• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj kulicko díky taky to byl úžasný den, jj hrošice tak by se ta diskuze měla asi jmenovat ne :grinning: já sice nemám břicho ještě tak veliký abych si neviděla na boty, ale ohnout se zavázat tkaničky mi dělá pěkný problémy :grinning: tak zatím papa
20. kvě 2008 v 08:19  • Odpověz
Lucko, máš pravdu, mám to opravdu za pár a taky je to na mě vidět, si myslím :grinning: :grinning: Bubla je pěkně živoučká, je velká a když se mi tam tam cmrdoší, tak je to někdy až nepříjemné, mám občas pocit, že se mi chce probourat do krku :grinning: To se máš na co těšit, fakt, je to docela legrační :sweat_smile: :wink:
20. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz
Anti no nestras :confounded: ja mam pocit ze uz citim pohyby a ze me obcas pekne nakopne do mocaku a to jsem teprva 14-15 tt! Ohnout uz se mi taky moc neda. No asi se mam na co tesit ze.
20. kvě 2008 ve 20:27  • Odpověz
Kuličko - to si tak neber, náhodou, až to zažiješ, tak ti to tak zase nepřijde. Ohýbej se s pokrčenými nohami, ať mimíse netlačíš. Já už jsem si dávno musela pořídit botky bez tkaniček, jinak bych asi chodila bosa anebo v pantoflích, dělá mi problémy stříhat si nehty na nohou a oblékání ponožek. Ale na druhou stranu, je to velké štěstí to těhotenství a to je nejdůležitější si uvědomit, takové "problémy" pak zase vymizí a ty se budeš radovat z malého prďoly, to za to stojí :wink:
21. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
ahoj holky kuličko anta má pravdu já první pohyby ucítila ve 20 týdnu a teď kope pořád :grinning: někdy mám pocit že si snad ani neodpočine.akorát toho našeho prcka chudáka nervuju zítra dělám zkoušku a za tři týdny státnice tak jsem z toho taková unavená k tomu ještě chodím do práce a teď pořád na ranní tak jsem už úúúúúúúúúúúúúúplně K.O. jinak ostříhat si nehty je docela prča pořád se sanžíš ty nohy nějak srovnat abys tam došála a oni ti utečou no prča fakt. ale na prcínka se fakt už těším
jinak anto ty máš nějaký seznam co šechno do porodnice a co máš mít když přijdeš z porodnice myslím nějakou kosmetiku a léky pro mimčo? nedával ti doktor už něco?
22. kvě 2008 ve 13:41  • Odpověz
Nazdar těhulky!Jak já vám to těhulkování závidím-bříško mi dost chybí :cry: To moje zlatíčko je teď dost hladové,ale naštěstí máme pořád mlíčko :slight_smile: Terezička je pěkný nezbeda a neposeda.
22. kvě 2008 v 18:33  • Odpověz
Ahojte holky, no me uz to taky dela problem, obout boty natoz vazat tkanicky! Ale kdyz tady zadny jiny system nemaji :unamused: tak asi bude zavazovat manzel :grinning:

Jinak treba po ranu lezim, cekam az se mi bude chtit vstavat :grinning: a najednou citim, jak kdyby mi v brisek skocil klokan :sweat_smile: chjo, si asi uziju az nebude mit misto :slight_smile:

