• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
No právě beru... česká pošta.
Jinak je všechno fajn, jen mě děsně bolí záda, už nevím jak sedět,ležet, ani cvičení mi nepomáhá.. :frowning2:

Včera a dnes jsem se pustila do šití, tak povlečení jsem zmákla sama, ještě se chystám na mantynely a nebesa, ale jelikož mám šicí stroj týden i s cestou, tak to bude bojový úkol.Ale zase je mi líto těch látek, aby mi to sežrali moli.Takže teď se opravdu nenudím.

No vlastně ještě mě trápí moje tchýně, ale to je případ pro chocholouška a né sem...
18. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz
gabko a to chodí doporučeně?
pokud nevíš č.zásilky, tak to stejně nelze dohledat
spíš bych se poptala odesílatele, kdy to poslal, atd. ať je čeho se chytit

s tím šitím jsi dobrá, já jsem si právě včera říkala, že až bude postýlka (budu vědět rozměry), řeknu tchýni, jestli by něco neušila :wink:
18. čer 2008 v 15:32  • Odpověz
no to nevím jak se to posílá, taky jsem si říkala že zavolám do nemocnice, co se pak s tou plodovkou dělá, ať mi dají číslo na laborku, nebo tak něco...ale jestli to poslali obyčejně,tak je to v trapu, ale aspoň by tam ty výsledky mohly mít někde napsané a snad mi je řeknou, na odběr znova nejdu ani náhodou..

Taky jsem napřed zjišťovala rozměry, nakonec jsem šila trochu větší, aspoň se to dýl využije...
18. čer 2008 v 16:07  • Odpověz
gabka: mas problem s tchyni?tak to si muzeme podat ruce.u me to neni vylozene problem,ze by jsme spolu nemluvily nebo tak neco,ale uz ted resi,co musime delat az se prcek narodi:(
18. čer 2008 v 16:23  • Odpověz
moje tchýně je chytrá jak rádio a taky nás využívá, teď má finanční problémy a chce aby si přítel kvůli ní vzal půjčku.. :confounded: no on to udělá, protože je to jeho máti a nechce aby špatně dopadla, ale mě by zajímalo co budeme dělat až dostaneme byt(máme žádost) a budeme potřebovat na rekonstrukci..je to složitější...
18. čer 2008 v 16:41  • Odpověz
tak to je mi lito :frowning2: je to vzdycky slozity, zavidim vsem holkam,ktery maji s tchyni vztah uplne v pohode. my podle ni zase moc hyrime a zbytecne si vybirame drahe veci,ted naposldy to byl kocarek (je za 14.500,- a je to trojkombinace) takze vsude je asi neco ale ty to mas urcite slozitejsi.drzim pesti aby se to pokud mozno co nejlepe vyresilo :wink:
18. čer 2008 v 16:43  • Odpověz
autor
ahoj holky teda koukám, že vaše tchýně jsou teda nic moc. to já mám tchýni fakt zlatou, naopak nás brání tak trochu před tchánem, bydlíme totiž u nich a potřebovali jsem ještě jeden pokoj abychom tam mohli dát ližnici a postýlku tchánovi se to nelíbilo, ale tchýně se nás zastala takže vás opravdu lituju, a držím pěsti aby se to aspoň trochu zlepšilo
a gabi zkus zavolat do té nemocnice tam by ti to určitě měli říct, musí tam mít schovaný záznam
18. čer 2008 v 17:07  • Odpověz
Holky je to zvláštní a zajímavé, ale občas za den cítím v bříšku takové jako škubnutí, jednou je to na jedné straně, pak zase na druhé.
Na pohyby je ale ještě brzy si říkám.
Nemáte to taklky některá ????????
Ale předtím jsem to teda nikdy neměla.
Že by se tam mimísek s sebou tak pěkně mrskal?????? :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 17:30  • Odpověz
nemo:to klidně může být miminko :wink: ,první pohyby jsou u každého individuální..

