• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
neboj ono to přijde oni v těch enmocnicích mají zmatek ale určitě to dobře dopadne
10. čer 2008 v 19:26  • Odpověz
atb je normalne zkratka pro antibiotika :wink:

E.k.t. preji brzke uzdraveni.

No jinak ohledne vybavy, a nekoukejte na me jako na blazna, nam uz chybi snad jen vanicka, matrace do postylky a kocarek
:sweat_smile:
10. čer 2008 v 19:54  • Odpověz
kulicka: vzala jsi tu výbavičku vážně :grinning: :grinning:
10. čer 2008 v 19:54  • Odpověz
kulicka, to jsi dobrá
já nemám vybráno ani orientačně :grinning:
10. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz
dobré ranko-teprve vstávám :sweat_smile: -
nám už taky moc nechybí, všichni kolem nás se zbláznily když slyšely že budeme mít miminko a nakupovaly jak vsteklý... ale mám pár vyhlídnutých oblečků co ješte ''musíme'' mít, no a jinak kosmetika a vanička a můžeme prcka přivítat :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
ahoj holky tak u nás to ještě vypadá bledě i když už taky spoustu věcí máme dneska jsem koupila hřebínek na vlásky jeslti teda nějaké budeme mít :slight_smile: já byla totiž plešatá a manžel tka nějak taky ale už začínám přemýšlet že budu pomalu shánět věci do porodnice abych pak na nic nezapoměla
11. čer 2008 ve 14:23  • Odpověz
ahoj ženy kde to vázne??? :wink:
12. čer 2008 ve 14:03  • Odpověz
čekám doma jak trotl na tchyni...a nějak nejde... chtěla jsem jít s přítelem na nákup, ale jak to vidím, tak nám to nevyjde.. :confounded:
12. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz
Ahojte mamicky a buduce mamicky, my ideme dnes kupit uz karty na vyrobu oznameni o narodeni, lebo potom na to uz urcite cas mat nebudem, aspon adresy na obalky vytlacim dopredu. Este vybrat vhodnu farbu, nejaku neutralnu kedze manzel nechce vediet pohlavie babatka. :grinning: :wink:
12. čer 2008 v 16:09  • Odpověz
ahojte, to mě nějaké karty vůbec nenapadly.... :fearful:
to je dobré k zamyšlení...budete to ještě někdo posílat???
12. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz
karty je zajímavý nápad, ale my asi spíš pošlem sms nebo mail :grinning:
jinak u nás nikdo nic nenakupuje, jen tchýně něco uplete a mamka říkala, ať si pak řeknem, co chceme
momentálně spíš koukám na různé rady, co je dobré a co ne

budete někdo koupat v kyblíku místo vaničce?
13. čer 2008 v 07:56  • Odpověz
gabko, zmátla mě změna ikonky :grinning: už máš ty výsledky z plodovky?
13. čer 2008 v 07:57  • Odpověz
ilci, pořád je nemám, právě odcházím na gyndu tak se tam poptám jestli to neposlily jim... :confounded:
Kyblík jsem razatně zavrhla, přijde mi to nepohodlné pro mě i pro dítě...
:sweat_smile: Drž mi palce ať tam ty výsledky jsou... :frowning2:
13. čer 2008 v 08:38  • Odpověz
tak jsem zpátky ženy... a nic :confounded: :angry: :unamused: :frowning2:
mám čekat výsledky mi přijdou na adresu...no už aby to bylo
ani nevíme pohlaví, mimčo se prostě nechce ukázat :sweat_smile:
13. čer 2008 v 11:00  • Odpověz
ahojky holky kdyz jste byli na ULZ ve 12tt delali vam jeste vaginalni nebo uz pres brisko?
13. čer 2008 v 11:14  • Odpověz
mě ještě vaginalní,byla jsem ve 13tt :wink:

