• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
no termín mám 1.6. tj na den dětí, tak to je za chvilku, už se těším
7. dub 2008 v 17:20  • Odpověz
hm.. tady je to pry taky boj :unamused: pry se decko musi zapsat jeste pomalu pred pocetim :sweat_smile: :rolling_eyes:
7. dub 2008 v 19:50  • Odpověz
no někde to tak může i vypadat
7. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky, předevčírem jsme byli na UZV a už konečně víme, co to bude: kluk jako buk a to myslím doslovně, prý váží trochu víc než má (foto viz mé album, i s popisem) hlavně, že je zdravý a příští týden nás čeká ještě UZV na srdíčko, tak doufám, že jej taky uvidím. Předevčírem sem nic neviděla, neboť sem ležela a asi ten monitor na mně nemohl natočit, ale v té Ostravě to snad půjde. Manžel jak viděl jeho bušící srdíčko, tak byl hodně dojatý a málem se tam rozplakal. Viděla jsem jak se mu ty oči rozzářily, fakt super, že to tak se mnou prožívá. Asi máte podobné zážitky,co? Jsou to nádherné okamžiky,že?
12. dub 2008 v 11:35  • Odpověz
Ahoj Gabi, gratuluju
My jdeme na prvni utz az za 14 dni, ale spolu, a taky se tesim, jak to budem prozivat a stestim u toho brecet :slight_smile:
12. dub 2008 v 11:51  • Odpověz
Ahoj kulicko, děkuji :slight_smile: Jojo, fakt se můžeš těšit, je to super pocit :dizzy_face: nádhera, tak vám budu držet palečky, aby vám to dopadlo dobře a bylo vše v pořádku :wink:
Ten náš malý včera o sobě dával hodně vědět, kopal a kopal, to je opravdu nádherný pocit, jsem stále šťastná.... však se taky dočkáš a uvidíš, to si musí každá sama zažít a je mi fakt líto těch žen, co nemůžou mít děti. Můžu se zeptat, jak vám dlouho trvalo počít dítě? Nám rok a půl, z toho rok sme se snažili "zbytečně" protože sem neovulovala, pak sem šla na laparku (jeden vejcovod neprůchodný mi zjistili) a pak mně dr. nastimulovala hormonkama a 2. měsíc po jejich vysazení se nám povedlo. To sem pila kontryhelový čaj, tak si myslím, že má na tom taky zásluhu a taky psychika, protože už sem to začínala vzdávat a kašlat na to a tak sem to vlastně ani nečekala, že by se to povedlo a jo. Tak sme měli krásný dárek pod stromeček. Tak sem se hezky vypovídala :grinning: doufám, že to nevadí :wink:
12. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz
Gabi neva :slight_smile:
Nam se povedlo na poprve. Vsude jsme cetli, ze to trva v prumeru pul roku a my chteli opravdu zacit pracovat na mimi o prazdninach. Tak jsme se prestali hlidat a... vidis, vysledek nenechal na sebe dlouho cekat. Byli jsme vazne dost prekvapeny. Ale na druhou stranku jsem rada, ze jsme nestresovali :slight_smile:

