• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky, všem vám přeji pohodové velikonoce, s co nekmenšími následky :wink:
23. bře 2008 v 07:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jak jste prožili velikonoce já jsem čekala na kamarády a ti nakonec nedorazili hrůza byla jsem z toho trochu smutná ale jinak dobrý. my rosteme už máme skoro 10 cm roste jak z vody za chvilku už se nevejdeme celý n a utz. A jak ty kozimuro jak je s dceruškou doma. užíváte si to?
24. bře 2008 v 17:04  • Odpověz
ahojky luci, tak jsi to přežila v pohodě? já taky, už jsem schnula strachy jestli mi někdo naplácá, ale nakonec přijela sestřenka s manželem a malým synkem, tak jsem trošičku dostala taky
24. bře 2008 v 17:54  • Odpověz
Dobrý večer,holky!
My jsme to přežili v pohodě.Přijel jen tchán se synovcem(poprvé a jen na 5min.se přišel podívat na vnučku),pak přijel kamarád s přítelkyní a donesli Terezičce dárečky :grinning:
S Terezičkou bojujem.Dnes má nějakou protivnou náladu.Asi je taky zklamaná z počasí.Včera jsme poprvé kočárkovali a dnes jsem to kvůli počasí vzdala... :unamused:
24. bře 2008 v 19:50  • Odpověz
No to se nedivím, že se jí počasí nelíbí, nám taky ne, ale bude brzo moc hezky a potom si to všechno vynahradíte :grinning:
24. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz
Snad jo.Furt ještě přestavujem,do toho se od včera naši stěhují dolů do přízemí,tak je tady blázinec a Terďa do toho řvala od 7 do 12 a pak od 16 do 21hod.Nevím,co se s ní dnes dělo.
24. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak ke mně taky nikdo nedorazil na Velikonoce, asi to bylo i tím hnusným počasím, sněžilo a dnes svítí sluníčko :grinning: My jdem zítra do poradny, tak sem zvědavá. Dr. mně chce objednat na ten velký UZV, už se nemůžu dočkat :slight_smile: Jinak hrozně zápasím se zácpou, tak sem se dnes ráno donutila vypít 2 sklenice vlažné vody, fuj, ale trochu pomohly.
Kozimuro: musíme to s tím počasím vydržet, snad za 14 dní bude líp, kéž by..... koupila jsem si pěkné jarní boty a furt musím chodit v kozačkách a bříško taky ještě nemůžu ukazovat, když jdu po venku. Moc si přeju, aby se už oteplilo.
25. bře 2008 v 10:53  • Odpověz
Ahojky holky, jsem zpět z kontroly, utz v pohodě, mám video ale na VHS, tak musím najít způsob jak udělat nějakou foečku do alba. Ale ve četvrtek musím znova na kontrolní utz, dr neviděla srdíčko a velké tepny, přes špíček ha ha a myslí že ve čtvrtek to bude lepší.

Joli je svéhlavička, otočila se zády a vystrčila na dr prdelku asi tím dala vědět co si o tom myslí a i když mne dr nutila dělat určitý tělocvik, tak se ani nepohla, teda rukama nohama mrskala jako divá, ale jinak nic.

