpověz
a ještě tady:o)
26. říj 2007 ve 20:30  • Odpověz
testy bezpečnosti, ale teď fakt nevím zda to byl on...
26. říj 2007 ve 20:32  • Odpověz
ja jsem na nej neslysela nic dobreho, mrkni do diskuzi o kocarech, tam najdes vic info
26. říj 2007 ve 20:33  • Odpověz
autor
holky a co máte vy za kočárky? mě se ještě líbil Kočárek Cortina X3 Tris Evolution 407 ale ten stojí 16000 je fakt že je to trojkombinace a že je k tomu ještě sedačka do auta tak nevím jeslti je lepší tento nebo nějaký levnější ono to spíš záleží na tom kolik máte zrovna peněz na utrácení
26. říj 2007 ve 20:33  • Odpověz
autor
děkuju za radu a já si myslela že je to dobrý kočárek když ho tak všude mají a že je celkem levný
26. říj 2007 ve 20:34  • Odpověz
luci, Cortina je super, si myslim,ze to je dobra investice, ja si poridila kocar za 10 a byl na houby, upadavalo mi kolecko, tak jsem ho poslala k sipku. mala uz je vetsi,tak jezdi jen v golfkach..
26. říj 2007 ve 20:34  • Odpověz
luci, my máme kočárek,který má mnoho odpůrců, ale jsme s ním spokojený, jezdíme hodně do terénu a nemůžu si stěžovata su na klasiku :wink: deltim čtyřkombinaci
26. říj 2007 ve 20:37  • Odpověz
autor
teda holky tak tako v žádným případě to si radši dám za kočárek 16tis. ale budu vědět že moje dítě bude v bezpečí.kór když je to i sporťák a bude v tom jezdit do 3 let
26. říj 2007 ve 20:39  • Odpověz
Cortina je pěkná, ale podle mě se hodí spíše do města, vidím to u jedné paní na vesnici, nemůže s námi chodit do takového terénu co chodíme my, šli jednou a vrátili se :unamused:
26. říj 2007 ve 20:43  • Odpověz
autor
no my bydlíme ve městě takže je to pro nás je moc hezký no ale je drahý tak uvidíme jak na tom budeme s penízkami až na to přijde řada
26. říj 2007 ve 20:44  • Odpověz
autor
a stejně když bychom chtěli jet někam na výlet tak si mrně vemu do klokanky abych ho měla u sebe
26. říj 2007 ve 20:45  • Odpověz
tak vy to máte v poho :slight_smile: Cortina je hezká, jen když su ve městě tak potkávám samou cortinu a to mi trošku vadí :grinning:
26. říj 2007 ve 20:48  • Odpověz
majko, dik za ty odkazy, konecne jsem se dokopala k tomu, abych to Mie dala do alba...
26. říj 2007 ve 20:49  • Odpověz
kristi není zač :wink:
26. říj 2007 ve 20:51  • Odpověz
kristi ještě jeden odkaz

http://lafemmebonita.com/

se mi nahoře nezobrazil, tam jsou např. znamení
26. říj 2007 ve 20:54  • Odpověz
autor
To je pravda i když do lesa to tak ynemáme daleko ale jak říkám já budu mladá pěkná maminka tak i moje dítko musí mít čupr kočárek vybrala jsem si tmavo oranžový jako tmavě šedivá s oranžovou abyc to bylo univerzální pro kluka i holčičku
26. říj 2007 ve 20:56  • Odpověz
luci a jak se dlouho snažíte?
26. říj 2007 ve 20:59  • Odpověz
autor
no teprve asi sedm dní ale za to usilovně :grinning: každou volnou chvilku :grinning:
26. říj 2007 ve 21:01  • Odpověz
aha :grinning: tak hodně štěstí. Když si vzpomenu na těhu jéééé bylo to super, jsou to krásný pocity, vidět poprvé svůj UTZ a ne cizí apod. :grinning:
26. říj 2007 ve 21:03  • Odpověz
autor
to věřím už se moc těším a jak probíhalo těhotenství?
26. říj 2007 ve 21:04  • Odpověz
autor
no nic holky dneska mi není moc dobře tak si jdu lehnout tak se mějte a zase zítra ahojky
26. říj 2007 ve 21:07  • Odpověz
no celkem zajímavě, nemůžu si nějak moc stěžovat, sice jsem od 9tt měla nevolnosti, předtím jen takové nutkání a pak se to rozjelo, skončilo to u mě v 17 tt ale až do 35 tt se mi někdy objevily potvůrky, takže jsem si povídala s kamarádkou v koupelně :wink: Jinak mi hodně lítal tlak a nebo byl hodně vysoký a tak su brala léky a bylo to celkem v pohodě. Jen náš tvrdohlavec nechtěl hlavičkou dolů, to nebyl snad nikdy, možná tak někdy na záčátku vývoje:o) byl skoro celou dobu v příčce, někdy v KP ale to vyjímečně. Akorát mi na celém těhu vadilo, že su nemohla do obchodů, bylo mi tam hrozně zle :unamused:
26. říj 2007 ve 21:08  • Odpověz
Luci měj se a hezký večer :wink: ahojky
26. říj 2007 ve 21:09  • Odpověz
Lucko, tak drzim palce take na Davidka :slight_smile: V zacatcich jsem dlouho krvacela a od 7. mesice mi hrozil predcasny porod... Byla jsem i v nemocnici atp. Takze docela stres... No, a nakonec budu asi jeste prenaset :slight_smile:
Cekame prvni mimco, tak jsme oba ze vseho vyplaseni.
26. říj 2007 ve 23:04  • Odpověz
autor
ahoj lado to bude určitě všechno v pořádku uvidíš prcek bude zdraví a ty taky neboj doktoři jsou dobří a teď už dělají zázraky hlavně musíš být v klidu
27. říj 2007 v 10:03  • Odpověz
Ahoj čekáme první miminko.Byla jsem na umělém oplodnění.A už se moc těšíme.Máme objednaný kočárek Jané slalom pro 2007,tak snad bude vyhovovat je krásný a zkoušeli jsme ho v obchodě i perfektně se sním jede. :slight_smile:
27. říj 2007 v 10:12  • Odpověz
autor
no já jsem si zaítm kočárek vybrala na netu ale až bude příležitost tak se na něj chci jít podívat do nějkaého obchodu abych si to vyzkoušela přece jenom nechci kupovat zajíce v pytli že? :slight_smile:
27. říj 2007 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.