Teda, to jste opravdu meli krasny darecek pod stromecek :slight_smile:
12. dub 2008 v 16:15  • Odpověz
Kulicko, tak to jste jedni z těch šťastných párů, co se jim napoprvé povedlo, to je fajn. Co vím, tak plno snažilek se snaží pěkně dlouho, nedovedu si představit, že bych se třeba měla snažit 4-5 let, to bych asi už vzdala. Už tak sem brblala, že ten rok a půl je dlouho a že tomu dám ještě rok a budu zvažovat adopci, ale vlastní je vlastní,a tak sem opravdu šťastná za ten dar, co teď nosím v bříšku. :slight_smile: :dizzy_face:
12. dub 2008 v 18:49  • Odpověz
Dobrý večer,mamušky čekatelky!Nám se to taky povedlo hned napoprvé.Jeden měsíc jsem vysadila antiko a hned po první přirozené MS už další nebyla...
12. dub 2008 ve 23:53  • Odpověz
No to ja taky ne... musi to byt strasny, tesit se, chtit a ono porad nic :unamused: 4-5 let? Tak to je fakt sila! To je opravdu obdivuju a doufam, ze to jejich vztahy jen a jen posiluje. Kazdopadne drzim vsem pesticky, aby uz brzo dosahli toho krasneho snu a obdrzeli jak rikas ten krasny dar. :slight_smile:
12. dub 2008 ve 23:56  • Odpověz
Ahojky těhulky,čtu, že se vám všem daří dobře a všechno funguje jak má. My jdeme zítra na kontrolu k panu doktorovi, tak snad to bude zase všechno v pořádku. :wink:
Tak se zatím mějte moc krásně a užívejte krásného slunného počasí :slight_smile:
14. dub 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
ahoj holky tak my byly už na několika utz a pokaždé byl se mnou manžel ani jeden si nenechal ujít je to skvělý pocit když je tam sváma a kouká se na to to se pak podle mě i jinak chová k té ženě no je to paráda :slight_smile:
14. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz
AHoj holky, zdravím vás :slight_smile: Jojo, je to skvělý pocit, když se manžel všeho co se týká mimča účastní :dizzy_face: Nás čekají příští týden dva UZV, v pondělí na srdíčko v Ostravě a v úterý 3D uzv v Havířově, ve středu pak poradna, no budeme mít takový cestovní týden :grinning: A dnes sme koupili krásný komplet na postýlku, tak sem hned fotila a hodila do galerky, jo a ještě jsme koupili dvě bodíčka a ponožky. Strašně mně to baví nakupovat našemu mimískovi :dizzy_face:
14. dub 2008 ve 21:06  • Odpověz
Dobré ranko,holky!Jak píšete,je to paráda,když to s váma manžel prožívá,ale největší zážitek je pak samotný porod.S manželem pěkně zamával!Pomáhal mi,co mohl-masíroval,držel za ruku při bolestech,chodil se mnou do sprchy,prodýchával se mnou-nedovedu si bez něj porod představit.
15. dub 2008 v 07:16  • Odpověz
juuu, kozimuro, tise zavidim a doufam, ze u nas to bude podobne :slight_smile:
15. dub 2008 ve 13:23  • Odpověz
autor
ahoj kozimuro a jak se máte? co mimčo? no já jsem zvědavá na manžela u nás při porodu, doufám, že to proběhne všechno rychle a hlavně v pohodě a co ty kuličko jak se cítíš? v těchto týdnech mi bylo docela blbě teda ne moc ale taky jsem si užila teď už je mi dobře no jo 18 týden už je to dobrý
15. dub 2008 v 15:54  • Odpověz
Ahoj Lucko, ty jsi už v 19. tt?? To to letí, viď? Teda moc ti držím palečky, ať to máte všechno o.k. :slight_smile: Pamatuji si, jak jsi se o mimíse snažila a teď bum bum, jsi stará těhotná harcovnice, super! :grinning: :grinning:
15. dub 2008 v 16:19  • Odpověz
Ahoj Lucko, no uzivam si uzivam :grinning: ale uz se zda, ze to ustupuje. V nedeli jsme meli prvni den bez zvraceni :slight_smile: Akorat jsem zhubla :confounded: to neni dobre... :confounded:
Jo jo, taky si preju rychlej a pohodovej porod :grinning: Byla jsem na jednom sezeni tehulek a tam jedna vkladala, jak jeji prvni porod probihal 2 hodiny :grinning: to musela bejt rychlovka!
15. dub 2008 v 16:35  • Odpověz
autor
no to teda s tím hubnutím si nedělej moc starosti já jsem taky na začátku zhubla ale prej to není nic hroznýho když to není moc
ahoj anto dlouho ses tu neukázala i když já sem teď taky hcodím jen občas no jo letí to hrůza a co ty? už to máš taky za prá co?
15. dub 2008 v 16:42  • Odpověz
Luci:S Terezkou jsem byla minulý týden od úterý do pátku v nemocnici,ale už je to dobré.Dneska mě pěkně zlobí-od 16.hod.nespí,furt chce prso,ale pak ho zas vyplivuje,tahá mě za vlasy...Je to darebačka,snad bude spát v noci.
15. dub 2008 v 18:42  • Odpověz
Ahoj Lucko, já se teď vyžívám v tématu "Co se děje ve druhém trimestru - pokračujeme ve třetím", myslím, že jsem tam už slušně zavedená :grinning: :grinning: Už nám tam dvě holčiny porodily, na mě zbývá řada jako na předposlední.
No jo, krátí se nám to a představ si, že jsem si stále nenechala říci pohlaví a nenechám, rozhodla jsem se, i když ta možnost by mohla být příští týden, kdy jdu na ultrazvuk, ale nee, já to vydržíííím. Ty si necháš říci, co budete mít? Přeji ti hodně bezproblémové těhu a nejen tobě, ale i všem holčinám, se kterými zde klábosíte :wink:
16. dub 2008 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky, přeji hezký den, i když to počasí stojí za prd :grinning:
Kozimuro: :grinning: tak si užíváš s malou,jo?
Já si taky budu užívat příští týden, v pondělí d UZV v Havířově, v úterý UZV na srdíčko v Ostravě, ve středu poradna, v pátek škola Olomouc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale na ty UZV se moc těším
16. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
ahoj anto nene já si to nechci nechat říct a musím pořád k tomu přemlouvat manžela ten by to rád věděl ale chceme překvapení je to to nejhezčí a všichni mi to potvrdili takže budeme mít překvápko určitě to vydržíš pak to bude o to krásnější,
ahoj gabi78 jj utz jsou skvělé
jinak kozimuro nejsi třeba nervózní neo neřešíš nějaké problémy? prej to na dítě působí jako že to z tebe vycítí že nejsi úplně ok takhle to měla moje kamarádka byla úplně na palici z něčeho pak se uklidnila a prcek se normálně zklidnil a byl z něho hotový andílek uvidíš teba to má nějakou souvislost a co jste dělali v nemocnici a už jste v pořádku?
16. dub 2008 v 15:11  • Odpověz
Gabi:Ty se moc nezastavíš,co?Na UTZ jsem se taky děsně těšila a teď tady mám tu naši fazolku na očích pořád :grinning: Ju,maličkou si pěkně užívám.Je to neposeda a dělá šílené pokroky-od prvního týdne zvedá hlavičku,od druhého pase koníky,od měsíce se na nás nádherně usmívá a včera se ji podařilo na bříšku posunout :grinning: Teď je puntikatá jak Indián.Na pusince se osypala potničkama,tak nám doktorka napsala
17. dub 2008 v 11:06  • Odpověz
fialovou vodičku.
Luci:ne,žádné nervíky nemám.Snažím si mateřství užívat.Prostě má někdy takový "psí den" Dneska je zase hodná.Nejraději je venku v kočárku,nebo ráda cestuje autem.Když je jeden den doma a nevyjdem ven,je protivná.Kolikrát ji nechám jen spinkat v kočárku před domem,ale už jsem zlá na sousedy.O víkendu si Ti jedni zatopili v krbu a vše ji šlo do kočárku a pak se ještě ptali,jestli
17. dub 2008 v 11:10  • Odpověz
spinká.Včera ti samí sousedi do peca hodili odpadky a vše šlo opět rovnou do kočárku a ten smrad ji vzbudil.Teď jsem ji chtěla dát ven a pro změnu soused odnaproti vypouští žumpu na zahradu.Jó,život na vesnici má i své nevýhody...
17. dub 2008 v 11:13  • Odpověz
teda kozimuro to cucim, to si uzivate :confused:

Teda sousedy, kteri pali odpadky, bych asi nakopala do pr**. Premyslej trosku?! :confused:
17. dub 2008 v 11:20  • Odpověz
Kulicka:mě je to i celkem fuk,ať si dělají a pálí co chtějí,pokud mi to nejde do oken nebo do kočárku.Ten soused odnaproti má blbý zlozvyk pálit odpadky snad pokaždé,když je pěkně.To pak ani nemůžeš otevřít okno a vyvětrat a teď ta močůvka-smrdělo to do odpoledne.Jsem zvědavá,co nás čeká dneska :unamused:
18. dub 2008 ve 04:21  • Odpověz
autor
ahoj holky kozimuro tak to jsou teda pěkně bezohlední sousedi fakt taky bych je kopla někam :angry: jinak my jdeme za 14 dní na utz ve dvacátém týdnu tak jsem zvědavá jak nám ten kulíšek zase povyrostl, už máme koupený kočárek a objednanou postýlku tak se těším až přijde jinak zaítm nic nemáme, ale už se těším až tu ten prcek bude sice přibudou starosti ale já se na to fakt těším no nic tak zatím se mějte ahojky
jo kuličko co ty? jak se cítíš?
20. dub 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahojte děvčata. :slight_smile:

Já tu strašlivě dlouho nebyla, ale nedá mi povědět něco k Vašemu odpadkovému tématu... My (tedy u mých rodičů, teď žijeme s manželem uprostřed města...) měli na sousedy docela štěstí, to zas jo. Ale myslím si, že je potřeba na tom pracovat a všechno si s nimi "v klidu" (tedy nejlépe když zrovna nic nepálí) vyjasnit. Požádat je, aby třeba nepálili tak často a když budou pálit, tak aby nás dopředu třeba upozornili, abychom si nenavěšeli na balkon prádlo atp.

U nás to takhle vždycky fungovalo (vzájemně) a byli jsme spokojení. Dokonce teď se sousedům narodila malá holčička a můj taťínek se s jejich "mladou" domluvil, že když bude mít malou v kočárku na balkoně, má tam vyvěsit do rožku jednu bílou plínku a on tak bude vědět, že nemá např. řezat na pile, aby ji tím kraválem neprobudil atp. :dizzy_face:

Ono to sousedům ne vždycky dojde. A pokud jsou jen trošku rozumní, tak snad dokážou pochopit, co jim jejich soused říká a že na ně "neútočí", ale snaží se jen budovat dobré sousedské vztahy. :slight_smile: Konec konců by si měl takový spalovač odpadků uvědomit, že mu taky můžete pěkně zavařit, když ho udáte, páč se to nesmí a může za to dostat docela slušnou pokutu. Stačí zavolat hasiče s tím, že máte pocit, že u souseda na zahrádce hoří... :grinning: Každý soused by si pak měl moc dobře rozmyslet, jestli se bude snažit Vám vyjít vstříc... ale tím bych mu hned na počátku nevyhrožovala, to bych si nechala až pro ty nejtěžší chvíle... :sunglasses:
20. dub 2008 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.