Máme 1410 g, a tp odpovídá MS tzn 1.6., na jednom měření to bylo 31.5, na jednom dokonce 25.5. a na nejpozdějším 6.6. tak jsem zvědavá
25. bře 2008 v 15:57  • Odpověz
Gabi:ju,už aby bylo krásně!Maličkou teď vezmem maximálně někam do obchoďáku,ale i to ji pěkně unaví a pak krásně spinká.Doufám,že bude zítra tepleji,ať můžeme kočárkovat :slight_smile:
e.k.t.:tak to je krásné,takové dobré zprávičky z poradny :slight_smile: Terďa se taky nerada ukazovala.Když chtěl MUDr.zjistit pohlaví,kopala a mrskala se :grinning:
25. bře 2008 ve 21:56  • Odpověz
no tak to neukázala Joli ani jednou, to víme z plodovky, ale stejně to byla síla.
tak musím zítra znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2008 v 08:21  • Odpověz
No jo,jsou to slušné holky,co by se ukazovaly :wink:
26. bře 2008 v 10:10  • Odpověz
no něco málo se mi povedlo z VHS záznamu vygenerovat a je to v albu :wink:
26. bře 2008 v 10:28  • Odpověz
Ahojky holky,všechny vás zdravím :slight_smile: Já teď v poslední době nemám vůbec na nic čas. Budeme se totiž koncem dubna stěhovat a vyřizujeme papíry a zase jen papíry :unamused: Navíc jsem v poslední době stále utahaná.
Kozimur - moc ti gratuluji k tvé krásné holčičce a přeji vám oběma hodně zdravíčka a pevné nervy :wink:
My jsme byli na kontrole u doktora a vše zvládáme dobře a všechny testíky jsou taky v pořádku. Jinak rosteme jako z vody :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2008 v 17:02  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem zase tady už máme 15 týden hele kdy jste začali poprvé cítit pohyby?
27. bře 2008 v 19:59  • Odpověz
Numerenka:ke kontrole a výsledkům gratuluji :slight_smile: a moc děkujeme za gratulaci :grinning:
Lucka:já jsem první pohyby ucítila ve 20tt
27. bře 2008 ve 21:10  • Odpověz
autor
ahoj tak to mám ještě chvilku čas :slight_smile: jinak holky včera jsme byli s manželem v Hradci kouknout se na kočárky (nic se nám nelíbilo :frowning2: ) ale za to jsem koupila pro prcka první dvě věci do porodnice vyfotím je a dám do albíčka a jak se jinak máte? hojky?já sem moc teď nechodím nemám čas hrůza
29. bře 2008 v 09:19  • Odpověz
Lucka:tak to naštve(s tím kočárkem),my jsme taky pokukovali po nějakém od začátku,ale nakonec jsme si ho vybrali a koupili až 2 měsíce před porodem.Na fotečky se už těším :slight_smile: Ju,to teď už nemáš čas a počkej,až se prďolka narodí :grinning: Já jen kojím,uspávám,uklidňuji a mezi tím uklízím a vařím,pak už mám jen minimum času na to,abych se okoupala a dala dokupy,abych se dostala znovu do toho kolotoče...
29. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky holky, všechny vás zdravím a přeji krásnou neděli. My jsme byli s manžou v sobotu na veletrhu ,,Pro dítě" v Brně a měla tam stánek i firma, u které si chceme kočárek koupit, tak jsme si ho koupili už tam a máme ho za 15% levněji :slight_smile: Hned jsme tam koupili i ve slevě vajíčko - autosedačku. Celkově jsme ušetřili 3000,-, tak jsem spokojená :wink:
Kozimurko, chtěla jsem se zeptat, zda jsi si pořizovala do výbavičku odsávačku? Stále uvažuji zda si jí pořídit nebo počkat. Třeba jí ani nebudu potřebovat. :slight_smile:
30. bře 2008 v 11:27  • Odpověz
Numerenka:nepořizovala,ale nakonec jsem ji dostala-manuální.Využila jsem ji na JIPce,protože jsem tam nemohla malou kojit.Ale doma ji taky využiješ,když Ti prďolka všechno nevypije.Ale pístovou si nepořizuj.Nejlepší je elektrická,je sice drahá,ale některé porodnice ji zapůjčují.
30. bře 2008 ve 14:54  • Odpověz
Kozimurko,moc děkuji za radu. Uvidím jak to všechno ještě bude a kdyžtak si jí pořídím po porodu. A jak se máte s Terezkou? :slight_smile:
30. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz
Numerenka:bojujem stále s prdíkama,ale jinak je to zlatíčko.V noci mi spí až 8hodin,takže paráda.Dělá šílené pokroky-od 2.týdne už pase koníky a je jak žížalka-už se pěkně přemisťuje v postýlce :grinning:
30. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem nahlídla,

kozimuro to je šikulka to za chvilku bude běhat :grinning: :grinning:

jinak vidím že jste obě v pohodě a to mne těší. my taky zatím v pohodě :wink:
31. bře 2008 v 09:02  • Odpověz
jéééééééé kozimura ty už máš Terezku,tak ti k ní moc moc blahopřejeme :slight_smile: a ať je zdravá a ať vám přínáší jen a jen radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2008 v 09:19  • Odpověz
numerenka já si pro jistotu pořídila tu obyčejnou odsávačku co měly naše maminky :wink: paní ve zdr. potřebách mi říkala,že tu berou hodně,protože je škoda utrácet za tu drahou :wink: stála mě 78,-
31. bře 2008 v 09:21  • Odpověz
kozimura - jinak malá je teda šikulka :slight_smile:
31. bře 2008 v 09:23  • Odpověz
many, já zatím odsávačku nekupuju, protože nevím jestli bude potřeba a když zjistím že je, tak se nechá koupit v hyper - lékárně a tam jsou denně do 21 hodin, tak to vyřeším až bude potřeba. Švagrová měla všechno dopoředu a nakonec to ani nepotřebovala, tak uvidíme
31. bře 2008 v 09:33  • Odpověz
já ji koupila,protože byla tak levná,jinak bych ji taky nekupovala :wink: a kdyby něco tak pak nebudu muset plašit a už bude doma po ruce a kdyby něco tak se třeba hodí na druhé dítě nebo pro někoho jinýho :wink: za 1000,- bych nekupovala dopředu :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky,tak tady tápu a nevím,kam se přidat...o víkendu jsem zjistila,že čekám miminko...chci se zeptat,za jak dlouho se mám objednat k dr.??..(abych nevypadala,jakože moc plaším) :slight_smile: díky
31. bře 2008 v 10:22  • Odpověz
no šla bych hned,vezmou tě bez objednání :wink: řekni,že se ti opozdili měsíčky a že máš pozitivní test :wink:
31. bře 2008 v 10:30  • Odpověz
díky,už jsem tam volala,mám přijít v pondělí :slight_smile:
31. bře 2008 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.