• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
no zatím je dr spokojená, malá už má 3140g a 48,5 cm, prý je vidět že mlíčka mám hodně a to je dobře
5. čer 2008 ve 14:52  • Odpověz
6. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz
Luci,teď jsem zpětně dočítala- GRATULUJI k té zkoušce!!!
7. čer 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
ahoj díky moc se mi ulevilo ale jen na chvilku včera jsem se dozvěděla že státnice dělám 17 června tak už teď mám zase nervy, ale holky konečně jsme začali malovat tak to snad tento víkend doklepeme a bude to hotovo už se na to těším až se tam nastěhujeme a co vy jak se cítíte?
e.k.t. co malá jak vám jde kojení
7. čer 2008 v 08:21  • Odpověz
Luci,tak to držím pěstičky,ať máš už státnice úspěšně za sebou.
7. čer 2008 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky, taky čekám první děťátko a zatím mi nejvíc starostí dělá oblečení pro mimi. Snažím se kupovat takový aby se dalo lehce rozepínat při přebalování a co nejmíň oblečení který se musí přetahovat přes hlavu. Chtěla jsem se zeptat jestli je mezi Vámi některá která nepoužívá nebo nehodlá používat klasické dupačky?
7. čer 2008 v 15:12  • Odpověz
luci nekojím, malá jí z lahvičky, ale dojím odsávačkou každé 3 hodiny po 30 minutách z každýho prsu, aby malá měla dost jídla. Hlavně že má moje mlíčko a není na umělým, teda zatím
7. čer 2008 v 16:54  • Odpověz
Helco, procpak se ptas? Premyslis nad tim? ja taky, ale libi se mi, kdyz mas "rozpuleny" oblecko, na prebalovani. A pak ty kalhoty, co nemaj lacly (tedy nedupacky) maji vetsinou v pase gumu a ja se bojim, ze to mimi bude skrtit pres plinu :unamused: Tak estli mate nektera zkusenost nebo nazor, tak sem s nim.

E.k.t. aspon ze tak. Posilam naruc kuraze :slight_smile:
7. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
ahoj e.k.t. tak aspoň že máš k dispozici své mlíčko a třeba se vám pak ještě zadaří a budeš kojit nikdy nevíš jinak moc držím pěstičky
7. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz
no já se rozhodla se nestresovat tím jestli to půjde nebo ne, důležité že mlíčko zatím mám a málá prospívá a to je jediné co mne zajímá.
8. čer 2008 v 09:44  • Odpověz
jo luci ale za pěstičky díky, těch není nikdy dost, však to víš
8. čer 2008 v 09:45  • Odpověz
Já používám i kalhoty na gumu a malou to určitě neškrtí.Problém je v tom,že je docela problém dupačky sehnat.Jednodušší je sehnat právě kalhoty na gumu.
8. čer 2008 ve 13:26  • Odpověz
hmm, tak nad kalhotama - dupačkama přemýšlím taky :grinning:
právě jsem někde četla, že je to s gumou v pase pro mimčo míň pohodlné
ovšem žádné dupajdy se mi zatím nelíbily
8. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz
já mam právě nakoupené takové ty overálky tak nevím jestli to můžu používat i místo dupaček (jako přes body) protože všude se uvádí že by ve výbavičce neměli chybět klasický dupačky a taky že se do nich má dítě obléct při odchodu z porodnice
8. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz
Záleží jen na vás,co si pořídíte.Já jsem se na nějaké seznamy vůbec nedívala.Místo košilek jsou praktičtější body a ty už taky koupíte celorozepínací,tak je nemusíte tahat přes hlavičku(já jsem je sehnala v Hypernově),když už budete kupovat body "přes hlavičku",kupte si raději na knoflíky nebo cvočky.Ten přeložený lem se vytahuje a mimi má pak holý hrudníček.Overálky jsou parádní na spaní,ale
8. čer 2008 v 18:29  • Odpověz
taky na normální nošení.Jestli vám můžu poradit,tak si do porodky vemte pro jistotu oblečení ve 2. velikostech a co nejlehčeji oblíkatelné,protože alespoň já jsem ji ještě měla strach oblíkat.
8. čer 2008 v 18:32  • Odpověz
Tak v Pardubicích nebylo oblečení pro mimi potřeba, tam mají svoje takže jsem pro Joli potřebovala jen plínky a ubrousky
8. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz
ahoj, e.k.t taky držím pěstičky ať vám to stále tak klape jako teď...

Jinak, dupajdy nějaké máme, kalhoty taky i overálky, a moc to neřeším jestli raději to nebo to, tu gumu myslí, neucítí, plína je dost silná...
A kupuji i trička a košilky a klidně i přes hlavu, ale na rameni mají cvočky, tak s oblékáním to nějak nazténujeme...snad :sweat_smile:
8. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky, jsem zpět od gyndr a mám v podstatě po poporodní prohlídce včetně kultivace. na nic moc nepřišla a s tím málem jsem byla poslána do nemocnice. naštěstí jsem zpět doma a nafasovala jsem atb
9. čer 2008 ve 14:04  • Odpověz
autor
ahoj holky tak se musím pochlubit mám úžasný úlovek z bazárku koupila jsem krásný kojící polštář je skoro úplně nový používaný snad jen párkrát a za 400 kč co jsem tak koukala tak všude stojí kolem 600 kč tka jsem z toho moc nadšená a co vy?
e.k.t. tak přeji brzké uzdravení ale určitě to dopadne dobře
9. čer 2008 v 15:14  • Odpověz
ahoj ženy,
koukám že si to všechny moc užíváte :wink: to je dobře.
Taky jsem sehnala nšjaké prima úlovky.

e.k.t, prosím co to je to atb? :confounded: :sweat_smile:
9. čer 2008 v 15:27  • Odpověz
ahoj vespolek :wink:
tak já nějaké oblečeníčko už mám, jen trochu tápu ve velikostech
dneska jsem se byla podívat na výbavičku do porodky - lépe řečeno asi z porodky :grinning:
paní na mě koukla a říká : 56 asi nechcete, že :grinning: jste vysoká
jinak kojící polštář snad prodávají u nás na kurzu za 500, tak uvidím
9. čer 2008 v 17:53  • Odpověz
gabko je to augmetin 1g, při nich se může i kojit
9. čer 2008 v 18:16  • Odpověz
tak jsem zvědavá jak začnou zabírat ty atb, už mám dokonce 39,5. pěkný hnus
9. čer 2008 v 18:58  • Odpověz
9. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz
čauky, tak nějak skomíráme, ne? je vám vedro, co? zítra má pršet, tak snad...
10. čer 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
ahoj holky to je šílený vedro hrůza fakt, jsem jela z práce a jsem úplně uvařená, a hlavně mě začínají poslední dobou pěkně bolet záda no jo mimíšek už je těžký a co vy jak se máte?
10. čer 2008 ve 14:16  • Odpověz
u nás pohoda.. :slight_smile:
jen kdyby už přišly ty výsledky :angry: :angry: :angry:
10. čer 2008 ve 14:23  • Odpověz
autor
neboj a na které vlastně čekáš? ale určitě to dobře všechno dopadne :slight_smile:
10. čer 2008 v 17:08  • Odpověz
na výsledky plodové vody, jenže to už je mi podezřelé, řekli mi že to přijde do 3týdnů a to je v pátek... tak ráno už budu obvolávat kde se to zaseklo...
10. čer 2008 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.