Jo jo, ja to vsecko beru jako soucast. Jinac uz bych se z toho musela picnout (zvraceni, zavrate neohlasene, nechut k jidlu, tlaceni na zaludek, bricho me tahne, atd atd) :wink:
22. kvě 2008 v 19:10  • Odpověz
autor
nazdar holky mám prosbu myslete na mě zítra ať to udělám ať už to mám z krku díky jste zlaté pak dám vědět jak jsem dopadla ahojky a všem dobruo chuť
22. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz
Luci,držím pěstičky!!!Znám ty nervy.Já jsem se na to vyprdla.Kdybych to dodělala,měla bych už rok před jménem Ing.Pal to čert!Tak jsem vdaná a zrovna kojím největší štěstí svého života :slight_smile: Jsou důležitější věci na světě...
23. kvě 2008 v 00:35  • Odpověz
autor
ahoj to máš pravdu jinak dneska jsem zkoušku nedělala protože už neměla na mě místo tak přístí týden ale aspoň budu mít více času na učení. jinak kozimuro já se tak těším na září ti už závidím že máš maličkou už doma
23. kvě 2008 v 11:49  • Odpověz
No seznam věcí do porodnice, Lucko, mám napsaný na zadní straně těhu průkazky, jinak mám kosmetiku tak nějak podle toho, co jsem vyčetla na internetu. :wink: V porodnici se stejně hodlám zeptat, jestli mi něco nechybí či nepřebývá :slight_smile: Včera jsem si uvědomila, že nemám vůbec sepsaný plán porodu, to musím honem napravit, abych nečučela, co pak se mnou budou provádět :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2008 ve 12:49  • Odpověz
autor
no asi to taky vykoukám na netu ty věci pro miminko jinak plán porodu já si psát asi nebudu pokud nemáš nějaké extra požadavky tak si myslím, že to není potřeba ale je to na každém jinak je to určitě dobrá věc to jo halvně ať to dopadne dobře všechno to je nejdůležitější
23. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz
ahoj holky, já se k vám přidám :wink: , potřebuji zase řešit ''normální'' problémy, jako obouvání bot, vázání tkaniček, a pohyby, byl to docela náročný týden a jsem ráda že je to za náma(byla jsem na amniocentéze-fuj), snad už bude jen fajn...
24. kvě 2008 v 08:31  • Odpověz
jejda, tak já zatím boty zavážu, nehty ostříhám :grinning:
celý týden mimís pěkně řádí, hlavně když ležím na zádech nebo dlouho sedím
ale začínám mít problémy se zádama, včera jsem se nemohla večer pohnout :angry:

gabko, tak pěkně odpočívej :wink:
24. kvě 2008 v 18:30  • Odpověz
autor
ahoj holky to všechno přijde nebojte já si v 21 týdnu taky ještě mohla normálně ohnout ale teď už je to znát

gabčo jak radí ilči odpočívej a užívej si že to máš za sebou a za to abys věděla že mimísek bude v pořádku to stojí podstoupit i když je to asi nepříjemné ale budeš mít jistotu že je opravdu v pořádku