No moje mamka je úplně zlatá tchýně, i přítel to pořád říká, a když už srovnává svojí mamku s mojí a říká že moje je lepší, tak to je maso :confounded: ,aspoň podle mě..nechtěla bych se stydět za svoji mámu...
No každý nemůže být super.. a já mám v životě všechno kapánek složitější, už si na to začínám pomalu zvykat :sweat_smile:
18. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz
ještě- já jsem tohle škubání měla asi ve 20tt a už je to silnější a silnější, těším se až pořádně kopne...
18. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz
autor
ahoj gabi já už prcka zse někdy přemlouvám, že by mě mohl něchat chvilku si lehnout v klidu, protože jakmile já si lehnu, tak prcek začne vyvádět a pěkně mi skáče břiho, někdy je to až nepříjemné jak mě kopne do orgánů ale zase na druhou stranu je to moc hzký pocit bude to pak divný až porodím a nic se miv tom břichu nebude hýbat :slight_smile:
19. čer 2008 v 09:16  • Odpověz
Luci, já jsem četla, že miminko je v bříšku jako v kolébce, a když se přestaneš hýbat, tak vyžaduje houpání.. :grinning: aspoň víš že je v pohodě, mě to někdy docela děsí když ho déle necítím
19. čer 2008 v 09:18  • Odpověz
Ahojky holky,jakpak se tu všechny máte?
My už jsme konečně přestěhovaní a teď už jen doděláváme menší úpravy. Už se pomalinku připravuju na porod, ale trochu se toho děsím, snad to všechno s malou zvládneme :slight_smile: Tento týden jsem už vyprala oblečky a připravila pokojíček pro nového obyvatele :grinning:
Jinak jsme v pořádku, podle krevních testů nám nic nechybí a jsme trochu větší než bysme měly být. Pan doktor říká, že budeme mít ďáblíka - naše malá je neuvěřitelně živá :wink:
Trochu mě začaly bolet paty, ale asi je to tou váhou. V noci se taky už nevyspím :frowning2:
Tak se mějte krásně a užívejte si těhu. My se zase někdy ozveme papa :slight_smile:
19. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
Ahoj numerenko, taky nás čeká stěhování, a já myslela že jsme nějací exoti, stěhovat se v těhu...tak snad to taky zvládneme v klidu.to je fajn že jste v pořádku, nám říkají fotbalista(ikdyž nevíme pohlaví), protože na UTZ vždycky vidím, jak sebou miminko pěkně háže a kope nožičkama, já to ale zatím cítím jen někdy a málo..

Jinak holky, to je fakt síla, zase ty výsledky nepřišly :confused: , už si brousím zuby na pondělí :angry:
19. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz
gabi ja uz bych to nevydrzela a volala do nemocnice hned,to je sila ze te nechaji takhle deptat :angry:

jinak ja se taky pridavam k exotum,kteri se v tehu stehuji :grinning: budeme se stehovat v srpnu,to bude zacatek pateho mesice a strasne se na to tesim.jak budu mit klidek si to tam vsechno pripravit. po prestehovani uz zacneme porizovat veci pro mimiska,ted bych to zatim nemela kam dat. a taky to jeste nechci zakriknout:slight_smile:
19. čer 2008 ve 13:11  • Odpověz
Namo, klido to muzou bejt pohyby, ja je citila od 14 tt! Obcas tam sebou pekne zamlel. To se neda splist! I kdyz mi spousta lidi rika : ha ha ha, to jsou plyny. Jenze me plyny trapili od zacatku tehu, tak jsem si je mrsky odkoukala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Klido bido to muze byt mimi! Jak ma misto, citis ho jen obcas a jen neco.

Luci hi hi, ja teda jeste tenhle problem nemam, ale uz mi parkrat pekne "posramotilo" zaludek zrovna kdyz jsem si lehla (jeste ze ma to misto porad) a pak taky obcas mivam takovy nahly vterinovy rezavy bolesti na mocaku, tak si rikam, ze je zas pro zmenu dole. No kdyz jsme videli, jak mrska nozickama na prvnim UTZ, tak se ani nedivim a netesim se, az to misto mit nebude :sweat_smile: to se asi pocuram! takovej boxer to je! No nebo spis fotbalista ci fotbalistka.

