• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky holky,všechny vás tu zdravím i nově příchozí simonku :wink:
Jinak moc díky za rady s tou odsávačkou,asi jí pořídím až bude potřeba.
Zatím si užívejte sluníčka :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz
Many:mockrát děkujeme :grinning:
e.k.t.:tak to je super,že jste v pořádku!Všechna vyšetření o.k.?
Numerenka:však uvidíš.Neplašila bych.Určitě by ji stačilo pořídit až po návratu z porodky.Nám se to zkomplikovalo tou JIPkou.
Simon:Vítám Tě mezi námi a blahopřeji!K lékaři se klidně objednej hned.Já jsem u něj byla poprvé v 5tt.
31. bře 2008 ve 14:46  • Odpověz
autor
Ahoj Simčo vítám tě a moc gratuluji. je to krásný co?zjistit že jsi těhotná.já jsem se normálně rozbrečela, jetě že jsem byla sama doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak holky dneska jdu do poradny tak uvidím co mi řekne, vůbec se mi tam nechce vždycky mě pak bolí břicho od vyšetřování no ale pro prcka to vydržím že? jinak mám vybraný kočárek BREAKER CHROME 21 jenom bych se na něj chtěla jet podívat někam do krámu jenže jediný obchod mají v brně, kdybyjste měli někdo náhodou o něm nějaké info od uživatelek tak napište budu ráda
31. bře 2008 v 15:49  • Odpověz
autor
jinak numerenko jak malá? jak to zvládáš? manžel pomáhá? holky halvně buďte v klidu a mlíko poteče a i mimčo určitě vypije tolik abyjste nemuseli odsávat, všechno je to v psychice :slight_smile: tak já letím do poradny tak zatím papa
31. bře 2008 v 15:51  • Odpověz
Luci,tak jak jsi dopadla v poradně?
1. dub 2008 v 08:45  • Odpověz
holky tak já zatím vše relativně ok,
ve čtvrtek jdu na kontrolu a tam se domluvím o nástupu na MD, chtěla bych 8 týdnů před, jestli mi to dr napíše
1. dub 2008 v 09:13  • Odpověz
autor
ahoj no dobře všechny testy jsou v pořádku, teď mi bral krev na tripl testy tak jsem zvědavá když to bude špatný tak mi zavolá, ael já doufám, že nezavolá jinak tam jdu zase 30.4 ale pobolívají mě ledviny musím hodně pít a když to nepřejde tak musím k obvoďákovi tak snad to přejde a co vy holky?
e.k.t. ale to se ti pak ubere ne? nebo jak to funguje kdž jdeš těch 8 týdnů
2. dub 2008 v 15:21  • Odpověz
Ahojte holky, hlasim se do klubu prvocekatelek :slight_smile:
2. dub 2008 v 16:31  • Odpověz
Ahojky holky, tak jak vám jde těhulkování? My teď s manžou máme moc práce,protože se stěhujeme do většího bytu a máme doma samý nepořádek, ale snad se to všechno zvládne :unamused: :slight_smile:
Lucíku, neměj strach určitě ty testy dopadniu dobře uvidíš.Držím ti prstíky :slight_smile:
Ahojky kulicko,zdravím tě mezi námi. :wink:
4. dub 2008 v 09:04  • Odpověz
Ahojky,taky čekáme první.holčičku.....pocity jsou smíšený.radost,strach........ :confounded:
4. dub 2008 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky!Vítám nové nastávající maminky a gratuluji vám ke krásnému dárečku v bříšku.
4. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz
Nepoddávejte se strachu a užívejte si ty nádherné měsíce rostoucího bříška.
4. dub 2008 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky, taky zdravím nové maminy :wink: U nás zatím vše v pořádku a pohlaví budem vědět až příští čtvrtek, už se nemůžem dočkat, i když já cítím, že to bude kluk :slight_smile:
Kozimuro: jak se vám daří?Jak se má Terezka? :slight_smile: Doufám, že je vše v pořádku a že jste spokojené.
4. dub 2008 v 17:57  • Odpověz
Gabi:děkuji za optání :grinning: Terezka je zlatíčko!Má strašně ráda výlety a procházky,pěkně spinká a papká.Roste nám před očima.
To je perfektní,že je vše v pořádku,pak písni,jestli čekáte holčičku nebo chlapečka.Já jsem taky cítila od začátku,že čekáme holčičku :slight_smile:
4. dub 2008 ve 22:53  • Odpověz
Numerenko, diky za privitani :slight_smile:

