• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Lucko,tak já mám úplně obyčejný kočárek Dorjan,byl levný a jsem s nim spokojená,hlavně je prostorný,náš malej je velikej,tak už jsem musela vyndat zvnitřku tu tašku,s fusakem bych ho do ní nenarvala a teď tam má pohodlíčko,prostor a taky jsem ráda za ty čtyři nafukovací kola,bydlim sice ve velikým městě,ale na okraji a tak drandim po vycházkách do přírody,ty dražší kočárky jsou ale lehčí a líp se s nima manipuluje,ale jsou fakt spíš jen do toho města,já chci stejně na jaře už koupit golfky.
27. říj 2007 v 10:38  • Odpověz
autor
no právě že tenhle ten kočárek tak cortina je už dělaná abych mohla s ním jezdit do těch tří let dítěte tak se mi to vyplatí když enbudu muset kupovat další kočárek za rok. a u nás jezdíme stejně po chodníkách tak je to ideální ale na ten dorjan jsem se taky koukala taky se mi tam jeen líbil ale do tohohle jsem se prostě zamilovala :slight_smile:
27. říj 2007 v 10:41  • Odpověz
No tak když je to láska na první pohled,tak to ho budeš muset mít :wink: Co ty víš,třeba za chvíli přijde na trh ještě hezčí a lepší,tak to nakonec vyhraje úplně jiný.
27. říj 2007 v 10:47  • Odpověz
autor
no to třeba jo uvidíme ale tenhle zatím vede i manželovi se moc líbí hlavně že je v tom už i ta sedačka a už i nějaké jiné doplňky :slight_smile:
27. říj 2007 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky, ctu, co jste napsali, Luci - ja taky koukam po kocarcich, vecickach, atd, ale nakonec si rikam, ze to ma jeste cas, zacnu kupovat, az budu vedet, ze jsem tehotna :slight_smile: Na polske kocarky se muzu zeptat segry, ale myslim, ze byli v pohode...
27. říj 2007 v 16:16  • Odpověz
autor
ahoj verap no já mám z nich strach ale už jsme se s manžou domluvili na té kortině a já jsem taková že už na všechno koukám teď prostě to nevydržím a musím už koukat po věcičkách i když pořád ještě čekám jeslti jsem nebo nejsem těhotná ale doufáme že jsem
27. říj 2007 v 18:23  • Odpověz
Ahoj Luci, já TAKO mám , používám 7 měsíců a žádný problém, fakt spokojenost, taky jsem váhala,přemýšlela jsem o Quinny a X- Lander, pak jsem objevila v obchodě jeden, ktyrý se mi zalíbil a bylo to TAKO, ale nezradil, naopak mám známé, které si pořídily chicco a upadly kola, stát se to může, já na TAKO, i když jsem taky odsuzovala, zatím nemůžu nic špatného říct.
27. říj 2007 ve 22:17  • Odpověz
autor
ahoj misane to je dobře že jsi se tu ukázala já se teď bavila skrz tu cortinu a slyším na to chváli a spokojenost tak si pořídíme ten kočárek a hrozně se mi líbí jinak holky asi jsem opravdu těhotná test mi to ještě neukázal ale nedostala jsem ms tak uvidíme musím si koupit test a udělat si ho no a pak když tak k doktorovi já se tak těším moc
27. říj 2007 ve 22:50  • Odpověz
moc ti to přeju, Cortinu znám taky ,krásná, taky se mi líbí, hlavně ,ať jsi spokojená, ale je fakt ,že i s tím kočárkem je to jako se vším, sto lidí, sto názorů, někomu sedí to ,jinému ono,kolik dní máš zpoždění?
27. říj 2007 ve 22:53  • Odpověz
úplně ti závidím, pamatuji si přesně ty přípravy, byla to bomba, štěstí, kupovala jsem jako šílená, plánovala ...a postýlku...a nebesa...užívej, uteče to jako voda, já si připadám, že jsem včera rodila a Adámek má 7 měsíců a vybíráme chodítka a ohrádku...je to nejkrásnější období mého života, ale rychle utíká
27. říj 2007 ve 22:56  • Odpověz
autor
no nevím nemívám to pravidelně ale už jsem to čekala tento týden tak uvidím ale nic nenasvědčuje tomu že by to přišlo většinou mě totiž boleli hrozně boky kyčelní kosti a měla jsem strašně citlivá prsa na dotek a teď nic ani břicho mě nebolí prostě žádné obvyklé příznaky přicházející ms a teď jsem se dočetla v jedné knížce že ovulace je 14 dní před další ms a to mám právě teď
27. říj 2007 ve 23:11  • Odpověz
tak takhle jsem se cítila i já, taky se příznaky nedostavily...tak snad jo!!!Leť pro test!!!
27. říj 2007 ve 23:37  • Odpověz
autor
no to musím akorát nevím kdy se rpo něj dostanu mám totiž ranní a to jedu už ve třičtvrtě na pět do práce a zpátky přijíždím až o půl třetí no sand to stihnu
28. říj 2007 v 08:11  • Odpověz
autor
misane stalo se ti taky že ještě než se ti objevili dvě čárečky tak když jsem si trošku zmáčka bradavky tak mě z toho vytéká taková bílá vodička nemůže to taky být přiznak těhotenství? nikdy před tím se mi to nestalo ani když jsem čekala ms co myslíš nikde se to tady ani jinde nemůžu dočíst
28. říj 2007 v 08:53  • Odpověz
s ničím takovým vůbec nemám zkušenost, ale kamarádka, ta vím, od 4.měsíce jí taková tekutina vytékala, ještě jsme se smály, že už může kojit
28. říj 2007 v 09:03  • Odpověz
autor
hm tak to je dobrý to by mohl být příznivý příznak ne?co myslíš?
28. říj 2007 v 09:23  • Odpověz
autor
no akorát já nejsem ve čtvrtém měsíci a vlastně ani ještě nevím jeslti jsem v tom :grinning:
28. říj 2007 v 09:24  • Odpověz
Lucy,tak ti držim palce,ať se ti objeví ty dvě vytoužený//,a s tim mlezivem,mě nevytýkalo ani před porodem a teď bych klidně mohla kojit trojčata,a s tou menstruací,já brala antikoncepci pět let a když jsem vysadila,pár měsíců trvalo,než se mi srovnala,no a teď po porodu ani nemluvim,nejdřív jsem ji měla po šestinedělí dvakrát po 14 dněch a teď už jsem ji zase skoro dva měsíce nedostala,doufám,že nejsem v tom,to by mě z toho mrsklo,ještě bych nějaký čas počkala s tim dalšim mimčem :unamused: se snad taky dokopu do lékárny pro test,ať mám klid. :angry: Tak až koupíš test,tak dej hned vědět :slight_smile: :wink:
28. říj 2007 v 09:49  • Odpověz
autor
jasně dám no s tím mlezivem nevím je to takové divné ale fakt když to zmáčknu tak to jde úplně samo kéž by to byl taky jeden z příznaků to čekání je hrozný akorát já ha neberu už rok a půl
28. říj 2007 v 10:01  • Odpověz
A jak dlouho že už máš zpoždění?Na testu by to mělo být vidět v den vynechání,já si ho myslim dělala tři dny poté a druhá/ už byla vidět docela zřetelně,až na to,že můj cyklus trval i čtyřicet dní,kdy nastává u mě ovulace jsem nikdy netušila,ale potom podle UTZ jsem měla termín o týden dýl než podle menstruace,tak si myslim,že byla tak po tom dvacátým dni.Hlavně se na to Luci moc neupínej,jak do toho jde ženská potom moc přes hlavu,tak je to špatný,ale já vim,lehce se to řekne,hůř provádí.Tak zítra snad už budeš vědět :wink:
28. říj 2007 v 10:09  • Odpověz
autor
no uvidíme no čekala jsem to tento týden nebo tenhle co teď bude ale podle posledni ms jsem to měla mít už minulý týden tak nevím koupím si zítra test a uvidíme.jenže někdo říkal že se to nemusí ukázat hned při vynechání ms že to může přijít i později
28. říj 2007 v 10:14  • Odpověz
Ahojky, tak drzim palce, at najdes // na testu :wink:

Ja mam testy schovany ve skrini, ale delat je zatim nebudu, abych nebyla zklamana :wink:
28. říj 2007 v 10:30  • Odpověz
pokud jsi těhu, hormon HCG se objeví v moči už po 10 dnech, takže by to na testu mělo jít znát, a pak zajdeš na krev a bude to 100%
28. říj 2007 v 10:31  • Odpověz
Viono, muzu se zeptat, za jak dlouho se vam povedlo prvni mimco? Ja jsem byla na praskach 11 let, predtim jsem to dostavala nepravidelne, takze tedkom cekam, jestli to vubec dostanu...
28. říj 2007 v 10:32  • Odpověz
autor
to je pravda ale mám trochus trach abych to nezakřikla aby ta ms nakonec nepřišla mrcha jedna :slight_smile:
28. říj 2007 v 11:21  • Odpověz
Tak mám uklizeno,manžel je venku s kočárkem,jsem si udělala kafíčko,prostě pohoda,dřív jsem si ty chvilky volnýho času tak neužívala jak teď :slight_smile: Nám se Vítek povedl po roce,v říjnu jsem vysadila a na konci září za rok otěhotněla,ale už jsem taky začínala být docela nervózní,tak naštěstí se zadařilo.
28. říj 2007 ve 12:32  • Odpověz
ahojky,

Luci, tak držím palečky na // :wink:

vion, jak jste zvládly přechod času? My absolutně bez jakéhokoliv povšimnutí, tak su ráda :wink:
28. říj 2007 ve 12:42  • Odpověz
No já prozatim ještě nevim,vstávali jsme v devět,za novýho času teda v osm,tak zatim dobrý,dopoledne dvacetiminutovka spánku jako obvykle a po obědě teď snad spí v kočárku,jsem zvědavá na večer,padne šestá,dle novýho času pátá a bude chtít do vany a spát,ale pokusim se to postupně natahovat,aby chodil spát už v šest se mi moc nechce.
28. říj 2007 ve 12:53  • Odpověz
no na večer jsem zvědavá, ale myslím, že když to má stejný jako včera, tak to bude i kdneska, snad jo.
28. říj 2007 ve 12:58  • Odpověz
autor
holky takové starosti bych chtěla mít jako opravdu závidím vám to :slight_smile:
28. říj 2007 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.