Ale jak pise Gabi. Ted jsem ho 2 dny necitila a uz jsem byla cela vyplasena.

Holky, myslite, ze v 32tt je jeste dobre cestovat daleko? Mam 700 km vlakem a po 2 dnech zpatky :unamused:

Gabi, Numerenko, Berunko diky, my se budem snad stehovat za mesic :slight_smile: takze exoti jsme uz 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jupi! Taky se tesim, jdeme do baracku a tam budu moct mimi taky zaridit poradnej pokojik. Uz se tesim az nainstaluju prebalovak v koupelne a postylku v pokoji :slight_smile: Jinak krabice se nam tu uz pekne kupi, uz se tu v byte ani nehneme :grinning: Takze berun rozumim...

Preji at vysledky dojdou!
19. čer 2008 v 18:58  • Odpověz
kulicka: tak to je fajn,ze jsme se tu se stehovanim sesly v tak hojnem poctu:slight_smile: to si pak budem jeste sdelovat zazitky ze stehovani a jak jsme co zaridily :grinning:

my sice nejdeme do baracku,ale i tak se strasne tesime.ted mame 2+kk 40 metru ctverecnych a je to sila.nejak mi pripada,ze se ten byt zmensuje :grinning: :grinning:
19. čer 2008 v 19:13  • Odpověz
autor
ahoj holky tak mi se teda nestěhujeme ale zase jsme dělali ložnici vlastně jsem se stěhovali ještě do jednoho pokoje :grinning: ale je to super, konečně máme ložnici a obývák předtím jsme to měli spojené, máme novou poslet a moc dobře se na ní spí

nejhorší je že teď dostávám dost často hrozný křeče do břicha tak musím zajít za gynekologem jeslti to není nic vážného snad to bude ok a taky musím vyřešit neschopenku a práci no je ot napalici a ani se nemusím stěhovat :slight_smile:

jinak kuličko já bych už asi necestovala takhle daleko v tak pokročilém těhu nikdy nevíš a je lepší být v klidu a ne se někde harcovat, ale záleží to na každém jak se budeš cítit a tak
19. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj Luci, no ja si rikam, ale zas budu "jen" v 7 mesici, tak by to snad este slo. Ty jejich vlaky jsou celkem slusny a da se to zvladnout asi za 8 hodin.. no ale asi vazne uvidim. Ale chce se mi tam, je to velmi zajimavy skoleni :pensive:

Berun, tak to teda nechapu, jak se tam vejdete :sweat_smile: My ted mame 70 m² a uz nam to tu pretejka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je fakt, ze z jednoho pokoje mame kancelar - delam doma, takze ten se nepocita :grinning:

Luci, ty krece, jo jo radsi zajdi. Ja mam ted taky boleni takovy zvlastni, asi jsem moc pracovala brisnima svalama (musim obcas). Taky jsem musela pomoct postakovi s hodne tezkym balikem :confounded: do schodu... tak doufam, ze se to do vikendu uklidni. Estli ne, padim taky pro jistotu konzultovat.

Preju krasnou dobrou noc :slight_smile:
19. čer 2008 ve 23:27  • Odpověz
Dobré ranmko děvčata,
tak to se nás opravdu hodně stěhuje :wink: , my ale ještě nevíme kdy :frowning2: , čekáme na přidělení bytu a řekli nám do roka, to je do března, tak doufám, že se to povede ještě v těhu, s prckem to bude náročné, ikdyž ono je to vlastně jedno, teď nemůžu nic nosit tak jsem jim k ničemu a pak kdyby byl prcek, tak s ním budu v novém bytě a vyjde to nastejno.. Máme 1+1 40m2, takže taky nic moc, ale zatím to zvládáme, jen si nedovedu představit být tu s prckem moc dlouho.

Já nemám ani tak křeče jako bolení v podbříšku a Dr. mi na to napsal hořčík, vůbec to nezabírá, taky tam budu muset zajít.