holky, jaky je nízky tlak?dneska mi naměřily 115/70,je to nízký?
13. čer 2008 v 11:32  • Odpověz
uz se tesim na normalni ULZ,ten vaginalni nic moc.ma byt zamereny na geneticke vady,je nejak vyrazne jiny nez normal ULZ?
13. čer 2008 v 11:44  • Odpověz
me se nezdá jiný, ani nevím nic o tom že by byl jinak zaměřený, je to prý hlavně kvůly tkáním, že vadí ten vaginální UTZ, tak se dělá v pokročilejším těhu přes bříško
13. čer 2008 v 11:50  • Odpověz
tak to jsem rada,protoze ja jsem si rikala,jestli to nebude nejak jine.ten posledni byl trochu neprijemny,kdyz potrebovala pani doktorka videt vajecniky,tak rejdila do stran a nic moc :unamused:

holky jak hodne vam rostlo brisko v prvnich mesicich?dneska jse 10+5,a porad se sleduju,jestli brisko roste a jestli je mimi v poradku.
13. čer 2008 v 11:53  • Odpověz
mě se bříško vylouplo až poslední 2-3 týdny zpátky, ale to je proto že je mě docela pěknej kousek :sweat_smile: tak to nebylo na začátku vůbec vidět, ale myslím že i štíhlé si musí chvilku počkat, nevím, myslím že 11tt je dost brzo, to mi teprve potvrdily těhu, takže to ještě nemůže být vidět. a přílišné pozorování a zkoumání jestli je mimi OK, není moc dobré, mám s tím své zkušenosti, člověk je pak vyvalený z každé kravinky..a zbytečně stresuje a to je pro mimi daleko horší..
13. čer 2008 ve 12:10  • Odpověz
ten screening ve 12tt je přes bříško, může jít i tatínek :wink:
bříško se mi vyhouplo tak ve 4.měsíci a záleželo na oblečení, jinak to ještě nešlo tak poznat

gabko, to čekání ti nezávidím, ale většinou je mimčo OK a pohlaví se jednou dovíte, přinejhorším v den D :grinning:
mě ho teda řekli na velkém utz ve 20tt
13. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz
ilci: tak to jsem celkem rada,ze se dela pres brisko. preci jen je to prijemnejsi :wink: ja ted moc nepribiram,takze ani brisko neroste tak rychle.
jak jsi ze zacatku pribirala?
13. čer 2008 ve 14:16  • Odpověz
beru, já nevím :grinning: lépe řečeno nevím původní váhu, ale zatím asi tak 3-4kg
ovšem za poslední měsíc 2kg, takže se to začíná hýbat :grinning:
13. čer 2008 ve 14:18  • Odpověz
jo, a jak mě v poradně váží, tak jsem jednou dokonce i zhubla :grinning:
13. čer 2008 ve 14:19  • Odpověz
ja jsem prave od zacatku tehu zhubla 2,5 kila. takze ted se snazim nabrat,aby melo mimco z ceho cerpat :slight_smile:
13. čer 2008 ve 14:27  • Odpověz
neboj, to nabereš :wink: a mimčo si bere svoje i na úkor mámy
13. čer 2008 ve 14:38  • Odpověz
zatim mam spis takovy obavy aby bylo vse v poradku. dokud neprekleneme 12tt budu asi porad jak na trni.
13. čer 2008 ve 14:40  • Odpověz
autor
haoj holky ilci jsem na tom stejně já taky přibrala zhruba 4 kg a nejdřív jsem zhubla o dvě kilča
berunko vpbec se nesnaž nějak výraznějijíst pak to pro tebe bude těžší jez normálně tak jak jsi zvyklá mimčo si z tebe veme co potřebuje a nemusíš se nějak přecpávat
13. čer 2008 ve 14:41  • Odpověz
dekuju za utechu holky :wink: jeden den je to dobry,muzu dlabat a pak zas prijde den jako dneska,kdy je mi tezko,beham na zachod a nemam na jidlo ani pomysleni. uz aby bylo tehu pokrocilejsi a ja vic v klidu.
13. čer 2008 ve 14:44  • Odpověz
beru a pak budeš na trní, aby bylo srdíčko a všechno v pořádku na velkém utz a už se různých strachů a obav nezbavíš až do důchodu :grinning:
lucko, ale ty jsi zase dál :wink:
13. čer 2008 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.