Ve me se to taky dost mele : radost/odpovednost... ale jsme teprva na zacatku, takze si myslim, ze ty pravy stavy nas jeste cekaji. Jinak dneska se mi poprve zacala motat hlava, ale stalo to fakt za to :confounded: Jeste ze jsem nebyla za volantem... :confused:

Ohledne pohlavi fakt vaham. Chvili bych rada vedela, chvili ani ne... sranda je, jak vsichni tipujeme : ja jsem prvni mesic "citila" ze to je kluk, ted nevim a moje tchynka po oznameni cekani hned myslela na holcicku :grinning: Spis bych rekla, ze kazda z nas myslela na to, co by si vlastne prala. Ja bych nejradsi prvorozenyho kluka a pak holcicku a tchynka, pac ma 2 syny hned myslela na holcicku :grinning: Ale napisu vam to stare otrepane klise : vzdyt je to fuk, hlavne at je zdrave :sunglasses:

Kozimuro, snazime se... uzivat si a nestresovat. No ale znas to, v hlave se cloveku honi leccos, obzvlast po procitani internetu :grinning:
4. dub 2008 ve 23:22  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem zase nakoukla i mezi vás, tak MD mi dr napíše až 24.4. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už jsem se těšila že mi ji dá hned.

No prý jsem sice proležela spoustu času, ale co kdybych nakonec přenášela? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nejdřív stresujou že kvůli těhu cukr mne přenášet nenechají a teď zase že můžu rodit do 20.6. když mám termíny zatím 1.6. nechápu nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta neschopenka mi už fakt nebaví. Ale co nadělám. tak mám pocit že mi bude potom zbytečně zkrácená, že třeba ani neužiju 28 týdnů ale třeba jen 26 a to je škoda, protože to nedorovnají, ještě se mi za letošek zkrátí dovolená protože PN bude dýl než 100 dní v tomto roce :frowning2:

no hlavně aby Joli byla v pořádku, když už dr nevědí co by si vymysleli :angry:

Nevím proč se mne ptají jak se cítím a takový, když jim pořád říkám že mi nikdy nebylo líp a to je pravda, tak si vždy něco vymyslí aby mi tu radost že jsem v pohodě něčím zkalili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2008 ve 02:26  • Odpověz
Na druhou stranu jestli si myslí že mne extra vyděsí, tak mají smůlu, jde o to kdo se dá, a já se jen tak nedám :grinning: :grinning:

Včera večer už jsem měla pocit že se malá snaží dostat mezi nás, to byla docela síla tak jestli se naplní jedna z předpovědí dr z poloviny těhu tak rodím na začátku května a MD si moc neužiju :sweat_smile:

Taky už jsem začala chodit na předporodní kurz, a kupuju věci do tašky do porodky, aby pak manža chudák nemusel shánět :sweat_smile: už ho vidím jak shání třeba porodnický vložky :grinning: :grinning:

A to ještě nemáme doma ani postýlku ani kočár ani sedačku, prý bude ještě dost času a když mám ležet tak toho moc nevyberu :wink:

No tak jsem zvědavá, ale nakonec se to stejně všechno stihne. Už jsem potajnu zaúkolovala sestřenku a švagrovou, které děti mají, že kdyby něco tak pomohou :grinning: :grinning:
5. dub 2008 ve 02:32  • Odpověz
tak jsem dojedla třetí večeři a můžu jít zase do postýlky, abych ráno zvládla vstát na snídani :grinning:
5. dub 2008 ve 02:33  • Odpověz
Kulicka:ju,máš pravdu,znám to.Navíc opravdu na netu člověk najde spoustu hrůzostrašných příběhů.Vím,že se to lehko říká,ale nesmíš si nic špatného připouštět.Já jsem to tak dělala a těhotenství jsem si krásně užila.Bylo to těch nejkrásnějších 9 měsíců v mém životě a teď ta krása a štěstí pokračuje! :grinning:
5. dub 2008 v 05:02  • Odpověz
e.k.t.:Vykašli se na doktory!Pokud jsou všechny výsledky o.k. a Ty se cítíš dobře,jen by ses nervovala a zkazila si poslední týdny těhu.Jen krásně odpočívej,pak to zkončí.Vím,že to jde těžko.Já jsem ty poslední týdny toho taky moc nenaspala,ale snaž se.Teď zrovna kojím Terezičku(už od 4.hodin)Trápí nás prdíky,tak nemůže spát a já bych tak spala...
5. dub 2008 v 05:06  • Odpověz
e.k.t. na doktory kašli. já celé těhu poslouchala, že porodim dřív a že musim být v klidu abych vydrzela do alespon do 31 tt a takový ty rady jak nemám tlačit na záchodě :grinning: A na konec jsem rodila 41+6 :wink: od 29 tt jsme měli kočárek a vsechno nachystaný a jen se na to prášilo. Tak si klidně užívej:slight_smile:těšení
5. dub 2008 v 07:10  • Odpověz
no já se jim plně neoddávám, ale je fakt že když poruším jídelní režim, tak mám v moči aceton, tak to nejhnusnější dodržovat musím, teda, musím jíst víc sacharidů než mi povolili jinak otravuju malou a to dělat nehodlám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak kdyby viděli jak je "poslouchám" tak je ze mne mrskne :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 07:22  • Odpověz
EKTm nedej se :slight_smile:
To mate dobry s 28 tydny MD. Ja tu budu mit 10 maxi :unamused:
5. dub 2008 v 16:45  • Odpověz
no to máš blbé, tady se to drží, bylo tu dokonce 37 týdnů pro osamělé matky, ale to už zrušili.

nás se to netýká, ale hodně rodičů se z tohoto důvodu nebralo, takže teď je tu i víc svateb.

My se brali už v roce 2003, prostě takoví staromilci, prostě nám to připadlo normální
7. dub 2008 v 08:10  • Odpověz
Jo jo, taky jsem manzelovi rikala : nejdriv svatba a pak miminko :slight_smile: a on souhlasil :slight_smile: :slight_smile:
Celkem vam to ale zavidim, tech 28 tydnu, fakt si nedokazu predstavit opustit mimi v jeho 2 mesicich zivota, svicnout ho do jesli a nechat prikrmovat kdejakym sajrajtem :confounded: Jeste ze pracuju z casti doma, ale i tak :frowning2:
Koukam, ze porod uz se blizi :slight_smile: tak at je vsecko OK :slight_smile:
7. dub 2008 ve 12:56  • Odpověz
ahoj holky, je tu nekdo kdo by si se mnou rád popovídal? Čekáme první mimi, jsem ve 29tt a mám takovy divny bolesti,jen občas, jako kdyz to mám dostat..Máte to taky nějaka? :cry: Doktor mi dal Magnesko, tak nevim...moc to nepomáhá..Bojim se ze předcasně porodim.. :frowning2:
7. dub 2008 ve 13:22  •  2 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2012  • Odpověz
kulicka: děkuju za radu!
7. dub 2008 ve 13:36  •  2 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2012  • Odpověz
jo tady to zatím ještě jde, taky si to nedovedu představit ty jesle tady nikde totiž nejsou a tak ani mateřská 28 týdnů moc neřeší, jesle nejsou a do školky se děti někdy nedostanou ni ve třech letech, protože jsou školky dost plné, tak to je taky divné, ale je to jistě lepší než jenom 10 týdnů
7. dub 2008 ve 14:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jsem se sem zase dostala tady se to pěkně fofruje ani to všechno nestíhám číst. a jak se máte? e.k.t. jak se cítíš už to máš taky az pár co? kdy máš termín?
7. dub 2008 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.