Takovou štreku vlakem bych si odpustila, pokud bych pořád měla ty bolesti, nebo křeče, jinak jestli je vše OK a Dr. neříká nic o klidu a tak, tak bych s chutí jela.
20. čer 2008 v 09:09  • Odpověz
gabi tak to mame velikostne stejne byty akorat ze my mame dva mensi pokoje a kuchynsky kout.Ale uplne te chapu,taky si nedovedu predstavit,ze by jsme tu byli s prckem.Loznicku mame tak malou,ze kdyz tam ted rozlozimsusak na pradlo a dam tam mic na cviceni uz se tam nehneme a jeste by tam mela byt postylka :confused:

jak velky byt by jste meli dostat?
20. čer 2008 v 10:43  • Odpověz
My zas máme kuchyň stejně velkou jako pokoj, zatím to chystáme jako že prcek bude ještě bydlet tady, ale doufám že se to stihne...jinak koupime do kuchyně menší stůl a počítač půjde do kuchyně.. máme postel patrovou, pod ní máme gauč a naproti gauče TV takže to šetří místo a pokoj je jako by rozdělený tou postelí, na druhé půlce jsou skříně a PC, jenže jestli se prcek narodí tady tak rozložíme gauč a to bude míň místa a postel bude nevyužitá...
máme dostat 2+1,3+1. Stačil by mi i ten 2+1, kdyby byl slušný rozměr.
20. čer 2008 v 10:54  • Odpověz
nekdy jsou ty 2+1 krasne velky pomalu jak 3+1,to si pak clovek muze opticky rozdelit na tri pokoje.my mame koupeny 3+1 se zasklenym balkone,za ktery jsem mooc rada,protoze to suseni veci na susaku zvlast pak pro prcka to by bylo za trest. stehovani stihneme jeste pred narozenim,takze si tam budu pak uzivat a zarizovat. v novem byte bude vetsi loznice,takze prcek bude mit postylku u nas v loznici a rada bych tam udelala i nejakou komodu s prebalovaci podlozkou. koupelnicka bude zatim dost mala takze tam by se mi prebalovat nevesel:(
20. čer 2008 v 10:57  • Odpověz
my to máme tak teď, koupelna malá, takže přebalovák bude v pokoji a ten je jak nudle, takže je opticky ne dva malinkaté pokojíky, ten zasklený balkon ti docela závidím.. to je parádní věc. Taky se těším do nového, až budem zařizovat, mám ráda tu vůni novoty :wink: , jen to stěhování :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To už máme za sebou 3x za 3roky! Raději fakt vyhořet, už vím proč se to říká..Asi se dám na modlení ať nám to vyjde, protože tady by to byly fakt nervy, to raději ať máme nervy ze stěhování. Přítel to tak nebere, těší se že budem ve větším, tak si vrásky nedělá, jenže já z toho mám husí kůži, zvlášť když vím, že moc nepomůžu..
20. čer 2008 v 11:03  • Odpověz
tak já si jdu sednou zase k šicímu stroji :sweat_smile: , snad se sem ještě dneska dostanu. Zatím ahoj
20. čer 2008 v 11:17  • Odpověz
:wink: hezky pracuj:slight_smile: ja tu budu tak do 4 hodin. pak vyrazime na vikend na svatbu :slight_smile:
20. čer 2008 v 11:22  • Odpověz
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ- přišly ty výsledky- miminko je zdravé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
čtu si to pořád dokola a až se mi z toho chce brečet :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2008 ve 12:00  • Odpověz
to je vyyyyyyyyybooooooooooooooornnnnnnnnnnnnyyyyyyyyy!!!!!!!!
velika gratulace,jsem moc rada :wink:
20. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz
děkuji beru, teď už budu v klidu, jen ještě nějak zahrát do autu tu moji tchyni, včera psala že chce půjčit 10tisíc :angry: , já ty peníze nese.. netisknu :sweat_smile: , to jí nestačí že si přítel kvůli ní vezme půjčku?prý jí hrozí exekutoři, mě je to docela líto, ale na druhou stranu zapinkala si to sama..a navíc její partner to neví, tak to jsem zvědavá až dneska ti exekutoři přijdou co mu řekne...
20. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz
no nic, tak já jdu k tomu stroji nebo dneska nic neudělám... :grinning:
20. čer 2008 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.