já byla teď s manželem na chatě a moc jsme si to užili odpočali a nabrala jsem sílu na další učení ale už se to blíží ke konci a doufám, že zdárnému tak zaítm se mějte papa jdu se koupat a spát mám zase ranní tak musím se pořádně vyspat ahojky :slight_smile:
25. kvě 2008 v 19:09  • Odpověz
Ahoj holy sem tady u vas poprve a koukam ze vsechny ste uz ve vetsim sadiu tehu :grinning: aja sem tak pozadu :slight_smile:
25. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz
lucka: jj,to víš že pěkně odpočívám, celou domácnost vzal na sebe přítel, ikdyž, no je to přece jen chlap, ale hlavně že se nehromadí nádobí a odpadky... :sweat_smile: , jinak mu musím říct co bych si ještě tak přála a on mi to rád splní, to je ''nádhera'' pozorovat, jak se stará a strachuje...
25. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz
lenuli: a jak ti je? já jsem ve 13tt nemohla ani cítit jídlo a jedla jsem vyloženě jek pro mimíska...takže ovoce zelenibu,mléčné výrobky atp. .. a taky jsem pořád jen spala, v každé volné chvíly, jsem si musela lehnout
25. kvě 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
jj to znám ale nebojte holky ono se to ještě zhorší s tím spaním já bych pořád spala ještě víc než předtím a s tou domácností tak to vzal taky na sebe manžel je to paráda to s tebou souhlasím umývá nádobí, luxuje, no prostě se stará a moc dobře už se to hlavně naučil ikdyž mu to všechno dlouho trvá ale je to báááájo :grinning:
26. kvě 2008 v 16:40  • Odpověz
jo tak to je u nás to samé, trvá to dlouho, ale je to hotové, aspoň můžu dlouho spát, ne? :grinning: raději pomalu, ale pořádně... spát se my chce spíš ráno, večer bych pro změnu byla vzhúru, tak doufám, že se to nepřenese na mimíska...
26. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
neboj gabi ono to nějak dopadne mě se zase chce spát pořád ráno, večer, přes den tak já zase doufám, že se to na mimíska přenese :grinning: a nechali jste si říct co to bude?
27. kvě 2008 ve 14:22  • Odpověz
Luci, my už přímo prahneme po tom jestli je to holčička nebo chlapeček, ale mimísek je do klubíčka, tak není nic vydět, no ale máme po AMC, takže do 14dnů přijdou výsledky a to už budeme vědět na 100%... Jen doufám, že přijdou dobré výsledky...
27. kvě 2008 ve 14:35  • Odpověz
autor
neboj určitě to všechno bude dobré musíš tomu věřit a ono se ti to splní uvidíš držím vám moc pěstičky já si teď trochu vylepšila albíčko přidala nějaké fotečky, no u nás manžel by chtěl vedět co to bude ale já pořád váhám, chtěla bych to překvápko nebo si to necháme říct a nikomu jinému to neřekneme ještě uvidíme jdeme na utz až ve 30 týdnu tak si musíme ještě počkat a do té doby se můžeme rozmyslet ale nevím nevím, a co byjste si přáli více?
27. kvě 2008 v 16:19  • Odpověz
mě je to upřímně jedno, jsem šťastná že po 3letech nám to konečně vyšlo a teď ta plodovka... je mi to vážně jedno, hlavně ať už je u nás, už my to nepřipadá tak fajn to těhotenství, není mu u mě bezpečno :frowning2:
27. kvě 2008 v 16:30  • Odpověz
ahojky nastavajici maminky.pridavam se do diskuse.dnes jsem 8+1tt, ranni nevolnosti jsou tak stridave a spani na nas chodi vetsinou odpoledne.Takze to mimco klidne muze prebrat po mamince :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
ahoj berunko vítám tě

gabi já bych neřekla že mu není u tbe bezpečno ale prostě se to tak někdy vyvrbí ale neboj všechno bude v pořádku uvidíš a já už si taky přeju aby byl prcek už u nás strašně moc se na něj s manželem těšíme ale nejdřív ještě musíme stihnout udělat ložnici a musím udělat ty zatracený zkoušky pak to bude už pohoda hlavně ty odpočívej máš nechopenku nebo chodíš do práce?
27. kvě 2008 v 17:33  • Odpověz
Ahojky!Doplnila jsem albíčko o nějaké fotečky,tak když tak koukněte.Jinak jsem listovala po netu a zjistila,že z e.k.t. je už mamča,takže GRATULUJI!
Vám už se to taky pěkně krátí...Plán porodu není potřeba sepisovat.Ve většině porodnic jen stačí říct své požadavky před porodem.
Seznam věcí do porodky i seznam věcí pro miminko vám klidně písnu do IP.Stejně pak ale zjistíte,že máte spoustu věcí
27. kvě 2008 v 17:41  • Odpověz
navíc,nebo vám naopak nékteré chybí.
27. kvě 2008 v 17:44  • Odpověz
já jsem doma od začátku, kvůli práce... snad to v klidu doklpepeme :wink:
27. kvě 2008 v 18:05  • Odpověz
autor
ahoj kozimuro tak to je super se e.k.t. ještě asi nestihla pochlubit neměla čas ale doufám, že aspoň písne a jak vy se máte? rostete jste zdraví

gabi tak to máš fajn co jsi dělala za práci?
27. kvě 2008 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.