• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
no jen o tři týdny zhruba ale už se těším až budu na mateřské a odpočinu si od práce poslední dobou mě to už zmáhá ale už mám jen 3 týdny do konce tak to už uteče rychle co jak vy se jinak máte holky?
13. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz
já jsem šla od úterka na PN, protože jsem dojížděla do práce 90km a už mě to zmáhalo, taky ta vedra....
a včera mě začalo pekelně bolet v krku, bolí mě celej člověk, takže se léčím
a do to jsem si vzpomněla, že jsem měla před týdnem klíště, jestli radši nemám jít k dr. na krev, aby nebyla nějaká borelioza nebo tak
takže v pondělí radši naklušu, zkrátka furt se něco děje :grinning:
13. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz
ja jsem doma od 7tt a uz me to moc nebavi :frowning2: chybi mi kolektiv,lidi okolo.
13. čer 2008 ve 14:58  • Odpověz
berunko, toho jsem se právě bála taky, takže jsem se snažila jezdit co nejdýl, ale už mě to fakt zmáhalo
navíc manža se vrací až večer, takže pokecám tak s rybičkama v akvárku :grinning:
13. čer 2008 v 15:06  • Odpověz
ja jsem chtela byt v praci co nejdyl to pujde,ale kvuli hematomu musim byt doma.a je fakt.ze ze zacatku i nevolnosti byly znacny :frowning2: jinak te chapu protoze muj manzel taky chodi dlouho z prace,takze ja si pokecam se psem :grinning:
13. čer 2008 v 15:17  • Odpověz
holky tak u nás je to kapku jinak.. měla jsem kolektiv na ho... a ktomu dojíždění a brzké vstávání.. tak jsem šla na nemocenskou dobrovolně, a přítel dělá jen ranní, takže to je v klidu, než se vyspím a uvařím tak je doma.. :wink:
a s tím přibíráním, do 12tt jsem 8kg zhubla a do teď mám ''rezervu'' 4kg, takže v pohodičce, ale moc to nechápu, cpu se na co mám chuť, vůbec to nehlídám a bříško roste a roste..no ale za poslední měsíc jsem nabrala 2kg, tak už to je asi tady.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2008 v 15:42  • Odpověz
jo a taky jsem se těšila že přejdou nevolnosti, posunu se v těhu dál a všechno bude jako OK, jenže stačí jedny blbé testy a celý klid je v trapu...
13. čer 2008 v 15:43  • Odpověz
gabko, já vstávala do práce ve 4h a v 17h bývala doma, uvařila večeři a šla spát :grinning:
takže celkem nic jsem ani nestíhala
mě teď spíš trápí píchání v podbřišku, snad to nic není a jen se roztahuje děloha, dr se k tomu nevyjadřuje :unamused:
testy budou OK, žádné nervy, to mimču neprospívá :wink:
13. čer 2008 v 16:05  • Odpověz
mě to píchání trápí taky, dneska jsem do Dr. řekla a napsal mi na to hořčík.. tak je to doktor tak asi ví co dělá..
já jsem vstávala do práce ve 3,30, doma jsem byla kolem 13-14hod, a odpolední byla od 12-18,30-úplná pohoda,a byla bych tam do teď, kdyby nám to tam klapalo,ale nelituju,doma je mi dobře :grinning: :grinning:
13. čer 2008 v 16:10  • Odpověz
kolektiv celkem ušel a být to v místě, chodím do práce dál
ale fakt jsem strávila 4-5 hodin denně cestováním, ty rozkodrcaný vlaky, potící se lidi v tramvajích, kolikrát jsem musela vystoupit a nadýchat se čerstvého vzduchu :angry:
13. čer 2008 v 16:14  • Odpověz
sem tam mi teda přítel odjede na služebku, ale max. 4dny, dneska zrovna je v Polance a psal že neví v kolik dorazí, že se jim to tam sere :confounded: , sakra zrovna v pátek, určitě se těšil na volno...
13. čer 2008 v 16:15  • Odpověz
jo no, to je fakt dost na těhuly 5 hod. cestovat denně.. :astonished: já bych se na to vyprdla dávno být tebou.. :sweat_smile:
13. čer 2008 v 16:16  • Odpověz
no tak já mizím.mám hlad a jdu se trochu protáhnout. mějte se krásně ženy.pá
13. čer 2008 v 16:20  • Odpověz
pa a žádné nervíky :wink:
13. čer 2008 v 16:22  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jak se dneska máte? já se učím ale vůbec mi to neleze do hlavy ale snad tam v úterý něco vyplodím a dají mi to.
jinak mě dneska bolí hrozně záda jak sedím u toho učení je to fakt síla, no jo mimíšek je už těžký a dává to mému tělu zabrat
a co vy? jak jste strávili dnešní den?
14. čer 2008 ve 20:24  • Odpověz
lucko, já mám vždycky plánů a pak za den skoro nic nestihnu :grinning:
a to jsem dneska ani odpoledne nespala

učení nezávidím, ale záda mě bolí taky, už se všelijak kroutím
tak ať to v úterý klapne :wink:
14. čer 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
ahoj díky moc no uvidíme ale určitě to dopadne myslete na mě prosím a taky nci nějak nestíhám je to hrozný :slight_smile:
15. čer 2008 v 09:34  • Odpověz
lucko, budem na tebe myslet a držet pěsti, ať máš štěstí :wink:
15. čer 2008 v 16:00  • Odpověz
autor
děkuju a jak se máte vy?
15. čer 2008 v 18:41  • Odpověz
Ahoj Lucko, ty jo tobě se to taky už krátí...... jak je to dlouho co jsi psala,že jsi v tom.... Nevím, zda se mě pamatuješ, ale to neva. Mě se narodila holčička a už je tomu 5týdnů... děsně to letí... nechali jste si říct co čekáte, nebo to bude překvápko?
15. čer 2008 v 19:17  • Odpověz
Ahojte holky, jsem byla tyden na skoleni, tak jsem na vas nemohla houknout :unamused:

No jo, vybavicku jsme vzali nejak moc vazne. Ale to je tim, ze jsme sli sem tam na blesak a ze tam mamky prodavaly, co jim zbylo po detech. No neberte to za ty penize a v super stavu ze jo :sweat_smile: A postylku jsem chtela koupit taky tedky, pac jsem chtela objednat povleceni z CR, co jsem nasla cely sestavy za velmi slusnou cenu a pac nasi k nam jedou na prazdniny, musela jsem to vsecko zmaknout nez odjedou, aby mi to vsecko mohli privezt. Tak to jen tak na mou obranu pred sama sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A copak Ilci ano a co ne? Ja jsem taky spis pro vanicku aspon ze zacatku. Vyplejtvas min vody, je to pohodlnejsi (kdyz koupis nozicky nebo kdyz to mas na pultiku) a pak prej je ale perfektni, kdyz uz je mimi vetsi (6 mesicu = sedi) koupit to sedatko do vany, co se pricucne prisavkama. Prej si to pak to dite uziva... ale nevim, jak ho rodice omyvaj, ale bylo mi doporuceny... tak uvidime, obehneme zase blesaky :grinning: Tam clovek najde taky prima rady!

UTZ jsem ve 12 tt (nas prvni) mela pres brisko, vajecniky nasla doktorka asi hned. Byli jsme rychli. Uz se tesim na 2 UTZ. Mame ho za mesic!

Co se tyce briska, jsem hubenour a bylo videt prakticky od 2 mesice. Teda pod oblecenim az ted :grinning: ale to je tim, ze ja nosim velmi velka tricka.

S vahou to mam vsak divny. Podle doktorky jsem pribrala (v porovnani s vahou pred tehu, pac behem prvnich mesicu jsem zhubla o 1,5 kg) pouze pul kila! Podle me jsem nabrala aspon 2 kg. Ale stejne je to podle tabulek malo :unamused:

Ilci, preju brzke uzdraveni!
15. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
ahoj nadiku to víš že si pamatuju právě že jsi se tu dlouho neukázala tak jsem si už říkala co s tebou je a jka se vůbec máš. co holčička máš ji v albu mrknu se. a co jinak. no jo krátí se to je to hrozný jak to letí. ale strašně moc se těším a necháme se překvapit co to bude a co porod jaký byl a jak probíhal všechno mi napiš a měj se ahojky a písni brzy papa
15. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
tak jsem mrkla do labíčka nadiku a holčinka je fakt nádherná moc ti gratuluji a jsi moc šikovná takovou krásnou dcerušku doufám, že taky to zvládnu dobře mám strach ale ono to nějak dopadne :slight_smile: tak oběma hodně štěstíčka a zdravíčka a hlavně pohodu papa
15. čer 2008 ve 22:12  • Odpověz
čauec holky,
Lucko taky držím pěsti...
Nadíku blahopřeji k holčičce.

Jinak, asi už mám na poště(nebyla jsem včera doma :sweat_smile: ) ty výsledky plodovky, tak hned tam běžím jestli je to ono.doufám že jo, žádný jiný dopis nečekám..

O tom sedátku s přísavkama jsem taky slyšela, asi ho taky pořídíme...
17. čer 2008 v 08:33  • Odpověz
autor
ahoj holky tak hrdě hlásím, že už mám po zkoušce a úspěšně tak teď už se opravdu mohu věnovat jen mimíškovi, chudák si se mnou teď ten poslední týden pěkně užil :slight_smile: jinak jsem Vám všem chtěla moc poděkovat za podporu moc mi to pomohlo sice to bylo krušné ale udělala jsem to a mám to za sebou tak ještě jednou díky a dobrou holky :grinning:
17. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz
ahoj luci, gratuluji... dobrou
17. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz
lucko, gratulace :wink:

gabko, a co ty? dobrý?
17. čer 2008 ve 22:11  • Odpověz
autor
holky díky moc
gabi jak ty výsledky ?
18. čer 2008 v 07:54  • Odpověz
holky, já už jsem z těch výsledků dost na prášky, pořád to nepřišlo.. :angry:
V pátek jsem byla na gyndě a ptala se jestli to nepřišlo tam, a dr. mi řekl, že se mu to ještě nestalo, že to vždycky přijde na adresu pacientky..Už mám vážně strach, jestli to nezapinkala pošta. Dávám jim čas do pátku a v pondělí to beru do svých rukou!!! A to se budou divit, já jak se naštvu, tak se neznám... :sweat_smile: :sweat_smile:
18. čer 2008 ve 13:39  • Odpověz
nase posta Gabi ani bych se nedivila,ale urcite tam zajdi.Dokud to clovek nezacne resit sam tak oni se nehnou:(

jak se jinak dari holky?
18. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.