• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
Ahoj holky tak jak se dneska máte? Já jsem v jednom kole narychlo dopisuju diplomovou práci a už z toho šílím hrůza. Ale jinak je mi dobře akorát mě pobolívá břicho taky jsem pořád hrozně unavená a nejraději bych spala. A co vy?
22. dub 2008 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? Přišla jsem se vám pochlubit fotkama z 3D, tak kukněte ke mně do alba :wink:
22. dub 2008 v 18:11  • Odpověz
ahoj holky jsem tu nová vemete mě mezi sebe ale mě už se právě miminko narodilo mám holčičku byli ji 3měsíce včera.Budete chtít tak mi některá napište.
23. dub 2008 v 08:32  • Odpověz
autor
ahoj naty určitě se k nám připoj budeme jen rádi a jak se máš? a jak se holkčička jmenuje?
25. dub 2008 v 07:36  • Odpověz
Ahojte holky, Luci diky za otazku, prave se prehupujeme do druheho trimestru :slight_smile: v utery jdeme na prvni UTZ, tak se moc tesime, nevolnosti pomalu ale jiste odchazeji, unava pretrvava, ale chut k jidlu se pomalu vraci, takze se mame vicemene dobre :slight_smile:

A co Ty? Jak pokracuje diplomka? Ja si to nedokazu predstavit, cekat mimi, byt utahana a jeste dodelavat praci. Ale je fakt, ze ja mela takovyho zvlastniho vedouciho, ktery furt nemel cas a ja to pak musela vsecko stihnout za par mesicu, pricemz pocitac jsem musela mit u babicky v loznici :confounded: coz teda bylo fakt "super" pac jsem jeste musela pres den udelat spoustu veci, takze jsem sepisovala spis vecer a to uz ona chtela spat. :pensive: No hruza! A to jsem to musela dopsat do konce, pac pak jsem nastupovala v zahranici do dalsi skoly, kde uz jsme zaplatili nestoudny skolny a kdy jsem musela dodelat statnice ten samej rok. No bylo to fakt hekticky. Takze drzim pesticky at to vsecko zvladnes.

Ahoj naty, rekni nam neco vic :slight_smile:

Gabi, moc pekny fotecky, uz se tesim az buydu taky moct pridat UTZ :slight_smile:
27. dub 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
ahoj holky kuličko práci jsem zvládla odevzdala tak uvidíme teď setřiďuji otázky ke státnicím a ještě se musím naučit na jednu zkoušku před státnicema ale nějak to dopadne ne? ale fakt se už těším až to budu mít za sebou to si pak oddechnu a budu si to užívat že už nic nemusím. tak až budeš mít utz tak nám ho ukaž já už mám několik ale nejsem schopná to sem dát nemám vůbec čas si s tím pohrát uvidíme snad to stihnu nějak než porodím :grinning: tak zatím ahoj
27. dub 2008 v 19:45  • Odpověz
Luci prima, tak to gratuluju, ze uz toho mas jen tak malo :slight_smile: To uz zvladnes v poho, kdyz jsi se protloukla celym studiem :slight_smile:

Jasne ze dam fotecku do albika, uz se na to cela tresu :dizzy_face:
28. dub 2008 v 18:03  • Odpověz
Holky, tak jsem trochu nervozní, všude se píše, že dítě kolem 12týdne těhotenství měří 7-9cm, to se mi zdá moc, my máme jen 5,34cm, není to málo?? Já jsem přesně 12+1
29. dub 2008 v 16:35  • Odpověz
Je, gabrus, no po dnesku ti muzu rict, ze nase mimi ma 11 + 5 a meri 52 mm tj 5,2 cm Dokonce mame takovou tu krivku a jsme tesne tesnoucko pod ni, takze tech 7-9 bude asi i s nozickama :wink:
29. dub 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
ahoj holky to je v pohodě nebojte my taky měli málo bylo to o týden mladší než podle měsíčků tak to bylo v pohodě hlavně aby rostl dál prcek ale to určitě bude tak přeju hezké těhulkování já jdu spát jsem úplně hotová pořád unavená papa
29. dub 2008 v 19:46  • Odpověz
holky, díky moc, uklidnily jste mě!!jsem ze všeho zbytečně vystresovaná
29. dub 2008 ve 22:19  • Odpověz
autor
ahoj gabrus já jsem byla taky nevěděla jsem co se se mnou děje ale můj doktor na utz mě uklidnil že je všechno v pohodě a sestřenka zdravotní sestra mě taky uklidnila že je to normální ona už má dvě děti tak asi ví o čem mluví :wink: a jak se vám jinak všem daří? já už od pondělí 28.4 cítím pohyby a musím říct že se tam pěkně prcek mele :grinning: ale je to super sice slabounké že to cítím jen já a manžel ještě ne ale fakt boží aspoň vím že tam je a že je v pořádku tak se zatím mějte ahoj lucka
1. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz
Je Luci, ja se tesim az taky ucitime pohyby!
1. kvě 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
je to paráda kuličko ale nemysli si neni to nic extra já si myslela že bude hned kopat jako divé ale ono je to přitom jako kdysž ti kručí v břiše a jako když se ti tam něco převalí takže to cítím jen já zatím ale za pár týdnů to snad ucítí i manžel ale je to krásný pocit fakt
2. kvě 2008 v 17:39  • Odpověz
jo jo, luci, dneska mne o tom poucila doktorka, ze si to nejdriv budu plist s pohybem strev :wink:
No a pak kdyz ctu o tom, jak mimi kopou holky do zeber nebo do mocovyho mechyre, tak si asi uzijeme :sweat_smile: Kdyz jsem videla ty cutance, co nam mimi predvadelo na UTZ a predstavila si treba vlastni zaludek v trajektorii jeho nozicek, tak teda nevim nevim, to by ze me ten obsah sel kosmickou rychlosti :sweat_smile:
2. kvě 2008 ve 23:10  • Odpověz
Ahojky těhulky!
Gabrus:neboj,my jsme nebyli o nic větší a mám zdravé mimi :wink:
Luci:jen si užívej tyto pohyby,až začne prcek kopat,stojí to za to.Nejkrásnější bylo právě to "boulení" prdelky a protahování :slight_smile:
3. kvě 2008 v 00:21  • Odpověz
autor
jj už se na to těším to si užiju snad bude v noci taky spát :grinning: a co ty a holčička kozimuro jak se obě máte? jste zdravé?určitě všechno v pohodě co? tak zaítm papa
4. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz
Ahojky holky, tak jak se tu máte? :slight_smile: Ze mne už se pomalu stává ,,hroch,, a pořád se zvětšujeme :slight_smile: :slight_smile: Zítra jdeme na ultrazvuk i s tatínkem, tak se moc těšíme. Budeme mít asi fotbalistku, protože takové rány co denně dostávám, to se jen tak nevidí :slight_smile: Ale jinak se cítím dobře, až na bolení zad - ale manža je skvělý masér :dizzy_face:
Tak vám přeji krásné těhulkování papa :sweat_smile:
5. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz
Nazdárek těhulky :wink:
Z Terezičky je teď mámin pupek.Nikdo nemá čas-dědeček si s ní sice denně povídá,ale i tak je převážně jen se mnou,protože babička a taťka jsou furt v práci.Bývá teď dost často hysterická-buď spinká,pije nebo křičí.Hrát si vydrží max 1/2 hodiny.U prsa je furt.Doufám,že ji to brzy přejde.Denně uspávám tak do 23-1.hod.Už 3 noci jsem se pořádně nevyspala.KDE JE MÁ HODNÁ TEREZKA?!!
5. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
autor
ahoj kozimuro to se určitě spraví neboj a numerenko nic si z toho nedělej já teda ještě nemám takové bříško a když jdu v mikině tak to není ani vidět že jsem těhotná tak mi to zaítm vyhovuje ale jinak taky už cítím jak se nám tam pořád mele tak jsem zvědavá jak to bude v pokročilejším stádíu těhotenství :grinning:
6. kvě 2008 ve 13:53  • Odpověz
ahojky nastavajici maminky.pridavam se take se svou dobrou zpravickou. v utery jsme nasli na testiku // takze jsme s manzelem stastni jak blechy. ve ctvrtek jsem si delala jeste jeden a byl take pozitivni,jeste silneji nez prvni.Takze ted uz jen cekam az pristi tyden pujdu k doktorovi.Jak jsme prozivaly prvni mesice tehotenstvi vy?
9. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
ahoj berunko tak to ti moc gratuluji je to ta nejšťastnější zprávička která může člověka potkat teda aspon u mě to tak bylo a u manžela teď jsme šťastný jinak holky už i manžel cítil první pohyby byl z toho úplně vedle :grinning:
11. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky holky, všechny vás zdravím a vítám nově příchozí. V úterý jsme byli na ultrazvuku a pan doktor nás vážil. Máme 1450g a jsme větší...podle ultrazvuku bysme se měly narodit o 10dnů dříve, tak uvidíme :slight_smile: :slight_smile:
Jinak stíle ještě stěhujeme, tak jsem stále vyčerpaná, ale těhulkování si užívám :wink:
Tak zatím papa těhulky
12. kvě 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
ahoj numerenko tak to je super uvidíš ale už to máš taky za pár já jsem taky pořád unavená teď do toho ještě zkoušky už aby to bylo za mnou tak zaítm papa
12. kvě 2008 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj Luci, koukám, že ti těhu pěkně utíká, co? To je moc dobře, je všechno, doufám s Tebou a mimísem v pořádku. Musím také juknout na tvé fotečky, jak vlastně vypadáš :wink:
12. kvě 2008 ve 14:43  • Odpověz
Jééé ty tam nejsi vůbec? Aha a my jsme byli s Bublou strašně zvědavýýýý, tak nic, třeba příště :wink:
12. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky Anto, já se teda nestačím divit jak s Bublou rostete :wink: Já si v poslední době připadám jako hroch, ale manža říká že jako rostomilý hrošík :grinning:
Tak se držte holky.... :slight_smile:
14. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
Ahoj anto teda dlouho jsi se tu neukázala fotečku nějakou do albíčka dám jen musím najít nějakou slušnou :wink: jinak ty už to máš taky z pár co? a numerenko já se do hrocha taky začínám blížit tak buď v pohodě manža se pořád zálibně kouká na bříško a říká jak je pěkně kulaté a veliké že je to moc hezké tak nevím ale když to říká tak asi jo tak se zaítm mějte a s tím albumkem něco udělá slibuju musím ho trochu obnovit
15. kvě 2008 ve 14:57  • Odpověz
autor
tak jsem dala do albíčka nějaké fotečky ze svatby tak se mrkněte papa
15. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz
Ahojte holky,

pridavam se k hrosicim :dizzy_face: Brisko nam pekne roste a prestoze jsme teprva ve 4 mesici, uz je pekne veliky :confused: :slight_smile:

Luci : pekne fotecky :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.